|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 12:47:04   
NadaR
 user posted image user posted image user posted image user posted image vidjeh negdje oovako nesto pa da i vas pitam!
Evo ja imam crvenu majicu kratkih rukava (kao rolka) i sive lanene hlace!



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 12:49:08   
Anoniman
hehehe.... ja sam ultra uskim farmerkama...ali sad tju obutji shiroku plishanu lilavu trenerku..poshto valjda netju nigde itji....a gore imam uzu belu sportsku majicu....vani u japankama....unutra u velikim kutjnim klompama user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 12:50:58   
Anoniman
Ja imam na sebi sive farmerice, crnu majcu na bratele, koja viri samo na struku (da ne zebem slučajno user posted image ), preko toga imam džemper "pljavo žute" boje na V izrez. Crna ogrlica namotana u dva reda (dugačka), crni kajš i zlatne cipele.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 13:00:38   
sladjaaaa
Tasho ja imam crne bisere, namotane u dva redauser posted image
i još braon suknju ispod kolena, braon čarape sa ružama, braon polurolkicu,  crne cipele sa tankom štiklom (9cm) i crna torbauser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 13:01:08   
Anoniman
gaće sve sa ulošcima ...grudnjak...majicu kratkih rukava ... farmerke ... cvikere na vrh glave koje mi služe kao rajf ... šta imam još... aha... nanule ... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 13:03:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

gaće sve sa ulošcima ...grudnjak...


Ovo imam i ja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 13:06:15   
sladjaaaa
Grudnjak - da, gaće - da ali tange, i naravno bez uložaka za sad, nadam se da mi neće ni trebati u skorije vreme (bar jedno9-10 meseci...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 13:06:37   
buhla
crne 3/4 pantalone, maslinasto zelenu dugacku, a uslu majcu, i zelene cipelice! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 13:07:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

gaće sve sa ulošcima ...grudnjak...


Ovo imam i ja. user posted image


ma šta da ti kažem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...al pored sve kontracepcije sam se ukenjala ... mislila sam da mi je kasnila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 20:23:30   
afrodita
belu maicu bez rukava, zeleni plisani donji deo
trnerke, bosa bez nanula i zlatnih cipela bez
srebrnih cizama aaaaa imam lak na noktimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 20:55:03   
Jeca*
Crna bluzica sa miš rukavima (jedno rame golo user posted image , onako spuštena), crne pantalone, beli kaiš, belo srebrne cipele i belo srebrna velika tašna.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako ste obuceni danas?
22.9.2009 20:56:14   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

gaće sve sa ulošcima ...grudnjak...majicu kratkih rukava ... farmerke ... cvikere na vrh glave koje mi služe kao rajf ... šta imam još... aha... nanule ... 


ovo boldirano imam i ja user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:03:35   
Anoniman
sivo-crno-zlatno! user posted image

Gledam, žene, vi ste juče sve bile u majčicama kratkih rukava, a ja sam bila u džemperu. user posted image  Meni nešto hladno ovih dana. Jutros sam obukla i somot sako!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:05:51   
Mica breskvica

nemam ništa, gola sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:08:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   mogla bih i ja tako... al viriće mi tampon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mica breskvica)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:10:23   
sladjaaaa
E ja sam od jutros u sivim farmericama, crno-beloj majičici sa rukavićima i mašnicom na kragni i crnim cipelama na štiklu, a dok sam dolazila na posao imala sam i crnu kožnu jaknicu i crnu kožnu torbu user posted image

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:14:55   
Mica breskvica
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   mogla bih i ja tako... al viriće mi tampon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ona uzmi makaze i skati končić, taman toliko da se ne vidi, a da možeš da ga pri'vatiš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:17:41   
Anoniman
mudro zboriš Mico user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mica breskvica)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:22:36   
Anoniman
Ja sam u pidzami, narandzastoj, decijoj.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:24:24   
Anoniman
ja sam na poslu pa sam u nekim ravnim baletankama, obicnim pantalonama koje ne stezu i tunici koja je siroka..
JOj, uskoro cu i ja u pidzamu...jedva cekam,

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:25:28   
Anoniman
To je zivot student-majke, mogu da se ne presvucem nedelju dana iz pidzame, niko ne bi ni primetio user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 9:28:25   
oliveradj
Ja isto nosim baletanke farmerke najviše i neku majcu, uglavnom jako retko se sredim kad mi dune inače slabije. Nisam svaki dan skockana našminkana jer nemam tu naviku, mada nekada volim da se lepo sredim onda mi se iznenade kolege kad me vide i pitaju: Jel si se zaljubila??? user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 10:27:01   
NadaR
 Danas zutu  majicu sa sundjer Bobom i crne 3/4 hlace! Carape ne obuvam dok ne padne snijeg!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 10:30:45   
Jeca*
crna majica na bretele i donji deo trenerke, crn i soknice...ko nindža user posted image  ali shodno svrsi jer evo usisavam, perem prozore, zavese...celo jutro se verem po stanu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako ste obuceni danas?
23.9.2009 10:36:47   
buhla
danas sam u sportskoj varijanti, belu 3/4 majcu, sive helanke i crne patike user posted image
radim sama u kancelariji, i sav posao obavljam prekoneta i telefonski, tako da mogu da se oblacim kako mi dodje user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here