|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beba sisa palac
11.1.2010 23:10:01   
gagana83
Jesu li vam bebe sisale palac?Kad su prestale?

< Poruku je uredio gagana83 -- 11.1.2010 23:11:25 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Beba sisa palac
11.1.2010 23:15:15   
magde
pa ne bas NIKI MOJA je onako pomalo stavljala prste i rukice u usta ali ne palac onako kako bi trebali :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 0:02:45   
Mivica
Sada ću te verovatno ˝obradovati˝, ali moja ˝beba˝ još uvek sisa palac-isključivo desni.
U početku je imao cuclu i to samo dok zaspi. Čim sam mu je promenila, prešao je na palac. Bez njega ne može da zaspi, ali cucla ga i kad je gladan, pa čak i iz čiste dosade. Veliki je već i zna da to ne sme da radi, ali valjda je to jače od njega. I ne prinosi ga ustima kada odemo negde, a kada imamo goste, ako baš ne može da izdrži, sakrije se u jedan ćošak u kuhinji da ga mine želja!

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 0:06:33   
sneza24
Sisa svaki prst posebno a bogami i celu pesnicu nabije u usta.user posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 0:09:50   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Mivica

Sada ću te verovatno ˝obradovati˝, ali moja ˝beba˝ još uvek sisa palac-isključivo desni.
U početku je imao cuclu i to samo dok zaspi. Čim sam mu je promenila, prešao je na palac. Bez njega ne može da zaspi, ali cucla ga i kad je gladan, pa čak i iz čiste dosade. Veliki je već i zna da to ne sme da radi, ali valjda je to jače od njega. I ne prinosi ga ustima kada odemo negde, a kada imamo goste, ako baš ne može da izdrži, sakrije se u jedan ćošak u kuhinji da ga mine želja!

Joj secer mali,mogu samo da zamislim tu scenu kako se scucurio u uglu i dudlauser posted image
Una nije htela varalicu u pocetku i bas sam bila srecna zbog toga,posle sam probala da joj dam cisto da vidim da li hoce i htela je ali joj nisam davala.Od pre neki dan sisa palac(desni) pa razmisljam da joj dam varalicu,nekako mi je to bolje nego da sisa palac.Opet je lakse odvici dete od varalice nego od prsta,varalicu mozes da bacis a prst ne mozesuser posted image
A mnogo je smesna dok to radi,nabije palac u usta a ostalim prstima uhvati nosuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 0:13:14   
sneza24
IZVORNA PORUKA: gagana83


A mnogo je smesna dok to radi,nabije palac u usta a ostalim prstima uhvati nosuser posted image


user posted image
I David to isto radi.
Ali ja mu ne branim.Neznam mozda ce mi posle biti teze da ga odviknem,a mozda i nece,ma nemam pojam sta da radim.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 0:17:48   
gagana83
Ma i ja joj ne branim.
To kad beba trpa ruke u usta to je normalno ,sve bebe to rade.A sisanje palca je nesto drugo,plasim se da joj ne postane navika,ima dece kojima ta navika ostane do 5-6 godina.Una inace vrlo kratko sisa,jedan podoj traje 5-10 minuta pa mora nekako da zadovolji potrebu za sisanjem.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 0:19:50   
sneza24
I David je skratio vreme sisanja na desetak minuta i onda odmah strpa prvo palac pa posle sve ostale prste.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 0:30:12   
Mivica
Evo, ovako

user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 0:31:27   
gagana83
user posted image user posted image user posted image
Srce malo!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 0:35:41   
Mivica
Srce će biti kad prestane da dudla! user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 9:01:24   
*Alexx*
Srodne teme:

Sisanje palca vs varalica KLIK
Cucla varalica- ZA ili PROTIV? KLIK


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Beba sisa palac
13.1.2010 12:42:29   
Urbana
Moje dete je sisalo palac od treceg meseca, ali samo da se uspava. Nikakve varalice nisu nam pomogle da se oslobodimo. I sisala ga je sve do pete godine, ali kazem samo da se uspava.
Cini mi se da zbog toga ima malkice izbacene prednje zube.

Pokusaj da je odviknes, ali znaj da ne ide lako.

_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Beba sisa palac
15.1.2010 22:51:37   
JULIE
Jel  ako beba sisa palac u stomaku znaci da ce to raditi i kad se rodi?

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Beba sisa palac
16.1.2010 15:07:08   
Pansophia
IZVORNA PORUKA: JULIE

Jel  ako beba sisa palac u stomaku znaci da ce to raditi i kad se rodi?

