|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 15:44:46   
Bibilib
Pored toga sto sam cula da je vuna, ali ona prava, jako zdrava za telo coveka i pomaze u nekim oboljenjima,ona lepo greje...
Pa zato kad je zima i bude hladno ja mojoj deci obujem carapice od vune i noge su im uvek vruce...
Zato pomislim da sam staromodnauser posted image mlada mamauser posted image sto tako obuvam decu kad smo kuci...naravno kada idemo negde imaju drugu obucu ali kuci su u vuniuser posted image Vidjam po pijaci da ima dosta prsluka,carapa i popki...ali mi je sve bilo glupo da pitam koliko su,pa nam je zato baba isplela....
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 15:55:01   
mali_mis
Zasto bi bila staromodna, samo hoces da tvojoj deci i tebi bude toplo.
I ja volim vunene stvari, najbolje ugreju kad je bas zima. Isheklam i ispletem ono sto znam. Samo danas je jako tesko naci pravu vunu, sve su neke mesavine.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 16:11:08   
veselicaa
Kao mala nisam mogla da nosim jer me je uzasno svrbelo,imam osetljivu kozu,sveki je isplela deci patofnice i neke dzemperice ali ih ne nose.Jedino volim one kapice koje se pletu.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 16:33:02   
Bibilib
Pa moja mama je nasla bas pravu vunu user posted image na srecu...i ona nam plet jer ja ne znam da pletem carape user posted image a Veselice ja mojoj deci obujem prvo carapice pamucne pa preko vunene jer i njih pecka...A sobzirom da sam se smrzla dok sam dovela dete iz skolice i pokvasila noge(kod nas je kisa) obula sam i ja jedneuser posted image user posted image i sad mi je vruce....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 16:34:55   
mila83
Mi nosimo zepice, pa i carape obavezno. Zavisi od vrste vune. I kape,sal,ruukavice...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 16:38:09   
Bibilib
Nosimo i mi kape,sal i rukavice ali to nije od prave vune,a verovatno da ne bi mogli jer prava vuna pecka....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 16:53:03   
mila83
Imamo kape i od prave vune,kupljene na Zlatiboru.Sin je jedino negodovao malo ispocetka,to je ona sto se veze preko usiju...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 16:54:34   
Bibilib
Imam i moja mama prsluk od vune sa Zlatibora...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 16:57:25   
mila83
Da,na prsluke sam zaboravila, i to nosimo.Ja imam od bake,sivi i rado ga nosim,to mi je uspomena.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 17:04:15   
Bibilib
Meni mama kad vidi gola ledja ono kad vam se ves majca povuce odmah pocne..."Imas prsluk sto sam ti dala nosi ga,posle kukas boli me kicma"...user posted image user posted image user posted image user posted image stvarno ga slabo nosim...cak mogu reci da ga nazalost retko kad obucem...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 17:41:31   
veselicaa
Mi bas slabo nosimo,plela je sveki i sa tom nekom lepsom vunicom tj,meksom ali isto nam ne odgovara.Mada jeste toplo i ti prsluci su bas dobri za ovo hladno vreme ali eto,mi ih bas i ne obozavamo.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 17:46:12   
Bibilib
Pa dobro,nekom odgovara nekom ne...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 18:39:48   
Plavusa34
da ponekad sto da ne

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 21:26:17   
Anoniman
upravo nosim vunene carape naterala me Mali misuser posted image user posted image

(odgovor članu Plavusa34)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
10.3.2015 23:21:39   
Bibilib
Ja ih jos uvek nisam sazula....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
11.3.2015 1:00:47   
Mala Elena
Mali misu hoces i meni da isheklas nesto? Dobro bi dosao za letnje veceri.
user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
11.3.2015 7:41:45   
branki*
ja nosim vunene stvari,carape zimi i prsluk,uglavnom to je to.dete mi ne nosi jer je sklono ekcemu,pa mu vunena odeca bas i ne prija.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
11.3.2015 7:47:02   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Unina mama

upravo nosim vunene carape naterala me Mali misuser posted image user posted image


user posted image user posted image
ME, klikaj tamo, kad se i ti budes zezala sa ne nosenjem carapa, ima i tebe da teram user posted image

Mi imamo neki vuneni matori sal, jos od moje prababe, koji ima magicna dejstva, izvlaci bol iz ledja, bol iz grla...A. smo stavljali na stomacic kad je imao grceve. Njega samo koristimo u medicinske svrhe. Bocka sal, al cutim i trpim, bolje sal da bocka nego grlo da boli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
11.3.2015 7:48:34   
Mala Elena
Molim te teraj me kao Um user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
11.3.2015 9:41:44   
emicaa
T ima vuneni dzemper i kad izlazimo na balkon obučem joj ga ali nije čista vuna.Ja imam čarape od prave vuna,moja baba ima par ovčica pa ona i plete ali ih ne nosim,nikako ih ne podnosim.Stoje mi negdje u kutiji u podrumu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
20.4.2015 1:44:17   
Kata90
Ne pamtim kad sam obukla vunene carape......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
20.4.2015 7:45:55   
Maraj
Ja nosim vunene carape. Nekad se ogrnem i sa prslukom. Prija mi po kuci da nosim vunu

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
20.4.2015 9:19:53   
Sanjica26 RR
Posto su se moje devojcice rodile u zimskom periodu nosile su vunene stvari od sputkica do dzempera.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 20.4.2015 9:20:24 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
20.4.2015 9:23:21   
Anoniman
Je evo i sada imama vunene carape na nogamauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
20.4.2015 9:29:04   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Je evo i sada imama vunene carape na nogamauser posted image


E i ja user posted image
a kod bebaca bas volim one vunene patofnice sto im bake istrikaju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here