|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 16:09:06   
17 joka
Ovo je klinika kojoj smo mi poverili našu najveću bitku da postanemo roditelji.


Naša borba traje dugih 4 godine,puno terapije,raznih pregleda i svega i priče kako ce sve biti ok i tako smo se jednostavno predali,Mislim odustali od naših doktora i naše zemlje Srbije.

Ja imam PCOS,IR,uzasno stanje sa hormonima...
MM,Loš spermogram i alergiju na svoje spermatozoide,pa je tu situacija uzasna.

Ne zelimo više da gubimo vreme ,sve smo probali neide.
Odlucili smo se za Donaciju kod nas ona nepostoji i bolje,tragali smo i nasli Kliniku Europe IVF International Prag.
isti taj dan sam poslala mejl i samo za sat vremena sam dobila odgovor.
sve ono sto nam je bilo potrebno,prvi put da je nekome stalo da nam pomogne,odmah smo poslali sve nalaze,Poslali su nam sve sto su imali na raspolaganju od opcija mi smo odlucili za jednu koju smo smatrali za najsigurniju.
Sutradan su nas pozvali sa klinike dugo smo pričali i dogovorili se da krenemo u postupak,kupili lekove i krenuli.

Zavisi vecina pre pocetka ide na konsultacije tamo,konsultacije se mogu obaviti preko SKYPA ili telefona,
na svako vase pitanje odgovaraju u najkracem roku.

Cene nisu velike i njihova klinika je nesto sto nam je konačno dalo snagu da verujemo u uspeh.
naš postupak je krajem meseca nadam se da cemo se vratiti sa pozitivnim ishodom!

BITNA JE VERA,A JA VERUJEM POSLE DUGIH GODINA,NEUSPEHA I TUGE
ŽELIM SREĆU SVIMA!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 16:12:21   
Anoniman
Srecno user posted image

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 16:19:54   
17 joka
Sad da vam pojasnim sve ono sto smo mi odlučili da uradimo.

Zbog stanja kod mm odlučili smo se za donaciju sperme,zbog mog stanja jajnika i toga da u porodiici imam brata sa Dawn-sindromom i mog problema sa vidom koji je nasledan odlučili smo se i za donaciju jajnih celija.

Oni imaju povoljnost da prate embrione Embrioskopom to se placa ako zelite jer je mikroskop smesten u inkubator i nevade embrione da vide njihov rast i tek kad budu razvijeni najbolje odmah rade ET,platicemo i vertifikaciju za koju se odlučimo postoje brzo i sporo zamrzavanje,nas to baš košta ali zelimo da imamo veci procenat uspesnosti a sve to nam pomaze.

mi zbog naseg stanja radimo stimulaciju ali ne toliko jaku koliko ostali.
inace smo skoro svaki dan sa njima u kontaktu i divni su zaista.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 16:30:05   
17 joka
Hvala Mali mišu!user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 16:35:45   
Štetica
Joko zelim ti da se iz Praga vratis sa user posted image user posted image .
A posto ti neces smeti da nosis nista tesko,nek muzic ponese bure Staropramena da lepo se sve ponapijamo i proslavimo.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 16:40:29   
17 joka
Štetice hvala punooo ,a to je već dogovoreno i obezbeđeno ima da swe pijeeee.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 16:40:49   
Zell
Joko, sve najbolje vam zelim i da se vratis kuci user posted image user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 17:02:46   
17 joka
Hvala svima punouser posted image user posted image


evo ga sajt klinike pa pogledajte
e-pošta info@fertility-ivf.eu
veb sajt http://www.fertility-ivf.eu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 18:24:16   
Maraj
joko, da nam se vratis iz Praga sa user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 18:30:04   
degu
Joko tek sad sam pročitala vašu priču i mogu da vam kažem samo svaka čast!!!
takve odluke se ne donose lako, ali vas mogu samo još više povezati user posted image
Želim vas svu sreću i da se vratite sa punom tibicom beba user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 18:48:10   
mica slavljenica
Joko, svaka cast za otvaranje temeuser posted image
Drzim fige i znam da ce biti baruser posted image user posted image , mislim da ste, obzirom na okolnosti, doneli pravu odluku.
Nisam cula za ovu kliniku, mi se spremamo polako za PFC (Prague ferility center), pa me interesuje kako ste se vi odlucili bas za ovu kliniku, da li se komunikacija odvija iskljucivo na engleskom jeziku i jos neke prednosti koje su vas opredelile.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 19:27:23   
17 joka
Mico,komunikacija je na srpskom,glavni kordinator programa je zena sad neznam da li je bas srpkinja zove se Marija.

puno smo citali trazili i ovo mi je delovalo super,svako pitanje ,malu nedoumicu,rezervisanje hotela,oko dolaska,lekova sve pomazu stalno smo u kontaktu,iskreno o engleskom jeziku znam malo i ovo nam je mnogo dobro.

Mico,Degu,Maraj,divne ste ja vama zelim isto i više da sve budemo srecne mamike.

ja cu pisati o svemu,trenutno sam na stimulaciji za desetak dana UZ, ako sve bude ok idemo.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mica slavljenica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 19:36:09   
mica slavljenica
Joko, sad citam, pa mi nije jasno. Zasto primas stimulaciju ako ces ici na donaciju? U tom slucaju ti ne trebaju tvoje jc, pa nema razloga da budes stimulisana. Sta primas od terapije?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 19:43:33   
17 joka
Daju mi stimulaciju za matericu tj. debljinu endometrijuma i stabilnost hormona ESTROFEM,UTROGESTAN ITD.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mica slavljenica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 21:38:12   
Meisje
Srecno Jokouser posted image user posted image user posted image Da bude iz prve i touser posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 22:22:13   
17 joka
user posted image joj Mei ,ako Bog da nek bude i jedna,a blizancici su mi zelja oduvek!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 22:25:01   
Anoniman
Nisam znala da ima vise klinika u Pragu. Kod mene je kao opcija bila neka koja se zove Sanatorijum, ili je tako zovu jer je u zgradi bivseg Sanatorijuma.

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 22:32:00   
Sesilija 83
Joko puno puno strpljenja,srece a uspeh ce biti sigurnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 22:33:20   
17 joka
ima Mali Misu dosta,ali nama je bila ova skroz ok i zato smo se za nju i odlucili.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 22:34:18   
Jole84
Kumo želim ti toliko mnogo sreće da mora da budu dve bebe user posted image user posted image user posted image
Svaka vam čast,samo hrabro!

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 22:37:17   
17 joka
Sesilija,hvala punouser posted image


Kumo,hvala nadam se ako bude tako imaces dva kumcetauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 22:39:01   
Anoniman
Jako je vazno da ides tamo gde ces se dobro osecati user posted image Ja sam radila u Segedinu i mogu ti reci da sam se super i provela usput. Ne zaboravi da malo i uzivas u Pragu!
IZVORNA PORUKA: 17 joka

ima Mali Misu dosta,ali nama je bila ova skroz ok i zato smo se za nju i odlucili.


(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 22:46:46   
17 joka
Koliko budemo u mogucnosti jer su nam troskovi bas veliki,a nikog nemamo da nam malo pomogne.
ali znajuci nas znam da cemo se ludo provesti.

jeste najbitnije otici gde se lepo osecas zato sam i mirna po tom pitanju.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 23:14:20   
tina37
Joko,sretno.A dal mozes da mi kazes cenu doniranih j.celija?

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.7.2012 23:24:32   
17 joka
cini mi se da je 2100E

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu tina37)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here