|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cipele i torbe
6.3.2009 15:28:27   
Lu
Kakve volite a kakve nosite,
visoke pete,niske pete, koje boje ,moderne, klasične?
Stavljajte i slikiceuser posted image
Meni se zna desiti ako ne nađem odgovarajuće cipele iz čizama ili gležnjerica uletim u sandaleuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 6.10.2015 13:14:52 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: cipele
6.3.2009 15:36:17   
Lu
user posted image

Evo nas sa RR sastale se u novim cipelamauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: cipele
6.3.2009 15:37:36   
prase
Uh, ja volim razne cipele, ali u vezi sa tim imam nekoliko problema... Na poslu mi nije dozvoljeno nošenje cipela sa štiklom višom od 5 cm - ja nemam ni jedne cipele sa štiklom nižom od 7 cm niti imam nameru da ih kupujem, pošto nije dozvoljena ni suknja kraća od 10 cm ispod kolena a uz takvu suknju koja pokriva baš cele noge mi ni ne trebaju cipele na štiklu (te suknje nosim kada obilazim manastire user posted image ). Moderne cipele mi se uopšte ne dopadaju, pogotovo one sa "štiklicama" od 1 cm i predugačkim kljunovima napred. Teško pronađem cipele koje mi se dopadaju i to skoro uvek bude slučajno. Obožavam cipelice koje liče na dečije, ravne sa kaišem oko gležnja, sa sve rupicama da se luftiraju prstići. MM me stalno zeza zbog njih i tvrdi da je to pravi dokaz da nikada neću odrasti... I još jedna zanimljiva stvar: više volim braon nego crne cipele, imam po jedne crne cipele za svaku sezonu i priliku, sve sa klasičnim odevnim predmetima u crnoj boji i jako retko ih nosim...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: cipele
6.3.2009 15:41:00   
Mery
Obozavam cipele, i imam bas mnogo pari. Svidjaju mi se sad sa otvorenim prsticima a zatvorene pozadi (uvijek su mi se svidjale pa sam jedva cekala da se vrate u modu). Volim kada imaju bar malu petu jer mislim da noga izgleda mnogo ljepse kada je odignuta nego na ravnom, mada uvijek imam i ravne za neka duza hodanja i sl. 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: cipele
6.3.2009 16:09:59   
eugenija
user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: cipele
6.3.2009 17:25:42   
NadaR
Ja obozavam cipele,imam ih ... uh ne znam ni tacan broj pari...user posted image
Najdraze su mi baletanke,njih imam u svim bojama uz svaku ljetnu haljinicu...
Cipela sa potpeticama imam samo dva para,crne klasicne i nekakve smedje bas za neke posebne prilike... Naravno i nezaobilazne patike...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: cipele
6.3.2009 19:09:00   
Anoniman
Ja već godinama ne mogu da nađem crne cipele koje mi se sviđaju. Ustvari, imam usku nogu, a to je sada jako teško za naći. Sve cipele su mi šire oko noge za po prst sa obe strane. user posted image Tako da ću crne čizme sa štiiiiiklom (ali punom, ne znam da hodam na čačkalicama) verovatno nositi dok ne uđem u sandale. user posted image

Volim špicaste cipele, volim štiklu, i ova okrugla (za moja shvatanja babska) moda me ubija!!! user posted image


(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: cipele
6.3.2009 19:13:18   
Anoniman
Recimo ovaj oblik štikle, te visine najviše volim, ali retko uspem da nađem. Malo bi još mogle biti špicastije user posted image i nikako bele:

user posted image

A od prošlog leta, na duge staze po parku, plaži, pa čak i gradu, možete me videti u ovome user posted image :

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: cipele
6.3.2009 19:21:59   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Recimo ovaj oblik štikle, te visine najviše volim, ali retko uspem da nađem. Malo bi još mogle biti špicastije user posted image

