|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
23.7.2009 8:43:15   
Anoniman
Mislila sam da ima tema, ali ne mogu da nađem. A pisale smo... možda negde off... user posted image

Uglavnom, šta su vam lekari savetovali za javna kupališta u trudnoći?
Da li ste se kupale?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
23.7.2009 11:34:25   
NadaR
 Meni je dr rekla da je ok kao ako meni prija! Ujutru ili kasnije popodne kad nije jako sunce!
Ja se nisam kupala,bilo me strah nekakve infekcije, ili da padnem i8li da me neko udari u guzvi na bazenu...user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
24.7.2009 10:11:30   
Nanica1
Ja juce pitala moju dr za bazen i ona kaze da nije bas preporucljivo ali ako imam bas veliku zelju(a ja je imamuser posted image ).mogu se okupati. Savetovala mi je da posle bazena koristim vaginalete tj.preventivno se stavi jedna vaginaleta.

Ja sam odmah juce zapalila na nocno kupanje!!!

A sto se tice jezera- to se vec ne bi usudila! Najbezbednije po meni je more!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
24.7.2009 11:00:09   
Modessty
Ja ne pitah juče dr za to! Zaboravila sam!
Mada, s obzirom da smo jedva došli do trudnoće verovatno mi ne bi preporučio. Ipak su bazeni opasni zbog bakterija i ostalog.
Mislim da se najviše treba paziti hladne vode, kao i da pregrejane ne ulazimo u vodu naglo.
Ja nemam nikakvu želju da idem na bazen. Na jezero bi već vrlo rado otišla!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
24.7.2009 14:46:26   
gagana83
Danas mi drug prica kako je bio sa zenom(trudnicom) na Rasinu . To je reka koja tece pored Krusevca i koja je toliko zagadjena da sam ja licno prethodnih godina vidjala kako njom plove mrtvi kucici,smece i sta sve ne.E to ne mogu da shvatim.More,jezero pa i nekako ali ovo...pa ja tu ne bih mogla ni stopala da pokvasim.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
24.7.2009 16:27:30   
sneza24
Jao meni se bas ide na bazen ali na ovom nasem je guzva i tu su uglavnom klinci koji stalno skacu pa ne bih da me neko slucajno zakaci.A nisam ni pitala dr da li bih smela.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
24.7.2009 16:43:37   
gagana83
I ja bih se negde rado bucnula,bazen ne bih smela a jezero mi hladno.Znaci jedino more dolazi u obzir al od njega nema nista ove godine.user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
24.7.2009 16:55:42   
Delijagirl
HM pa ja sam razmisljala bas o tome da cu celu trudnocu preplivati na nekom bazenu jer nebih da se usudujem da stanem na rolere ili biciklo. A profesorka iz srednje skole mi je to preporucila jer trudnice mnogo puta boli krsta pa se u vodi malo opustis. Ali vidjecemo u svakom slucaju. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 8:43:01   
Anoniman
A meni bas mm rece kako ce sad da ponese kupaci na Zlatibor zbog bazena... pa i ja bih... kuuuuupaaaa mi seeeeeee... user posted image
Sutra idem ko dr, pa cu da ga pitam smem li. Ako nista makar suncanje.

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 8:49:32   
Anoniman
Javi nam šta kaže dr!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 10:37:46   
Anoniman
Odmah sutra! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 12:04:58   
Buba76
Ja mislim da je najcistije more,ostalo je sve puno bakterija. Mozda jedino neki bazeni po kucama koji se odrzavaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 12:12:28   
guppy RR
Razmisliti i kako temperatura vode utiče na bebu!
(recimo bazeni sa toplom vodom)

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 12:15:40   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Buba76

Ja mislim da je najcistije more,ostalo je sve puno bakterija. Mozda jedino neki bazeni po kucama koji se odrzavaju.
A i u te bazene mora svasta da se stavi:hlor,plavi kamen i jos kojekakve hemikalije

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 12:17:20   
Anoniman
"More je provod, more su koke,
more je izvor života, jeli tako Moke?!"
user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 12:22:40   
Buba76
Moke je jos dod'o i to da se strankinje praskaju pravo ...

Magnetic u pravu si,preostaje samo more.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 12:24:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

Moke je jos dod'o i to da se strankinje praskaju pravo ...



i da je u Zaostrogu kampu, kah ...kah ... user posted image user posted image user posted image user posted image


ma MORE....ostalo je 0

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 12:30:21   
Buba76
I bolje da se nakasljes nego da pises dalje text

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 12:31:01   
Anoniman
ma to od cigara uhvatio me kašalj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
29.7.2009 12:33:09   
Buba76
Ma znam...user posted image user posted image user posted image
Otisle smo skroz od teme...dobicemo pec pec..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
30.7.2009 11:47:15   
Markovicka
Ja redovno idem na bazen i jako mi prija. Odemo prepodne kad nije velika guzva, a sto se tice temperature vode, postepeno prvo nogice, pokvasim tibu, pa ostalo. Plivanje je jako dobro za ovo stanje, infekcija se ne bojim, nisam ih nikad dosad imala, zasto bi sad? Tusiram se posle svakog ulaska u bazen. A doktorka mi je rekla da zivim kao i dosad i da slusam svoje telo.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
30.7.2009 13:06:25   
Skoki
I mi idemo na bazene redovno, s`obzirom da moja cerka voli da se kupa obavezno joj vikendom to i priustimo. Isli smo na bazene po Bg-u (javne i privatne), isli smo u Lazarevac na bazen, posto tamo imamo vikendicu, isli smo i u Banju Vrujice, tamo je u bazenima voda temperature 26+, kupala sam se i bas mi je prijalo. Takodje smo bili i na Adi, ali samo prepodne smo se kupali, popodne mi je voda bila grozna. Mogu vam reci da mi bas prija kupanje, pogotovo sto od hormona imam povecanu osetljivost na toplotu, pa mi je hladna voda savrseno osvezenje. I u prvoj trudnoci sam bila na par zatvorenih bazena i nista mi nije skodilo. Doktorka nije bila preterano odusevljena, ali mi nije ni zabranila, ako meni prija ok je.
Jos da dodam da i u dvoristu imamo bazen, tako da se svakog dana kupamo u popodnevnim satima user posted image .

< Poruku je uredio Skoki -- 30.7.2009 13:08:52 >

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
30.7.2009 16:49:02   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Trinny

Odmah sutra! user posted image



Sta ti je rekla doktorka?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
30.7.2009 18:10:54   
Anoniman
Evo vrnuh se i posto sam bila zadnja (kao po obicaju) moj dr me zbrzao i ja zaboravih da ga pitam konkretno, ali sam uspela bar za put na Zlatibor, i rekao mi je da sve mogu da radim normalno, jer mi je trudnoca ok... user posted image tako da ja uzimam u obzir da mogu normalno da se brcnem u bazenu i da se pomalo osuncam, a kod njega tek ponovo za 6 nedelja, maltene pred termin, znaci da je sve ok... jupiiii valjda ce da bude toplo na zlatiboru, pa da mogu malo i da osuncam ove moje beleeeee noge user posted image
jedvaaaaa cekaaaaaaaaaaaam!!!

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
4.8.2009 13:41:22   
Anoniman
Sta se desava ili cini ako se malo izgori na suncu,a stomak dobije malo crvenila i pecka? Jel to moze da steti bebi?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here