|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
23.10.2011 21:30:18   
NadaR
 Nova tema user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 23.10.2011 21:39:07 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
23.10.2011 21:36:01   
limunada
ja redovna tu user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
23.10.2011 21:38:41   
NadaR
user posted image

Nadam se da cemo te uskoro izbaciti iz ove teme . user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
23.10.2011 21:40:40   
Alexis79
E daj Boze da se u ovom drugom delu pojavi sto manje strana.

Pa kao da smo o najboljim frajerima pisale pa smo ispisale 100 strana a ne o tamo nekim zenama.

Tako da sad navijam za to da sto manje obracamo paznju na njih a sto vise na zgodne muskarce user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
23.10.2011 23:45:51   
boba 11
Izvinite sto nisam u istom fazonu ali ja moram jos da ogovaram.user posted image
Ustvari imam pitanje za Vas sve na tu temu.
Vec nedelju dana smo deca i ja bolesni-sin doneo stomacni virus kuci pa posle pet dana preslo na cerku pa na mene.I tako mi bolujemo a mojih s&s nema ni od korova.
Moji su naravno bili vec prvi dan i jos dva puta a zive u susednom mestu a oni sto su na 100m od nas ne dolaze.Ja nesto kontam da je to jer se boje zaraze a cerka im se porodila pa moraju jadni nju da obilaze tako da samo pitaju mm za nas.Sta mislite da li je ovo normalno ponasanje ili da ih otkacim jer kolko vidim nisu im bas bitni unuci(aj za mene znam da nisam )jer sad imaju nove -blizance?????

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
23.10.2011 23:51:32   
Anoniman
Hm aj da kazem da je u pitanju normalno ponasanje zbog cerke i blizanaca,mada imaju oni jos unucica, ali ko ce ga znati sta je u njihovim glavama user posted image

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
23.10.2011 23:53:33   
boba 11
ma najgore je sto se blizi slava pa ce sad trebati pomoci oko priprema pa nemam pojma da li da ih otvoreno pitam sto nisu obisli bolesne unuke ili da cutim pa da im u pravom momentu zabiberim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
23.10.2011 23:57:43   
Anoniman
Sacekaj par dana, pa ces videti i sama proceniti sta da uradis. Nego kad smo kod svekrve meni moja dolazi sutra user posted image , ali ceka je iznenadjenje idemo na rodjendan tako da ce moci da se zadrzi najvise pola satauser posted image , mozda sam bezobrazna, ali bas me briga unuku nije videla evo za par dana ce dva meseca grrrr i to  ima hrabrosti da sebe naziva bakom grrr

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
23.10.2011 23:59:51   
boba 11
user posted image user posted image user posted image
skroz te podrzavam moji nisu odavde i dolaze svali dva-tri dana a njegovima treba kanda specijalna pozivnicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 0:06:06   
Anoniman
Ma ranije mi je bilo krivo zbog muza, a sad ma uopste me ne zanima. Kad dodje doba dan skuvam kafu, donesem joj kafu sok ako sam raspolozena,ako  nisam ostaje bez soka user posted image , za to vreme koje provede kod nas u stanu pokusava da mi udje pod kozu ali ja se ne dam, pokusa da drzi svoju unuku koja daj Boze da izdrzi ceo minut i pocinje da se bacaka (inace nije takva) posedi jos malo i odleprsa user posted image tako da ce sve to sutra morati da odradi za pola sata user posted image ubrzano....

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 8:54:09   
limunada

IZVORNA PORUKA: boba 11

ma najgore je sto se blizi slava pa ce sad trebati pomoci oko priprema pa nemam pojma da li da ih otvoreno pitam sto nisu obisli bolesne unuke ili da cutim pa da im u pravom momentu zabiberim

Ma sta te briga,njihovi su unuci kad se pozele docice,mozda nisu zbog blizanaca dosli al ne treba to da te opterecuje,bitno da ti se ne mesa u brak ko margarinuser posted image i bolje da ti ne vise non stop,bar imas svoj mir.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 9:12:47   
maca821
Ha ha meni moja ni rodjndan nije cestitala..sta reci.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 9:44:21   
boba 11
pa sad i nije da se nemesaju( zajednicke finansije) uglavnom se svadjamo zbog njih-bar u pocetku a sad je to preslo u naviku-ja uglavnom krivim njih jer su vaspitali sina da bude lezilebovic i ceka na njih a oni mene krive za mnogo stvari.Mislim da sam najvise kriva sto sam se udala a da nisam dobro otvorila oci i slusala moju dragu i prepametnu majku.Sve mi mladi najbolje znamo-kad se setim njenih reci dodje mi da placem kolko je bila u pravuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 10:18:35   
boba 11
Ok to je tvoje misljenje ali je problem sto ona ne pomaze cerki vec kod sebe skuva rucak i to zet nosi kuci jer se njih dvoje sami snalaze a ni virus se ne dobija tek tako pa moji nisu od tri dolaska dobili ja jesam jer smo stalno zajedno i pojedem nesto iza dece pa normalno da na mene predje.Nisam bas toliko lose  nastrojena ali mislim da nisi razumela sta sam htela da kazem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 10:24:29   
boba 11
nisam se naljutila samo reko da pojasnim stvari da ne ispadnem jos ja kao neka svekrivauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 14:02:06   
Anoniman
nek se niko ne naljuti, al ja cu da se slozim s onim sto je neko rekao u prethodnom delu ove teme - stvarno previse obracate paznju.
bobo, ne znam kakvi su ti svekijevci inace, ali sta bi oni konkretno mogli da urade da vam pomognu? eventualno da vam donesu neku klopu. a mozda misli da posto tvoji dolaze tako cesto, nema potrebe i oni vise da se trude?
maco, ako je cestitala rodjendan svojim unucima - dovoljno je. ne mora se, a i ne moze se svako setiti. moja zaboravi i kad je njenom sinu rodjendan, mada to je ovde i normalno jer im je imendan bitniji. meni ne zaboravi, ali moj rodjendan pada na njihov Bozic.

