|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
12.5.2009 14:18:21   
Rina
Ja cu da poludim od ekstremnih promena raspolozenja user posted image
Ovo vise nisam ja,ni muz me ne prepoznaje vise, ni ja sebe samu ,sinoc sam mu i razvod braka predlozila user posted image
Ne znam sta mi je, sve mi smeta i stresena sam ko kokoska;naleti placa pa naleti smeha, pa izlivi besa jaoooj majko moja!!! Pomagajteeee
user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
12.5.2009 14:20:04   
Anoniman
moj mm mene nije ozbiljno shvatao .... ja sam se po trudnocama razvela jedno 80 puta minimum ... proci ce to je jedino sto ti mogu reci ako ti je za utjehu user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
12.5.2009 14:46:17   
Rina
Hvala Lenka, nadam se da cu se brzo vratiti u normalu user posted image
U prvoj trudnoci nisam bila ovakva,samo se jednom umalo nisam potukla sa nekom biciklistkinjom u gradu,znam da sam bila besna ko djavo uh...to je jedino cega se secam...
Ali ovih dana definitivno nije lako biti ja  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
12.5.2009 14:56:35   
bebać
Rina ako ti je za utjehu ja sam jednom sposla otišla mami u drugi grad i m došao po mene,nisam se htjela vratit...al kad sam vidjela kožnu jaknu što mi je kupio popustila samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je sve bilo u trudnoći,a koliko sam mu puta zaprijetila da ću ga ostavit kad se beba rodi,nema brojauser posted image user posted image user posted image user posted image

Na početku se i prepadao,posle oguglo...pa me ignoriso,a ja onda još više pizdila i scene pravila!Eto,ima i gorih od tebe


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
12.5.2009 17:37:14   
marince1
IZVORNA PORUKA: Rina

Hvala Lenka, nadam se da cu se brzo vratiti u normalu user posted image
U prvoj trudnoci nisam bila ovakva,samo se jednom umalo nisam potukla sa nekom biciklistkinjom u gradu,znam da sam bila besna ko djavo uh...to je jedino cega se secam...
Ali ovih dana definitivno nije lako biti ja  user posted image


Pridruzujem se klubu pobesnelih hormona!!!
Stalno sam histericna-pa vesela,ljuta-pa srecna,htela sam da se pobijem sa svekijevom kucnom pomocnicom,jednoj nekulturnoj prodavacici rekla da je koza user posted image user posted image user posted image
A mm me kulira,nista sto kazem ne shvata ozbiljno,jer sam ga upozorila da ce biti ovako.
Neki dan sam nasla mace i pola sata plakala,jer mm nije htro da ga zadrzimo(imamo psa i zaista nemamo gde macku!)
Juce sam se rasplakala nad tuznom sudbinom neke cigancice koja je prosila...i tako...
Rina ja bih reklada je lako biti ja,ali nije lako biti mm ili moja prijateljia ovih dana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
12.5.2009 20:28:13   
Anoniman
Draga Rina,

Welcome to my crazy world, join the club user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam u vec nekoliko navrata pisala da sam skroz luuudaaaaa i da trebam da idem na ispitivanje user posted image Ali hormoni su cudo, a to moj dragi muzic najbolje zna. I ja sam se do sada 5 puta "razvela",... Da ne pricam o histerijama i ispadima koje sam imala. Mislim da komsiluk i dan danas to prepricava, al briga me user posted image user posted image user posted image
Uf, a da ne pricam koji sam pik imala prema njegovima... uuuu da sam mogla sve bih ih u top stavila( boze mi oprosti na tome). Rodjena majka je stalno ponovljala da ne moze da me prepozna, jer niko od mene nema njezniju narav, uvijek sam nasmijana i spremna za zezanciju. Srecom sad sam se malo 'oladila kako se blizi porodjaj.
Tako da ne brines, sve ce to proci, mm ce prezivjeti, cuva njega bog od letecih mob telefona(sto je bilo u mom slucaju)!

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
12.5.2009 20:34:27   
dana198495
Evo i ja da se javim na ovu temu.Kod mene još nisu počeli divljati hormoni ali mi je drago da znam da ako se meni dese pojedine situacije da ne mislim da sam skrenula vec da su to hormoniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
13.5.2009 8:53:32   
Rina
Puno hvala na podrsci sad mi je vec lakse da nisam sama u ovome i pocecu sebe da ne shvatam ozbiljno user posted image

Bebać,kozna jakna znaci hihihih A  ja imam neki laptop na oku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
27.5.2009 20:46:12   
magnolija
Malo, malo pa se rasplacem. Uvek sam bila preosetljiva ali ovo je sad vec strasnouser posted image
A tek sam u drugom mesecu, pitam se sta ce biti kasnije.
Posto vidim da je to izgleda nesto sasvim normalno, pokusacu da tome ne pridajem znacaj, pa ce mi mozda biti lakse.
Pozdrav svima i veliki osmehuser posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
27.5.2009 22:03:20   
Rina
E znas sta je razlika prvih meseci i kasnije: u pocetku umor i iscrpljenost sve ti smeta i iritira ali kako nemas dovoljno energije onda je plakanje izlaz...A posle dodje onaj predivan nalet energije oko 5-tog meseca pa mozes da se manijacki izvičes i da ti opet nije dosta user posted image

(odgovor članu magnolija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
28.5.2009 9:43:24   
magnolija
IZVORNA PORUKA: Rina
u pocetku umor i iscrpljenost sve ti smeta i iritira ali kako nemas dovoljno energije onda je plakanje izlaz...


