|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 8:27:22   
eugenija
Dajete li bebama čaj i koji koristite.. Ja kuham Viktoru kamilicu, ali ne jaku, i rado popije dnevno oko 100ml u više navrata.
Uzela sam i Hippov čaj od kmilice u granulama, ali mi deluje toliko neprirodno, da sam obustavila spremanje istog.
Može li se malim bebama davati i neki drugi čaj, recimo od šipka (radi unosa vitamina c)?


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 8:34:38   
Anoniman
Imala sam istu nedoumicu samo sa mojim Lukom koji ima 3 god. U principu, ja nisam za upotrebu čajeva jer kažu ljudi da oni imaju lekovito dejstvo, i nisu za svakodnevnu upotrebu (no, to je samo moje mišljenje). Ovde sam pisala o tome: Čajevi KLIK

Kada je bio bebac, pokušala sam da mu dam jako blagu kamilicu, nije bio fasciniran, no ipak je više popio nje nego vode. To je trajalo par dana, onda mi se kesica čaja raspala u flašici, sve se prosulo, Luka urla, ja se iznervirala i nikada više mu nisam ponudila čaj.

Pre nekih 7 dana sam počela da mu dajem oko 100ml čaja od brusnice. Dal je slučajnost ili ne (nemojte mi se smejati, ja u principu ne verujem u lekovito dejstvo čajeva, no, pošto nisam sigurna da ga nemaju, ne bih davala bebi)... uglavnom, od kada Luki dajem brusnicu, on se uopšte ne buni kada mu prevlačim kožicu na piši, šta više smeje se i ponavlja "Vidiš mama, ne boli me!"

< Poruku je uredio Tasha RR -- 28.10.2009 8:35:23 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 8:44:55   
eugenija
E pa super za brusnicu!!!

Lepo i da je prihvatio, a još lepše ako ima nekog uticaja na pišuuser posted image Sreća majena!


I ja kamilicu ostavim tek toliko da malo voda dobije žutu boju, ma manje od minut.. Obožava da je pije!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 9:47:10   
oliveradj
U poslednje vreme ne pije čajeve, pila je dugo komoraču jer je dugo imala grčeve, sad mi stoji kamilica Linova i moram je dati nekome da iskoristi neće je valjda su joj dojadili. Ponekada joj dajem beli slez jer je dobar za grlo kad primetim da kašljuca.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 10:08:05   
gagana83
Ja uzela onaj Hipp od komoraca ali ga Una nece,mozda da probam sa kamolicom?!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 10:10:52   
Anoniman
Moja Sara pije taj od komoraca i to fino, al sta mi vredi kad joj nista ne pomaze! user posted image Samo vodu nece da pije... ne znam zasto, nije joj valjda ukusna, iako stavljamo malo secera.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 10:12:28   
gagana83
Ma moja nece ni vodu ni caj

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 10:13:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

Moja Sara pije taj od komoraca i to fino, al sta mi vredi kad joj nista ne pomaze! user posted image


Malo off, ali moram: Jeste probale VI da pijete čaj od komorača? Ima ga za dojilje. Mom Luki su grčevi prošli kada sam njemu davala Plantex a ja pila taj čaj.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 10:17:59   
gagana83
Ja pijem Humanin od komoraca,Uni su se malo smanjili grcevi ne znam da li od njega ili od Baby friend sirupa.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 10:29:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Trinny

Moja Sara pije taj od komoraca i to fino, al sta mi vredi kad joj nista ne pomaze! user posted image


Malo off, ali moram: Jeste probale VI da pijete čaj od komorača? Ima ga za dojilje. Mom Luki su grčevi prošli kada sam njemu davala Plantex a ja pila taj čaj.


Jel? Ja nisam, a pila sam hipov za dojilje, pa nista.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dajete li bebama čaj?
28.10.2009 10:32:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Trinny

Moja Sara pije taj od komoraca i to fino, al sta mi vredi kad joj nista ne pomaze! user posted image


Malo off, ali moram: Jeste probale VI da pijete čaj od komorača? Ima ga za dojilje. Mom Luki su grčevi prošli kada sam njemu davala Plantex a ja pila taj čaj.


Jel? Ja nisam, a pila sam hipov za dojilje, pa nista.



Ubiće nas moderatori, ali ja sam morala to da vas pitam ovde jer ste mi obe bile na temi.
Mislim da je Hipov za povećanje količine mleka (sorry ako lupetam) i ja sam pila taj Humanin.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dajete li bebama čaj?
25.11.2009 20:50:07   
Pansophia
Ne dajem bebi nikakav caj, jer ne znam kakve stetne sastojke koji caj ima.
Pijem Hippov caj za dojilje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dajete li bebama čaj?
25.11.2009 21:45:46   
mihi
Ima super Hippovih čajeva za bebe, kamilica i komorač do 6. meseca a posle ima raznih voćnih, Miloš najviše pije neki od šumskog voća Hippov naravno!

