|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bokal sa filterom za vodu
7.9.2009 11:10:54   
oliveradj
Da li imate bokal sa filterom za prečišćavanje vode? Ja imam ali ga nikako ne koristim. Koristila sam samo dok je filter trajao posle nikako nisam kupila da ga zamenim. Od nekih ljudi sam čula da voda iz filtera nije bakteriolški ispravna da je još gora od česmovače user posted image , šta znate o tome?

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bokal sa filterom za vodu
7.9.2009 11:20:48   
Anoniman
Ja koristim bokal već 3 godine, na pet meseci menjam filter i nikakvi problemi. Desilo mi se da sam dobila pro...iv kad sam bacila filter a nisam kupila novi, pa sam par dana pila česmovaču. Ne znam kako je u BP, ali u SU je užasno tvrda voda, ostavlja tragove po posuđu, kupatilu itd. Meni je lekar to onda preporučio i ja još koristim. Zaista ne znam da li je dobro ili loše. Meni je izgleda dobro user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bokal sa filterom za vodu
7.9.2009 11:22:16   
oliveradj
U Bačkoj Palanci je voda isto jako loša za piće puna kamenca.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bokal sa filterom za vodu
7.9.2009 11:27:41   
Modessty
Moj brat koristi bokal već nekoliko godina. I zadovoljni su svi u kući. Zgrada u koju su se uselili je nova i od samog početka imaju probleme sa vodom. Nešto nije uradjeno kako treba. Ima mnogo kamenca. Koji bokal koriste nemam pojma.
Kad predjemo na onaj drugi ranč moraćemo da kupimo i koristimo bokal


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bokal sa filterom za vodu
11.12.2009 13:49:40   
Suncicabg
Ja ga koristim, zadovoljna sam, ali popijem i sa cesme , ne smeta mi

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bokal sa filterom za vodu
19.2.2010 15:15:11   
*Alexx*
Da li je bolja kupovna voda ili taj bokal sa filterom? Ili je svejedno?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bokal sa filterom za vodu
15.2.2011 21:58:15   
moja ciklama
Meni je ova iz bokala praktičnija, zbog kupovine.
A ja iskreno verujem da ja Prolom najbolja voda kod nas.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bokal sa filterom za vodu
14.4.2011 11:44:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Može li neko da mi objasni kako funkcioniše bokal sa filterom, i da li on stvarno "deluje"?

IZVORNA PORUKA: n i n a

Pa ja po mom bokalu vidim da je voda prečišćena- ne ostaje mi trag od kamenca na njemu. Voda je malko durgačijeg ukusa, zbog toga što prolazi kroz taj aktivni ugalj, a inače se aktivni ugalj u medicini preporučuje za uspostavljanje crevne flore.
Ne znam koju marku bokala imam, kupila sam ga pre 4 godine i na 6 meseci menjam filter i to je to. Cele trudnoće sam pila tu filtriranu vodu i sve je bilo ok- ni tegoba ni bakterija u mokraći


IZVORNA PORUKA: Dada81


IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Može li neko da mi objasni kako funkcioniše bokal sa filterom, i da li on stvarno "deluje"?


Ja znam da filtrira kamenac (možda još nešto,ali za kamenac pouzdano znam) posle nekog vremena ''tamo između'' user posted image ostanu te naslage koje očistiš. Ima efekta .samo mi već neko vreme ne možemo da nađemo ovde nove filtere ,user posted image

IZVORNA PORUKA: Cmoki

I ja imam taj bokal ali rekli su mi da taj cisti sa vode i one minerale koje su potrebne za organizam. Ove Vivatap kesice alkaliziju vodu i dodaju minerale . Imaju oni sajt u Makedoniju www.vivatap.com.mk  . Rekli su mi da uskoro ce doci i u Srbiju. 




_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bokal sa filterom za vodu
22.8.2011 16:51:09   
Verus
Tash, ako vidis temu: na ovaj filter sam mislila kad sam pisala o tome da se samo stavi na slavinu, i okrenes malu rucku da voda protice kroz filter (za piti) ili ako peres sudje da ide samo kroz slavinu.  Znaci nema 2 slavine kao ono sto si pisala...

