|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne poš...
23.8.2009 22:15:30   
guppy RR
Sve više nas ima na Ringeraji, pa se i sve češće dešava da se ne poštuju pravila foruma.

Ponekad uleti na forum novi korisnik, napravi haos i zauvek nestane, a nekad pukne film nekom od starih korisnika, pa počne da psuje sve po spisku...

Ovu temu sam otvorila da naglasim da NEĆU praviti razliku između starih i novih forumaša, i da će biti ponašanje, koje nije skladno pravilima portala, sankcionisano. Ukoliko ne poštujete pravila i ne obazirete se na upozorenja na forumu i preko privatnih poruka, vaš nalog će biti privremeno zatvoren, a u slučaju da nastavite kršiti pravila, blokiraćemo pristup forumu i na druge načine.


Molim sve korisnike koji primete da se nešto "loše" dešava na forumu, da pošalji privatnu poruku meni ili drugim moderatorima foruma. Molim vas da ne odgovarate na postove koji sadrže tekst koji nije skladan pravilima portala. Još posebno molim da ne citirate takav text jer od jedne psovke napravite 20...

Ovde možete pročitati:
Puno hvala,
guppy

< Poruku je uredio guppy RR -- 24.8.2009 7:23:15 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
23.8.2009 22:16:30   
NadaR
 primili k znanjuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
23.8.2009 22:16:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
23.8.2009 22:19:34   
Lu
Bravo guppyuser posted image
Ignore čuda činiuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
23.8.2009 22:23:50   
Jeca*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
23.8.2009 22:28:17   
sanji
user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
24.8.2009 8:12:48   
mamanp
user posted image user posted image  Gupi, da se zna ko je glava porodice.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
24.8.2009 8:18:12   
Natasajvc
Slazem se.

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
6.1.2011 12:31:04   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Sve više nas ima na Ringeraji, pa se i sve češće dešava da se ne poštuju pravila foruma.

Ponekad uleti na forum novi korisnik, napravi haos i zauvek nestane, a nekad pukne film nekom od starih korisnika, pa počne da psuje sve po spisku...

Ovu temu sam otvorila da naglasim da NEĆU praviti razliku između starih i novih forumaša, i da će biti ponašanje, koje nije skladno pravilima portala, sankcionisano. Ukoliko ne poštujete pravila i ne obazirete se na upozorenja na forumu i preko privatnih poruka, vaš nalog će biti privremeno zatvoren, a u slučaju da nastavite kršiti pravila, blokiraćemo pristup forumu i na druge načine.


Molim sve korisnike koji primete da se nešto "loše" dešava na forumu, da pošalji privatnu poruku meni ili drugim moderatorima foruma. Molim vas da ne odgovarate na postove koji sadrže tekst koji nije skladan pravilima portala. Još posebno molim da ne citirate takav text jer od jedne psovke napravite 20...

Ovde možete pročitati:
Puno hvala,
guppy


Pošto sam primetila da je psovanje postalo kao dobar dan na forumu (pa makar bile i tačke u reči), osetila sam potrebu da dignem temu, i podsetim vas na pravila foruma. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
6.1.2011 12:32:55   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
24.2.2011 10:29:23   
eni26
samo kad bi ovo postovali pojedini.user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
12.6.2013 18:28:09   
Maraj
pa ako ne postuju ima i kazne a njih. Tu smo da se druzimo a ne vredjamo

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
12.6.2013 18:38:29   
17 joka
za sve su pravila ista i treba ih postovati ,a ako ne onda kazna je tuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
12.6.2013 18:40:33   
Gaga N
Pa nije forum za licne frustracije ,nego za razmenu misljenja i druzenje ,tako da nije tesko biti fin user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
12.6.2013 20:04:41   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Gaga N

Pa nije forum za licne frustracije ,nego za razmenu misljenja i druzenje ,tako da nije tesko biti fin user posted image


Neko se isfrustrira kad ne moze da uvek bude u pravu. Sto se mene tice bolje po digitalnom svetu nego po detetu nekom ne daj boze... Nek ide u temu negativna energija pa da sebi oduska.

(odgovor članu Gaga N)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
12.6.2013 20:08:57   
Figaro88
Mnogi sada na forumima lece svoje frustracije,lakse je tako siriti hejt(anonimno).Ja dolazim ovde da odmorim mozak pa od takvih bezim....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
12.6.2013 21:58:42   
vukosava
Najlakse je sakriti se iza izmeisljene internet persone...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
12.6.2013 22:01:54   
lanajelena
Nisam u toku ko je koga vredjao user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne...
12.6.2013 22:07:07   
Dani.kv
Odbijem mu na glupost

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here