|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 0:08:44   
Žapkić
Već neko vreme razmišljam o ovoj temi... Ponukana nečim iz svog , ne baš neposrednog, okruženja...
Zašto muškarci varaju?
Da li njima njihove ljubavnice nekada postanu supruge?
Da li oni vole svoje ljubavnice?
Ja , nekako, imam svoj čvrst stav po ovom pitanju, li me zanima mišljenje većine...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 0:15:15   
Dani.kv
Po meni vrlo retko a ako se i desi cesto prodju kao zene. Nadje im zamenu. To je takva sorta

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 0:16:03   
bubulence
u okruzenju imam primere gde ljubavnice jesu postale supruge... znaci mogucnost postoji... samim tim mislim da su i voljene, jer kako bi postale supruge ako ih gospoda ne vole...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 0:17:17   
Klarita
Evo ja dok nisam izasla na terasu da gadjam decu pokvarenim jajima da napisem koju user posted image

U mom okruzenju ima dosta primera da ljubavnice postaju supruge. Zivimo u malom mestu i uglavnom svi sve znaju,a i vide Boga mi. Ne moz' se sakrijes, nemas gde. I tako jedan drug mog oca imase ljubavnicu, zenu i troje dece. Sa ljubavnicom (dosta mladja) dobio je cetvrto, prva zena sa dva deteta kod svojih, on sa jednim i trudnom ljubavnicom u novoj kuci...to cetvrto dete je sada sa mojom K u vrticu. "Ljubavnica" bode ocima svima, a mene ne dotice i bas me briga, pa cesto procaskam sa njom jer je vrlo moderna i skolovana zena, asad sta joj je to trebalo, ne znam, tu temu ni ne dotaknem, jer nismo bliske. Deca se lepo igraju u vrticu, lepo pozdrave kad se sretnu, cak sta vise njihov sin gaji neke simpatije prema mojoj K i nisam verovala ali se prekjuce u igraonici na rodjendanu uverih. I sad njegov tata, vodi sina u vrtic sa mojim tatom (koji je par puta vodio K) koji vodi unuku user posted image Ali to je nebitno...Eto, odgovor je, da, ljubavnice mogu da postanu supruge user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 0:18:32   
Trcosava
Jel se računam ja u ljubavnicu? Mislim oboje smo prevarili

Ako se računam onda eto, postaju...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 0:18:57   
wivern
Mislim da tu najvise zavisi od zene tj ljubavnice, ali da, desava se da postanu zene. Znam primer gde brak sa ljubavnicom funkcionise bolje nego prvi brak i ne moze se reci da je on ne voli.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 0:23:40   
17 joka
desava se i to sve cesce i deluju da su to dobri brakovi

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 0:56:08   
Žapkić
Ovu temu sam otvorila jer imam primer iz okruzenja-moj jako dobar prijatelj (u stvari, jedan od najboljih prijatelja mog brata) bio je u braku iz kog ima sina od 17 godina. Pre 3 godine se ozenio , jer je devojka sa kojom se viđao u to vreme ostala trudna i iz tog braka ima dečaka. Medjutim, već par meseci se viđa sa jednom ženom i čini nam se da je veoma sretan sa njom. Za tu vezu zna nas par (ja znam igrom slučaja, jer je on jako dobar godinama sa mojim bratom, dolazi nam u kuću, mada , njegova zena nikada, ali nikada nije došla a njim, čak ne podnosi nikoga iz njegovog društva)...
I tako...
Razmišljajući o tom slučaju, otvorih i temu...
Nekako, sve mi izgleda da je on pred razvodom ponovo, i nekakosve ukazuje da će ostati sa ovom zenom sa kojom se viđa... Ona je jako fina, ja je poznajem, obrazovana, kulturna, ma nekako mi baš paše uz njega...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 6:31:26   
mali_mis
Ljubavnica mog tate, mu je postala zena 3 meseca nakon razvoda sa mojom mamom. Da li je dobra supruga, ne zanima me, 20 godina su u braku, zajedno su vukovi samotnjaci kako oni vole da kazu. A da li je on dobar muz, pa ne znam bas, cim je njegova sadasnja zena bez blama zvala moju mamu da ga ogovara user posted image
Eto ovo je najblizi primer koji znam.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 8:57:02   
Trcosava
Žapkić ha... meni pre liči da ON ne zna šta bi ili je težak baksuz. Mislim treća ženidba.... (podsetite me na ovaj post ako se opet razvedem user posted image )