KLIK

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bokal sa filterom za vodu
6.11.2011 1:04:15   
Bebilina
Imamo onaj Brita bokal sa Maxtra filterima i njega koristimo uvek za kuvanje i u 90% slucajeva za pice (oatalih 10% je kad je prazan a ne mozemo da cekamo da voda prodje :) ) Bokal na vrhu ima poazivac koji upozorava kada treba zameniti filter. Nisam obacala paznju koliko cesto bude, ali verujem da duzina trajanja filtera zavisi od frekventnosti koriscenja.
Skoro sam videla sportske flasice sa istom tehnologijom. Flasica je jeftinija od bokala, ali su filteri skuplji. Planirala sam detetu kupiti za skolu.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bokal sa filterom za vodu
25.11.2011 20:46:48   
Sasko
Ako se zelite reklamirati ,obratite se Dunji RR . user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 25.11.2011 20:50:18 >

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 12:31:51   
IvanaSK RR
Mi kupili u Tehnomaniji pre neki dan bokal. Neka je akcija, pa smo dobili i tri filtera gratis. Definitivno se oseca razlika u vodi.

(odgovor članu Sasko)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 12:42:49   
Khaleesi
Koliko je u tehnomaniji... to odavno merkam i nikako da kupim

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 13:04:35   
IvanaSK RR
1 500 din :) jedan filter imas u njemu, plus dobijes ta tri. Bokal je ruski i ti filteri su standardni. Kostaju oko 700 din i menjaju se na oko, otprilike, tri meseca.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 16:15:34   
Khaleesi
Ti si se snabdela za celu godinu onda user posted image user posted image moracu da prosetam da vidim to... hvalauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 16:18:52   
isidora88
Moj brat ima neki veliki aparat za filtraciju vode, izgleda kao oni aparati gde se postavljaju obi veliki baloni sa vodom, kao sto ima po ordinacijama, firmama i slicno. Na njegov aparat ideveliki balon cesmuse i odmah preradjuje vodu u veliki rezervoar ispod, sipa se na dugme, bira se topla ili hladna. Kod nas to nisam nigde videla...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 16:23:15   
Khaleesi
U pa to je bolje od ovog malog, non stop moras da dopunjujes .... a nezgodno ne mozes tu vodu da ohladisuser posted image mozes ali da presipas

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 17:03:39   
IvanaSK RR
Isi, i ja bih to sto ima tvoj brat user posted image
Ja drzim bokal u frižideru.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 17:09:51   
Khaleesi
Visok je zauzima dosta mesta u frizu...user posted image ovako flasa se obori ili na vrata

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 17:13:51   
IvanaSK RR
Nije visok, moze da stoji i u vratima, uzak je.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 17:16:59   
Khaleesi
Nemam pa nisam znala.... user posted image ondak je ok

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 22:49:43   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Mi kupili u Tehnomaniji pre neki dan bokal. Neka je akcija, pa smo dobili i tri filtera gratis. Definitivno se oseca razlika u vodi.

Ja sam ga uzle apre godinu dana isto u Tm i stvarno je super stvar. Ako ste mozda gledale na TV kako koka kolu procisti...da ne verujes!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 23:05:07   
IvanaSK RR
Anck, nisam gledala, razmišljam da probam da vidim user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 23:36:54   
Khaleesi
Nisam videla, potrazicu video... bili smo do Th i ima ih dosta od 700 do 2500 sad ne znam koja je razlika onaj prodavac kaze sve vam je to isto...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bokal sa filterom za vodu
2.7.2016 23:38:42   
amelia

IZVORNA PORUKA: isidora88

Moj brat ima neki veliki aparat za filtraciju vode, izgleda kao oni aparati gde se postavljaju obi veliki baloni sa vodom, kao sto ima po ordinacijama, firmama i slicno. Na njegov aparat ideveliki balon cesmuse i odmah preradjuje vodu u veliki rezervoar ispod, sipa se na dugme, bira se topla ili hladna. Kod nas to nisam nigde videla...

Moj otac ovo koristi godinama. Nikad ne kupuje flasiranu vodu. Skup je ovaj aparat mada ga on davno kupio ali se naravno isplati user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here