|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čaj za povećanje plodnosti
28.5.2009 15:41:20   
Ana RR
Brana napisala recept za povećanje plodnosti

Ujutro se pije čaj od kadulje (žalfija) 2dcl (salvia officinalis) (dvije kašičice čaja preliti sa 2 dcl kipuće vode)         

Popodne čaj od zdravca 2dcl (Geranium robetrianum)(isto)        

Uveče čaj od maticnjaka 2dcl (Melissa officinalis)(isto)         

Kapi propolisa
(koje morate držati u hladnjaku) 3x5 kapi         

Matična mleč
2 plastične kašičice dnevno polako polizati (a mozete i pocuclati tableticu)  

Uvece jos 2 kašike meda i 2 kasike jabukovog sirćeta pomešati u 2 dcl vode i popiti. 

Vazno je da nadjete pravi mlec i med ja cu vam reci gde da ga uzmete! U udruzenju pcelara "Maja" na Slaviji mislim da je ulica Beogradska.




< Poruku je uredio Ana80 -- 28.5.2009 15:42:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
28.5.2009 15:49:26   
Ana RR
A evo šta je meni moja dr rekla da pijem:

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.

Macina trava - 1 kašičica u 2,5 dl vode
Ostaviti 20 minuta da odstoji pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.9.2009 18:37:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
28.5.2009 15:50:56   
Anoniman
Ana nadam se da si vidjela postavila sam temu za neke tabletice 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
28.5.2009 15:51:27   
Ana RR
Nisam draga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
28.5.2009 16:36:55   
Ana RR
Brana napisala u Crticama

Ja sam zabebila u sedmom mesecu od kako pokusavamo ali ja sam pocela uzimati tu terapiju a nisam znala da sam vec zatrudnela tako da kada sam saznala ja sam prekinula tako i ti kada zabebis odmah prekidas terapiju tako da ja nisam zatrudnela od te terapije ali je jako delotvorna sto ces osetiti vec nakon jako kratkog vremena od pocetka uzimanja!Ne moze sigurno da odmogne maticni mlec je zakon za regulisanje hormona ali na prirodan nacin!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.5.2009 14:02:43   
Ana RR
Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 80dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.



Trenutno pijem ovaj!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.5.2009 14:03:15   
Anoniman
A malo meda u to da bude ukusnije? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.5.2009 14:04:39   
Ana RR
stavila sam, mnooooogoooo je gorko bez meda 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.5.2009 14:44:55   
Ana RR
Popila sam jednu šolju, sad moram još jednu user posted image

Ali ok je kad se ohladi i sa malo meda, može se piti!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
22.7.2009 20:19:30   
Lilly*
Ja planiram da krenem sa čajićima, može li neka od vas koje duže pijete čajiće da napišete kakvi su vaši utisci, da li primećujete neku razliku, i posle koliko vremena pijenja čaja user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
22.7.2009 20:36:04   
Shishica
user posted image Ja odavno navikla na to gorko, vise mi i nije gorko!
Rade ti cajevi samo ja sam ih pila jedino kad se javi problem pa da ga se resim, ali trebala bi sstalno da bi sprecila problem.. Kod mene su vodene ciste u pitanju... Hajducka trava mi uvek pomogne, a da je pijem svaki dan ne bi se vise ni javile.. Moracu da se uozbiljim.. A sad cu poceti za te ciste da pijem svako jutro po rakijsku casicu belog vina sa hajduckom, preslicom i kantarionom.. Ako nekom, ne daj Boze treba recept napisacu..

I hvala sto ste me podsetile na cajeve.. Bas sam lencuga.... Od ujutru pijem! Pa ipak zelim bebu!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.7.2009 10:53:47   
magnetic
Ja prosle nedelje pitala doktora sta on misli da ja pocnem piti neki od tih cajeva.On se samo nasmejao(vec je navikao na zensku nestrpljivost) i rekao mi da nista ne uzimam prve godine pokusavanja