E, super si to opisala.
Znaci, bice posle i vikanja user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 19:15:07   
Anoniman
Rina, jesi li se smirila malo? lete li na mobilni jos uvijek? Haha bozeuser posted image

(odgovor članu magnolija)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:04:28   
Anoniman
eee...moj muz bi mogao da vam isprica nekoliko anegdota o tome..
Prva cetiri meseca to mi je bio najjaci simptom trudnoce...
lele, kad se setim...
Sve sto je govorio bilo je pogresno.
osecala sam se tako usamljena i sama...
plakala sam svaki cas.
nedostajala mi je mama kao maloj bebi
a onda pozovem mamu pa me i ona iznervira
pa sam se zakljucavala u kupatilu i satima plakala
pa na poslu otrcim u WC i isplacem se...

Ma ne vratilo se. Mnogo mi je ludo bilo.
A i moj muz...nista on to nije kontao...
Pa mi lekar kaze da sam se previse ugojila a ja u vrisak u kolima
pa kazem muzu: Ajde udji samnom kod lekara a on odvali nesto poput:"zar odmah da udjem da gledam? (mukica sludjen i on, ne zna nista, prvi put u trudnoci)
a ja???? napravim dramu u cekaonici: "ne moras!!!Kao da je ovo dete samo moje"""

Jao...hormoni, majko mila

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:07:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dana198495

Evo i ja da se javim na ovu temu.Kod mene još nisu počeli divljati hormoni ali mi je drago da znam da ako se meni dese pojedine situacije da ne mislim da sam skrenula vec da su to hormoniuser posted image user posted image user posted image


a gde su sada ove devojke??Ova dana pa onda dole vidim nick magnolija...
Sta li rade sada, jesu li aktivne? Hormoni su sada sigurno popustili...nadam se

(odgovor članu dana198495)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:07:48   
Tara

IZVORNA PORUKA: OTI

eee...moj muz bi mogao da vam isprica nekoliko anegdota o tome..
Prva cetiri meseca to mi je bio najjaci simptom trudnoce...
lele, kad se setim...
Sve sto je govorio bilo je pogresno.
osecala sam se tako usamljena i sama...
plakala sam svaki cas.
nedostajala mi je mama kao maloj bebi
a onda pozovem mamu pa me i ona iznervira
pa sam se zakljucavala u kupatilu i satima plakala
pa na poslu otrcim u WC i isplacem se...

Ma ne vratilo se. Mnogo mi je ludo bilo.
A i moj muz...nista on to nije kontao...
Pa mi lekar kaze da sam se previse ugojila a ja u vrisak u kolima
pa kazem muzu: Ajde udji samnom kod lekara a on odvali nesto poput:"zar odmah da udjem da gledam? (mukica sludjen i on, ne zna nista, prvi put u trudnoci)
a ja???? napravim dramu u cekaonici: "ne moras!!!Kao da je ovo dete samo moje"""

Jao...hormoni, majko mila



Kao da sam ja pisala, svi me nerviraju a najvise muskarci user posted image moj tata, mm, brat,
Nikad u zivotu nisam plakala kao sad, toliko placem da me glava zaboli, i zaplacem za sitnicu user posted image
Jadan mm nemam pojma kako me trpi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:10:44   
*Alexx*
Mene su hormoni u trudnoći "poboljšali", bila sam bolje raspoložena nego inače user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:17:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tara


IZVORNA PORUKA: OTI

eee...moj muz bi mogao da vam isprica nekoliko anegdota o tome..
Prva cetiri meseca to mi je bio najjaci simptom trudnoce...
lele, kad se setim...
Sve sto je govorio bilo je pogresno.
osecala sam se tako usamljena i sama...
plakala sam svaki cas.
nedostajala mi je mama kao maloj bebi
a onda pozovem mamu pa me i ona iznervira
pa sam se zakljucavala u kupatilu i satima plakala
pa na poslu otrcim u WC i isplacem se...

