|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cekamo II crtice 10/16 [chat]
30.9.2016 21:27:51   
branki*
Dragi forumasi,



Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, koliko Vas da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi sa tim preporučujemo da pročitate

Opste uslove koriscenja foruma




< Poruku je uredio branki RR -- 30.9.2016 21:29:07 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
30.9.2016 23:30:07   
Zakicaa
Draga Krin,cestitam ti na trudnoci,svaka cast!Budi samo pozitivna i cuvaj se.😊

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 1:03:45   
IvanaSK RR
Zakice, kako si? user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 6:58:51   
vocicana
Dobro jutro crtice, radite, samo da vam posaljem najveci user posted image podrske, budite pozitivne i nasmejane!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 8:21:57   
leptir 40
Dobro prvo oktobarsko jutro user posted image

neka oktobar zasvjetluca sa crticama user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 10:10:04   
sandra123
Zdravo cekalice.. Cestitam svim novim crticamA.
Ja usla u 19 nedelju i morali smo da ostanemo u bolnici, beba malo nemirna pa se stalno okrece i spusta nisko pa stvara bolove... I imam male kontrakcije. bas bezveze.. :/.

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 14:29:10   
Zakicaa
Dobro sam Ivancice,hvala sto se setis...Sandra bice to sve ok.😀

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 15:16:58   
IvanaSK RR
Sandra, miruj i bice sve kako treba.
Zakice 😘

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 16:07:36   
krin 40
Zaki hvala,,,tebi zelim sto pre isto,samo da ide glatko kad se desi:) Sandra malo mirovanja,bice to ok...radite vredno devojke:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 17:41:54   
krin 40
Leptiru nema ni odustajanja ni posustajanja.U nasim godinama trudnoca je lutrija.Glavu gore.Sta god da bude ja ne odustajem dok ne rodim trecu srecu malu Krinku:).Zato mi je nick Krinuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 17:48:12   
Zakicaa
Hvala ti Krin,bice...mora.Svaka ti cast na takvom stavu i pozitivnom razmisljanju!Mislim da cu kupiti i ja ovaj mesec trakice..preko kojeg sajta ti porucujes?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 17:52:29   
krin 40
Zakice kucam jeftine lh trakice i odmah izadje ta strana.Moramo da budemo pozitivne jer i ako podje nesto po zlu nada umire poslednja:)

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 19:06:35   
Zakicaa
Hvala Krin,potpuno si u pravu!Narucicu ih veceras,pa mi taman stizu u pon.Cuvaj se😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.10.2016 23:03:37   
leptir 40
Hvala Krin na podrsci.Naravno bice mala Krinka
Narucila sam trakice i jedva cekam taman ce se ova kadura zavrsit i onda pocinjem da umacem user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
2.10.2016 14:05:34   
krin 40
Za razliku od testa za trudnocu na lh trakici se uvek pojavljuje druga crtica ali O ce nastupiti kada druga bude iste bije i debljine ili jaca od kontrolne.Od tog momenta naredna 72h su za muckanje.Prvi dan vestice je prvi dan ciklusa,od tog dana neka prodje bar 8 pa krenite sa testom,da ne bacate trakice bez razloga.

< Poruku je uredio krin 40 -- 2.10.2016 14:06:50 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
2.10.2016 15:43:41   
Zakicaa
Hvala ti Krin puno na savetima,ja se nadam da ce nam pomoci ove trakice,toliko bih to zelela...uf.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
2.10.2016 17:15:37   
Bejbili*
cao cekalice i one koje vise ne cekaju user posted image . ja ovaj mjesec bolesna nesto prehlada me uhvatila i malo me boluckao juce i prekljuce lijevi bubreg (bar ja mislim da je bubreg) i vec unaprijed znam da nema ni od ovog mj nista. iako smo ovaj mj muckali svaki drugi dan i pila sam caj od vrkute i napravila sam sebi cuvarkucu i med nebili ocistila ciste pa lakse zatrudnila..ahh boze poludecu toliko zelim mojoj curici roditi batu ili seku kad je vidim koliko je usamljena dodje mi da se igram s njom 24sata al sta cu kad druge obaveze nedaju..user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
3.10.2016 22:34:29   
leptir 40
Pozdrav trudilice,

Krin hvala ti na savjetima. Kako si ti?
Ja sam bila kod gin i rekao mi da pijem Aspirin protect 100 valjda za bolju prokrvljenost. Sutra idem u biljnu apoteku da kupim shatavari i da počnem piti.
Baš sam malo čitala o toj indijskoj biljci nema zašta nije dobra a posebno za nas žene. Joj još da mi poboljša ovaj moj libido , uh i onako sam nešto zakazala u tome...user posted image


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
4.10.2016 6:54:57   
krin 40
Pozdrav devojke...evo Leptiru spremam se za posao.Otvaramo se u novom trznom centru pa radim na pripremi otvaranja.Posla preko glave,ali bar brzo prodje dan

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
4.10.2016 7:11:29   
leptir 40
user posted image dobro jutro

Čuvaj se Krin , polako. Upravu si kad si zauzet sa obavezama onda se i ne misli o silnim detaljima


Pozdrav za sve

Ja završavam smjenu pa idem kućiuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
4.10.2016 7:18:08   
krin 40
Dragi leptiru nema pomoci od lezanja:)Ne radim nista fizicki tesko.Uglavnom organizujem posao i usmeravam ljude.Da sam kuci trckala bih svaki cas u toalet i mislila na gluposti.Danas ulazim u sestu nedelju.Ako ovu preguram,idem u utorak sledeci da cujem kuca li srculence.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
4.10.2016 21:39:33   
Zakicaa
Mislim da si u pravu Krin kada kazes da nema pomoci od lezanja,mislim da je pametnije skrenuti misli,ukoliko nije naglaseno strogo mirovanje.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
4.10.2016 21:41:51   
Zakicaa
Bejbili,bice..ti vec imas jedno dete..polako.Eh da je meni bar jedno da imam...😊.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
4.10.2016 21:44:33   
Zakicaa
Stigli su testici za ovulaciju danas,odmah sam uradila...test linija je malo tamnija od kontrolne,sto znaci da je momenat za uzivanje😀.Danas mi je 12 dan c.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
4.10.2016 21:48:57   
IvanaSK RR
Zakice, draga, mars kod dragog user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here