|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izuvanje pre ulaska u kuću???
8.12.2008 10:47:51   
Anoniman
Lično ne volim da mi se gosti izuvaju, jer nikada nemam papuče da im dam. Kada kupujem nama papuče, nekako se nikada ne setim da kupim još 2 para - da imaju gosti. A i da vam budem iskrena, radije ću svaki dan prebrisati nego da sve vreme dok su mi godti tu "mirišem" njihove noge. Nismo svi isti. Jednostavno, ima ljudi koji imaju problem da im smrde noge. Imamo mi poznanika koji kada dođe kod nas leti uvek se izuje i uvek traži peškir i ode prvo da opere noge i tek tada sedne u dnevnu sobu.

A vi kako gledate na to? Kakav je kod vas običaj?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
8.12.2008 10:54:14   
Lu
Kod mene je to ovako;
ljeti se ne izuvamo,živimo u kući i non-stop se ide u dvorište pa u kuću, nije ništa prljavo,tako da se ne izuvamo niti tražim da mi se izuvaju gosti,iz razloga koje si i ti pomenulauser posted image .
A zimi se izuvamo u hodniku i imam papuča mada je kod nas uvijek jako toplo iako nemam tepiha u kući,tako da nikome i ne trebaju.

< Poruku je uredio Lu RR -- 2.11.2010 14:55:54 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
8.12.2008 10:57:14   
Anoniman
Uopšte nemaš tepiha? Ni one male za ispod stočića? user posted image

Blago tebi!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
8.12.2008 11:05:51   
Lu
Imam u dječijoj sobi i u dnevnom boravku ispod stolića viri 10cm,čupavi narandžasti ali samo preko zime,to je više zbog ugođaja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
8.12.2008 11:10:18   
Anoniman
Nemam ni ja svuda tepihe. Imam u trpezariji, taj je veći (muž je birao, ima teget rub - non-stop prljavo user posted image , lepo sam rekla da kupimo bez tog ruba...), ima u dečijoj sobi, tamo baš od zida do zida, u dnevnoj sobi imam mali, kao i ti, i malu stazicu pored bračnog kreveta, da mi ne zebu nogice kada ustanem. user posted image  U teoriji, nemam tepiha tamo gde se godti kreću... valjda zato i ne forsiram izuvanje. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
8.12.2008 19:42:10   
guppy RR
Izuvaju se gosti i dobiju papuče ako ih traže.. neki ni neće da ih uzmu... a i ne smrde im noge obično :) na sreću

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
8.12.2008 23:04:28   
Anoniman
Ja zaista nisam mislila ništa loše sa tim smrdenjem nogu, neki ljudi jednostavno imaju takvih problema, šta god radili sa nogama.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
9.12.2008 8:31:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

Izuvaju se gosti i dobiju papuče ako ih traže..


A ako ne - ko ih šiša, nek se smrznu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
9.12.2008 8:35:48   
Jeca*
Kod nas se zasad uglavnom ne izuvaju, ali kad Luka bude počeo da puzi....mislim da će morati. Mada i ja imam samo 1 mali tepih ispod stocica u dnevnoj sobi, ali smo takođe razmisljali da uvedemo i neke stazice kad pocne da puzi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
9.12.2008 8:40:23   
Anoniman
Jecika, nemoj me krivo shvatiti, ali možda neće ni puzati. Moj Luka nije puzao, tek nakon što je baš dobro prohodao je naučio da puzi. user posted image  (i ovo ima veze sa tepisima - jer kada imaš stazice - šetalica (dubak) zapinje, a ako dete ne puzi, onda u jednom momentu završi u šetalici da mama ne bi poludela skroz - moje viđenje stvari). user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
9.12.2008 15:50:32   
kumara
IZVORNA PORUKA: guppy

Izuvaju se gosti i dobiju papuče ako ih traže.. neki ni neće da ih uzmu... a i ne smrde im noge obično :) na sreću


Nadam se samo da ti moj muz i ja nikada necemo doci u goste... user posted image user posted image user posted image

Kod nas se za sada niko ne izuva, ali nisam sigurna kako ce biti kad dobijemo bebu.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
9.12.2008 18:22:31   
guppy RR
hahahhahaha, nismo se razumele... ja uvek ponudim papuče, ali obično svi kažu NE?
I ja sam tog tipa gost - volim da idem bosa ...i u vlasitoj kući čak ne nosim čarape 80 % vremena.

