|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kišna navlaka na kolicima
4.1.2009 15:51:27   
Anoniman
Mislim na ono grozno providno (za mame mnogo praktično), u koje se dete upari. Luka vrišti kada mu to stavim. Podupre ručicama i dere se "Mama, pusti me napoljeeeeeeeeee!" user posted image

Ali zato čim dune vetar ili kapne koja kap kiše, on kaže "Daj mi kacigu" (ne znam zašto je to kaciga user posted image ), ja mu dam onu tendu (ja to zovem tenda), ono klik-klik-klik što štiti od sunca, on to spusti skroz (zatvori se) i tamo ćuti. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kišna navlaka na kolicima
4.1.2009 16:25:33   
guppy RR
Ne idemo nikad van po kiši sa kolicima.... tako da nikad nisam bacila pare na to parče plastike. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kišna navlaka na kolicima
4.1.2009 16:30:44   
Anoniman
Ja sam to dobila uz kolica.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kišna navlaka na kolicima
5.1.2009 4:46:42   
stella
ja sam isto dobila uz kolica.Par puta nam je posluzilo,a jednom se bas iplatilo.Bile u gradu i uhvatio nas pljusak,ja pokisla kao mis a Hana nije.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kišna navlaka na kolicima
5.1.2009 9:19:16   
Anoniman
Pa i ja tu navlaku koristim kada smo negde a krene kiša, a ne sa namerom "Jao vidi pada kiša, idemo u šetnju!"

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kišna navlaka na kolicima
5.1.2009 19:36:31   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kišna navlaka na kolicima
5.1.2009 19:40:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

user posted image


Nemoj da se stidiš draga, morala sam to da napišem pošto ti je onaj prvi odgovor bio extra glup. user posted image  No, da nisam dobila uz kolica, verovatno ni ja ne bih kupila.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kišna navlaka na kolicima
5.1.2009 19:46:44   
guppy RR
Napisala sam ono zato što znam bar 20 mama koje to NISU dobije uz kolica pa su kupile odvojeno za recimo 30ak eura.... Po mom mišljenju je to bačen novac, kao što mislim da je bačen novac kada kupiš detetu od godinu dana koje je tek prohodalo zimske cipele Goretex za 50 evra da "dete može da skoči u baru"... user posted image To je MOJE mišljenje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kišna navlaka na kolicima
5.1.2009 19:49:07   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kišna navlaka na kolicima
21.1.2009 1:40:17   
Milica#n
Ja bez kisne navlake za kolica ne bi mogla da zivim user posted image  ! ISKRENO MRZIM JE! Ali posto zivim na zapadu Norveske tu navlaku ni ne skidam sa kolica user posted image ! Ja i Stefan smo osudjeni na kisu i ako necemo po deset dana da sedimo u kuci moramo da je upotrebimo. Ni on je ne voli ali kada oseti kisu zavuce se ispod i cuti. Tako vam zvidim sto uzivate u takvom vremenu. I ja sam je posebno kupila nisam dobila uz kolica i platili smo je oko 50€, ali nam se zaista isplatila!

_____________________________

Stefan 18.8. 2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kišna navlaka na kolicima
21.1.2009 1:42:48   
Anoniman
Kod vas to papreno naplaćuju jer vam treba. Kod nas dele šakom i kapom... pa ko će je kupiti za tih par dana kiše?

(odgovor članu Milica#n)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kišna navlaka na kolicima
21.1.2009 1:46:39   
Milica#n
Mi dok smo bili dole nije mi ni palo na pamet da je kupim, a ovde smo to prvo kupili.

_____________________________

Stefan 18.8. 2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kišna navlaka na kolicima
21.1.2009 7:58:31   
Lu
Ja sam dobila sa kolicima i nikad nisam koristila istu,
a vidim sad i nemogu da vjerujem koliko skupo plaćate tu navlakuuser posted image
a kad se mora pogotovo Milicauser posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Milica#n)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kišna navlaka na kolicima
21.1.2009 8:11:32   
Jeca*
Mi smo je kupili "da nam se nađe" i nosimo je uvek dole u kolicima. Za slučaj da nas iznenadi nevreme. I iskoristili smo je samo jednom krajem leta, stvarno je neočekivano krenuo neki vetar, lišće na sve strane, počela da prska kišica i mi smo je stavili. Luka je već spavao pa nam je dobro došla user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kišna navlaka na kolicima
21.1.2009 9:13:37   
Maya21
Meni je ta navlaka strasna i mislim da se u njoj decica upare... jeste ona ima kao neke rupice ali mislim da to nije dovoljno. Zamislite da vas neko pokrije ogromnim najlonom! Ja sam PROTIV!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kišna navlaka na kolicima
21.1.2009 10:34:58   
Anoniman
Upare se, tačno, ali bolje da se upari na 15-20min dok stignete kući, nego da bude kompletno mokar... smatram ja.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kišna navlaka na kolicima
16.3.2009 19:11:43   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Upare se, tačno, ali bolje da se upari na 15-20min dok stignete kući, nego da bude kompletno mokar... smatram ja.


I ja Tasho.. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kišna navlaka na kolicima
6.8.2009 19:12:32   
simke
A ja sam je kupila namernouser posted image Kostala je nekih 800 dinara(manje od 10 eura),a mogu reci da je mog user posted image spasila vise puta da ne pokisneuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kišna navlaka na kolicima
8.12.2009 12:27:17   
linica
pozdrav ovde mama cetirimesecnog Matije i pitala bih simke gde je kupila tu navlaku za 800 din posto je mi nemamo.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kišna navlaka na kolicima
26.7.2010 12:18:34   
New Mom
Mi smo dobili sa kolicima. I do sada je već dvaput koristili.user posted image

Inače, videla sam u dm-u da ima da se kupi, tako oko 800-900 dinara je.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu linica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kišna navlaka na kolicima
26.7.2010 12:26:41   
choopa choops
Mi smo je dobili uz kolica, ali smo ipak uzeli sestrinu jer se lakse stavlja. Samo je nabacis preko kolica, a ovu nasu moras sa rajsferslusom da zakopcas user posted image

Koristila sam je jedno milion puta user posted image To je najbolji dio na kolicima user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kišna navlaka na kolicima
26.7.2010 15:03:01   
usamljena
IZVORNA PORUKA: Maya21

Meni je ta navlaka strasna i mislim da se u njoj decica upare... jeste ona ima kao neke rupice ali mislim da to nije dovoljno. Zamislite da vas neko pokrije ogromnim najlonom! Ja sam PROTIV!


Ova iz DM-a ima lep otvor za vazduh. Prakticna je jako


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kišna navlaka na kolicima
26.7.2010 19:11:18   
Anck Su Nmaun
Mi smo je dobili uz kolica al je koristim samo kad parkiram kolica u hodniku jer mi upadaju mrtve muve i komarci po kolicima user posted image

( ima akcija u aksi bas danas videla( soryy za reklamu))

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kišna navlaka na kolicima
26.7.2010 23:21:26   
lothroniell
D OBILA SAM JE UZ KOLICA, NISAM JOS NI EDNOM ISKORISTILA, A ISKRENO KADA SAM JE RASIRILA, NISAM MOGLA DA SKONTAM KAKO SE STAVLJA. Ups Caps Lock. user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kišna navlaka na kolicima
10.9.2014 21:16:20   
New Mom
Juce smo kupili novu navlaku. Prethodnu za Kolju nismo ni koristili jer se Kolja uzasavao toga. A onda smo je zagubili.
A ovo kakvo je vreme nema sanse da se usudim da izadjem napolje sa bebom a da nemamo tu navlaku.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here