user posted image  

Ovako nesto je jako tesko naci.Ja sam pre neki dan trazila cipele da kupim,jer mi trebaju za svadbu i neznam da li cu uspeti da nadjem nesto slicno.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 6.3.2009 19:25:36 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: cipele
6.3.2009 19:25:05   
NadaR
Identicne sam nosila na vjencanju, prelijepe suuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: cipele
6.3.2009 20:30:27   
Jeca*
Ja moram priznati da baš ne volim špicaste cipele. Na drugim ženama i nekako (mada ne stoje ni svima), ali na sebi nikako!!! Ja volim blago zaobljene, sa visokom štiklom. Volim cipele sa tankom štiklom, čizme isto. Poslednje čizme koje sam kupila su prilagođene bebi user posted image  tj imaju visoku petu, ali ortopedsku. Volim neobičnu obuću koja ima neki šmek, nešto interesantno. Ali ne volim obuću sa nitnama niti šarenu niti volim cipele sa platformom. Takođe mi se ne dopadaju one sad moderne cipele koje imaju malo otvoreno na prstima. Što se tiče sandala volim što ženstvenije, sa kaišićima, oko zgloba pogotovo. I tako... Nosim i patike, kad prilika nalaže, trenutno na sebi imam papuče sa Tašine slike (roze sa cvetićima) user posted image  A moje svadbene cipele ste mogli videti u temi Venčanice user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 6.3.2009 20:36:28 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: cipele
6.3.2009 23:24:05   
Anoniman
Zašto ja ne volim sandalice sa kaišićima? Zato što imam baš usku nogu, i noaj prednji kajšić , kod prstiju je UVEK preširok za moju nogu i prstima derem beton. user posted image

U celoj mojoj priči ne rekoh da imam samo jedne špicaste cipele. Ostale sve su zaobljene, iako volim špicaste. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: cipele
6.3.2009 23:27:42   
Verus
Volim svakakve, ne prevelika stikla, treba da su lepe i udobne; ako su bas neke sexy onda samo nosi ako mogu negde da sednem i da ne stojim predugo,  zabole me brzo noge.  Ne volim one spicaste veshticije, te mi se ne dopadaju.  A najvise volim japanke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: cipele
7.3.2009 2:48:02   
stella
Ja volim sa visokom stiklom(ne nosim)sa manjom petom(ponekad nosim) sa malom petom nosim i ravne nosim.Sa spicem,oble,sve zavisi sta mi se svidi.A ljeti obozavam japanke svih tipova i modelauser posted image
Tene isto volim i imam nekoliko pari skecersice,nike x2,geox x2 i jedne obicne.
Zadnje cipele koje sam kupila a i pronosala ih prije zadnjeg snijega su ove
user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: cipele
7.3.2009 7:06:39   
Lu
user posted image
Ovo su mi idealne cipele za svaki dan.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: cipele
7.3.2009 7:19:47   
Lu
user posted image




user posted image



< Poruku je uredio Jeca RR -- 7.3.2009 8:49:24 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: cipele
8.3.2009 1:40:47   
Jacaca
Volim stiklu i spic obavezno, jer nosim 36 jos samo nedostaje da su okrugle pa mi noga jos manja izgleda, inace sam zavisnik od dobre obuce i ne mogu ni da je prebrojim, jer to bas volim.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: cipele
8.3.2009 13:42:40   
maša
Ja volim cipelice razne, a najčešće nosim ravne iako ženska noga mnogo bolje izgleda na štiklama, a o držanju da ne pričam...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: cipele
4.4.2009 14:32:14   
Anoniman
Kupila sam baletankice uz tašnu koju sam već imala:

user posted image

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: cipele
4.4.2009 18:25:19   
Verus
svidja mi se, bas po mom ukusuuser posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kupila sam baletankice uz tašnu koju sam već imala:

user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: cipele
4.4.2009 18:40:10   
Mikica2
user posted image  Meni su ove ekstra!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: cipele
4.4.2009 22:19:39   
Verus
ove su bas fine, malo velika stikla za mene, ne mogu brate mili vise u velikim stiklama, samo ako odem negde pa lepo sednemuser posted image
IZVORNA PORUKA: Mikica2

user posted image  Meni su ove ekstra!

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: cipele
4.4.2009 22:30:15   
Buba76
Tasha,Mikice cipele su vam super. Volim visoke stikle ali ne nosim,sto moja Verus kaze samo ako cu sedeti. Obozavam sandale i japanke. Najbolje su mi one sa zatvorenom petom i otvorenim prstima ali ne jako visoka stikla

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: cipele
4.4.2009 22:37:41   
Sneža
Vau,Tasho,baš su dobre,jesi ih kupila u Bati?

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: cipele
4.4.2009 23:00:47   
Verus
http://www.zappos.com/multiview/7247647/11331

nisam mogla staviti sliku ne znam zasto....al evo poslednje cipele sto sam uzela. MM ih mrzi, kaze bapske, a ja ih volim taaako su udobne....

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here