|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 11:21:28   
Trbica
Interesuje me da li je od vas neka to radila? Da li na nasem trzistu postoje takvi proizvodi u vidu krema, gelova i td?
U toku trudnoce su mi potamnele spoljasnje usmine kao i bradavice na grudima, posle nekih 6 meseci sve se vratilo u prvobitnu boju sem intimne regije i meni to bas smeta. Proslo je vec 2 godine a boja mi je i dalje tamnija nego sto je bila tako da sam resila da nesto preduzmem po tom pitanju. Guglam vec dva dana i jedino sto sam nasla je posvetljivanje dlacica a to mi ne treba :)
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 12:39:35   
indy_25
Jasam isto planirala da izbjelim miju dragu. Ovdje ima da se kupi u smart shopovima.

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 12:43:48   
AndreaK
o Boze....

< Poruku je uredio AndreaK -- 23.4.2012 12:44:01 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 12:44:49   
branki*
u,bre indy,kod vas svasta ima da se kupiuser posted image ja npr kod mene ni vestacke trepke ne mogu da nadjem,ni ko ce da mi radi brazilsko ispravljanje,a tek to izbeljivanje,to tek nemam pojma gde.ja bih i to,a imam i malo tamniju kozu ispod pazuha,pa bih i to na remontuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 12:57:42   
minavb

IZVORNA PORUKA: AndreaK

o Boze....

Rekla bih da je ovaj posto suvišan.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 13:11:46   
indy_25

IZVORNA PORUKA: branki

u,bre indy,kod vas svasta ima da se kupiuser posted image ja npr kod mene ni vestacke trepke ne mogu da nadjem,ni ko ce da mi radi brazilsko ispravljanje,a tek to izbeljivanje,to tek nemam pojma gde.ja bih i to,a imam i malo tamniju kozu ispod pazuha,pa bih i to na remontuser posted image


Pa da branki i kod mene je ispod pazuha tamnije na nekim mjestima bas imam tamno i podocnjaci su mi tamni i laktovi i koljena. E sad ne znam jel ova krema za izbjeljivanje bas za sva ta podrucija. Znam da ima jjer mi je prijateljica.pricala da njen drug homoseksualac izbjeljivao anus i da je kupio to u amsterdamu u tim smart shopovima. Moracu otici jedan dan da pogledam pa cu ti javiti ako ne bude preskupo mogu ti poslati.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 13:12:45   
indy_25

IZVORNA PORUKA: minavb


IZVORNA PORUKA: AndreaK

o Boze....

Rekla bih da je ovaj posto suvišan.


I ja bih rekla :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 13:14:15   
branki*
indy,ti siuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 13:14:55   
Trbica
:) na Ana.rs forumu je zena otvorila temu sa slicnom temom i moderatori su morali da je zakljucaju jer su je zene ispljuvale. Ja stvarno ne znam sta ima lose ako zena brine o sebi. Istu paznju posvecujem svakom delu tela :) Tako da stvarno nema mesta iscudjivanju AndreaK... Indy ja sam nasla kod nas po salonima da se isto to radi samo sto bih ja neku kucnu varijantu ipak. Krenucu od apoteke do apoteke pa ako nadjem nesto javljam.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 13:16:25   
Trbica
Hhahaah tema sa slicnom temom, greska izvinite! Htedoh reci tema sa slicnim nazivom user posted image

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 13:39:00   
minavb
Ma svašta. Može meni nešto da se ne dopada, ali neću da komentarišem na temi i da se sablažnjavam. Prosto zaobiđeš temu i odeš da gledaš obo što te zanima, vrlo prosto i jednostavno. JA ne volim područija sa tamnijom kožom, ali još manje volim da na kožu i sluzokožu stavljam hemikalije.
Elem, sigurno postoji neki salon koji to radi, raspitaj se dobro.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 13:44:39   
tammy.ka
...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 13:58:48   
nenja22
ne volim područija sa tamnijom kožom, ali još manje volim da na kožu i sluzokožu stavljam hemikalije.


bas tako nekako isto...nerviraju me recimo moji laktovi posebno, ko da ih namacem u blato svakodnevno, tj. ranije su, godinama sam se vec navikla...

a sto se tice apoteka, javi ako nesto nadjes, sta je ako mozes napisi... ja pokusavala i interesovala se da dobavim, posto trazi se to tu i tamo, ali nista sto mi je iole ulivalo poverenje nisam nasla, a da preporucujem nesto sto mi bas i ne izgleda bezbedno (posebno za sluzokozu) uvek mi glupo...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu tammy.ka)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 14:18:01   
Trbica
Evo nadjoh na jednom drugom forumu sta su zene koristile Cydonia protiv fleka i pjega uzrokovanih hiperpigmentacijom, hormonskim promjenama i td. Kazu da je na biljnoj bazi u sastav ide uva, beli dud i etarsko ulje limuna... Samo sto su one koristile za fleke nastale od sunca, pege i trudnicku masku. Pitacu u apoteci da li moze da se maze na vece povrsine... Cena je oko 2 evra.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 14:24:10   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: minavb

