|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BOLNE BRADAVICE
21.1.2009 20:34:50   
BINCE
EVO OPET MENE SA JEDNIM PITANJEM,,,JA SAM TRUDNA 5 SEDMICA I 4 DANA,,,KAKO JA RACUNAM,AL ME BRADAVICE UZASNO BOLE NE MOGU IH DOTACI,I GRUDNJAK ME VRIJEDJA,,,A,INACE NISU UVUCENE,PA PO NJIMA NEKAD VIDIM DA JE BIJELO SVE KAO NEKE MALE BUBULJICE,A NEKAD SU CRVENE I BOLE KAO DA ME NEKO PRZI....PA,STA MISLITE STA JE DOBRO DA SMIRI TU BOL...I IMA LI NEKO SLICNO ISKUSTVO...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: BOLNE BRADAVICE
21.1.2009 21:19:54   
sneza24
i mene isto bole bradavice,ali valjda je to normalno.malopre kad sam se kupala slucalno sam tusem pipnula jednu,jao kako boliuser posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: BOLNE BRADAVICE
21.1.2009 21:42:04   
BINCE
DOBRO JE ZNACI DA NISAM JEDINA...MENE BOLE UZASNO JUCE ME MALI STO GA CUVAM SLUCAJNO DOTAKAO PLAKALA SAM OD BOLOVA,,,A I KAD IH NE DIRAM POCNU DA BOLE SAME....A MISLIM  DA JE TO NORMALNO MLIJEKO SE PRIPREMA

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: BOLNE BRADAVICE
21.1.2009 21:59:07   
Vesna 1975
Bince to je potpuno normalna pojava, hormoni rade to ti je to.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: BOLNE BRADAVICE
21.1.2009 22:12:24   
sneza24
pa ja sam i mislila da su hormoni u pitanju

(odgovor članu Vesna 1975)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: BOLNE BRADAVICE
21.1.2009 23:01:04   
Jeca*
Joooj, kad se samo setim koliko su me bolele bradavice. Do suza! Ne brinite, to je potpuno normalno. Prestaće da bole u jednom trenutku. Bole najviše na početku trudnoće i onda se bol stišava i nestane. Bar je tako meni bilo!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: BOLNE BRADAVICE
21.1.2009 23:18:24   
sneza24
ja sam primetila da me sad vec malo manje bole.a cini mi se da su pocele da me bole cim sam ostala trudna samo ja to nisam znala.kad mi je mm jednom dotakao bradavice a ja : joj boli me.i od tada su me bolele svakodnevno.e kad sam saznala da sam trudna saznala sam i zasto me bole.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: BOLNE BRADAVICE
21.1.2009 23:30:00   
Anoniman
Mene su isto bolele bradavice jaaaaaaaaako... i inače su osetljive a u trudnoći su bile posebno osetljive. Najviše mi je odgovaralo da ih (grudi) stegnem u neki čvrst grudnjak koji nepomično stoji na grudima.

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: BOLNE BRADAVICE
22.1.2009 9:08:43   
BINCE
hahhaah,,,,i meni kad je moj muz dotakao vristala sam ko luda,,,a on me gledao izbezumljeno ko veli ...sta je ovoj budali sadauser posted image user posted image user posted image user posted image ...i od tada me bole svaki dan sve vise,a kao sto kazete tek je pocetak trudnoce,pa cemo vidjeti poslije....pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: BOLNE BRADAVICE
22.1.2009 10:04:21   
Anoniman
jaoj, kako one umeju da boleeeee... ja se tako pazljivo tusiram, da kad mi se desi da ih slucajno dotaknem, hocu da umrem... iskreno se nadam da ce uskoro prestati taj odvratan bol... sad sam pocela i da spavam sa brusom... mnogo mi je lakse...

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: BOLNE BRADAVICE
22.1.2009 10:56:29   
BINCE
nikada nisam spavala sa brusom,al sada moram jer je i meni tada lakse....mlaz vode me vrijedja...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: BOLNE BRADAVICE
22.1.2009 11:05:23   
kumara
Boze pa ja uopste nisam tipicna trudnica... user posted image Mene nista ne bole, tek tek malo uvece, ali to je to.

