|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dečija obuća
30.9.2008 9:33:20   
Anoniman
Iz leta smo nekako naglo uleteli u jesen, a ja sam po njegovoj garderobici zaključila da on nije mnogo narastao od proletos i da većinu stvari može da nosi još koji mesec. Ono o čemu nisam mnogo razmišljala su cipelice. Jednostavno sam ih izvukla iz ormana, načelno zaključila da bi bilo lepo kupiti detetu nove, ali je to ostalo tako negde u vazduhu. Nikako mi nije bilo jasno zašto se stalno izuva-mislila sam "ma neka faza-proći će!". Kako mu obujem kućne cipelice, on trk u svoju sobu, uđe u kućicu, tamo se izuje i sakrije cipelice u igračke. user posted image  Pre neki dan je padala kiša, naravno-svaka bara je bila naša. Odlučim da je vreme za gumene čizmice, i odem u Ciciban i kupim mu čizmice veličine 21. Došli smo kući, i posle nekog vremena je on opet izuo kućne cipelice...ne znam kako mi je palo na pamet i ja pogledam broj kućnih cipelica (koje su takođe Ciciban), i vidim da su 20. I onda shvatim da ga verovatno žuljaju. Malo premotam film i zaključim da kada idemo napolje, on nije preterano zainteresovan da šeta, više bi da ga nosim ili da sedi u kolicima (što ne liči na njega). Proverim veličinu i tih cipelica-20. KOLIKO SAM BILA BESNA NA SEBE! Njemu su jadnom male cipele i žuljaju ga. Juče sam otišla u Ciciban i prvo smo izabrali kućne cipelice, obula sam mu, on mi je skočio iz krila, prošetao po radnji, stao pred ogledalo i rekao "hiiiiiiii" uz osmeh! Odmah sam mu izabrala i cipelice za napolje. Izkezila sam se brdo para, ali je mi je dete prohodalo. Mnogo je bio srećan. BAŠ SAM GROZNA ŠTO TO NISAM SHVATILA RANIJE! user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 4.3.2010 13:40:30 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dečije cipele
30.9.2008 11:58:44   
Suncica
Decije cipelice se kupuju za dva palca vece od broja koje dete nosi. Znaci postave se palci napred i nazad na cipelicu i to je onda pravi broj.
Inace mi patimo od problema koji se zove: visoki ris..

A sto se tice cipelica, moja Lorena toliko guli obucu da sledecu sezonu ne moze docekati..:)

< Poruku je uredio Tasha RR -- 16.3.2009 19:11:35 >


_____________________________

Lorena, 26.07.2006.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dečije cipele
30.9.2008 12:03:32   
Anoniman
Znam ja, draga moja, kako se kupuju dečije cipelice. I u stare su mu glatko ulazile nogice-zato i nisam primetila. I Luka ima visok ris-to je užasan problem.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 16.3.2009 19:13:46 >

(odgovor članu Suncica)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dečije cipele
6.10.2008 21:56:13   
Lu
Ma Tasha nije to ništa strašno i ja sam nedavno skužila da moj mali nemože obuti ništa više osim jednih patika nike,kako je ljeto proveo u sandalicama ili bos,a ja mislila pa ima on čizmice nove netrebaju mu,a kad smo probaliuser posted image ,a trebaju nam i one za snijeg i papice za kućuuser posted image
Žao mi je obuće njegove što je ostala nova,zasad skupljam pa ću najvjerojatnije darovati a šta ću stim drugo.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 16.3.2009 19:14:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dečije cipele
7.10.2008 15:55:44   
Anoniman
Jeste da u nazivu teme piše cipelice, ali... bila sam juče u gradu da tražim Luki kapu (naravno, uglavnom ih je iznenadila zima pa kape još nisu stigle user posted image ), ali sam ušla u Baby Zaru (Novi Sad), i našla mu prelepe majčice dugih rukava za 500, 600 i 700 din. user posted image  

< Poruku je uredio Tasha RR -- 16.3.2009 19:14:29 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dečije cipele
3.12.2008 23:24:24   
Anoniman
Videti super čizmice u temi Skafander user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 16.3.2009 19:14:57 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dečije cipele
16.3.2009 19:19:34   
Lu
Mi smo zimus imali čizmice bambi koje još uvijek nosi,prezadovoljna sam s njima i bolje su mi od ciciban a imaju i ljepšu kolekciju.
Sada nam trebaju cipelice i patike.
Na njihovoj stranici sam našla savjet za odabir cipelica;

user posted image
Pokušat ćemo Vas uputiti kako da pravilno odaberete cipelicu za Vaše dijete. Cipelica mora savršeno odgovarati stopalu što znači da ne smije biti niti premalena niti prevelika.
Pravilna cipelica mora biti veća 6-12 mm kako bi se stopalo moglo pravilno razvijati. Oko polovice djece nosi premale cipele. U tome leži glavni uzrok kasnijih poteškoća sa stopalima. Na cipelama se nikako ne bi trebalo štedjeti, niti cipele starije djece prenositi mlađima. Istraživanja su pokazala da 98% ljudi na svijet dođe sa zdravim stopalima a samo 40% ljudi ima zdrava stopala kad odrastu. Kod odabira cipelica uzmite u obzir da svaka cipela mora imati pojačani petni dio da bi pridržavala nježno dječje stopalo, anatomsku širinu i vrh cipelice da bi se prstići mogli gibati.
Materijal bi trebao biti prirodan, prozračan i dovoljno čvrst ali ne smije pritom sputavati aktivnost
nožnih mišića. Obuća izrađena od sintetičkih materijala ne prilagođava se dječjem stopalu, vrlo
je neudobna i pogoduje razvoju gljivica.