Tasha bi me izbacila napolje user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
9.12.2008 23:57:34   
Anoniman
Ne bih, ali bih te čudno gledala. user posted image user posted image user posted image  Uostalom, pomodreli bi ti prsti od zime user posted image  pisala sam o gašenju grejanja... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
10.12.2008 15:17:02   
kumara
I papuce bi ti se "usmrdele"!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
10.12.2008 21:19:27   
andrijana
Ma,to je obicaj preuzet od Turaka. Bolje da ribam tepih nego da mirisem smrdljive noge.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
11.12.2008 11:24:47   
kumara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
14.2.2009 12:19:46   
eugenija
Joj lude teme, hahahahahahahahahahahaha.... Kod mene je.. kako ko voli.. Ko hoće, izuje se, ko neće, ne mora.... Ali tema je za desteku!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
14.2.2009 12:50:41   
stella
Kod mene se izuva.Imam dva hodnika i u prvom se izuva,a na ovaj drugi smo stavili tepihe,iz razloga sto je pod poruzan,a nismo u svom stanu da renoviram,ne pada mi na pamet.U dnevnom boravku je vecinom cilim,mali dio viri,moja smizla i puze,jos uvijek se najvise na podu igra.
Gosti dobiju papuce,osim ako bas nece,a ne smrde im nogeuser posted image inace bi ih natjerala da obujuuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
14.2.2009 12:56:55   
Jacaca
Nezgodno je kada gosti nisu svesni da im smrde noge, pa to sve lepo tepih upije pa smrducka cela kuca.user posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
14.2.2009 16:29:08   
lucia
e dobra vam je tema skroz, ja sam u prvom braku skoro razvela zbog toga, muzu nije bilo normalno sto teram goste da se izuju, ali sta cu od malena sam tako navikla i sve zamisljam kad mi je neko u cipelama kako je napolju gazio po ko zna cemu a sad cu ja tu mozda da sednem na pod...ali moji me prijatelji znaju pa ne zameraju. inace, nije to obicaj preuzet od turaka, ja sam zivela na zapadu i tamo se svi izuvaju a dok sam bila u istanbulu nisam to primetila. a u japanu se cak na mnogim mestima izuva i pre ulaska u poslovne prostore, kancelarije i sl, samo oni imaju obezbedjenu gooomilu papuca na ulasku...eto pa kome kako drago neka radi.
p.s. na kraju sam se razvela iz nekih drugih razloga, papuce nisu krive da se razumemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
14.2.2009 16:36:37   
Jacaca
Draga mija Lucija i ja bi se razvela da mi neko tera goste da se izuvaju, vise volim da razmisljam po cemu su gazili, nego da mirisim tudje noge, a gljivica sam se raznih nagledala, tako da me sekirom niko ne bi naterao da obujem tudje papuce, keva moja medicinski radnik i pride ekstremna cistunica kada je pocela da nas izuva mi prestali da dolazimo, a ima bele tepihe, e sada sam ja izmislila resenje kupila je papuce koje mogu da obujem preko cipela, to nije tesko jer nosim 36 broj i tako se smejemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
14.2.2009 16:39:44   
lucia
hehe pa ona je jos ludja od mene! nije meni zbog tepiha nego mene, ja sve zamisljam kako su te cipele gazile po gov... napolju pa sad po mom podu a ja volim da se valljam po podu. a i prijatelji koji mi cesto dolaze imaju svoje stalne papuceuser posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.3.2009 21:59:49   
afrodita
Ja volim da mi se gosti izuvaju,
ko hoce papuce, dobije , ko nece -
- ne mora,
kada negde odem i ja se izuvam,
O smradu noga nisam razmisljala...
nisam osetila neprijatnost ...


(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.3.2009 22:10:59   
Ptičica
To je totalni hit!!!user posted image
Nikada ne teram goste da se izuvaju, čak ni zimi kada su mokre ulice. Ni ja se ne izuvam u gostima. Izuvam se kod jako bliskih prijatelja, kada svratim na kafu, i sl, ali samo zato što mi je tako udobnije. Nikada niko od mene ne traži da se izuvam.
Joooj! Za to nisam čula 100 god!!! hahahahahahahaaaaahahahahah!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
16.3.2009 19:44:15   
NadaR
Kod mene kako ko hoce... imam i papuce za te koji se izuju ...
Ja kako gdje... ako se izuva,izujem se a ako niko nije bos....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here