Bince citala sam u nekoj mojoj trudnjackoj knjizi da preporucuju sportski grudnjak, ako ne mozes da podneses obican. Mozda ti on pomogne preko dana.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: BOLNE BRADAVICE
22.1.2009 11:18:28   
Maya21
Mene su bolele na samom pocetku, do neke 7, 8 nedelje. A sad pocinju opet da bole jer se priprema mleko kojeg vec pomalo i imam ( ulazim u 7. mesec za koji dan ) user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: BOLNE BRADAVICE
22.1.2009 12:08:45   
BINCE
Nosim, taj grudnjak al,nista ne pomaze isto me boli,,,,a ne brini se za sike,,imam par jaranica koje su trudne i nikad ih nisu bolile bradavice...reci mi koji si ti mj,trudna...tj,sedmicu..,,,,,ja sam kako sam racunala 5 sedmica i 4 dana....racunam od zadnje menst.a zadnju menst.sam imala 15.12.....mislim da sam ok,izracunala...jesi li bila na pregledu kod gin sta ti je rekao>???jel srce pocelo kucati,,,,

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: BOLNE BRADAVICE
22.1.2009 13:08:00   
kumara
Ja sam po ultrazvuku od dr danas 5 nedelja i 6 dana trudna. Bila kod dr 2 puta (kod 2 razlicita da uporedim i samo sam se zbunila, aj pisacu o tome u drugoj temi). Nije jos cula otkucaje srca, a i nije mi to ni pominjala. Videla sam tvoju temu... Nemoj da se sekiras. Sacekaj malo i videces da je ok. Nemoj molim te da se bacas u paranoju! user posted image

Sto se racunanja tice, pisale smo o tome OVDE

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: BOLNE BRADAVICE
23.1.2009 22:18:46   
MERYEN
Mene su u pocetku bolele,a posle su svrbele,uf bilo je strasno,hormoni.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: BOLNE BRADAVICE
20.12.2009 13:47:38   
kumara
E prosli put definitivno nisam bila tipicna trudnica... ali sad i mene uuuuuzzzzzassssnoooo bole bradavice. Ne znam sta cu od sebe!

Jel ima neka iskusna trudnica ili bivsa trudnica neku ideju kako da manje bole? Jel moze nesto da se maze?

Kod mene je jos gore kad nosim brus, bole me cim ga dodirnu. user posted image

_____________________________

Kakva kumara, takav krastavčić!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: BOLNE BRADAVICE
20.12.2009 13:49:43   
Anoniman
Mislim da se ne mažu ničime, čak i posle kada kreneš sa STRIETom, i tada obilaziš bradavice, a tek pred kraj se maže Lanolin. 

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: BOLNE BRADAVICE
20.12.2009 13:56:12   
kumara
Uf moracu da nadjem neki babski lek, jer je neizdrzljivo!

_____________________________

Kakva kumara, takav krastavčić!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: BOLNE BRADAVICE
20.12.2009 13:58:00   
Anoniman
Jel nije fora da ti šeta grudnjak na bradavicama pa ti zato smeta? Ja sam nosila mnogo čvrste grudnjake, koji nisu mrdali. Kretali su se sa grudima.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: BOLNE BRADAVICE
20.12.2009 14:02:17   
kumara
Ma ne, nije to, nego bukvalno to sto mi bradavica dodiruje grudnjak, to me boli... Sad citam da sam pisala za sportski grudnjak, moracu da pokusam sa tim. Mislim da bi mi bilo najbolje kad ga ne bih ni nosila, ali ne mogu tako na posao! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kakva kumara, takav krastavčić!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: BOLNE BRADAVICE
20.12.2009 14:35:17   
gina
I mene su grudi i bradavice užasno bolele u obe trudnoće. Neizdrživo dok nisam ušla u 4. mesec. Mrzela sam sebe ako ih samo dodirnem, a kamo li da to neko drugi uradi user posted image user posted image user posted image . Nosila sam čvrst sportski grudnjak sa širokim bretelama i onda mi je bilo malo lakše. Iskreno, laknulo mi je kad sam ušla u 4. mesec ali su pred kraj ponovo krenule da bole na neki drugi način i ste to zbog pripremanja za dojenje.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: BOLNE BRADAVICE
22.12.2009 23:56:26   
kumara
Znaci, cuti i cekaj da prodje... user posted image Ufff! Ali dobro, slatke su to sve muke!!!!

_____________________________

Kakva kumara, takav krastavčić!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: BOLNE BRADAVICE
23.12.2009 0:01:25   
Anoniman
kumarooo user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: BOLNE BRADAVICE
31.7.2010 14:03:30   
dobro bice iz bajke
Cao devojke..

Mene bole puno bradavice..treba da dobijem za 9 dana..Nikada me nisu bolele..Ne znam o cemu se radi?

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here