|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kreme za lice
29.7.2009 7:33:14   
Anoniman
Koje kremice za lice koristite?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 10:13:57   
NadaR
 DOVEuser posted image Meni je super od prvog dana pa iskreno nisam ni eksperimentisala daljeuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 10:21:16   
Anoniman
galas, odlične su 

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 10:24:47   
magnetic
dove i nivea Q10

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 10:32:06   
gagana83
Za dan Garnier nutrition & comfort a za noc Nivea Q10 plus anti wrinkle.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 11:40:05   
Lu
Nivea visage

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 11:45:49   
Rina
Ja ujutru,danju i kao podloga za sminku johnson's natusan baby creme vec godinama user posted image
Nocne uglavnom yves rocher kozmetiku posto im je sve na biljnoj bazi i jako mi prijaju licu,trenutno nutri specific hranljiva nocna..

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 21:38:51   
guppy RR
E ovako... user posted image user posted image
Ja sam pravi psiho kad se radi o kremama za lice. U svakom "periodu" tražim ono što najbolje odgovara mojoj koži.

negde do 24. godine
Balea ... neka obična moisturising, ... bila je jeftina i nije bila masna

od 24. dalje
Avon hydra...nešto  (i dnevna, i noćna)

oko 27. godine
Garnier Skin naturals

sad... (28) ... matora koka user posted image
 user posted image L'Occitane Amande & Pomme   (badem i jabuka sa sirćetom od jabuke)


< Poruku je uredio guppy RR -- 29.7.2009 21:39:14 >

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 21:45:04   
Lilly*
Ja uglavnom koristim Niveine za osetljivu kožu

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 23:48:17   
sneza24
Nivea soft

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kreme za lice
29.7.2009 23:55:34   
mihi
Hydra Action Dior serum za lice i kremu zimi a gel leti. I ako je Dior ova kolekcija nije toliko skupa. Koristim i Cliniq gel leti.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kreme za lice
31.7.2009 15:54:14   
dacca
Ja sm prije 8 mjeseci pitala jednog dobrog dermatologa za kremu vichy, da li da je kupim, a on mi je rekao da ummem najobicniji pantenol od 1.36 eura i da to koristim. inace on u svojoj ordinaciji prodaje eucerin i vichy kolekciju. tako da koristim pantenol i Niveu soft, ponekad.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kreme za lice
31.7.2009 23:56:03   
magde
nivea aqwa beauti i vishi za suvu kozu

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 12:21:20   
Lenka_
Vichy oligo 25 

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 16:24:02   
Anoniman
Imate li iskustva sa kremama koje izbeljuju pegice, i sa kremama za tamne podochnjake i kapke? 

(odgovor članu Lenka_)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 17:31:56   
Verus
Koristila sam dugo Eucerin, pa kada sam pocela imati problema sa bubuljicama samo stvari od dermatologa na recept.....Sad, kad je konacno sve smireno, drzim se Neutrogena za osetljivu kozu...ne smem nista drugo, jer se bojim opet ce mi se osuti lice....mada ova nit je protiv bora, nit ima SPF....al drzim je se pa sta bude.


Smeshkice, mislim da sve za izbeljivanje trebas uzeti samo od dermatologa, ne zezaj se sa drugim stvarima da ti ne daj boze ne ispece kozu....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:07:34   
Anoniman
Ma ne brini....necu unishtiti sebi lice zbog par pegica user posted image

Sad sam se setila da mi je mama kad sam josh klinka bila ...kupila neku Tammy kremicu kao za pegice...al ja to nisam redovno mazala...pa nemam pojma dal bi mi pomoglo da jesam...user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:12:07   
Lu
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Koristila sam dugo Eucerin, pa kada sam pocela imati problema sa bubuljicama samo stvari od dermatologa na recept.....Sad, kad je konacno sve smireno, drzim se Neutrogena za osetljivu kozu...

Verus,jel ti ova Neutrogena riješila problem bubuljica ili nju koristiš nakon što si sredila stvaruser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:18:37   
Shishica
Pa Nivea je Nivea..
Probala sam i druge..
Sad retko kad mackam lice, ali ako se slucajno javi nesto na licu ja pomackam sa ACIDI BORICI (rastvor borne kiseline 3%) i sutra skoro ko nova.. ponovim jos jednom i onda bas ko nova.. Ne znam da li tako moze svima da pomogne, ali meni eto tako...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:21:38   
nina83
Jedno vreme Vichy Normaderm, a sad u zadnje vreme Nivea visage.
Da li neko zna od koliko god. je pozeljno poceti sa antirid kremama preventivno?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:40:36   
Anoniman
Inache...trenutno koristim nivea, dove i garnier kremu...i josh jednu od nivee...samo za ochi... tj predeo oko ....  razlog zbog kojeg ne koristim stalno istu kremu je shto mi ne odgovara uvek ista....
Npr... ova garnier....iz crvene kolekcije... nekad mi je ekstra...a nekad mi koza uopshte ne upija...jer je jako hidratantna u tom trenutku za moju kozu... e onda na scenu stupa nivea...

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:44:08   
Lu
IZVORNA PORUKA: Shishica

Sad retko kad mackam lice, ali ako se slucajno javi nesto na licu ja pomackam sa ACIDI BORICI (rastvor borne kiseline 3%) i sutra skoro ko nova.. ponovim jos jednom i onda bas ko nova.. Ne znam da li tako moze svima da pomogne, ali meni eto tako...

Meni se pojave akne pred M.,misliš li da bi mi mogla pomoći Acidi B.user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:51:31   
Leki 77
Mozda nije mesto za tako nesto, ali kada kupujem kozmetiku i slicno, trudim se da proizvodjac ne testira svoje proizvode na zivotinjama. Ako, slucajno, nekoga ovo zanima, dajem sajt na kome moze proveriti da li je njen omiljen proizvod  prezivela neka zivotinjica (http://search.caringconsumer.com/).
Navescu samo neke koji ne testiraju na zivotinjama user posted image : Avon, Calgon ,Clarins of Paris, Clinique Laboratories  ,L’Occitane ,LUSH Cosmetics ,Oriflame USA ,Revlon ,Calvin Klein Cosmetics,
C-THRU Fragrance,Nivea, Ralph Lauren, Redken... i neke koje testiraju user posted image  :Clairol, Johnson & Johnson, L'Oreal, Max Factor, Procter & Gamble, Reckitt Benckiser, Bic, Braun, Colgate-Palmolive, Gilette, Oral-B, Pantene, Vichy, Yves Saint Laurent, Neutrogena, Garnier, Maybelline, Vichy, Dove, Axe...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:53:29   
Anoniman
Pffff...pa sve poznatije marke testiraju na zivotinjicama user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:56:18   
2002m
Lu  ja sam isti slucaj, treba da dobijem za dva dana a danas mi buknulo lice ima da popuser posted image .,lice mi bude istackano sa sitnim bub. ali kada dobijem sve se povuce.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here