Moj bebac je sisao palac u stomaku. 2puta smo videli na UZ i sada sisa palac. Nista strasno.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Beba sisa palac
16.1.2010 16:34:17   
marince1
I moj je u stomaku to radio,i sad bi ali ne ume da pogodi usta i to ga nervira user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Beba sisa palac
1.6.2010 18:50:12   
New Mom
I moja beba je u stomaku sisala palac (imam i dokumentovano sa UZ user posted image ), a kad se rodila već trećeg dana je uspela da pogodi usta i to joj je sada omiljena zanimacija. user posted image  Do kada će, videćemo. Mama joj je sisala palac do pete godine. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Beba sisa palac
2.6.2010 13:14:28   
maslinica
zene..nije da vas strasim, ali ja sam dudala palac do 13 godina i jedva ga ostavila..palac je jedna navika, koju jednostavno ne mozes da otmes bebi, detetu... pa da place dna, dva, sat..ne bitno, palac je uvek tu i uvek spreman za u usta...moji su sa mnom ludili, paprike ljute, luk..cuda mazali na desni palac..ali ja sam i dalje sisala..moj petar je samo jednom gurnuo palac i tako ga slatko sisao, da mi je bilo zao da ga izvucem, pustio ga je..i ne zna mukica vise da ga uguru u usta, jer je jos premali..ali ako krene da ga gura, stavljat cu mu rukavicice...ja sam deformisala vilicu, nosila aparatic za ravnanje, jos uvek mi je zagriz malo vani, zubi mi se kvarili, desni palac potpuno deformisan, nokat katastrofa,  sve od palca, jednotavno ne mogu dozvoliti da moj sin prodje isto...ne mora znaciti da ce biti isti, ali ja sad pusem i na hladno.


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Beba sisa palac
2.6.2010 13:19:00   
cicko
I moj sisa palac, valjda mu je on najsocniji od svih prsticauser posted image . Inace vrlo cesto ga uhvatim kako gura celu pesnicu u usta. Kad god uspem uguram mu dudu. Pre neki dan sam mu u rucicu tutnula glodalicu a on je vrti, vrti gleda, pa ne zna sta bi sa njom. I onda skonta da mu je druga rucica free i opet u usta!!! Poludim kad to vidim a svekrva vice " joj pusti ga, vidi kako mu je to slatko!"user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Beba sisa palac
2.6.2010 13:32:26   
Anoniman
To je i Luka radio, celu šaku u usta, pa gura dok mu se ne pripovraća. user posted image I mene je izbezumljivalo, jer je stalno bio mokar.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Beba sisa palac
2.6.2010 13:41:01   
Unica
auuu, sta je ovo sa palcem... izgleda da to moraju sva deca da prodju. user posted image
una gura palac u usta kad uspe da potrefi mada joj ostali prsti ne idu preko nosa nego nekako na obraz. sva se spetlja, pa kad vidi da ne ide gura kaziprst i onda celu saku. ma gura sve u usta. a nece dudu.



_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Beba sisa palac
2.6.2010 16:12:13   
bratzz
uvek tu i uvek spreman za u usta...moji su sa mnom ludili, paprike ljute, luk..cuda mazali na desni palac..ali ja sam i dalje sisala..moj petar je samo jednom gurnuo palac i tako ga slatko sisao, da mi je bilo zao da ga izvucem, pustio ga je..i ne zna mukica vise da ga uguru u usta, jer je jos premali..ali ako krene da ga gura, stavljat cu mu rukavicice...ja sam deformisala vilicu, nosila aparatic za ravnanje, jos uvek mi je zagriz malo vani, zubi mi se kvarili, desni palac potpuno deformisan, nokat katastrofa,  sve od palca, jednotavno ne mogu dozvoliti da moj sin prodje isto...ne mora znaciti da ce biti isti, ali ja sad pusem i na hladno.


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 18

Moja beba je jos u stomaku a gura celu saku u usta, doktor kaze da odavno nije video dete koje toliko voli da stavlja prste u usta

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Beba sisa palac
25.7.2010 16:03:36   
Daca88
Moj user posted image ne sisa palac,on sisa kaziprst i srednji prst,oba odjednom,kao da zvizdi,i to toliko snazno sisa da su mu prstici na vrhu pomodriliuser posted image
Jesu oni gladni kada to rade,ili je to neki hobiuser posted image
btw,moj je sisao prstice jos u tibi,na svakom ultrazvuku je imao prst u ustimauser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Beba sisa palac
25.7.2010 16:19:09   
New Mom
Ako sisa neposredno posle podoja i razdražljiv je, može biti da je još gladan. Ali ako je između podoja ili pred spavanje, jednostavno voli. Mi sad više ne znamo da zaspimo bez toga (a taj zvuk izluuuđuje mamuuser posted image ).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Beba sisa palac
9.9.2010 21:27:25   
pepeljuga
aaaa, i vuk sisa palac, i to iskljucivo leve ruke (da li to znaci da je levoruk???)

probala sam nekoliko duda, nekako mislim bolje je duda nego prstic ali nece! inaca gura rukice u usta ali sad je bas zapeo da sisa palac i to tako sto su mu ostali prstici ispruzeni preko cele face user posted image
znam da se deca tesko odviknu od toga ali ne znam kako sad ovako maleckog da ga sprecim, nema sanse user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ovo je najbolja starosna razlika među decom
Stručnjaci su istraživali kako mala, srednja i velika starosna razlika između dece utiče na majku, decu i celu porodicu ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Click Here