jedno je da se neko razvede posle 30 godina braka, drugo većina današnjih brakova koji su sklopljeni samo zbog trudnoće, odnosno ups omaklo se, pa red je da se venčamo, pa onda skontaju da nisu ipak za zajednički život. To sam izbegavala u oba slučaja. E sad, sa prvim sam bila dugo i u vezi i živeli smo nekih 2 godine pre braka. Nisam bila trudna. Ni sad. Živeli smo 2 meseca recimo zajedno, pa brak i onda beba. U 'vezi' smo duže hhha ako se to može nazvati vezom

Voli me. Volim ja njega.
Skoro na TV bio film, komedija gde kao žena daje 1 nedelju bez obaveza mužu, da može da se ponaša kao da nije u braku i da mu je bukvalno sve dozvoljeno. Pitam ja mojeg, jel bi ti hteo jednu nedelju.
Gleda me i kaže šta ti misliš? ''Da si suviše lenj da bi muvao opet neku' user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 9:29:01   
branki*
da,ljubavnice postaju supruge..ali,ne sve,naravno.
poznajem muzeve koji naizgled imaju ok brak,a imaju ljubavniceu za povremeni kres.tu sa muske straNe,ne znam sa zenske,ne postoji dublje amotivno vezivanje,sem fizicke privlacnosti i prijatnosti.takve veze se ne zavrsavaju brakom,pre ce se ugasiti same od sebe.
a,poznajem i muzeve koji nikad ,ali nikad nemaju ni nameru da se razvedu od svojih zena,a opet imaju veze sa strane..
takodje,znam ljubavnice koje su se udale za svoje te muskarce..ali,tu u startu veza krece drugim tokom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 9:44:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Skoro na TV bio film, komedija gde kao žena daje 1 nedelju bez obaveza mužu, da može da se ponaša kao da nije u braku i da mu je bukvalno sve dozvoljeno. Pitam ja mojeg, jel bi ti hteo jednu nedelju.
Gleda me i kaže šta ti misliš? ''Da si suviše lenj da bi muvao opet neku' user posted image


hahahha...malo off, ali cetvrti dan im je bio vrhunac user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 9:55:59   
nata11
Mislim da je mali broj takvih brakova. Mozda svega 5%. Meni nije samo jasno ako je on drugog varao sa tobom, pa cemu se nadas u buducnosti, da ce tebi biti veran.

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 10:02:10   
branki*

IZVORNA PORUKA: nata11

Mislim da je mali broj takvih brakova. Mozda svega 5%. Meni nije samo jasno ako je on drugog varao sa tobom, pa cemu se nadas u buducnosti, da ce tebi biti veran.

zato sto su zene sklone da misle kako je ta zena pre njih bila losa,nije umela da pruzi tom muskarcu sta mu treba,nije znala da postupa sa njim na pravi nacin,da ga dovoljno voli,ceni,blabla....i sad je dosla ona i zivece srecno do kraja zivota!

ja zaista znam ljubavnice koje su supruge sad i cini mi se da im je brak ok,bar ovako sa strane..ali,kao sto sam rekla te veze od pocetka krecu drugim putem,ne kao ove sporadicne usputne cisto fizicki seme.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 11:48:17   
nata11
Branki ima jedna divna slika koja opisuje ovu situaciju o kojoj pricamo. Bas cu pokusati da je nadjem preko FB.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 11:51:26   
Bibilib
Naravno da ljubavnice postaju supruge ali nije iskljucivo da ako mogu biti sa ozenjenim muskarcima onda mogu varati i svoje muzeve...


< Poruku je uredio Bibilib -- 13.9.2014 11:53:16 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 11:53:16   
nata11
Bibilib uopste to nismo rekle user posted image

_____________________________





(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 11:54:40   
Bibilib
Ja sam samo odgovorila na temu...i to je moje misljenje uopste kad pogledas zivot ljubavnice...user posted image


< Poruku je uredio Bibilib -- 13.9.2014 12:00:19 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 11:57:54   
Bibilib
A inace sam cula u okolini da se par nih ozenilo sa svojim bivsim dragama ili ljubavnicama,kako god i brakovi im na prvi pogled deluju savrseno...