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 14:06:42   
soni
ja cu dobiti pravu svekrvu tek za par meseci, za sada imam samo polu svekrvuuser posted image .. mm i ja smo zajedno vec dve i po god i vec godinu dana zivimo zajedno.. i ona do skoro nazove i pita ..sine kako si user posted image ??, mene nigde nema ili neki drugi put cemo pricati, da sada svi ne prisluskuju??...koji svi, pa samo sam ja tu user posted image ...
u zadnje vreme je postala bolja..valjda pocinje da me prihvata user posted image ..mada je do nekle i razumem , ne poznajemo se bas najbolje, ona je u srbiji mi , dalekooo..mozda je to i normalno

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 14:17:39   
maca821
Soni blago tebi pa ti je dalekouser posted image
Kseno moja sveki je svake godine redovno zvala da cestita, ove mi je poslala razglednicu, valjda joj muka kad mi cuje glasuser posted image , a blizu smo.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 14:20:16   
Anoniman
hahaha...pa tesi se - za razglednicu i njeno slanje je potrosila sigurno vise nego za tel. poziv. a i postedela tebe price sa njom user posted image

(odgovor članu maca821)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 14:24:58   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: boba 11
.
Vec nedelju dana smo deca i ja bolesni-sin doneo stomacni virus kuci pa posle pet dana preslo na cerku pa na mene.I tako mi bolujemo a mojih s&s nema ni od korova.
Moji su naravno bili vec prvi dan i jos dva puta a zive u susednom mestu a oni sto su na 100m od nas ne dolaze.Ja nesto kontam da je to jer se boje zaraze a cerka im se porodila pa moraju jadni nju da obilaze tako da samo pitaju mm za nas.Sta mislite da li je ovo normalno ponasanje ili da ih otkacim jer kolko vidim nisu im bas bitni unuci(aj za mene znam da nisam )jer sad imaju nove -blizance?????


Da sam ja na tvom mestu, NE BI MI PALO NA PAMET DA IH PUSTIM U STAN i da insistiraju i da rizikujem da se sveža porodilja i dva novorodjenčeta zaraze. Dakle, NJIHOVO ponašanje JESTE normalno.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 14:26:18   
mihi
Leki uvek me iskreno nasmeješ svojom direktnošću.user posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 14:58:51   
boba 11
IZVORNA PORUKA: ksena

nek se niko ne naljuti, al ja cu da se slozim s onim sto je neko rekao u prethodnom delu ove teme - stvarno previse obracate paznju.
bobo, ne znam kakvi su ti svekijevci inace, ali sta bi oni konkretno mogli da urade da vam pomognu? eventualno da vam donesu neku klopu. a mozda misli da posto tvoji dolaze tako cesto, nema potrebe i oni vise da se trude?



verovatno ste u pravu -previse mislim o njima premda nisu zasluzili ali verovatno je to jace od mene a i nemam pametnija posla nego da razbijam glavu glupostima.
Mozda je mm u pravu kad kaze da samo trazim razlog da se svadjam sa njim i tamo gde ga nemauser posted image
a moji su inace jako na njih ljuti pa i ne pricaju niti dolaze kad su ovi tu pisala sam o tome .Sigurna sam i sama da preterujem ali me jede nasa celokupna situacija a i to sto svi zivimo od istih prihoda pa se najvise bojim da ce moja deca trpeti zbog novopecenih unucica(njima svaka cast nisu oni krivi sto su se rodili) ali neki ljudi ne zasluzuju decu po mom misljenju. I naravno da ce miljenica uvek da dobije sta joj treba od s&s jer je tako oduvek bilo.Ja cu jos malo da vidim kako ce sve funkcionisati pa se mozda preselim u temu razvod user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 15:02:16   
Anoniman
Moja stize za nekih petnaestak minuta  user posted image  user posted image

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 15:08:15   
pepeljuga
Bobo, mislim da si se preopteretila time da ce oni sada manje voleti tvoju decu zbog dece njihove cerke, a ne verujem da ce tako biti, deca su deca pa kakvi god da su, sigurno puno vole decu svog sina, cemu merenje. Be positive user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
24.10.2011 15:19:15   
boba 11
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Moja stize za nekih petnaestak minuta  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here