|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klinika Ivanović
6.2.2013 21:53:05   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: cvetjka

mi nismo smeli da cekamo jos preko godinu dana da dobijemo odobrenje od fonda zbog mog rizika da ne izgubim i ovaj jajnik koji mi je ostao, tako da smo dali sve sto imamo i nemamo i krenuli u postupak sto pre, privatno. Dakle ovako:
13.12. mi je bila menstruacija i uz sve obavljene analize i briseve su mi rekli da dodjem 03.01,
tada su mi dali Suprefact da se bockam svaki dan po 0.5 do 17.01, opet sam dobila 13.01,
onda su mi uveli Menopur tri dana po 2 i jos devet dana po 3.
To je bilo do petka 01.02. i u subotu su mi dali stop inekciju da sama sebi dam u 21:30,
da bi aspiracija bila u ponedeljak u 9:30. U ponedeljak smo dosli sat vremena ranije, presvuces se, stave ti braunilu i leskaris dok te ne pozovu. U toj sali za intervencije jako ljubazan tim ti skrene paznju i zaista se osecas prijatno. Uspavali su me, za 20ak minuta su me probudili u sobi u kojoj sam prvobitno bila, dali mi neki chaj da pijuckam i poslali me kuci za pola sata. Od tada na svakih 8 sati stavljam po dva utrogestana vaginalno i pijem jednu kutiju eritromicina. Danas sam samo otisla sa punom besikom, odradili et i nastavljam sa utrogestanom i eritromicinom.
Sve u svemu, zaista su profesionalni, ljubazni i usredsredjeni i ja sam prezadovoljna! Ne daju previse informacija, u fazonu su "nemate vi sta da se brinete oko tehnickih stvari, brojeva i analiza, mi cemo da uradimo kako smatramo da je najbolje, a vi se opustite i uzivajte sto vise mozete."
Ako vas bilo sta jos zanima pitajte (:



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.2.2013 21:58:05 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Klinika Ivanović
6.2.2013 22:24:04   
mine
Lepo objasnjeno...ovo je bas standardna sema bockanja i toka aspiracije i ET.
Moze li samo info o tome npr kakve su prve konsultacije? Ko pregleda dosdasnje rezuate, asistenti ili sama Goca?!
I da jedno pitanje, kako si sama sebi dala stop inekciju, to je valjda jedino sto te bockaju oni jer ide u debelo meso...iliuser posted image
A sad srecno ;)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Klinika Ivanović
7.2.2013 0:03:52   
dunja RR
Prebacila sam postove u pravu temicu user posted image

KLIK OVDE

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Klinika Ivanović
7.2.2013 11:47:33   
Anoniman
Sad sam tek videla da ti nisam odgovorila na prvo pitanje, izvinjavam se! Meni se za prve konsultacije (2dc) zadesila doktorka Dragana, posle toga mi je bila Gordana svaki put. Bilo mi je cudno sto tada rade UZ vaginalnom sondom, pogotovo sto ja dosta krvarim, pa je to malo neprijatno. Taj prvi put te ispitaju o trenutnoj terapiji ako je trenutno primas, porodicnim bolestima, da li je vec bilo nekih trudnoca ili kiretaza i sl. Rekli su mi da uradim osnovne hormone u Konzilijumu kod Hrama (tamo imaju svoj salter i ne ceka se na red), pa da dodjem 9dc, kada sam upucena da radim komplet krvnu sliku, urin, briseve, krvnu grupu i viruse, a MM spermokulturu, viruse i krvnu grupu.

(odgovor članu mine)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Klinika Ivanović
12.2.2013 19:24:35   
okence
Pozdrav svima,predpostavljam kako vam je,ja sam prosla kroz sve to I srecom iz drugog pokusaja imam cerkicu od 6,5god.ja I bivsi muz smo krenuli na terapiju kod dr Gordane Ivanovic I strogo se pridrzavali svih pravila posle prve neuspesne vantelesne radili smo insiminaciju nekoliko meseci kasnije jer ja sam bila nakljukana hormonima pa da iskoristimo situaciju.kazem nakljukana jer u zivotu nisam popila I primila toliko lekova al verujte isplatilo se.prosle godine je moja dobra drugarica iz treceg puta u 35god dobila blizance zahvaljujuci dr Ivanovic.POZDRAV I SRECNO

