|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dohrana
18.8.2008 15:57:18   
una77
Koju dohranu koristite za Vasu bebu i da li ste menjale dohranu zbog grceva??user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.9.2017 18:16:23 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dohrana
18.8.2008 18:52:39   
guppy RR
Prvo smo koristili Aptamil, ali ćerka nije htela da jede posle 2 meseca... nije ni čudno, koliko je smrdelo. FUJ!
Onda smo prešli na Bebu 1 (Nestle) i to su oboje njupali sa zadovoljstvom
user posted image user posted image

Radi grčeva baš znači nismo menjali hranu, već zbog drugih razloga.


< Poruku je uredio guppy -- 18.8.2008 18:53:10 >

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dohrana
18.8.2008 20:51:26   
Buca
Novalac

_____________________________

Svi bi u raj, a niko neće da umre

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dohrana
19.8.2008 11:04:01   
ElmaB
Aptamil sam davala i Tei, a sada i njima dvoma! Hoce ga, a i ja sam zadovoljna!

_____________________________

Mamina zlata

Tea, 11.02.2005.
Lana,31.03.2008.
Deni,31.03.2008.

(odgovor članu Buca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dohrana
20.8.2008 16:25:42   
mazalicaa
Cuj aptamil smrdi user posted image user posted image user posted image
Moja beba ga pije gotovo 6 mjeseci i ne bih ga mjenjala.

< Poruku je uredio mazalicaa -- 20.8.2008 16:27:08 >

(odgovor članu ElmaB)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dohrana
20.8.2008 20:03:57   
ebru
Una77 koliko ti beba ima mjeseci?

_____________________________

Monika 11.12.2007
Svaki covjek upozna jednom covjeka svom zivota,ali samo rjetki upoznaju ih u pravo vrijeme!

(odgovor članu mazalicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dohrana
20.8.2008 22:54:39   
kana
bebimil,a sad posto smo vec blizu 6 planiramo preci na kravlje dvotrecinsko mlijeko i lino(rizolino,lino sa okusom rize i kukuruza,riza sa bananom i jabukom itd..)
vec smo probali gluten u hippovoj kasici sa keksom i nema alergijauser posted image
ps:naravno ,nastavicemo sa bebimilom,vocem i povrcem ko i do sada.

< Poruku je uredio kana -- 20.8.2008 22:55:28 >

(odgovor članu ebru)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dohrana
21.8.2008 9:24:58   
una77
26 avgusta puni 3 meseca

(odgovor članu ebru)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dohrana
21.8.2008 13:50:00   
ebru
A mislila sam da je bebica starija s obzirom da je pitanje u nadohrani gustom hranom.
Moja Mona je isto imala grcice ali ja nisam koristila drugu nadohranu,cula sam za AptamilConformil da je dobar,a negdje sam citala da bi se prije trebalo posavjetovati sa pedijatrom/pedijatricom radi uzimanja istog...ja ga isto nisam koristila pa ti nazalost nemogu rec kakve su reakcije,samo zelim da bebi sto prije prodju grcici(al sad ce to aBd)
Pusa

_____________________________

Monika 11.12.2007
Svaki covjek upozna jednom covjeka svom zivota,ali samo rjetki upoznaju ih u pravo vrijeme!

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dohrana
23.8.2008 0:17:29   
Anoniman
Bebelac

(odgovor članu ebru)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dohrana
24.8.2008 16:46:21   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: mazalicaa

Cuj aptamil smrdi user posted image user posted image user posted image
Moja beba ga pije gotovo 6 mjeseci i ne bih ga mjenjala.

I meni i mužu je smrdeo, a i beba više nije htela da ga jede. Šta ću! Lično iskustvo... ne mora da bude pravilo.
Kad smo prešli na Beba1 od Nestle, sve je bilo OK i devojčica je normalno pila mleko.

