|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dečiji nestašluci
13.11.2008 8:28:25   
Anoniman
Juče mi je bil drugarica sa svojim klincem, Urošem, koji je 10 dana stariji od Luke. Igrali su se, zaista se lepo slažu. U jednom momentu su izašli iz sobe sa željom da im pustim crtani. Pustila sam im, posela ih na male stolice, i dala im sok. Drugarica i ja smo sedele u trpezariji, pred vratim dečije sobe i gledale neke njene nalaze, pošto je ona opet trudna. U jednom momentu mi se učinilo da je u dečijoj sobi suviše tišina, ali koliko sam mogla da vidim, činilo mi se da i dalje sede i gledaju crtać. Posle par minuta Uroš izlazi iz sobe i kaže "Luka mi je ovde sipao sok", pokazujući na svoj vrat. Drugarica je krenula u sobu i kako je i Uroš krenuo za njom, ja sam mu videla leđa koja su skroz mokra. user posted image  Uđem u sobu i imam šta da vidim: ceo stočić, obe stolice ispolivane sokom od breskve (jel ima neki lepljiviji sok nego sok od breskve???). S obzirom na to da je Luka bio suv, došla sam do zaključka da je on zalivao, samo ne znam zašto je Uroš trpeo? user posted image  Kada sam obrisala sto i stolice, i kada smo presvukle Uroša, shvatile smo da nije samo to ispolivano. Svi kamiončići su bili puni soka. Uopšte mi nije jasno odakle mu ideja to da radi, nikada pre to nije radio. Baš je postao nemiran. user posted image

Kakve nestašluke imaju vaša deca?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dečiji nestašluci
13.11.2008 20:15:27   
guppy RR
Blago nama, ... najveći je nestašluk da diraju nešto što ne smeju, onda se glasno smeju i kažu Ne Ne Ne! I kad im kažem nazad "Ne" oni se i dalje smeju i tapšu u smislu "dobri smo, ne diramo više".

Šta ono kažu...
mala deca, mali problemi...
velika deca.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dečiji nestašluci
14.11.2008 8:47:01   
Anoniman
Joj uopšte ne mogu da zamislim kako ti izlaziš sa njima dvoma na kraj. Ja po nekada ne mogu na zelenu granu ni sa ovim mojim jednim. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dečiji nestašluci
14.11.2008 19:55:40   
guppy RR
Ne pitaj ako ne želiš da znaš user posted image
sve ono u smislu "snađi se"... zato sam ja pristaš discipline i reda.. inače NE IDE sa dvoje dece.

Mislim na ono... dok se jede se sedi... nema igračaka u rukama...  i slično.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dečiji nestašluci
15.11.2008 14:58:43   
Anoniman
user posted image  Pa ne znam ni kako bi uspela da ih nahraniš u hodu. Garant uvek idu na različite strane? Ili se drže zajedno?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dečiji nestašluci
22.12.2008 19:53:14   
Anoniman
Kod bake i dede je bio neki njihov prijatelj a Luka je hteo da se igra sa dedom. Jedva smo se objasnili da ne može sada nego kada prijatelj ode. Nekih 1,5-2h kasnije, već je stvarno bio red da gost ode, kažem Luki "Hajde, idemo da vidimo jel otišao", naravno Luka oduševljeno kreće, ulazimo kod bake, a gost još uvek tu... Luka krajnje razočaranog lica prilazi čoveku i pita "Ti još uvek nisi otišao?" Živ sram me pojede!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dečiji nestašluci
22.12.2008 22:04:50   
Koka Loka
Moj sin nije nestašan, on je profesionalac u smišljanju opravdanja zašto ne može da jede. Andrejeve izjave od pre par godina:

"Ne mogu danas, jeo sam juče"
"Ne mogu da jedem, biću debeo, a ti dobro znaš da ja ne volim debelu decu"

i tako, u nedogled.

A ćera:

- išarala zidove
- redovno šara nameštaj
- "poji" ugaonu garnituru
- jede voštane bojice
- šminka se flomasterima
- otac joj je prao usta sapunom - našla je mrtvog žohara pa ga je žvakala i žvakala i žvakala
- umalo nije strpala malu žabu u usta
- mamina mačka ode u egzil u komšiluk kako ugleda moju Unu
- juče je Andreja zveknula oklagijom po glavi

Bolje da ne nastavljam...