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Klinika Ivanović
12.2.2013 20:45:00   
Klarica
Pozdrav svima
Nova na forumu, ali zbog ove teme sam odlučila da se priključim user posted image
Ja sam kod dr.Goce od oktobra, i danas konačno ušla u proces VTO. Fostimon 1x3, sama sebi dajem u ruku.
Za sada sve pohvale za rad, dosta je detaljna, neće ništa da radi dok sve ne dovede u neku ravnotezu, i za sada ja imam samo reči hvale-nadam se da će biti i berićetno user posted image user posted image

(odgovor članu okence)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2013 8:29:00   
Biki34
Srecno devojke u narednom peridu...
Moji blizanci su bebe klinike Ivanovic...
Ako nekom bude trebala pomoc,neko pitanjce, tu sam...
Pozdrav svimauser posted image user posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2013 10:01:40   
Anoniman
Divno, bas lepo sto imamo jos iskustava! (: srecno Klarice i javljaj rezultate, nadam se da ce i nama biti pozitivan ishod kao Biki i okencetu (:

< Poruku je uredio cvetjka -- 13.2.2013 10:02:30 >

(odgovor članu Biki34)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2013 10:07:44   
Klarica
Hvala, takodje
U kojoj si ti fazi?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2013 10:14:36   
Anoniman
Ja cekam betu da radim za nedelju dana, pise ti komplet moj postupak u prvoj poruci na temi (:

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2013 10:40:23   
Klarica

IZVORNA PORUKA: cvetjka

Ja cekam betu da radim za nedelju dana, pise ti komplet moj postupak u prvoj poruci na temi (:

Pročitala user posted image
Mene to tek čeka, hvala ti na lepom objašnjenju.
Čekam i ja betu sa tobom user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2013 13:21:11   
Anoniman
Drzim fige da ti sto pre prodje bockanje i da se zajedno radujemo!! user posted image user posted image

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2013 13:29:13   
Meisje
Cvjetka drzim figeuser posted image Klarice takodjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2013 13:45:54   
Anoniman
Hvaaala Meisje!! (: *:

(odgovor članu Meisje)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2013 14:34:38   
Klarica
IZVORNA PORUKA: cvetjka

Drzim fige da ti sto pre prodje bockanje i da se zajedno radujemo!! user posted image user posted image

Hvala na podršci
Meisje user posted image

Ja sam u kratkom postupku,počela sa fostimonom juče, 1x3 u podne, sebe bodem u ruku.
U petak vadim e2 i idem na UZ, pa ću videti za dalju stimulaciju.

< Poruku je uredio Klarica -- 13.2.2013 14:35:17 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Klinika Ivanović
14.2.2013 13:50:45   
Klarica
Jel moze neko da mi kaze sta bi e2 sutra trebao da pokaze? Inače će biti 6dc

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Klinika Ivanović
14.2.2013 15:17:24   
Anoniman
Meni je bio <20, ali ne znam da ti kazem je li to ok, posle njega mi je pojacala menopur sa 2 na 3

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Klinika Ivanović
14.2.2013 16:11:24   
Klarica
Aha, verovatno od toga zavisi dalja terapija. Javiću kakvo je stanje.
Zanima me još kakvo je ponašanje posle et?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Klinika Ivanović
14.2.2013 17:23:08   
Anoniman
Pa lezis kod njih pola sata-sat, ides kuci i mirujes 3-4 dana, posle kao sve normalno, ne dizes nista tesko...

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Klinika Ivanović
14.2.2013 18:59:05   
Klarica

IZVORNA PORUKA: cvetjka

Pa lezis kod njih pola sata-sat, ides kuci i mirujes 3-4 dana, posle kao sve normalno, ne dizes nista tesko...

Hvala na informaciji user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Klinika Ivanović
14.2.2013 20:16:29   
okence
Drage moje sve najlepse vam zelim I trocifrenu betu il user posted image kako god zelim vam puno puno bebica.

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 0:17:42   
Klarica

IZVORNA PORUKA: okence

Drage moje sve najlepse vam zelim I trocifrenu betu il user posted image kako god zelim vam puno puno bebica.

user posted image

(odgovor članu okence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 7:49:15   
Anoniman
Hvala puuuuuuuno okence user posted image meni se danas pojavila bleeeda druga user posted image dodje mi da skacem od srece, mada znam da je jos rano user posted image

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 10:28:04   
jela 76
To je to!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 14:58:00   
Anoniman
Zivela klinika Ivanovic ako jeste ((((: user posted image
Klaro, kako je bilo? *:

(odgovor članu jela 76)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here