|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati ...
4.12.2012 15:18:15   
Nova mamica
Mozda i postoji ova tema ali ja je nisam uspela naci.... Naime,mene zanima sta mislite o kupovini polovnih igracaka i opreme za svoju decu ???
Mi smo na pocetku sve kupovali novo,ali kasnije smo uvideli da se neke dobre i ocuvane stvari mogu kupiti vrlo povoljno ako su polovne...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
4.12.2012 17:26:20   
mati
Mi smo sve uzimali novo i to sami. Sve sto Mata ima od tih vecih stvari kupili smo mu sami, niko nam nije poklanjao ni kupovao. Nisam bas protiv polovnih stvari, ako je nesto dobro ocuvano, sto da ne. Ali posto planiramo jos jedno dete sve je novo i nista nismo davali. Naravno , dacemo kada deca prerastu ali necu ni kao moja prijateljica da za svako dete kupuje iznova. Npr. sada je kupila trecu setalicu. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
4.12.2012 17:32:59   
MajaMV
Kupovali smo novo sve osim hranilice I prve korpe za iznosenje iz porodilista, to mi je sestra dala, doduse sin je koristio cerkicino, sve osim kolica, njemu smo kupili nova. Sad imam sve racunajuci I garderobu sve do osnovne skole:-)

Nisam protiv polovnog I pozajmljenog, nekad je to I bolje, novce mozete trositi npr da dete odvedete negde na planinu ili more.

< Poruku je uredio MajaMV -- 4.12.2012 17:34:40 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
4.12.2012 20:03:26   
vukosava
Meni je drugarica dala njena kolica (stara 10 godina) koje je ona koristila za svoje dvoje dece i njena drugarica za njeno dvoje. Kupili smo druga kad je ova prerasla kad smo presli u novi grad. Ista drugarica mi je dala krevetac koji je koristila za oba sina. Vecinu igracka smo mi sami kupili, ima jedno 4 koje mi je ta ista drugarica dala. Sve njeno polovno sam dala u dobrotvorne svrhe pa nek se tako i necija tudja deca koja nemaju raduju.

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
4.12.2012 20:06:58   
Mishica 77
Mi nismo imali od koga da nasledimo stvari pa smo morali sve da kupujemo. Tek u skorije vreme dobijamo neke polovne stvarčice tj. garderobu što mi extra koristi jer ne marim da li će se u toku jela ili igre sflekati ili ne.
Da sam imalala od koga, rado bih uzimala.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
4.12.2012 20:40:30   
ana77
Mi smo sve sem kolica, po neke garderobice i igracke koje smo dobijali na poklon  imali nasledjeno i to vise puta i jako sam srecna zbog toga jer nisam morala da trosim novac na stvari koje bi beba obukla par puta. 

