|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
4.2.2009 15:04:06   
Anoniman
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće KLIK

Verujem da smo većinom sve prebacile ovu kilažu spomenutu u tekstu, ja prva jesam user posted image ), ali evo... da imate recept za sledeću trudnoću. user posted image  Mislite li da je ovoliko malo dobijenih kg u trudnoći odricanje od bilo čega? Mislite li da biste mogli?

< Poruku je uredio Tasha -- 4.2.2009 15:06:03 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
5.2.2009 2:54:22   
leila
Uh, pa ja sam za sad dobra, 5kg, a za dalje videcemo..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
5.2.2009 8:42:13   
Anoniman
Pogledala ja tvoj ticker i shvatim da si u 17oj nedelji (umesto da ti je ostalo još 17 nedelja)... user posted image  Za malo da bacim kritiku... user posted image

SVAKA TI ČAST! user posted image

(odgovor članu leila)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
5.2.2009 11:11:44   
Jeca*
Hahaha...ja sam ovu krajnju tezinu tj 12 kg, dobila vec za na pola trudnoće user posted image user posted image   a najviše sam dobila u 8 i 9 mesecu, pojma nemam kako. Tad je bilo jako toplo, čak nisam ni puno jela. Sva sam se nadula, što od vode, a i ugojila se. Potpuno bezveze. Ja sam bila ubedjena da se u trudnoci necu ugojiti puno, ali eto....nije mi uspelo. Nema veze. Padaju kilogrami polako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
5.2.2009 13:23:41   
leila
Ma ja sam uvek bila mrsavica, tako da su tek posle porodjaja MOZDA da imam onoliko kg koliko je potrebno za moju visinu, e sad sto nece biti ravnomerno rasporedjeni to je druga stvar user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
5.2.2009 13:28:20   
Anoniman
Ujutru ustaneš, malo poskočiš na petama da se spusti iz stomaka u noge, pa onda stoj na rukama da se prelije malo i u ruke, jer ti grudi verovatno neće manjkati! user posted image

(odgovor članu leila)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
5.2.2009 13:39:52   
gina
Ovde se ja uklapam user posted image user posted image ... 30. nedelja danas, +13kg, blizanacka trudnoca... ali sto imam struk user posted image user posted image user posted image  113cm

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
5.2.2009 13:42:16   
Anoniman
Ma ti si super, posebno što je blizanačka trudnoća! user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
5.2.2009 14:25:14   
šarolta
Pa dobro, tu sam negde... U 20. sam nedelji blizanačke trudnoće sa +5kg. Tek sam sad počela da jedem i da se gojim, do skoro sam se mučila sa povraćanjem.... Ako ćemo iskreno, bolje da se gojim, nego da povraćam ( skoro do 16. nedelje sam se toliko mučila, da od napinjanja dobila kontrakcije i sad strogo mirovanjeuser posted image ). 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
5.2.2009 14:26:47   
Anoniman
Baš bezveze šarlota. user posted image

(odgovor članu šarolta)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
6.2.2009 19:46:31   
AleksandraDj
Ja sam se ugojila 15 kg u blizanackoj trudnoci koju sam izgurala do termina cak sam i presla termin za jedan dan.. user posted image Sada 15 dana posle porodjaja imam 3 kg manje nego pre trudnoce, samo mi je ostao stomak koji meni kako izgleda nece nikada splasnuti..
Mislim da ne treba nicega da se odricemo u trudnoci, ja sam jela ama bas sve sto mi se jelo, samo malo samokontrole nebi bilo na odmet uvesti ponekad u meni.user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
6.2.2009 19:48:17   
guppy RR
Hoće Sandra, videćeš!! I ja sam bila užasnuta tom visećom kesom od bebica!
Kako si, kako su mačkice? Ajde nam malo napiši u svojoj temi MOLIIIIM TEEEE!