(odgovor članu mazalicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dohrana
27.8.2008 18:03:49   
una77
Aptamil smrdi onda niste probali Humanu, promenila sam dohranu bebi jer je odbijala Humanu stalno je imala grceve u poslednje vreme. Aptamil je kvalitetniji kada se umuti nema grudvica kao Humana i prijatnijeg je ukusa moja mala je super prihvatila za sada user posted image , i nadam se da ce tako i ostati, a i grcevi su se proredili sa Humanom je u poslednje vreme boleo je stomak svaki put i nisam uspela da je nahranim.user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dohrana
27.8.2008 22:26:40   
tatjana1002
Moja ima mesec i dve nedelje, pije Humanu i Bogu hvala lepo napreduje, za mesec dana 1,3 kg! ali zbog zatvora sam je promenila i uzela Novolac za zatvor it1. Sada mi cesce trazi da jede, da li je mozda Novolac slabiji? user posted image Ili je moja bebica alavija, ipak je starija za nedelju dana! user posted image

Tako da mi sada kombinujemo Humanu i Novolac, pije lepo i jedno i drugo! i konacno, kakimo jednom dnevno, a to je za nas veeeliki uspeh!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dohrana
28.8.2008 9:27:33   
una77
I moja malena je imaala tvrdju stolicu od Humane sad od Aptamila isto ima redju stolicu i vise trazi da jede verovatno su dohrane slabije koje smo promenile, al nema veze bitno je da je njima dobro.user posted image

(odgovor članu tatjana1002)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dohrana
28.8.2008 11:18:16   
guppy RR
Kako imamo različita iskustva :) Baš interesantno!!

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dohrana
14.7.2009 11:35:11   
mrvica
prvo dete sam dohranjivala humanom i to posto je oodbijala i bebalak i aptamil,pa su mi savetovali humanu jer je ona sladja, a i sad sa drugim detetom koje ima tek dve nedelje koristim humanu za sada je sve uredu ali videcemo kasnije

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dohrana
14.7.2009 13:06:42   
Zlatna ribica
Moje dete je pocelo da pije Bebelac od trece nedelje ( dojila sam ga, a dohranu je dobijao jednom dnevno, kasnije 2-3 puta). SIkio je pet meseci, kad je meni potpuno stalo mleko, i nastavili smo sa Beblacom, evo sve do sada. Uvela sam mu "kravicu" i sad izbacujemo polako Bebelac.
Jeste da ova vestacka mleka stvarno smrduckaju, ali bebe ih piju i ne bune se user posted image

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu mrvica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dohrana
14.7.2009 13:09:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zlatna ribica

evo sve do sada.


Do kada?

(odgovor članu Zlatna ribica)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dohrana
14.7.2009 13:18:52   
Zlatna ribica
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Zlatna ribica

evo sve do sada.


Do kada?


Napunio je 11 meseci.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dohrana
14.7.2009 13:21:15   
Anoniman
A što ne staviš Ticker i za njega? Tu gde si stavila taj koji imaš, samo enter, i ubaciš i drugi. user posted image

(odgovor članu Zlatna ribica)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dohrana
14.7.2009 13:23:41   
Zlatna ribica
Mislila sam da ne mogu da stanu dva tikera u potpis. Sad cu da stavim i za njega.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dohrana
14.7.2009 14:21:08   
Rivana
Moja beba pije aptamil od prvog dana rodenja, i super ga ponosi sada smo presli na apatamil br 2 od 6 meseci sto se daje. Uvek je imao redovnu stolicu nikada zatvor do sada, da kucnem u drvo user posted image

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dohrana
4.8.2009 15:54:54   
eugenija
Koristili smo Humanu, ali zbog grčića, po preporuci pedijatra, prešli smo na Bebelak EC (ova slova EC su posebno adaptirana mleka za decu sa "grčevi problemom", mislim da ne sadrži laktozu).


Interesuje me, da li je naveče bolje držati toplu vodu i mleko skupa napravljeno, koliko to može da stoji i u čemu da stoji, imaju li neki čuvari temperature za kupiti u apoteci? Ili je bolje držati toplu vodu u termos boci, pa napraviti mleko daje uvek sveže?
I koliko se može napravljena hrana držati napolju?

< Poruku je uredio eugenija -- 4.8.2009 15:55:48 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dohrana
4.8.2009 15:59:11   
Anoniman
Ja sam držala vodu u termosu i pravila formulu kada dete traži da jede.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dohrana
4.8.2009 16:01:52   
Lu
Eugi treba praviti svježu bočicu,znači staviš u termosicu vodu,temperature s kojom praviš inače da ne moraš poslije rashlađivati i samo naliješ u bočicu(ja sam držala mjeru hrane u bočici po noći i samo zaljem vodom.

Za iznimne situacije kada ti treba spremna hrana(ideš pedijatru i zadržaćeš se,ideš na plažu da ne mućkaš na plažiuser posted image ) imaš termos torbu od Aventa a postoje i grijači bočica .

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here