A Andrej je pravi dobri bata koji mi je preksinoć rekao: "Pssst, tiše, samo što sam je umirio!" Pa šta si uradio? "Rekao sam joj da misli o nečemu lepom!" I ona zaspala user posted image

Rekla sam joj da će mu za kaznu peglati košulje do udaje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dečiji nestašluci
22.12.2008 23:17:34   
Anoniman
user posted image  Ode ti opet u citate...

A ovde ću da prokomentarišem nešto drugo:

otac joj je prao usta sapunom - našla je mrtvog žohara pa ga je žvakala i žvakala i žvakala
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dečiji nestašluci
10.1.2009 16:00:38   
Anoniman
Čujem se danas sa kumovima, i dogovorimo se da dođemo do njih u Srem i kum predloži da idemo na bazen sa termalnom vodom. Ja se oduševim (nema veze što sam jutros prala kosu i fenirala je...), i naravno to saopštim Luki. Žene moje... on je sam obukao jaknu i pitao "jel idemo?". user posted image  Onda sam mu rekla da mora prvo da ruča i da odspava, pa kada tata dođe iz škole, onda idemo. Skočio mi je iz krila, povukao me za ruku "Ajde da ručamo! Brzo!" pri tom je 11.30... znam da nije gladan (nikada ne ruča pre 13-13.30h, on je jeo brzinom svetlosti, onda je otišao u spavaću sobu i rekao "Ajde skini me da spavam!" user posted image  Naravno, to sa spavanjem nije išlo. Ustao je u 9, i znala sam da neće spavati pre 14h sigurno (a tada je bilo 12.30h), - naravno meni nije bio problem da spavam u 12.30 bez obzira na to što sam ustala u 9h user posted image , on se vrteo po krevetu sat i po i zaspao u 14h, a ja sam onda ustala naspavana. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dečiji nestašluci
11.1.2009 13:34:00   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dečiji nestašluci
11.1.2009 13:42:56   
stella
user posted image user posted image djeca su cudouser posted image user posted image

Hana kad nesto uzme sto netreba  a ja kazem daj mami to ona se odmah okrene i pocne bjezatiuser posted image
A zijane redovno radi

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dečiji nestašluci
22.1.2009 20:13:46   
stella
user posted image Ja zaboravila da sam vec ovdje pisala i posla da otvorim temu,najnoviji nestasluk.
Pokvarila mi tastaturu,tako da sam juce citala a nisam mogla pisati,pa sam gdje bas nisam mogla da bas nekazem nista stavila smajliceuser posted image user posted image
A tek maloprije mm donio drugu,ja nisam mogla ici da kupim kisa padala.user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dečiji nestašluci
22.1.2009 22:23:42   
Anoniman
Još sam ja htela da ti napišem u jednom momentu "Baš si rečita!" user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dečiji nestašluci
1.2.2009 15:49:18   
Jeca*

Ovo je slucaj jedne vaspitacice iz neimenovane predskolske ustanove...
 
Vaspitacica je pomagala jednom malisanu da navuce svoje kaubojske cizmice. Decak je zapomagao:
- "Vaspitacice, pomozite!"
I tako su oboje vukli, gurali, ali nikako nisu mogli da navuku te cizmice.
 A kad im je to na kraju uspelo, oboje su zadihani seli na klupicu, decko je pogledao svoje cizmice i rekao:
- "Vaspitacice, mi smo cizmice obuli naopako!"
Vaspitacica je pogledala i ustanovila da je malisa u pravu.

Smireno je ustala, s manjim naporom skinula cizmice, i onda su opet vukli i
gurali, ali ovaj put na ispravne noge. Onda je decko opet pogledao svoje cizmice i rekao:
- "Ali ovo nisu moje cizmice!"
Vaspitacica se ugrizla za jezik da ne bi vrisnula.


- "I to nisi znao ranije?"
I opet je vukle cizmice dole s nogu.
- "To nisu moje cizmice, to su cizmice moga brata i mama mi ponekad daje da ih nosim!"
Vaspitacica vise nije znala da li da se smeje ili da place i opet je pomogla decaku da udje u cizmice.

