|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolovi u donjem delu stomaka
7.8.2008 17:22:12   
Ruza
u petom mesecu sam trudnoce i imam problem.imam jake bolove u donjem delu stomaka.moj lekar kaze da nema potrebe da brinem i nije mi prepisao nikakve lekove.mada bolovi su ponekad nesnosni.plasim se da ne izgubim  bebu.molim vas ako ima neka zena sto ima isti problem da mi pise.unapred hvalauser posted image



< Poruku je uredio dijana1 RR -- 19.8.2013 18:39:39 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.8.2008 19:14:27   
MERYEN
Ja se namuci kao niko sa tim bolovima,prepisivali su mi razne lekove od partusistena pa gynipral nista ti ja to nisam pila,i dalje imam bolove nekad jace nekad slabije,uglavnom sama nadji sta ti odgovara,kazu da je to donekle normalno ,to zavisi od zene,i ja se plasim za bebu,bas se plasim,zato se trudim da se cuvam i da pazim na sebe i bebu.

< Poruku je uredio guppy -- 7.8.2008 22:35:23 >

(odgovor članu Ruza)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
13.8.2008 13:28:01   
Mama37
Imala sam bolove u donjem dijelu stomaka i nije bas bilo prijatno,ali isto sam pila lijekove  tako da se ne trebas plasiti slusaj savjete ljekara i uzivaj 

_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
14.8.2008 9:10:10   
ElmaB
Draga Ruzo!

Nemoj se pretjerano sekirati, jer ja sam u obje trudnoce imala taj problem. Sada u drugoj trudnoci, bas u petom mjesecu, negdje navecer, odem ljekaru jer sam se prepala koliko me je stomak bolio. On mi kaze da se je jedna beba, nosila sam dvojke, okrenula i da mi je pritisnula neki zivac. Preporucio mi je mirovanje i naravno apaurin od 2 mg. Ne sekiraj se, jer da je ne daj Boze nesto opasno, bolovi bi bili praceni jakim krvarenjem!

Pozdrav i cuvaj se!


< Poruku je uredio Tasha RR -- 23.2.2009 10:51:18 >


_____________________________

Mamina zlata

Tea, 11.02.2005.
Lana,31.03.2008.
Deni,31.03.2008.

(odgovor članu Ruza)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
14.8.2008 9:43:16   
aida
Draga Ruzo...ne brini se previše....
Meni je ova druga trudnoća niska i imam iste te bolove. Sada sam u sedmom mjesecu i dobila sam tablete da pijem da mi umanje bolove.
Ne smiješ samo dugo da hodaš ili puno da stojiš....gledaj da se što više odmaraš....
Ništa teško ne diži niti se proteži....

Popričaj malo sa svojim doktorom neka ti da neke savjete.
Sretno!

_____________________________

Alina 29.06.2004

Beba 2 na putu...izgleda muško :)
Termin 30.10.2008

(odgovor članu ElmaB)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
23.8.2008 16:54:41   
Ruza
drage  moje,hvala vam na savetima.lakse je kad imas nekog da podelis sa njim sta te muci.ne da nemam imam,ali niko nije od njih trudan.razumete???cmok svima vama


(odgovor članu aida)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
24.8.2008 16:26:53   
guppy RR
Oooooooo, kako si to dobro napisala, Ružo. Imala sam i ja u trudnoći gomilu drugarica, a šta kad nijedna nije trudna??? Imaš osećaj, da te niko ne razume - kako može neko da zna, kako boli u stomaku, kad beba menja položaj?

Kako si sad?

(odgovor članu Ruza)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
28.8.2008 16:06:55   
Ruza
pa..isto.imala sam jake bolove i otisla kod doce.kaze da mi je skracen grlic materice i da sam pocela da se otvaram.sto u petom mesecu nije bas dobro.kaze da odmaram sto vise.sto meni bas i ne ide od ruke,pored dvoje dece i kucnih obaveza.al hvala bogu sto imam jako razumnog dragog koji me cuva vise nego sto se sama brinem o sebi.stime sto se osecam lepo sto imam pravu osobu pored sebe.cini da se osecam bolje nego sto bi trebalo.srecna sam a to je valjda najbitnijeuser posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
28.8.2008 19:47:44   
guppy RR
Ruzice, treba da odmaraš. Sve je to jasno, da ti imaš kući porodicu i dečicu za koju brineš... ali zamisli, da nešto ne bude OK, morala bi da ležiš u bolnici a oni sami da se snađu. Shvati da je sad to ozbiljna stvar ako se grlić skratio i da treba što više da odmaraš, da ne bi pokrenula porođaj.
Čuvaj mi se
user posted image

