|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:01:31   
Anoniman
eugenija:
Zille, može jedno tehničko pitanje..  Pisala si da je baš veliki sad u drugoj trudnoći... Pa... Kako se briješ dole od stomaka?

Zille:
Sto se tice nogu i prepona idem na depilaciju, a iskreno u trudnoci mi dlake rastu mnogo sporije. A sto se tice izmadju nogu to stedjujem elektricnom masinicom, dok jos mogu, a posle ce dragi mi muz da prione na taj delikatan zadatak.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:02:43   
Anoniman
Znala sam da cu dobiti pec-pec po rukama!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:05:07   
eugenija
Puno je ograničenja kod velikog stomaka, ovo je samo jedno.. to sa depilacijom... kada bih nastavile priču o još nekim problemima i nezgodarijama sa velikim i malim stomacima, mislim da bi morali otvoriti još 10 tema najmanje.. Ali videćemo...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:08:43   
Anoniman
Pa otvorite! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:11:00   
eugenija
Pa sorry, nema mi smisla... jer bi u svakoj toj novoj temi bili vraćeni na temu Veliki stomak, mali stomak
Hahahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:18:44   
eugenija
Pada mi jedno pitanje na pamet... možda nema smisla, ali ... imate li saznanja...
Da li fetusu može da naškodi depil-krema?
I da li se radije depilirate voskom, depil kremama ili se odlučujete za brijanje kada je trudnoća u pitanju...
I još jedno? U koliko su vam trbe veeejike, odlučujete li se za pomoć pri depilaciji u kozmetičkim salonima, ili vam pomaže muž (ili neko drugi) , kao što je Zille navela..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:21:27   
Anoniman
ja sam eugenija u obje trudnoce isla na depilaciju u salon i to je ona tzv brazilska (znaci tuto kompleto)... kremu nisam upotrebljavala nikad, a zbog njenog hemijskog sastava nesto i ne bi pogotovo u trudnoci, cak mi je to rekla i prijateljica koja je inace mr.hemije, al se ne sjecam objasnjenja

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:27:28   
eugenija
Ma da, ta hemija je i mene nešto dala u razmišljanje... Hm... Videćemo ima li još neko nekih saznanja o tome..
Moja drugarica legne u kadu, i stavi ogledalo ispred i tako se brije... Stomak joj je veoma rano počeo rasti.. A ja još vidim sve... No, pitanje do kada, hihihiiuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:29:44   
guppy RR
Ne znam da li fetusu može da naškodi depil. krema...

nego moždikam sad, što bi prase naša rekla (btw, gde nam je prase user posted image )
.....
u kremi je hemija.. koja prelazi u naš krvotok, pa i u bebin krvotok... ali te hemije je baš malo... da li će naškoditi.. ne znam.....

a depilacija... možda menja ph tamo dole, ako se koristi depil krema za intimne delove tela... a ako promeni ph puno, sklonija si upalama raznim i .... upale i infekcije mokraćnih puteva... i vaginalnih puteva.... moraju se lečiti...

uf al sam zamoždikala....
ja ne volim hemiju u trudnoći...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:36:49   
Lu
Ja sam se cijelu trudoću depilirala kremom,sveuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:40:06   
Anoniman
moracu pitati ovu prijateljicu u cemu je fazon... ja sam jednom uradila kremom i iskreno cesala sam se haman mjesec dana kolko me svrbilo sve ko da sam shugava... valjda naka reakcija na te kreme

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:40:40   
eugenija
Zanimljiva debata i OVDE   (Depilacija vs brijanje)

< Poruku je uredio eugenija -- 19.2.2009 15:44:50 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:43:45   
sani
ja sam se u toku trudnoce depilirala kremom i nije bilo problema a pred kraj trudnoce pomoc sam imala od mm prilikom depilacije

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 15:44:50   
Jeca*
Ja sam se depilirala celu trudnoću, što bi rekla lenka sarajevo " brazilska (znaci tuto kompleto)" user posted image
"poslednji put" sam se izdepilirala kad sam ušla u deveti mesec pošto mi je dr rekla da eventualno mogu da se izazovu kontrakcije ako baš idem oko termina, pa sam ja malo ranije. Valjda bol i trzanje izaziva grčenje materice. Pretpostavljam. Premda su mene više boleli listovi dok mi ih je depilirala nego kad mi je depilirala intimnu zonu. Valjda zato što sam listove nekad i brijala, a intimnu zonu oduvek samo depiliram user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 16:14:27   
Anoniman
Ja se depiliram u salonu i to toplim voskom, kao sto sam vec navela. Inace me u trudnoci jako boli depilacija, uzas jedan, oci mi ispadaju, dok nije slucaj sa depilacijom kad nicam trudna.
A kad se izdepiliram u trudnoci ne moram ici kod kozmeticara par meseciuser posted image . Evo recimo zadnji put sam bila pre 2,5 meseci i jos ni clacice na vidikuuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 16:16:46   
eugenija
Ma bravo Zilleuser posted image user posted image hehehe...
Nego, mene sramotauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 16:18:35   
Anoniman
A sta te je sramota, ne razumem?

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 16:25:29   
eugenija
Pa ta varijanta kod kozmetičarauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 16:31:58   
Anoniman
Pa nije ni meni bas prijatno da se pecim na onom stolu, ali su kozmeticarke navikle na takve stvari. Njima je to svakodnevica, pa same su birale posao, zar ne?
Malo je nezgodno sa stomakom na onom stolu se okretati, pa ne mozes da se okrenes na stomak lepo da ti urade butine, pa se izvijas i uvijas... Ali je u svakom slucaju lakse nego da se sama lomim kod kuce!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 16:35:28   
andrijana
Ja sam u trudnoci sve brijala,nisam mogla drugacije jer je bilo leto. I noge i izmedju nogu. Brijala sam se napamet i islo mi je od ruke. Ogledalcem sam samo kontrolisala a imala sam bas veliku tibu. Skoro sam probala sa depilacijskom kremom i,verujte mi,necu nikad vise! Cesala sam se kao da sam pokupila sve buve sveta! I jos su pocele da mi urastaju dlake,nikako da se vratim u normalu. I uvek je brazilska bila obavezna.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 16:40:47   
eugenija
IZVORNA PORUKA: andrijana

Brijala sam se napamet


user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 18:24:08   
sonja999s
ja sam celu trudnocu isla na depilaciju. i zakazem je na dan kada je poceo da mi curka vodenjak i morala sam da se obrijem. kako? to je bio poduhvat godineuser posted image napamet jer se od stomaka nista ne vidi heheuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 18:55:22   
Anoniman
Mene je mama obrijala pred porođaj. Legla sam na bračni krevet sa peškirom pod zadnjicom, pena za brijanje, vode u lavorče, i na pos'o! user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 19:02:12   
Jeca*
U temi Depilacija vs brijanje (i eugenija je, vidim, dala link) obavezno pročitajte šta sam tamo pisala o peni za brijanje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 19:02:41   
šarolta
Ja imam epilator i noge sređujem sa tim, odnosno mm mi pomaže jer ne mogu od stomakauser posted image , abikini zonu i pazuh brijem ili uz pomoć ogledala ili mi mm pomaže... Tamo dole ne vidim ništauser posted image od stomaka...
Brazilska..., pa ne znam, sramota me...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here