|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta je romantično?
18.2.2009 14:41:50   
Anoniman
Šta je vama romantično?

Opišite situaciju, maštanje, nešto što se desilo, ili planirate da uradite... user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta je romantično?
18.2.2009 14:47:57   
Anoniman
ja ponekad mislim da sam najneromanticnija osoba na svijetu... a nekad mi sitnice i obicne stvari budu jako romanticne... elem jako komplikovanouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta je romantično?
18.2.2009 14:49:50   
NadaR
  sinoc kad je poceo da pada snijeg, nas dvoje izasli vani, pustili psa iz boksa i kao blesavi trcali po dvoristu, grlili se...  Posto je vec bilo pola 12, mozete zamisliti cudne poglede slucajnih prolaznika....  To je meni bilo jako romanticnouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta je romantično?
18.2.2009 14:53:22   
eugenija
Deluje ni malo romantično..........

Imala sam 18 godina, sedela sam sa momkom u sobi, odjednom sam dobila jake bolove u stomaku, i komšija me strpao u automobil da me vozi u hitnu pomoć. S nama je išla cela ekipa moje porodice.. A ja sam se celo vreme okretala u vozilu, jer sam uočila da celo vreme taj moj momak trči za nama... Stigao je zadihan u hitnu pomoć, a otrčao je maraton, jeee...


........ali meni je bilo....

< Poruku je uredio eugenija -- 18.2.2009 14:56:45 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta je romantično?
18.2.2009 15:01:46   
Anoniman
Meni je romantično već kada mm i ja legnem na krevet da gledamo TV pa ili ja njega zagrlim ili on mene.

A extra volim svećice, extra su romantične, mislim da je Šampanjac romantičan, mislim da su jagode umočene u čokoladu romantične ... Nemam pojma... svašta nešto. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta je romantično?
18.2.2009 18:26:53   
Laura
Moj mm je operisan od romantike, zatrese ga ponekad, ali to je jako retko user posted image

Dok sam ja neprevazidjeni romanticar, mada moram da priznam bio je i on dok smo se zabavljali, znao je 100 km, da predje samo da me poljubi, da mi posalje korpu cvveca,kad sam mislila da je kilometrima daleko, a posle isporuke cveca zazvoni mi na vrata,uf moracu ga podsetiti kakav je bio user posted image

Za mene ... sneg sitno pada, belina oko nas,jedna mala kolibica u planini, crno vino, on i ja i tamburasi ... al' sam skromna,masta moze svasta user posted image


_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta je romantično?
18.2.2009 22:39:52   
guppy RR
romantično mi je bilo kad smo se zabavljali... uvek mi je doneo tri ruže.
Prvi put kad smo se sreli uživo doneo je tri bele...
... sledeći put dve bele i jednu crvenu...
... sledeći put jednu belu i dve crvene....

palile su se jedna po jedna user posted image

onda su moji to ukapirali i rekli AHA! sledeći put će biti tri crvene ruže!
... a on lukav, pa doneo najcrveniju jabuku koju ne mogao da nađe umesto ruža.

mili moj...
eto, to je meni bilo romantično user posted image

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta je romantično?
18.2.2009 23:34:38   
maša
Nemam pojma... svašta nešto...ja, zapravo,  nisam romantičarkauser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 0:28:25   
Anoniman
Meni je romanticno kada vidim moju baku i deku kako se drze za ruke i kako se poljube kada se vide, i to posle 47 godina u braku... I kada deka ustaje pre bake popodne i skuva joj kafu i donese joj u krevet da uziva i gleda seriju iz kreveta uz kaficu user posted image

< Poruku je uredio Katjica -- 19.2.2009 0:29:08 >

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 0:32:19   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 0:36:25   
Anoniman
A sto se tice nas dvoje, romanticno mi je sto mm kad god se okrene u toku noci on se probudi da me poljubi u bilo sta sto mu je najblize - ruka, noga, kosa, celo, prst, ledja user posted image  i onda se scucuri uz mene i prebaci mi ruku preko struka. Mrzim to sve jer me bas zbog toga cesto i probudi, ali sada kada sam navikla, prosto se pitam kako sam ikada mogla da zivim bez toga...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 0:37:57   
Anoniman
Jao Katjica, meni je to super!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 0:47:28   
Anoniman
Jeste super, ali kada se neki put tesko uspavas i on te probudi cim zaspis i on tada nastavi da spava, a ti opet ne mozes da zaspis, tada bas i nije nesto romanticno, vise je izludjujuce user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 1:42:08   
kumara
Jao meni je svasta romanticno... Sitnice uglavnom... Imali smo mnogo takvih momenata. user posted image

