|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šminkanje
7.3.2011 22:20:18   
Anoniman
Nemamo ovakvu temu , čisto da kažem modovima , sat vremena sam se ubila tražeći user posted image .

Obožavam da se šminkam . Volim da isprobavam nove proizvode , da kombinujem boje , da experimentišem . Sada , kad imam bebu - naravno , nemam baš vremena za to , a i ne želim da mi dete bude umazano senkama i puderom kada se mazimo .
Potajno sam želela da se bavim profi šminkanjem , i u poslednje vreme baš često razmišljam o tome .
Oduvek želim da imam OVO :

user posted image

Zamolila bih sve Novosađanke da mi napišu gde u NS ima da se kupi ovo ili nešto slično (malo mi je hitno za odgovore jer je sutra 8. mart a muž zagrejan da potroši pare , pa zato ... user posted image )

A vi ? Kako se šminkate ? Koliko često ? Uvek jedno te isto ili ste kreativni ? Jarke boje ili svedeno , minimalistički ?


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šminkanje
7.3.2011 22:43:37   
Anoniman
Nema veze , sačekaću jaaa ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šminkanje
7.3.2011 22:46:29   
isidora88
retko se sminkam,najcesce su to tonirana krema i maskara a ako je izlazak u pitanju onda i malo senke user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šminkanje
7.3.2011 22:47:14   
Anoniman
Isi , a jesi li videla po NS šorovima ovo gore sa slike ili nešto slično ?

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šminkanje
7.3.2011 22:50:16   
Ana RR
Buba, meni to liči na Pupin set, jel?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šminkanje
7.3.2011 22:56:38   
Anoniman
Ja bih rekla da je to pupauser posted image
Pa Bubo, ima onih par jačih parfimerija po gradu, ako tamo nema ne znam gde imauser posted image
Recimo,  tamo kod Trčike, ona velika, ima i Jasmin u centru. Kontam da tamo ima svega, a u onim lily i dm ne verujem da imaju tako nešto, bar nikad nisam videla.

A ja sam se ranije tako lepo šminkalauser posted image Sad se trudim da izgledam što prirodnije, malo maskare i pudera...a ne znam samo zbog čega, šta fali da malo pojačam šminku, imam vremena za to...vidiš, mogla bih malo da poradim na tomeuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šminkanje
7.3.2011 22:56:46   
choopa choops
Buba ja znam gdje kod nas ima ovo user posted image user posted image user posted image

ja se sminkam, redovno, od svoje pa recimo 15te  godine user posted image

Minimalisticki - maskara sjenka i karmin. Ponekad rumenilo. Puder ne stavljam, stavila jednom, za vaznu prliku i na slikama sam izgledala kao duh. Nikad vise user posted image Naravno u istoriji mog make upa bilo je svega od bez karmina oivicenog tamnim kreonom, do trepavica sljepljenih maskarom---takozvani drama look iliti look a la devedesete user posted image Kad vidim slike, slabo mi dodje user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:07:43   
Anoniman
Jeste , Pupa , Pupa , ahhhhh ... Imala sam Deborin set , nije loš , ali Pupa mi je mnogo bolja .

Ranije sam , njuškajući , našla na netu on - line prodaju u Srbiji , sad nema šanse da nađem user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:09:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

A ja sam se ranije tako lepo šminkalauser posted image Sad se trudim da izgledam što prirodnije, malo maskare i pudera...a ne znam samo zbog čega, šta fali da malo pojačam šminku, imam vremena za to...vidiš, mogla bih malo da poradim na tomeuser posted image



Neđo , ti tako lepo izgledaš sa tom umerenom šminkom , da ja tu ne bih ništa dir'o user posted image . Imaš divnu boju očiju , i da znaš da sam sad radoznala kako bi ti stajalo malo naglašenosti oko njih user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:10:29   
Ana RR
Pupa ima super stvarčice, žena koja me šminkala za venčanje (a koja je šminker na RTS-u) kaže da koristi isključivo Max factor i Pupu. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:11:54   
isidora88
bubo mislim da u bazaru u parfimeriji na cini mi se prvom spratu ima ovo,bar je moja drugarica tu kupila doduse pre godinu dana user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:12:35   
Ana RR
Bubo, ja znam gde ima u Beogradu, ako ti nešto znači user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:12:55   
choopa choops
Bubi
KLIK


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:18:05   
Anoniman
Da, Pupa je jako dobra . Imam neke njihove stvari , ali nemam ono koferče sa slike user posted image .