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 12:00:20   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: nata11

Mislim da je mali broj takvih brakova. Mozda svega 5%. Meni nije samo jasno ako je on drugog varao sa tobom, pa cemu se nadas u buducnosti, da ce tebi biti veran.

Ovo je tacno,takvi ljudi uglavnom nisu za brak i ta nemogucnost monogamije se nastavlja kroz ceo zivot..licno sam indiferentna prema toj temi ali ovo je moj zakljucak na osnovu posmatranja ljudi oko mene duzi niz godina..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 12:06:33   
Mala Elena
Ljubavnice povezujem sa sexom, prijatnostima, necim nesvakidasnjim...mnogi muskarci su u braku ali su odnosi zatajili, vise to traje zbog okoline, deteta ili statusa ( ako je zena na nivou, obrazovana, kulturna, ima dobru poziciju, cene je u drustvu, atraktivna je...jer oduvek sam smatrala da se bogati vezuju za bogate novcem ili duhovno) Takvi imaju ljubavnice, da osveze rutinu i ispadnu iz kolotecine.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 12:20:22   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Mislim da je mali broj takvih brakova. Mozda svega 5%. Meni nije samo jasno ako je on drugog varao sa tobom, pa cemu se nadas u buducnosti, da ce tebi biti veran.

zato sto su zene sklone da misle kako je ta zena pre njih bila losa,nije umela da pruzi tom muskarcu sta mu treba,nije znala da postupa sa njim na pravi nacin,da ga dovoljno voli,ceni,blabla....i sad je dosla ona i zivece srecno do kraja zivota!

ja zaista znam ljubavnice koje su supruge sad i cini mi se da im je brak ok,bar ovako sa strane..ali,kao sto sam rekla te veze od pocetka krecu drugim putem,ne kao ove sporadicne usputne cisto fizicki seme.



Naravno , i ako iz te seme izadje brak, opet se to rasturi , kad naidje neka nova. Amozdaje vec naisla a ti za to ne znas, to je zivot sa strepnjom.
Evo mog primera, slucajno sam upoznala decka ( to je bilo ranije) , 10god stariji od mene...kao svidjam mu se trt, prt...ja se neckala, dosta je ipak stariji od mene...decko prebogat ( firme , dzipa, neki americki auto tipa formule, ucestvovao u izgradnji bazena na Tasu, ima neke ski staze na Zlatiboru...) + ima toliko godina, a navodno nije ozenjen. Ma daj . Poceli smo da se vidjamo da bih mu jednom prilikom rekla da osecam i znam da ima zenu, mozda cak i dete. Priznao mi je . Imao je i sina 2 godine. Samo sam , secam se, izasla iz auta. E to je to, kad neko trazi avanturu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 12:26:09   
Klarita
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ljubavnice povezujem sa sexom, prijatnostima, necim nesvakidasnjim...mnogi muskarci su u braku ali su odnosi zatajili, vise to traje zbog okoline, deteta ili statusa ( ako je zena na nivou, obrazovana, kulturna, ima dobru poziciju, cene je u drustvu, atraktivna je...jer oduvek sam smatrala da se bogati vezuju za bogate novcem ili duhovno) Takvi imaju ljubavnice, da osveze rutinu i ispadnu iz kolotecine.

Me, kakvi, ne kapiramuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 12:42:40   
wivern
Iz ovog slucaja sto ja znam ljubavnica (sada vec druga zena) je zaista bolja od prve i tu nema dileme. Prva je znala samo za sebe i svoje hirove i prohteve i sa njom nije bio moguc dogovor ni oko cega, dok je ljubavnica, ajde da kazemo tako mada je mozda ruzan odabir reci, to "iskoristila" praveci kompromise i resavajuci sve uz dogovor.Ne mogu da kazem da su za sve ljubavnice krivi samo muskarci i njihove ljubavnice, ja nekako verujem da je za sve potrebno dvoje. Ako mene mm vara vrlo je verovatno da sam i sama necim doprinela tome. Znam da se vecina vas nece sloziti sa ovim ali to je ono kako ja razmisljam.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 12:50:07   
branki*
nato,bas stavi slicicu ako nadjesuser posted image da imamo i ilustraciju!

bibilib,imamo i ovu temu zivot ljubavnice podsetila me jedna tvoja recenica na tu temu.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here