Ma ne vratilo se. Mnogo mi je ludo bilo.
A i moj muz...nista on to nije kontao...
Pa mi lekar kaze da sam se previse ugojila a ja u vrisak u kolima
pa kazem muzu: Ajde udji samnom kod lekara a on odvali nesto poput:"zar odmah da udjem da gledam? (mukica sludjen i on, ne zna nista, prvi put u trudnoci)
a ja???? napravim dramu u cekaonici: "ne moras!!!Kao da je ovo dete samo moje"""

Jao...hormoni, majko mila



Kao da sam ja pisala, svi me nerviraju a najvise muskarci user posted image moj tata, mm, brat,
Nikad u zivotu nisam plakala kao sad, toliko placem da me glava zaboli, i zaplacem za sitnicu user posted image
Jadan mm nemam pojma kako me trpi user posted image


Tara, i ja sam takva bila do neke 15.nedelje...Pa ne bi verovala...
Moja svekrva mi isla na onu stvar, pa stan u kom smo bili pa kad me neko pita kako sam, pa kad ne znam sta da obucem...sve me izludjivalo do suza...
A tek veseli ljudi...mrzela sam vesele ljude...Uh!
A onda mm...sve sto mucenik kaze meni je bilo pogresno...Uzas.
Jadan on...Ali provalio je on sta je u pitanju ali opet nije znao sta da radi ili kaze.,
kad nesto kaze ja napravim sranje
kad nista ne kaze ja opet planem sto cuti

Ma katastrofa....Prestala sam sa tim negde oko 17.nedelje...Non stop su mi oci bile naduvene, oko ociju crveno..

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:21:09   
Anoniman
OTI, ja sam cijelu trudnocu preplakala za mamom. Mama inace zivi 50 metara od mene. Kad god bih krenula negdje na duzi put, ja bih satima za mamicom plakala. Strasnouser posted image user posted image user posted image Eto i sad mi se place.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:21:38   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: OTI


A onda mm...sve sto mucenik kaze meni je bilo pogresno...Uzas.
Jadan on...Ali provalio je on sta je u pitanju ali opet nije znao sta da radi ili kaze.,
kad nesto kaze ja napravim sranje
kad nista ne kaze ja opet planem sto cuti

Ma katastrofa....Prestala sam sa tim negde oko 17.nedelje...Non stop su mi oci bile naduvene, oko ociju crveno..



Ovo kao da sam ja pisala od reci do reci...
Ja sam usla u 15 nedelju,i nadam se da ce to mije cmizdrenje za svaku sitnicu uskoro prestati...Pre neki dam me mm jedva smirio,plakala sam kao malo dete...Jadni oni sa nama...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:22:28   
Tara
Joj Oti , ja sam se tako radovala bebici , naravno i sad, ali nisam imala pojma
da ce trudnoca ovako da utice na mene!
Isto tako i ja, krvave i naduvene oci non stop , i mm ne zna sta ce sa mnomuser posted image
A ja hocu da budem vesela ali ne mogu ,za svaku sitnucu se derem kao kobila user posted image
evo sada me grlo boli od dranja user posted image user posted image user posted image user posted image
Uzas, jedva cekam da me prodje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:22:57   
LillyT
Kod mene je sve kako kada. Kada sam saznala da sam trudna (8 nedelja), bila sam u dobrom raspolozenju i u totalnom speed-u. Svuda sam stizala, sve sam zavrsavala, ma ludilo. Onda, negde na polovini 4 meseca me je pocelo hvatati neko cudno raspolozenje, tipa, rekla sam momku da sto se mene tice, moze on da uzme dete i da ide gde hoce, tada sam bila u fazonu da mi je dete sve upropastilo. Onda sam se primirila, pa sam bila opet vesela. U poslednje vreme sam svakojaka. U subotu sam peglala i plakala kao budala, sve mi suze padale na jaknu. Volim da sve to pravdam hormonima.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:26:06   
Anoniman
Sta mislite postoji li PREPORODJAJNA DEPRESIJA? Ako ne postoji, ja mislim da sam prva koja ju je imala.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:27:14   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Diabla

Sta mislite postoji li PREPORODJAJNA DEPRESIJA? Ako ne postoji, ja mislim da sam prva koja ju je imala.


a ja?user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:29:45   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Diabla

Sta mislite postoji li PREPORODJAJNA DEPRESIJA? Ako ne postoji, ja mislim da sam prva koja ju je imala.


a ja?user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
9.12.2009 21:30:04   
Anoniman
Postoji postporodjajna depresija i ja bolje da vam ne pricam ekstreman slucaj moje sestre od tetke koja je to jedva prezivela...Oba puta sa oba deteta..lekari su joj zabranili da radja trece iako je jako mlada!!!

Postporodjajna depresija je je poznata u medicini i od nekih lakih slucajeva ima i onih jako teskih...

Moja sestra, ukratko...nije htela da doji dete, nije prepoznavala bracu i sestre, psovala  je i pretila, dobijala napade bacanja po podu, pretila da ce da ubije dete, par puta je bacala bebu od sebe...
Morali su da je cuvaju na smenu jer je bila opasna i po sebe i po dete...
Ne biste verovale...Kad sam isla da je vidim, njene oci nisu bile kao pre.,..ona je bukvalno postala zver...
Lekari, psihijatri, lekovi, Ostrog, proroci, vidari...ma sve zivo.
Proslo je posle 4 meseca..

Nakon toga, drugo dete i opet isto...Katastrofa...

Ona se svega seca samo kao kroz maglu i iz nasih prica

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here