|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gledanje u šolju, u karte
5.1.2009 9:50:36   
Anoniman
Jel gledate u šolju? Ili vama neko gleda u šolju? Jel verujete u to? Jel se nekada nešto obistinilo?

A u karte?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gledanje u šolju, u karte
6.1.2009 13:06:43   
kumara
Joj, ja u to ne verujem nikako. To sa gledanjem u solju mi je super zezanje, mada neki ljudi kazu da moze da bude i tacno. Ja licno u toj solji nista ne vidim (osim gomilu kafe koja se sliva) - bas i nemam neku mastu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gledanje u šolju, u karte
6.1.2009 16:01:42   
Anoniman
Lukina dadilja meni već godinama gleda u šolju, priča mi o stvarima koje ne može znati, i 90% bude tako kaže. Često je ni ne razumem dok gleda u šolju, tek kada se nešto desi, shvatim da je to - to.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
29.1.2009 19:38:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gledanje u šolju, u karte
20.2.2009 23:09:30   
Laura
Moja baka je odlicno gledala u solju, mada ja nikad nisam nesto verovala u to, ali je ona uvek iz tog taloga procitala sve sto nije mogla znati o meni user posted image
Pomalo mudro je to znanje prenela na mene.
Prvo sam to shvatala kao salu i zezanje, a onda kad se posle nekoliko meseci pokazivanja u mojoj solji obistinio los znak i kad sam izgubila nekog user posted image
shvatila sam koliko tu moze da ima istine i koliko to nije igra.

Od tada ne gledam, samo ponekad okrenem da vidim ima li para i to je sve user posted image


_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gledanje u šolju, u karte
25.2.2009 13:41:38   
Anoniman
A taman sam htela da te pitam kada ćeš da mi gledaš u šolju? user posted image

(odgovor članu Laura)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gledanje u šolju, u karte
25.2.2009 13:49:16   
NadaR
  Ima istine jako puno u svemu tome.
Za neke stvari sam mislila da se ni u najludjim snovima ne mogu desiti a desile se nakon par godina...
Ne volim da znam sta me ceka, idem dan po dan pa kako budeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gledanje u šolju, u karte
25.2.2009 13:52:00   
Anoniman
A meni uglavnom kažu ono što će da bude za recimo pola godine (do tada zaboravim - teka kada se desi ja se setim), ili tipa... "imaš tri puta, ako odabereš prvi... ako odabereš drugi...", pa i to prekasno prepoznam da je to - to. user posted image  Tako da i ja idem dan za danom... user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gledanje u šolju, u karte
25.2.2009 13:54:37   
Jacaca
Razonode radi, sto da neuser posted image  ali nisam neki vernik kada su karte i solja u pitanju, ali horoskop, ne pravim ni jedan poslovni potez bez mog astrologa.user posted image  Uvek se isplatilo kada sam poslusala.

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gledanje u šolju, u karte
25.2.2009 14:01:05   
Anoniman
ne vjerujem... za mene su to same gluposti... nekad kad sam bila mladja bilo je i tih faza...naravno živa fula ... al smo se bar smijali tome

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gledanje u šolju, u karte
25.2.2009 14:08:21   
Anoniman
A kojim prstom ste najčešće bole želje u šolju?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gledanje u šolju, u karte
25.2.2009 14:12:25   
Anoniman
srednjim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gledanje u šolju, u karte
25.2.2009 14:20:00   
Anoniman
ccc user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gledanje u šolju, u karte
25.2.2009 14:26:57   
Samanta
Ja bih bas volela da mi neko gleda u solju....
Mislim da to nisam radila od srednje skole...
Ne verujem u te stvari ali su savrsena razonodauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gledanje u šolju, u karte
27.5.2009 15:10:55   
Anoniman
Idem danas kod dadilje da joj nešto pomognem, ima da mi gleda u šolju! Prošli put je svašta nešto videla, za sada se skoro sve ostvarilo pa me zanima šta sada ima... user posted image

(odgovor članu Samanta)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gledanje u šolju, u karte
27.5.2009 15:13:03   
Anoniman
eto i mene na kafu .... da vidim imal mi sta zanimljivo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gledanje u šolju, u karte
27.5.2009 15:15:20   
Anoniman
Već godinama mi gleda u šolju, priča mi o stvarima koje ni ja ne razumem u potpunosti u datom momentu, tek posle se uklopi, pa se lupim po čelu i kažem A TOOOOOO!!!, a da ne kažem da ona o tim stvarima jednostavno ne može da zna, nema odakle. Nije to ona fora k'o kad sedneš sa drugaricom na kafu pa joj prvo ispričaš posla svog života, i sve planove za blisku i dalju budućnost, pa ti onda drugarica gleda u šolju i perfektno pogađa. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gledanje u šolju, u karte
27.5.2009 20:02:12   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Idem danas kod dadilje da joj nešto pomognem, ima da mi gleda u šolju! Prošli put je svašta nešto videla, za sada se skoro sve ostvarilo pa me zanima šta sada ima... user posted image


bude videla neke crtice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gledanje u šolju, u karte
27.5.2009 23:42:40   
Anoniman
Jao šta mi se desilo. user posted image
Okrenula šolju, SKROZ SE OSUŠILA pošto smo se zapričale nešto, okrenula je ona gleda, vrti, bla bla oko nekih drugih stvari (posao, škola...), i kaže "U septembru/oktobru će ti neko jako drag ostati u drugom stanju, toliko će ti biti drago da ćeš plakati", i naginje šolju (KOJA JE BILA SUVA) nad tanjir, i ona počinje da se cedi, žene moje, kapljice počinju da cure... pitam "Pa šta je sad?", kaže "Počela je da se razliva kada sam stigla dovde, to su tvoje suze..." user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gledanje u šolju, u karte
28.5.2009 8:44:05   
Sneža
Da pogadam,neko na slovo L....??user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gledanje u šolju, u karte
28.5.2009 8:45:01   
Anoniman
Da, jako bih to volela. user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Gledanje u šolju, u karte
28.5.2009 8:48:52   
afrodita
Ja sam uvek mojoj sefici gledala u solju
i rekla joj sve sto nisam smela bez solje
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Gledanje u šolju, u karte
28.5.2009 8:52:30   
Sneža
IZVORNA PORUKA: afrodita

Ja sam uvek mojoj sefici gledala u solju
i rekla joj sve sto nisam smela bez solje
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Gledanje u šolju, u karte
28.5.2009 8:54:12   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam se juce najavila kod direktora ....mogla bi mu malo gledati u fildžan da mu kazem koju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Gledanje u šolju, u karte
28.5.2009 9:01:08   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here