|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li je menstruacija prava? Pomoć
12.4.2018 23:03:55   
MimaNss
Dobro veče drage dame.
Imam jedno pitanje što se tiče menstruacije.
Naime dobila sam menstruaciju nedelju dana ranije, a to mi se inače nije nikada dešavalo.
Prvi dan mi je menstruacija bila braon boje trajalo je dan ipo, posle toga mi je bio prazan uložak,i onda predvece kad se obrišem na vc papiru mi se pojavila rozikasta boja onako kad prestaje menzis,posle toga je bilo malo krvi ali prestalo je. Trajalo je svega dva do tri dana.
Zanima me da li to ima ikakve veze sa trudnoćom ili?
Nisam imala nikakve simtome sto se menstruacije tiče bol stomaka, bol u ledjima itd.
Molim vas ako neko zna sto se tiče toga da mi odgovorite svaka pomoć će mi dobro doći.
Test nisam radila. Radimo na bebi ali nažalost uvek dobijem 😢
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li je menstruacija prava? Pomoć
12.4.2018 23:09:47   
Sanjica26 RR
Mimanss, tvoje pitanje sam prebacila u temi "Da li sam trudna". Klik Ovu temu cu da zakljucam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaNss)
Direktna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here