|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakav krevetac?
14.8.2009 10:41:28   
Markovicka
Ok, evo nova tema. Koji krevetic kupiti svom bebacu, s obzirom na prostor koji imate, potrebe, novac i ostalo.

Ja sam pocela da razmisljam o kreveticu pa sam nesto mislila da ne kupujemo onaj drveni vec kupimo odmah onaj prenosivi, putni pa da ne mislimo kad krenemo negde. Sta vi kazete, dokle se moze koristiti takav krevetac i da li je praktican? Posle kad preraste kupimo deciji krevet i gotovo.



< Poruku je uredio branki RR -- 15.1.2016 5:51:35 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:43:28   
Anoniman
evo da ja prebacim svoj odgovor

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ja imam taj "putni", mrežasti ili kako li se već zove , odličan je, ćerka je spavala u njemu do 3 godine i mogla je još, pošto je poveći, da nismo tada dobili još jednu malu bebu  koja i sada spava u njemu


evo i slike, znači standardni, kupljen prije 4 i pol godine ...odličan je, nije imao nikakvih dodataka, s tim što sam ja kupila jedan dušek da malo podignem nivo

user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 14.8.2009 10:46:42 >

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:44:02   
Anoniman
Ovakav smo mi imali (zadovoljna sam):

user posted image
Cena u Ikei: oko 25eur (bez dušeka)

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:45:17   
guppy RR
ja mislim da mi već imamo ovu temu, hmmm...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:46:20   
Markovicka
user posted image

npr ovako nesto

< Poruku je uredio guppy RR -- 14.8.2009 10:47:11 >

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:48:11   
Markovicka
Evo nisam uspela da postavim slikuuser posted image

Vucko, posto su takvi i gde?

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:49:03   
Anoniman
ja sam kupila u chiccu i tada je koštao , a mislim da mu je i sad ista cijena oko 120 eura 

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:51:23   
guppy RR
Svašta, ne mogu ni ja da nađem temu, a sve mi se čini da smo o tome već pisale user posted image

Sve u svemu, kod krevetca je meni bila značajna DUŽINA. Nisam htela klasični krevetac od 120 cm, nego malo veći, 140 x 70 cm. Kupili smo krevete u Ikei, dušeke kod njih... sve u svemu, prezadovoljna sam i dan danas.

Bitno mi je bilo:
  • da je dušek dovoljno tvrd/ravan
  • da je krevet dugačak 140 cm
  • da može da se podigne dno kreveta višlje (posle CR nisam mogla da se saginjem duboko u krevet)
  • da kasnije može da se skine ogradica i da se napravi normalan dečji krevet
Evo kako to čudo izgleda:

user posted image

user posted image




< Poruku je uredio guppy RR -- 14.8.2009 10:52:28 >

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:52:01   
Anoniman
Vučkice, šta taj krevetac ima u dnu? Jel se tu stavlja dušek? Zašto pitam? Bili smo na moru u Sloveniji, i dali su nam takav krevetac u hotelu, međutim, ja kada sam stavila dete unutra, on je legao na leđa i lupio nogicama, majku mu, kao na šperploči da leži. Pipnem, kao nešto ima... da se razumemo, debljine 2cm, jako blago punjeno, i ispod šperploča. Nije mi se dopalo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:53:10   
NadaR
Ja imam oba.. kod kuce ovaj putni ,Milosh spava u njemu,igra se ,hoda.
Na selu imamo drveni(dobili na poklon)
Glasam za putni... prvenstveno zato Sto kad beban pocne da ustaje... ne moze da se povrijedi.
Padne na mrezu. U drvenom me strah da ne udari glavom od letvice ili da se ne zaglavi... user posted image
Putni... definitivnouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:53:19   
Markovicka
 

I ovaj je chicko, oko 12000 mislim. A mozda negde ima i jeftinije?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:53:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Markovicka

user posted image

npr ovako nesto


evo upravo nadjoh cijenu ovog što si ti postavila isto je chiccov - Cena artikla: 11.348,00 dinara


i ja mislim Guppy da je ovaj moj mrežasti oko 140 cm dužine, al možda lažem dok ne dođem kući ne znam

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:53:52   
Anoniman
Guppyka, ti i ja smo pisale o tome u temu Krevetac-krevet, kada sam ja razmišljala da li da prebacim Luku iz krevetca u krevet, pa si mi tada rekla da se na tvom skida stranica.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:56:16   
Markovicka
A da se u takav stavi redovan dusek recimo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:56:17   
guppy RR
Uz te krevetce kupili smo i prenosni krevet, kao onaj što ga ima vučko.