I kada mu je nakon silnog napora pomogla da obuce i kaputic, upitala ga je:
- "A gde su ti rukavice?"
A malisan je odgovorio:
- "Nagurao sam ih u cizmice
!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dečiji nestašluci
1.2.2009 16:01:47   
Lu
mali,mali
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dečiji nestašluci
1.2.2009 16:30:12   
Anoniman
user posted image  Tako ja prvo ujutru ispraznim čizme pre nego što se obujem. Jedno jutro sam otišla na posao, sedim u kanc sa još 20 ljudi i kontam da me nešto žulja. Bez blama sam skinula čizmu i izvadila kartu iz nje... koleginice oko mene su popadale od smeha! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dečiji nestašluci
3.3.2009 21:00:35   
afrodita
joj....
kako kaze "guppy" - mala deca mali problemi
                                velika deca veliki problemi

Moj sin je jednom dosao krvave glave iz skole,
jednom je razbio nos a jednom bradu, sve u skoli.
Sve je to za decu...
Jedno taman prodje drugo se pojavi.
A da vam ne pisem kako sam cula decu (na 4 spratu)
ispred zgrade kako "vicu" ZOVITE NJEGOVU MAMU
znala sam da je moj sin u pitanju, letela sam niz stepenice
pre nego sto me je neko i pozvao, i nasla mog sincica
kako lezi na zemlji sa skroz slomljenom rukomuser posted image user posted image user posted image
Dali je nestasan ili nije imao srece...ne znam...
Ali klinci u opste ne znaju da se cuvaju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2011 16:26:46   
Verus
10:00

Telefon zvoni, mm zove...

ja: "Halo"
mm: "dobro jutro! neces verovati sta je tvoja cera danas uradila!"
ja: "Jaoj sta! user posted image "
mm: "pa, gledala je Doru i sedela na nosi, ja sam nam pravio dorucak.  I kontam, nesto je veoma tiha, obicno bas prica puno, cvrkuce, peva.  Odem u dnevnu sobu da virnem da vidim sta radi i imam sta da vidim."
ja: "Sta pile mamino?"
mm: "pa, sisla je sa nose i razmala govna SVUDA, mislim svuuuda.  Govna na sve strane.  Po tepihu, po odeci, po kosi, po licu.  Onda je digla ruke u vazduh (namazane govnima) i krenula kao da ce da povraca, jer joj se zgadilo to govnarenje!!"
ja: "user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   joj boze dragi pa nije valjda i pojela???"
mm: "ne znam, mislim da nije. Imala je po licu ali mislim da nije"
ja: "pa jel joj smrdi iz usta na govance???"
mm: "mislim da ne"
ja: "pa kako si sve ocistio???"

mm: "okupao je. Celu. Ocistio tepih.  Sa onim za tepih.  Nisam stigao nosu da operem, ali sam je potopio u vodu."


I tako otpoce moj dan.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2011 16:27:26   
Verus
O da, i sad, naravno, zivim u strahu da mi kuca smrdi na izmet.  Da tepih u stvari, (sigurno) nije dobro opran, da ce da govance ustaje i osusi u njemu, a njoj je rodjendan u subotu.  Siznucu.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2011 16:27:50   
Ana RR
joooooooooooooj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2011 16:30:09   
bokicans
IZVORNA PORUKA: afrodita

joj....
kako kaze "guppy" - mala deca mali problemi
                               velika deca veliki problemi

Moj sin je jednom dosao krvave glave iz skole,
jednom je razbio nos a jednom bradu, sve u skoli.
Sve je to za decu...
Jedno taman prodje drugo se pojavi.
A da vam ne pisem kako sam cula decu (na 4 spratu)
ispred zgrade kako "vicu" ZOVITE NJEGOVU MAMU
znala sam da je moj sin u pitanju, letela sam niz stepenice
pre nego sto me je neko i pozvao, i nasla mog sincica
kako lezi na zemlji sa skroz slomljenom rukomuser posted image user posted image user posted image
Dali je nestasan ili nije imao srece...ne znam...
Ali klinci u opste ne znaju da se cuvaju




Meni rece neki dan prodavacica u radnji .Mala deca piju mleko a velika krv!user posted image user posted image Valjda su je njeni iznervirali!


(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2011 16:31:21   
Olga75
joj , Verus , desava se user posted image
matori je tako jednom mene zvao da mi kaze da se nosa prevrnula a sadrzaj prosuo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2011 16:32:17   
Podrum Š.
Jao Verkauser posted image
E da se i ja nasmejem danas
Helena je moja kraljica user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2011 16:33:50   
Anoniman
Ooo, prva poop nezgodacijauser posted image user posted image
NEmoj da se sekiraš Verka, sigurna sam da je tm sve očistio kako treba, i da ne bi ni primetila da ti nije rekaouser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2011 16:34:33   
NadaR
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here