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dajete li bebama čaj?
25.11.2009 21:50:46   
Anoniman
Bebi dajem blage cajeve od kamilice, sipka i nane. Nekad hoce da ih pije, a nekad nece. Starijem detetu nisam davala nista osim vode, i sad ga ne mozemo naterati da popije cajuser posted image a ima 3,5 godine.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dajete li bebama čaj?
26.11.2009 8:37:54   
*Alexx*
Andrej nece da pije ni caj ni vodu. Samo napravi grimasu kao da hoce da povraca user posted image . Vise ga i ne nudim. Mozda bi trebalo?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dajete li bebama čaj?
26.11.2009 8:41:06   
MERYEN
Davala sam Jovanu od komorace hipov caj i milupin,davala sam mu i kamilicu kad je imao tvrdu stolicu.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dajete li bebama čaj?
26.11.2009 9:25:19   
Anoniman
Do 6 meseca sam Nesi davala Hippov komorac i kamilicu, a od 6 meseci njihove vocne, i planiram da mu dajem njihove cajeve jos neko vreme jer su ovi u kesicama cista hemija.

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dajete li bebama čaj?
26.11.2009 21:18:57   
Pansophia
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Andrej nece da pije ni caj ni vodu. Samo napravi grimasu kao da hoce da povraca user posted image . Vise ga i ne nudim. Mozda bi trebalo?

Mozda bi trebalo nuditi vodu. Ja svaki dan ponudim bebcu. Nekad hoce, nekad nece. Nekad popije bas dosta, a nekad samo malo. I primetila sam da u razlicito doba dana pije drugacije. Uvece obicno popije vise vode, verovatno je tada zedan.

Kada napuni 6 meseci davacu mu Hippove cajeve, vocne i kamilicu.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dajete li bebama čaj?
26.11.2009 21:20:55   
Pansophia


A koju vodu dajete bebama?



< Poruku je uredio Pansophia -- 26.11.2009 21:21:20 >

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dajete li bebama čaj?
26.11.2009 21:23:03   
Buba76
Moj sin je 3 god. i ni dan danas nece nikakav caj.Iskreno,ni ja ne volim bas cajeve...
Voda-Rosa,nju je poceo piti sa 10 meseci,odbijao je svaku tecnost dok je sisao.

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dajete li bebama čaj?
26.11.2009 21:25:35   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Pansophia



A koju vodu dajete bebama?




Ja mu i dalje ne dajem vodu, samo blagi, blagi čaj od kamilice, tek toliko da voda malo promeni boju... Popije za jedan dan 120 ml čaja. Često je žedan, i sad već sam traži, zeva da pije.. Obožaaava..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dajete li bebama čaj?
26.11.2009 21:41:35   
marince1
IZVORNA PORUKA: Pansophia

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Andrej nece da pije ni caj ni vodu. Samo napravi grimasu kao da hoce da povraca user posted image . Vise ga i ne nudim. Mozda bi trebalo?

Mozda bi trebalo nuditi vodu. Ja svaki dan ponudim bebcu. Nekad hoce, nekad nece. Nekad popije bas dosta, a nekad samo malo. I primetila sam da u razlicito doba dana pije drugacije. Uvece obicno popije vise vode, verovatno je tada zedan.

Kada napuni 6 meseci davacu mu Hippove cajeve, vocne i kamilicu.



I moj David,nekad hoce,a cesto pravi grimase i nema sanse (vodu).
o caju necu ni da pricam!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dajete li bebama čaj?
26.11.2009 21:46:59   
Anoniman
Evo teme o vodi KLIK

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dajete li bebama čaj?
9.1.2010 16:48:52   
Trcosava
ajmo žene help! ovo moje dete od jutros neće da spava - zaspi na 5 min i dreka... nebitno da li spava na rukama ili u krevetcu

skuvala bih joj kamilicu (kaki mi 1 u 2 dana i to je zeleno) ali ne znam na koliko ml koliko cvetića

i koliko i kako da joj dajem? na flašicu ili kašičicu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dajete li bebama čaj?
9.1.2010 16:53:30   
JULIE
Cao trcko.user posted image Ne pokazuje mi nesto tvoj ticker,reci mi koliko ima bebica?Ne znam za cvetice,a sto ne skuvas onaj klasican u filter kesicama?Ja sam mikiju njega davala i to na flasicu nezasladjen.Caj ne moze da mu skodii neka pije koliko hoce...A jel imas mleka da nije beba gladna pa zato place jer i zeleno kaki?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here