Prednosti:
  • svuda možeš da ga nosiš, sklopi se u malu torbu
  • treba ti 2 minuta da ga sastaviš i sklopiš
  • dovoljno je velik za dete

Mane:
  • podloga je jako tanka
  • nemaš mogućnost podizanja naklona dušeka ako beba ima problema sa bluckanjem - treba tražiti alternativno rešenje da beba spava malo uzdignuta
  • ne može se skinuti stranice ili podešavati visina dna


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:57:26   
Anoniman
nema nikakva špera... ima kao tanji dušek koji se isto tako presavija ...znači izvadiš dušek pa sklopiš krevetac, omotaš ga tim dušekom i zatvoriš kopče

zato kažem da sam ja posebno platila dušek kao za obični krevetac čisto da podignem bebu jer je to previše nisko

e sad Markovićka mislim da imaš Gracov, koji su recimo kad sam se ja zajeuser posted image i kupila chiccov (jer sam znala tada jedino za chiccouser posted image ) tada bili upola jeftiniji a isto čudo , medjutim sad su i oni nabili cijene

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:58:12   
guppy RR
Pa ne vidim zašto se ne bi u njega stavio normalan dušek, ja bi to uradila da mi je to "primarni" krevet za bebu.

Nado, lupnu oni nekada u ogradicu, u pravu si... ali znaju onda i da ne smeju više da lupaju glavom u drvo. A ne bi volela da mi se dete baca po mekanom krevetu i da udara glavom u njega, bila to mreža ili šipke.

Zaglaviti se ne može, tako ih prave, da glavica ne može da prođe kroz zatvorske rešetke user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 10:59:06   
Anoniman
Šta sam ja nosila umesto putnog krevetca?

Ogradicu. Spsala me na moru (pisala sam već negde). Kupila sam sunđer koji odgovara dimenziji ogradice. Ogradica se sklapa u ravnu ploču koja leže na dno prtljažnika u autu.
Danju smo ogradicu koristili da se u njoj igra (bez dušeka), tada je tek prohodavao, a noću samo ubacim sunđer i on spava.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 11:00:33   
guppy RR
Mi smo ih platili 35€ / komad u Ljubljani...


a htedoh dodati, kupili smo za te prenosive krevetce i tanji dušek (mekan, debljina oko 5 cm) u L'Eclercu u Ljubljani, i to nosimo sa sobom kada putujemo. Znači, dete mi nikada ne spava na onoj njihovoj tvrdoj podlozi, već na tom 5cm dušeku/peni koja se takođe jako lepo smota i ne zauzima puno mesta kada idemo na put. Da mi je to kućni krevet, kupila bi pravi deblji dušek.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 11:01:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Nado, lupnu oni nekada u ogradicu, u pravu si... ali znaju onda i da ne smeju više da lupaju glavom u drvo. A ne bi volela da mi se dete baca po mekanom krevetu i da udara glavom u njega, bila to mreža ili šipke.



A i ne moraju da lupnu:



user posted image  

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 11:02:24   
guppy RR
I to što kažeš Tasho... ali te obloge smo prestali da koristimo kada su počeli da ih čačkaju puno, čak kada je Marko naučio da staje na nogice, hteo je da se penje preko toga van iz krevetca. Isti minut sam skinula.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 11:03:10   
Markovicka
Gledam da prodjem sto jeftinije ( vise stvari u jednom) i da ustedim na prostoru posto smo tanki s tim. Pade mi na pamet koliko je ovaj putni stabilan?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 11:03:55   
NadaR
joj sto je super ova ogradica... ja imam onu obicnu sto se veze,dodje sa posteljinom.
On zavuce glavu ispod nje i viri.
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 11:04:52   
Anoniman
Ja sam tu oblogu guppy prebacila i na nov krevet kod Lukine glave, inače ustane "izranjavan", uopšte ne razumem trip da glava mora da mu bude naslonjena gore. user posted image

Kontam Markovićka da su stabilni.

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: kakav krevetac?
14.8.2009 11:05:18   
guppy RR
Markovicka, jesi htela da sklapaš krevetac svaki dan? Jedino tako ćeš uštedeti sa prostorom, jer taj i običan baby krevetac zauzimaju sličan prostor.

Inače - stabilan je.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here