ZVORI

< Poruku je uredio Tasha RR -- 16.3.2009 19:20:39 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dečije cipele
16.3.2009 19:23:08   
NadaR
Ja sam cula za ovo da se ne nosi vec koristena obuca... user posted image
Eh kad cemo mi u prave cipelice?user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dečije cipele
16.3.2009 19:24:56   
Anoniman
Ne treba da nose već nošete cipele, cipele su jedina stvar na kojoj ne treba štedeti, sve ostalo... nije toliko bitno. 

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dečije cipele
16.3.2009 19:30:01   
NadaR
Ahaaa... zato ih ja i imam toliko a na ni jednim nisam stedjela...user posted image
A tek kad krenem kupovati za Milosha...user posted image \
Stetno je pogotovo za nogicu koja raste, bukvalno krene da raste po kalupu tudje noge...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dečije cipele
16.3.2009 20:32:11   
Anoniman
user posted image Mislim da ne raste po tuđem kalupu, nego je cipelica možda krivo ugažena od strane prethodnog korisnika, pa može i sledećem detetu da se iskrivi nogica. 

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dečije cipele
18.3.2009 14:48:12   
Lu
Danas sam tražila cipelice i ne mogu naći,
izgleda da ću morati u drugu državu.
Ljudi imaju pet pari cipela u radnji a samo kod njih ima bambi i nema broja za mog Rokićauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dečije cipele
18.3.2009 14:50:35   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Mislim da ne raste po tuđem kalupu, nego je cipelica možda krivo ugažena od strane prethodnog korisnika, pa može i sledećem detetu da se iskrivi nogica. 


Bas sam to mislila...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dečije cipele
19.3.2009 11:48:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Danas sam tražila cipelice i ne mogu naći,
izgleda da ću morati u drugu državu.
Ljudi imaju pet pari cipela u radnji a samo kod njih ima bambi i nema broja za mog Rokićauser posted image


Moj će da gazi u ovima u kojima je, do plate. A onda će dobiti i cipele za napolje i patofne.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dečije cipele
2.4.2009 22:48:47   
Anoniman
Lu, kakve cpele si kupila Roku? Sandal cipele? Zatvorene? Jel bi mi slikala? Ne mogu da dokučim dal je rano za one rupičaste cipele? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dečije cipele
2.4.2009 22:59:15   
anitamo
ja sam Lauri u švedskoj kupila ecco cipelice,110km koštaju,a za patike sam saznala da niti jedne nemaju uložak.pravo sam se iznenadila.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 8:26:55   
Lu
user posted image

To su cipelice
user posted image

patikice
user posted image

gležnjerice koje smo upravo spakovali

(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 8:31:24   
Anoniman
Pre koji dan si napisala da si Roku kupila cipele, koje od ovih? Ove duboke nisi sigurno user posted image . Već dva dana se lomim po gradu i nisam pametna. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 8:35:06   
Lu
One prve i patike dan prije,ja nisam htjela one rupičaste još je rano a mislim da mu je ovo dovoljno do sandala,znači kad je kiša ima patike a cipelice su više za suho vrijeme ali mogu i po mokrom valjda a možda ću mu kupiti i one gumene čizme za kišu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 8:37:24   
Anoniman
nemoj lu gumenjake ... djeci se smrzne nogica ... iz iskustva ti govorim

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 8:38:40   
Anoniman
Ja sam kupila gumene čizme za kišu jesenas, i nije ih obuo ni jednom, sada su mu male. user posted image

Pa i ja mislim da je rano za rupičaste cipele, a prodavačice me ubeđuju da nije. user posted image

Dobro... i ja mislim da ću da kupim neke patikice, koje će da nosi do sandala.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 8:39:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

nemoj lu gumenjake ... djeci se smrzne nogica ... iz iskustva ti govorim


Pa to je za proletnje pljuskove, kada već nije hladno, zar ne?

ja kada sam bila mala, imala sam gumene čizmice i kabanicu, i uvek smo šetali po kiši. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 8:39:59   
Lu
Hm i ja mislim tako Lenka i još da su neudobne nemam pojma nije ih dosad imao ma možda mu i ne trebaju jer kod nas u dvorištu nema blata a ni u vrtićuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 8:43:04   
Anoniman
ma nema to veze sa hladnocom vani tasho... nego je guma hladna sama od sebe ... bar je mojoj cerki tako bilo smezuraju joj se tabancici i onda sam ih bacila i kupila dublje cipelice nepromocive
i ja sam kao dijete imala gumenjake i kabanicu... i vazda tutnjali po kisi narocito kad je jesen i proljece

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 8:44:02   
Lu
Možda su Tasha i Luka i Roko mali još za te čizmice,jer nisu oni još samostalni da ih pustiš da se igraju sami s djecom,neznam ma neću sad lupati glavom ako vidim da mu trebaju kupimuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here