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
7.2.2009 10:29:14   
maša
JA SE IZVINJAVAM LJUDIMA KOJI SU ULOŽILI TRUD I VREME IZRAĐUJUĆI OVE TABELE, ALI MENI SU ONE BEZ VEZE!TO KOLIKO JE PRIHVATLJIVO DA SE ŽENA UGOJI U TRUDNOĆI  VRLO JE  INDIVIDUALNO I, PO MENI, NE ZAVISI SAMO OD "POČETNE" TEŽINE VEĆ I OD VISINE, TELESNE KONSTITUCIJE, SKLONOSTI ILI NE GOJENJU, FIZIČKE AKTIVNOSTI, BRZINE METABOLIZMA KOJI KASNIJE UTIČE NA TO KOJOM ĆE SE BRZINOM OTAPATI MASNE NASLAGE....

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
7.2.2009 23:12:43   
Milica#n
U prvoj trudnoci sam se bas puno ugojila, oko 18-19 kg a mozda je bilo i vise, nemam pojma. Kad su mi doktori govorili da moram da pripazim na ishranu ja sam se ljutila bila sam u fazonu PA KAD CU SE UDEBLJATI AKO NECU U TRUNOCI. Medjutim sad vidim da su bili upravu, zaista sam trebala paziti na ishranu jer sam preterivala i posle porodjaja sam imala mnogo problema da dodjem na staru tezinu cak nisam u potpunosti ni uspela. Sada sam odlucila da cu paziti! Sada sam 11. nedelja i zbog mucnina sam izgubila 2,5 kg.

_____________________________

Stefan 18.8. 2007.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 11:21:37   
hedonist
ja sam u 17. nedelji i do sada sam se ugojila svega 2 kg. Stomak mi se ni ne vidi-izgleda kao da sam se najela pa naduvala. Ja bih volela da sam dobila vise kila, ovo stagniranje me malo i plasi

(odgovor članu Milica#n)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 12:00:32   
guppy RR
hedonist, pa gde si ti BRE??????

(odgovor članu hedonist)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 17:36:00   
eugenija
Mislim da sam ok za sada, 24. nedelja trudnoće + 5 kg.. Nije loše... Mada očekujem puuuno veći debljanac do kraja... user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 21:10:06   
hedonist
Evo me :)

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 22:14:26   
Anoniman
Ja sam 24.nedelji trudnoce i imam+7. Videcu do kraja kako ce biti. Prosli put je bilo ukupno +20.

(odgovor članu hedonist)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 22:15:35   
eugenija
Tu smo negde Zilleuser posted image user posted image user posted image ... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 22:16:22   
Anoniman
Kad ti je termin? Znas li sta je?


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 22:19:22   
eugenija
9. juni, dečkić...
Dobro je to sa kilama, bar za sadauser posted image Meni je prva trudnoća, pa još nemam pojma..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 22:44:08   
Anoniman
Mislim da kile i nisu toliko bitne, ako se trudnica oseca dobro i ako zbog prevelike gojaznosti ugrozi bebu. Kile se tope posle trudnoce.
Ja sam se u prvoj trudnoci dosta ugojila, imala sam visok pritisak i dete mi je rodjeno na vreme a imalo je malu kilazu(2.650 g i 50 cm). Lekari su mi rekli da bebi nije prijalo u mom stomaku pa se nije doboljno ugojio. Sebe sam krivila da sam zbog tih preteranih kg ugrozila bebu. Tek kad sam se porodila sam skontala da ja u stvari imam hipotireozu(smanjeno ucenje hormona stitaste zlezde) i da je to bio uzrok bebine male tezine. Znaci da nisu kg bili krivi vec visa sila.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 22:48:56   
eugenija
Kako i ti lekari znaju da greše... user posted image user posted image Nekad tako površno govore i čini mi se dosta je predrasuda inače oko te kilaže.. Pa u Americi, svaka druga trudnica ulazi u porođajnu salu sa +30 kg, pa eto...ništa ne bude strašno... Najvažnije de je dečak dobro!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
22.2.2009 22:53:22   
Anoniman
Samo nek smo mi zdrave i debeleuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here