(odgovor članu Ruza)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
15.4.2009 12:54:29   
nitki
ja sam na pocetku trudnoce (6 nedelja) i imam bolove u stomaku koji kratko traju,da li je to normalno?pozdrav za sveuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
15.4.2009 12:57:38   
eugenija
Dobro došla Nitki!user posted image

Mene je bolelo sa desne strane u početku, čak se sumnjalo na slepo crevo. Ali ništa nije bilo.
Normalno je da se organi pomeraju kako raste plod, pa da bolucka tu i tamo. Nije ok ako te bol budi naglo ujutro i ako se pojavi i malo krvi na gaćicama. Tada bi se trebala javiti ginekologu.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu nitki)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
15.4.2009 12:59:45   
Mery
IZVORNA PORUKA: nitki

ja sam na pocetku trudnoce (6 nedelja) i imam bolove u stomaku koji kratko traju,da li je to normalno?pozdrav za sveuser posted image


Ja sam na samom pocetku (isto tako oko 6. nedelje) imala povremene bolove i dr mi je rekla da je to jer se materica stalno grci i opusta pa zbog toga osjecam bol, rekla mi je da pijem magnezijum i od tada nemam te bolove. Kaze da ako bol traje 3 sata i vise bez prekida onda treba ici dr ili ako je izuzetno jaka bol. Ona je meni objasnila da trudnoca nije potpuno bezbolno stanje.

< Poruku je uredio Mery -- 15.4.2009 13:04:03 >

(odgovor članu nitki)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
15.4.2009 13:01:54   
Mery
Ova je bila greska


< Poruku je uredio Mery -- 15.4.2009 13:03:32 >

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.5.2009 13:02:12   
Nanica1
Ja sam u 6.nedelji i isto me zaboli ponekad desni jajnik, ili oba jajnika ili sredina stomaka, ali to traje par sekundi i prodje. Valjda ce biti dobro posto ja jos nisam bila kod ginekologa.

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.5.2009 13:03:47   
Ana RR
Nanice, kako nisi bila kod ginekologa?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.5.2009 13:13:44   
Nanica1
Tek sam pre par dana saznala za trudnocu... U sredu treba da mi dodele termin posto je guzva kod mije dr. Trudna sam 5+1, tako da je jos dosta rano za pregled.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
11.5.2009 13:17:01   
dana198495
ja sam imala te bolove ali su kratko trajali pojave se možda dva do tri puta u toku dana ali mi je doktor rekao da to nije nista strašno a ja sam kod doktora otisla bila sam trudna svega 3+4

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.7.2009 12:11:39   
Anastazija
Juce je poceo da me bolucka donji deo stomaka, sa leve strane, kao u pms-u pred menstruaciju kada zaboli jajnik.. samo sto imam osecaj da je malo blize sredini u odnosu na jajnik.. Danas se bol nastavlja, ali nije ravnomeran niti konstantan.. Pojavi se, zaboli.. nestane.. ponovo se pojavi.. malo bolucka.. opet nestane.. i tako stalno.. Cak sam imala u jednom trenutku osecaj neke obamrlosti u levoj nozi user posted image user posted image user posted image

Da panicim ili da kuliram?? Moja je kuma izgubila bebu nakon slicnih simptoma i upravo u istoj nedelji trudnoce, pa sam premrla od straha...

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.7.2009 12:13:10   
Anoniman
Ja bih otišla još danas kod dr.

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.7.2009 12:19:02   
Ana RR
Anastazija ODMAH idi kod lekara!

Verovatno nije ništa ali bolje da odeš i da budeš sigurna.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.7.2009 12:19:16   
Anastazija
Uh.. mislim da cu i ja tako uciniti... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.7.2009 12:35:26   
cicko
Cao svima, ja sam danas usla u 6. nedelju i takodje imam bolove, kao da cu svakog momenta dobiti menstruaciju. Danas idem na prvi pregled pa cu pitati doktora zasto se to dogadja i koliko imaju znacaja!

(odgovor članu nitki)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.7.2009 12:36:58   
Verus
Da to nije grcenje materice pri sirenju (rastu ploda?)? Pa to izaziva bol?  

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.7.2009 12:38:25   
cicko
S obzirom da radim u zdravstvu, pitala sam nekoliko koleginica i one kazu da se to materica siri i priprema, i da dok nema krvarenja (obilnijeg) ne pretstavlja problem.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
7.7.2009 12:40:46   
cicko
Pretpostavljam da si u pravu, uzasno se plasim jer sam imala prosle godine spontani, plasim se sta ce mi danas dr reci.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ana RR: Moja porođajna priča
Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on pres...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Click Here