|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krevet na sprat
7.8.2012 14:17:29   
Shishica
Opsednuta sam resenjem za nasu situaciju prostornu.. tako da moram da otvorim temu user posted image
Znaci, nema mesta ni za one na izvlacenje spratne krevete..

Strah me od njih, cak i ako ima dobra ograda sta ako dete onako bunovno krene da preskace ogradu da sidje..u toku noci ili ..

Sa koliko godina je najbolje gore dete da spava, a da nije tako strasno?

Imate li kakva iskustva.

Ovo je nesto sto mi se cini najbezbednije i funkcionalno jer moze se pretvoriti kasnije u dva kreveta. A kod prvog se moze lepo i sesti na donji bez savijanja vrata..

user posted image
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 7.8.2012 14:18:04 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Krevet na sprat
7.8.2012 15:09:58   
Shishica
Ludo kakvih ima jos.. evo npr. jednog koji naravno mogu da sanjam samo :D KLIK

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Krevet na sprat
7.8.2012 15:22:11   
Anck Su Nmaun
Mi planiramo na zimu, kad H stasa za veliki krevet da uzmemo nesto ovako, ja ne volim te klasicne na sprat

user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Krevet na sprat
7.8.2012 15:24:34   
Anck Su Nmaun
A sta kazes na ovo....
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Krevet na sprat
7.8.2012 15:31:18   
Shishica
Jao nemoj da me boli bas user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Krevet na sprat
7.8.2012 15:44:14   
red3lilu
Anck obratite pažnju da ukoliko uzimate takav krevet za dvoje dece on bude postavljen na sredini sobe kako bi oboje moglo da ima pristup krevetu. Jer ako takav krevet stavite uz zid, gornje dete se pentra i silazi preko onog na donjem ležaju...

Shishi
ta prva varijanta je izvodljiva da se privremeno nadogradi i na one prve tri što si postavila, naravno samo malo mašte i spretnosti je potrebno...user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Krevet na sprat
7.8.2012 17:07:11   
Shishica
To sam i ja htela da kazem za taj krevet na izvlacenje.. Sta ako se dete od gore prevrne i padne na dete dole user posted image
Zagledala sam se ja u te na taj fazon, ali nemam mesta. A i tu mogu da se stave i merdevine sa strane i ogradica.

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 7:47:18   
Brand new mama
I mi smo u fazi preuredjenja djecje sobe,mm hoce nesto na ovu foru sa izvlacenjem,meni se bas i ne svidja(otkud znam sto)Imala sam u planu kombinaciju jednog kreveta za igru,p da ispod stavim drugi(u L),da bude kao kreveti na sprat,ali ne jako visoki(strah me da se neko(tj,ovaj mali Indiana Jones koji se pentra na sve zivo,od stolova,prozora i regala) ne strmekne sa velike visine.Dok se mi dogovorimo vec ce nam i snajke dovoditi

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 8:38:33   
Anoniman
Ja ustvari ne vidim problem pentranja na gornji krevet preko donjeg jer se to dešava samo uveče, nakon kupanja, a ostatak vremena će donji krevet biti gurnut pod gornji. Zato i uzimam tako krevete jer nemam mesta za dva po ceo dan dok se oni igraju u sobi.
A druga priča, padanja gornjeg na donje dete... pa bolje tako nego da padne sa sprata.

E vidite ovo, ja sam fascinirana...

user posted image

< Poruku je uredio Tash -- 8.8.2012 8:39:18 >

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 9:03:38   
red3lilu
Tash super je, lati se, fali ti još dvoje klinacauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 9:18:12   
Brand new mama
Ma,koliki su kreveti komotno moze i vise:)U slucaju malih soba-ostavis im samo vrata:)Ali premedeno je.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 11:39:21   
Anoniman
Ma ništa mi ne fali, dole im staviš garderobere, ili potrpaš igračke, ili staviš pisaće stolove, iako nisam pristalica toga da kvare oči u tom mraku.  user posted image

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 11:41:35   
Anoniman
Jedino što sa ovakvim varijantama je to investicija za narednih max 10 god u mom slučaju, posle kreću devojke, baš ih i ne vidim kako svako sa svojom devojkom leži tu.

Šišice, koliko ti je visoko plafon? Jel možeš da napraviš galeriju na kojoj bi bio samo dušek? Možda možeš vama napraviti lep bračni kutak gore, a deci dole ostaviti sobicu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 11:47:47   
Anoniman
Shishi, vidi: KLIK

Realno, tada bi dušek bračnog kreveta mogla staviti gore, a deci dole namestiti sobicu. Ne znam kakve su vaše navike, ali mi recimo bračni krevet koristimo samo noću, dnevne dremke obavljamo na trosedu u dnevnoj sobi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 11:50:55   
Anoniman
KLIK za još

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 11:55:26   
Snelle
Meni se ne svidja onaj za 4 dece, previše mi je klaustrofobičan user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 11:58:14   
Anoniman
Meni čak fali malo ograde na njemu. user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 12:29:24   
Shishica
Tasho, ne vredi, zivimo na 9-om spratu koji nadogradjivan i uradjen tako da na zid samo slike mozes da kacis!
Tako da mislim da cu morati... sad cu u temi iz krevetica u krevet da opisem kako..

Ostaje mi samo da sanjam o kuci koja ce imati posebno sobu za klince user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 12:37:27   
red3lilu
Kod Nidže u sobi imam izgrađen garderober od gipskarton ploča koji je indentičan prostoru sa Tashine prve slike (sa 4 kreveta)
To je urađeno pored prvobitnog nedostatka prostora i namenski, jer smo razmišljajući i o drugom detetu, i opciji da bude devojčica, namenili da u taj prostor stavimo krevet i police za Nidžu, jer u njemu može da ima i malo privatnosti dok ne poodrastu... A garderober uskoro selimo u posebnu prostoriju...user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 12:44:15   
Shishica
Stvaraju mi se slike u glavi kako namestam posteljinu na tom krevetu koji je gore.. user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 12:48:02   
red3lilu
Eeeeee, naučiš dete da samo to radiuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 12:58:52   
Shishica
Eee vidis! user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 13:46:53   
red3lilu
user posted image
Evo i slike garderobera, koji je tako osmišljen da unutra može komotno da se naprave kreveti na sprat, jednog dana, ostaje još dodatnog prostora i za neke poličice unutra...i to je bila varijanta za dva dečaka...
Pošto će biti curica unutra će Nidža sebi da osmisli prostor kako mu volja, dok će Sara da spava na mini ugaonoj koju već imamo a trenutno je mali koristi...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 13:53:59   
Shishica
Cini mi se da je plitko za krevete, ne? Ali mogao bi bas za njega kutak dobar tu da bude, gore krevet, a dole sta god..iako to ne bi dugo koristio.

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Krevet na sprat
8.8.2012 14:03:25   
red3lilu
Dimenzije su nekih 3m*1,7m možda zbog fotke deluje malouser posted image
Uhhh, ne znam koliko dugo će njih dvoje moći da se druže u istoj sobi ali imamo rešenje za kasnije i za malog pubertetliju, a gospođica ima da nam bude tu pod nossomuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here