Ma svašta. Može meni nešto da se ne dopada, ali neću da komentarišem na temi i da se sablažnjavam. Prosto zaobiđeš temu i odeš da gledaš obo što te zanima, vrlo prosto i jednostavno. JA ne volim područija sa tamnijom kožom, ali još manje volim da na kožu i sluzokožu stavljam hemikalije.
Elem, sigurno postoji neki salon koji to radi, raspitaj se dobro.


au minavb al si ti neka ostrokondja user posted image ... ako ti se ne dopada moj post sto ga prosto nisi zaobisla, kao sto mene savetujes?!
Ja sam videla naziv teme i kratko i jasno iznela svoj stav,odnosno vise zaprepascenje onim sto vidim.... smatram da je bezpotrebno na taj nacin tretirati "intimnu regiju" koja je ionako dovoljno osetljiva.

Ako se ne varam, na forumu nije zabranjeno izneti svoj stav, cak i ukoliko je negativan, ali u granicama pristojnosti, postujuci pravila. Zar ne?!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 14:25:57   
minavb
Ma cool, iznela si svoj stav. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 14:40:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: AndreaK


IZVORNA PORUKA: minavb

Ma svašta. Može meni nešto da se ne dopada, ali neću da komentarišem na temi i da se sablažnjavam. Prosto zaobiđeš temu i odeš da gledaš obo što te zanima, vrlo prosto i jednostavno. JA ne volim područija sa tamnijom kožom, ali još manje volim da na kožu i sluzokožu stavljam hemikalije.
Elem, sigurno postoji neki salon koji to radi, raspitaj se dobro.


au minavb al si ti neka ostrokondja user posted image ... ako ti se ne dopada moj post sto ga prosto nisi zaobisla, kao sto mene savetujes?!
Ja sam videla naziv teme i kratko i jasno iznela svoj stav,odnosno vise zaprepascenje onim sto vidim.... smatram da je bezpotrebno na taj nacin tretirati "intimnu regiju" koja je ionako dovoljno osetljiva.

Ako se ne varam, na forumu nije zabranjeno izneti svoj stav, cak i ukoliko je negativan, ali u granicama pristojnosti, postujuci pravila. Zar ne?!


user posted image Ja apsolutno delim tvoje mišljenje i onaj prvi komentar! user posted image

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 14:46:39   
Verus
Evo da i ja dam misljenje na datu temu: ja ne bih izbeljivala, sta ce mi albino hu huuser posted image eto malo se salim...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 14:48:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

albino hu hu


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 14:51:20   
Verus
aha, bela sa crvenim "ocima"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 14:51:59   
Verus
Iskreno, ja kad sam videla naziv teme pomislih: "Boze, ko bi da mu dlake budu bele??" Eto koliko mi mozak radi ovih danauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 15:02:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Iskreno, ja kad sam videla naziv teme pomislih: "Boze, ko bi da mu dlake budu bele??" Eto koliko mi mozak radi ovih danauser posted image


Ja sam isto to pomislila. Nisam ni znala da postoje žene koje žele da izbele kožu tamo dole, ma nisam znala ni da se to radi. ne vređam nikoga, nemojte me krivo shvatiti, samo... meni je to bzvz. No, moj komentar ne pomaže.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 15:04:19   
Trbica
Hhahaaah pa Verus meni nije cilj da mi gospodja bude albino user posted image vec da bude iste boje ko sto je i bila, ruzicasta a ne braon. Jako sam svetle puti i bas me nervira. A da mi gospodja bude platinasta plavusa isto ne ide user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 15:06:22   
Trbica
Pa Tash ne razumem kako treba da pomogne tvoj komentar? Da mi bude bezveze sto razmisljam ovako kako razmisljam?

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Izbeljivanje intimne regije
23.4.2012 15:13:41   
Sanchy
Moja je i dalje ruzicasta ali nekako deformisanauser posted image ...svuda neke izbocine sve nesto naduto,uzas,,,nadam se da ce se vratiti u normalu nakon porodjaja...a bradavice su mi potamnele i to cudno nekako ko da imam fleke po njima nisu svuda iste boje...e svasta...ali su ogromne user posted image a grudi prilicno normalne nisu se nesto uvecale ..tako da je ovo sad topuser posted image sto se toga tice...

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here