Ja sam probala dosta proizvođaća . I kvalitetnih , i krdžoslava .
Danas , kada hoću dnevni , prirodni izgled - uzmem Max factor puder , kanem na sunđer (ili dlan , kako kad) zrnce pudera veličine graška (i manje) , a u to dodam dnevnu kremu , duplo veću količinu . Pomešam , pa ravnomerno nanesem a lice (to je isto kao stavljanje podloge pre slojevitog puderisanja) . Tako mi je najbolje , koža diše i nije mi težak puder , više bude kao tonirana krema . Malo taknem rumenilom obrase (boja breskve , uglavnom ) , a na kapke stavim neku nežnu lavandu , tek -tek , ako ima sedef - bude još lepše . Uokvirim tamnijom senkom po donjoj ivici trepuški , maskara (Max , 2000cal) , i to je to .

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:24:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubo, ja znam gde ima u Beogradu, ako ti nešto znači user posted image


Anči , napiši , sestra mi je tamo pa ako ne nađem u NS ono što želim - poslaće joj MM pare pa će mi ona kupiti .

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:28:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Bubi
KLIK



Čupo , svi oni drže Pupu recimo , a kad odeš tamo - izvade ti 2 senke i 3 karmina i to je to user posted image .
Ja ovde ne vidim slike , da imaju ono što tražim ...

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:31:35   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Bubi
KLIK



Čupo , svi oni drže Pupu recimo , a kad odeš tamo - izvade ti 2 senke i 3 karmina i to je to user posted image .
Ja ovde ne vidim slike , da imaju ono što tražim ...


Znam, tako je i kod nas bilo, ali otkada je otvoren cosmetics market ima svega.

A da im posaljes poruku? user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šminkanje
7.3.2011 23:50:41   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubo, ja znam gde ima u Beogradu, ako ti nešto znači user posted image


Anči , napiši , sestra mi je tamo pa ako ne nađem u NS ono što želim - poslaće joj MM pare pa će mi ona kupiti .


Pored kasina London u ulici Srpskih vladara ( jel to sad beše kralja Milana?) imaš parfimeriju koja prodaje Pupine stvari.
Iskreno se nadam da se parfimerija nije zatvorila jer ne pamtim kad sam pešaka prošla tom ulicom user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šminkanje
8.3.2011 9:51:36   
*Alexx*
Jasmin parfimerije drže Pupu, sigurno imaju i njihove setove user posted image
Ja opet da kažem da sam oduševljena Art Deco šminkom user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
8.3.2011 9:54:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šminkanje
8.3.2011 9:55:44   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubo, ja znam gde ima u Beogradu, ako ti nešto znači user posted image


Anči , napiši , sestra mi je tamo pa ako ne nađem u NS ono što želim - poslaće joj MM pare pa će mi ona kupiti .


Pored kasina London u ulici Srpskih vladara ( jel to sad beše kralja Milana?) imaš parfimeriju koja prodaje Pupine stvari.
Iskreno se nadam da se parfimerija nije zatvorila jer ne pamtim kad sam pešaka prošla tom ulicom user posted image



ta parfimerija je odavno zatvorena!!!! godinama je vec nema

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šminkanje
8.3.2011 9:56:49   
Jeca*
Bubo, pupa kozmetiku imas u jasminu, a ima i jedna parfimerijica na Bulevaru, iznad Djeram pijace

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šminkanje
8.3.2011 9:58:05   
Jeca*
a sto ne kupis online? OVDE

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   [Obrisana poruka]
8.3.2011 9:58:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šminkanje
8.3.2011 10:01:21   
M@rty
kod nas u Cacku ima u parfimeriji Avis veci izbor pupe...npr. setovi u neobicnim oblicima, kao sto je sunce, mesec, zvezda i sl. i nisu mali , nego u njima upakovane razne senke, karmini, kameni puderi. Bas zanimljivo nekome za poklon...

_____________________________

...ti si moja snaga, ti si sve u mom zivotu...
02.05.2010. M&V

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here