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.7.2009 13:30:12   
Lilly*
Znaš kakvi doktori znaju biti, ovim neću da kažem da je tvoj takav, nego generalno, ako mi uzimamo čajeve koji nam pomažu, manje posla za njih. Npr. kada je mm pre nekoliko god imao ešerihiju, kuvali smo čaj od sušene brusnice i on mu je najviše pomogao, uključujući i te lekove koje je dobijao od dr, i kada je to rekao dr, ovaj mu reče u fazonu, to je trenutno olakšanje, time se ne možeš izlečiti i bla, bla, a ustvari ispade da se i jeste time izlečio kao mnogi drugi. Hoću da kažem da ću ja piti čajeve, i ne vidim ništa loše u tome, zašto da izgubim godinu dana bez razloga user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.7.2009 13:33:28   
Ana RR
Slažem se Lilly!
Moja dr je recimo meni baš preporučila da pijem te čajeve, ali sam zaista neodgovorna jer zaboravljam da ih pijem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.7.2009 13:35:15   
Lilly*
Pa sigurno bi bilo bolje da ih redovno pijemo, ali mislim da pomaže i to sporadično, kada se setimo user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.7.2009 13:38:33   
Ana RR
Da ih pijem redovno verujem da bi mi se skroz smanjili bolovi tokom menstruacije, jer vidim da i kada popijem par šolja pred ciklus manje me boli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.7.2009 13:40:48   
Lilly*
Joj Ana, da ja imam tako bolne menstruacije, sigurno bih se setila da pijem čajeve user posted image  Evo ja ću te potsećati, može li user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.7.2009 13:41:33   
magnetic
Ja sam ga kupila,eno stoji mi u ormanu,cekala sam da neko reaguje na moj  post i kaze sta misli.Ja isto ne vidim nista lose u konzumiranju tog caja.Pila taj caj ili od npr.nane,pa onda mi je bolje da uzimam nesto sto mi pomaze da ostanemuser posted image .Zar ne?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.7.2009 13:43:37   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Joj Ana, da ja imam tako bolne menstruacije, sigurno bih se setila da pijem čajeve user posted image  Evo ja ću te potsećati, može li user posted image



Može draga user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.7.2009 13:44:22 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.7.2009 13:44:08   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: magnetic

Ja sam ga kupila,eno stoji mi u ormanu,cekala sam da neko reaguje na moj  post i kaze sta misli.Ja isto ne vidim nista lose u konzumiranju tog caja.Pila taj caj ili od npr.nane,pa onda mi je bolje da uzimam nesto sto mi pomaze da ostanemuser posted image .Zar ne?



Naravno! Samo nam može biti bolje user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.8.2009 21:57:05   
lence
Vidim pominju se se razni cajevi ali mi nije poznato dejstvo istih, ne patimo svi od istih problema.
Usput, ona tvrdnja: "prirodno je, ne moze da skodi" je totalno pogresna! Pa mozemo se totalno otrovati pogresnim travama!
Hocu ovde da napomenem jednu biljku koju se ne secam da sam pronasla na ovom sajtu (ako gresim neka me moderatorice sibaju po prstima), a veoma je vazna za hormone: VITEX AGNUS CASTUS. Od velike je pomoci za stabilizaciju rada zlezda, normalizuje odnos estrogena i progesterona (bez obzira koji od njih prevagnjuje). Jedini je problem da to ne postize preko noci nego treba malo vremena.
Jedan od najboljih prirodnih lekova za jacanje misica materice jeste caj od listova crvene maline. On takodjer sadrzi mnoge vitamine i minerale koji se izgube pri obilnim krvarenjima. Ne savetuje se uzimanje sedmicu dana pred user posted image jer pomaze u slucaju kasnjenja iste. Caj maline se savetuju i u trudnoci (nakon prva 3 meseca).
Jos jedna biljka za oporavak od obilnih user posted image jeste kopriva. Mozete piti caj a mozete da je spremate u jelima isto kao da je spinat.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.8.2009 22:04:04   
jaogda
Ja sam pila virak tokom celog ciklusa i macinu travu i kapsule zutog nocurka do ovulacije i vec sledeceg meseca ostala trudnauser posted image . Pre cajeva pokusavali smo 8 meseci bez uspeha. Probajte, ne moze da steti.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.8.2009 22:06:39   
bonita
Meni je moja ginekolog rekla jos u srbiji dok sam zivela,da je svaki caj dobar piti,ali ne i preterivati.Ja sam konkretno pila brusnicu protiv bakterija u mokraci,i ona je rekla da nema nista protiv,dobro je ali ne duze od 7 dana.E sad zavisi od biljke do biljke ali nista nevalja jako dugo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jaogda)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.8.2009 22:47:16   
Zoka81
Cure ja evo pocela pre par dana sa Virkom,´tako sam cula od vas, nemojte da jos nesto pokvarim.
Da pijem js to ili da prekinem?

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
30.8.2009 0:07:32   
indy_25
zoka caj od virka ili vrkute ti ne moze nikako naskoditi koliko ja znam on ti je za sve zenske bolesti cak i za zaccepljene jajovode. Kazu da ga zene piju jednom dnevno po solju nikad ne bi dobile nikakvu zensku bolest pogotovo karcinom na grlicu maternice. cak ti je dobar i ako ostanes trudna da cuva plod.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here