Jedan od najromanticnijih mi je bio dok smo se zabavljali, sedeli smo nesto kod mene u stanu, bilo je pola noci, mm je odjednom skocio i rekao "Ajde, vodim te na jedno mesto!", spakovao me u kola i odvezao oko 100 km od kuce na jedno predivno jezero... Pocelo je da svice, a on je samo rekao "Doveo sam te da gledamo izlazak sunca". To mi je stvarno jedna od najlepsih uspomena iz "mladosti"!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 21:29:23   
pucka
Meni je romanticno i kad lezimo i cutimo..user posted image .....Mnogo su mi romanticnije neke sitne stvari....Volim romantiku!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 21:33:45   
Lu
Romantično je recimo proživjeti s jednom osobom tridesetak godina u ljubavi poštivajući se i reći jedno drugom;volim te kao prvog dana...user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pucka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 21:58:18   
sneza24
Jao bas smo bili romaticni dok smo se zabavljali,a i sad smo.

Na primer dok smo se zabavljali pravili smo picu jedno vece,i kako sam ja bila zaduzena za secenje sunke ja sam to radila,i nisam obracala paznju na njega sta radi nego secem i pricam nesto.Kad odjednom on se nesto smeje a ja pogledam i zamislite on je kecapom na testu napisao moje ime.Joj kako mi je bio sladak.

Jedno vece sam polazila kuci od njega i namestili smo krevet a on je stavio jastucic u obliku srca,koji sam mu ja kupila,na mojoj strani kreveta i kaze: Ovako kao da si ti tu.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta je romantično?
19.2.2009 21:58:48   
lucia
koliko sam ja romanticna toliko moj dragi nije,sto ne umanjuje njegovu ljubav naravno....inace,cirkulacija mu je jako dobra i uvek je vruc,kao pec. a zasto to pominjem....kad me zaprosio imao je tako zbunjen i blag pogled, i hej, ono sto mi je bilo neverovatno-hladan nosic! od treme...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta je romantično?
24.2.2009 22:59:00   
kumara
Pticice draga, poruka ti je bila prazna, pa sam je obrisala, a ti slobodno napisi novu sada. user posted image

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta je romantično?
24.2.2009 23:02:32   
Ptičica
Znam... user posted image  hvala...
Htela sam da postavim sliku kako me je mm zaprosio, jer je to najromantičnija stvar na svetu, ali... nije mi uspelo. Šmrc...
Ne znam kako da postavim slike!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta je romantično?
24.2.2009 23:05:42   
kumara
Idi ponovu u onu temu koju ti je guppi dala u Kako zamisljamo ostale forumasice, i polako korak, po korak... Samo nemoj da gubis strpljenje. user posted image

I postavi sliku jer cu sad tacno da umrem od radoznalosti!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta je romantično?
25.2.2009 9:36:27   
Anoniman
Ptičice, jel treba pomoć?

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta je romantično?
13.7.2019 15:38:00   
Olga75
Danas matori oprao suđe dok mi se sušio lak na noktima. Ja sam slepica koja to sama radi user posted image
i još mi kaže: ajde nemoj gledati kako sam izribao jer ćeš uzeti žicu da popraviš i sve ćeš to da u*ereš na noktima.
Eto došlo mi nekako romantično user posted image
ps. znam da je tema iz naftalina user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta je romantično?
13.7.2019 15:58:44   
MimaKos
Meni je uvek romanticno kada mi kupi casopise, nedeljne, ali stvarno! Kad se sam set_i


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta je romantično?
13.7.2019 16:38:55   
doramar11
Ako to nije romantika ne znam sta je. Jaooo bre Olga, luda si nacisto :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here