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
4.12.2012 23:04:02   
sneza24
Mi smo isto sve kupili novo jer nismo imali od koga da nasledimo.Jedino sam za L dobila od kume 2 tanje jaknice i to je sve.
Da sam imala od koga da uzmem nešto uzela bih.
Nemam ništa protiv ni polovne opreme za bebu ako su očuvane.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
4.12.2012 23:18:06   
Sesilija 83
Mi smo uglavnom sve kupili novo osim setalice i ogradice(to sam uzela od jetrve kao i prenosni krevetac)
Nemam nista protiv pozajmljivanja i polovnih stvari ako je dobro ocuvano, inace deca od moje jetrve su velika tako da je garderobu vec poodavno razdelila,a od moje sestre nisam nista uzimala jer je rodila jos bebu 2 meseca posle mene...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
5.12.2012 23:04:39   
Nova mamica
Ni mi nismo imali od goga naslediti stvari za bebu pa smo sve kupili,ali gledam da bude neutralnih boja jer planiram jos radjati :)
Moja mama zivi i radi u Minhenu i tamo postoji trgovina polovne robe za bebe,ali tu ima mnogo novih stvari sa etiketama jos koje su jako jeftine. To mi se svidja :) Inace,bar kod nas je sve dosta skupo,a svi znamo koliko stvari treba,i kako beba raste sve vise i vise toga treba...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
17.10.2013 18:16:26   
NadaR
Uopste nemam problem sa tim. M redovno preuzima garderobu od klinaca mm sestre . To su extra ocuvane stvari iz inostranstva i nama dobru dodju. Krevetac , nosiljku i te prve stvari smo kupili. Nasledili smo jos i dva AS .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
17.10.2013 18:57:08   
Ana RR
Bila bih srećna da smo imali od koga da nasledimo ili barem pozajmimo nešto od tih krupnih stvari jer zaista mnogo znači. Mi smo sve morali da kupimo, od cucle do kreveta. Zato sad Markovu garderobicu prosledim prijateljima za njihovog klinca, jaje smo pozajmili drugim prijateljima, kome šta treba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
6.2.2018 17:04:13   
Anck Su Nmaun
Mi smo uglavnom sve kupovali jer pre 7 godina nesto ne secam da se prodavalo polovno, bar nije bilo aktuelno kao danas.
Vecinu smo dobijali za babine il slicno, mada s obzirom da imam troje dece sve se isplatilo user posted image user posted image

Inace bih , kupila bih polovno, i hodalicu i ljuljaske i nunalicu i krevetic i kolica itd itd.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
21.2.2018 22:19:43   
mama Jo
Mi smo dosta tih stvari dobili od rodjaka i prijatelja jer su nam deca najmladja u okruzenju... to je sve super ocuvano i mi cemo dalje prosledjivati...
Meni je skroz u redu da to bude polovno...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
21.2.2018 22:30:42   
Sarav
Mi smo sve dobijali ili kupovali novo jer nemamo od koga da nasledimo. Kupila sam polovna kišobran kolica i zeznula sam se katastrofa, jedva sam ih otvarala jer su zarđalauser posted image Nije se videlo na slikama, a mrzelo me da se sad nešto cimam za te pare. Sad nemam šta da kupujem, imam sve od starijeuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
21.2.2018 22:40:28   
mama Jo
I mi sad imamo sve bukvalno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
21.2.2018 22:49:37   
Sarav
Koliko prva gospođica nije htela uopšte da se igra igračkama a ja sam je zatpavala istim, toliko druga po ceo dan samo rasteže igračke po kući. I uvek ima ta jedna oko koje moraju da se otimaju. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
21.2.2018 22:53:35   
mama Jo
To tako biva 😊
Nama se J.i danas igra sa guralicom za prohodavanje - nasla joj je novu namenu ali i dalje je u upotrebi 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
21.2.2018 23:01:30   
Dragce86
Uglavnom smo kupovali novo i dobijali dosta toga. Sad kad dodje drugo dete, sve ce da nasledi - trebace samo jos jedno auto sediste :D

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
23.2.2018 1:11:10   
Srecko47E
Sve smo kupovali.Ali ziveo Limundo.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
23.2.2018 8:27:01   
Sarav
E na Kupindu sam kupila ta bezveze kolica, tako da više ne hvala.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
23.2.2018 8:28:47   
Anck Su Nmaun
Ja po nesto kupim ali nikad ne bih na nevidjeno. Kisobran kolica sam kupila ovako ali sam otisla i licno ih pregledala. Postom kad ti posalju svasta moze stici.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
23.2.2018 10:22:15   
Srecko47E
Ja kupujem samo ono sto moze licno.Dakle krug od 30km.Dalje ne iden pa makar izgledalo ne znam kako.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
23.2.2018 10:24:40   
Sarav
Pa ovo mi je bilo za nauk. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
9.3.2018 16:50:39   
veselicaa
Ja sam uvek za novo.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupov...
9.3.2018 16:53:25   
mama Jo
Mi smo dobijali od rodjaka, od poznatih da tako kazem, i sve je bukvalno kao novo svega nekoliko puta koristeno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here