|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupaći za devojčice
20.7.2009 8:15:02   
Anoniman
Bila sam na Štrandu u subotu, i gledam devojčice...

Žene moje, devojčice već od 2-3 god na sebi imaju dvodelne kupaće kostime ili pak jednodelne, umesto da lepo nose samo gaćice.

Šta vi mislite o tome?

Jel to deca sama biraju ili mame nameću?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kupaći za devojčice
20.7.2009 8:16:28   
Anoniman
moja ne nosi nista ...koji ce joj djavo, nije mi cak ni na um palo da joj kupim, a dobila je na poklon 2 i predivni su zaista 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kupaći za devojčice
20.7.2009 9:06:22   
oliveradj
Ne kaže se za džabe da je štrand parada kupaćih i mobilnih telefona.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kupaći za devojčice
20.7.2009 10:13:41   
Skoki
Moja mala ima 15 meseci i obavezno ima gacice na sebi. Ne svidja mi se da trcka gola i seda svuda, to je jedini razlog zasto joj oblacim, ali sa dvodelnim ima da saceka par godina. Ne volim kada vidim deci da vuku onaj gornji deo bez razloga. Mi imamo nekoliko komada roze i maslinasto zelene, cak su mislila da je decko iako imaju roze slova po istim.user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kupaći za devojčice
20.7.2009 10:18:28   
Anoniman
Moja cerka nosi divne kineske kupace gacice, bila sam u Kini pre 2 meseca i donela sam joj goooomilu stvari. Ne smatram za potrebno da nosi jednodelni ili kupaci iz dva dela.

(odgovor članu Skoki)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kupaći za devojčice
26.7.2012 10:21:39   
kragujevac
Zbo lične higijene samo donji deo,iz razloga jer klici svuda vole da sednu ....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kupaći za devojčice
26.7.2012 10:31:37   
snješka
Meni su kupaći koji imaju i gornji dio odvratni. Ja svojoj kupila samo gaćice. Bezveze, jeste da bi ona to rado stavila, jer vidi od mene, ali mislim da je to skroz bezveze i totalno nepotrebno. A jednodijelni i nije loš možda zbog Sunca, ne znam. Oni mi nisu toliko bezveze. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu kragujevac)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kupaći za devojčice
26.7.2012 13:39:09   
Figaro88
Mi smo Andrei kupili samo gacice,nema potrebe za dvodelnim.Ja nebi pustila Andreu da se kupa gola i zbog higijene,a i ne svidja mi se da seta gola i da je svi tako gledaju,odkud znam,ima svakakvih manijaka....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kupaći za devojčice
26.7.2012 16:39:31   
New Mom
Kaći smo prošle godine za more kupili 2 - jedan samo gaćice, a drugi dvodelni (nehigijenski mi da bude golišava).
Sada ima jednodelni.

Za dvodelne, malo, bre, rano.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kupaći za devojčice
26.7.2012 19:37:20   
LillyT
Lara ima jednodelni, ali taj planiram samo da joj obučem za slikanje. Kupiću joj gaćice i to je to. Prošle godine je uzela moj gornji deo, stavila ga (pa smo je slikali) i htela je da ga nosi i ona (a ja se kupala bez).

Evo fotka

user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kupaći za devojčice
26.7.2012 20:10:49   
indy_25
mi imamo dva dvodjelna i jedan jednodjelni. oblacim joj uglavnom dvodjelne. Meni su bas slatki dvodjelni i bas mi lijepo stoje na djeci simpa mi je skroz.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kupaći za devojčice
25.3.2015 11:51:58   
Mala Elena
Citam ranije postove ...ni meni se ne svidja gornji deo na malim devojciceama, cemu to ? Moracu da se pozabavim ovim pitanjem i gde mogu naci samo donji deo.. A imam i gacice za nju pa cu ih verovatno kombinovati preko pelena.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kupaći za devojčice
25.3.2015 14:38:47   
Trcosava
ME zašto da joj oblačiš gaćice preko pelene???

Btw meni je katastrofa da vidim na klinki od 1-2-3-4 godine 'gornji' deo kupaćeg

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 12:06:45   
mila83
Ma kakav gornji deo na tako malim devojcicama..ili jednodelni,samo razmisljam hoce li joj ozepsti stomak. Ima moja Mima sve vrste,ali uglavnom je samo gacice nosila,i slobodnija u vodi i lepse i ravnomernije pocrni. Svidja se njoj to naravno,kad vidi na meni ili starijim devojcicama.
Sada bas zeli i hoce dvodelni,dobila je nedavno na poklon jedan Hello Kitty,presladak je,a i velika je vec,za buduceg prvaka i previse :)

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 12:28:47   
cockic
ja ceri kupila kupace gacice za 200 din,mislila jos jedan ali sta ce joj posle kupanja moze obicne gace moze gola.a sinu sam uzela spajder slip gacice jedva nadjoh samo u vidu bokserica ima na svakom cosku.i njegove su 500din.uzela bi ja bokserice nego on ne voli da ih nosi.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 12:37:26   
vikiveki
Ja sam mojoj ćeri uzela prošle god jednodelni kupaći i platila ga 1000 din u nekoj prodavnici kaja prodaje donji veš i kupaće...nosi ga i ove god

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 13:15:36   
veselicaa
Moja deca vole dvodelne kupace i imaju ih bas dosta.Jednodelni su mi nekako neprakticni,tesko se oblace,dugo ostaju mokri,ne mogu lepo da se suncaju pa imaju samo po jedan jednodelni.

< Poruku je uredio veselica -- 4.7.2015 13:16:05 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 13:22:35   
vikiveki
Veselice i ja sam više za varijantu dvodelnog kupaćeg,ali moja ćerka neće dvodelni jer misli da je debela,a nije debela uopšte,nego je ušla u fazu puberteta i nezadovoljstva,tako da samo jednodelni kod nje dolazi u obzir.A sa dečacima mi je lako

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 13:27:46   
veselicaa
Moja A samo nikada nije htela da je bez gornjeg dela.cak ni u dvoristu.Sta da kazem,imam pravu malu damicu user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 13:36:13   
branki*

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja sam kupila Teodori divan jednodjelni kupaći,postaviću poale sliku.Naravno nisam joj ga oblačila i čisto sumnjam da ću joj obući ali nisam mogla da mu odolim user posted image



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 14:29:59   
Ana13
Dobili smo dva jednodelna kupaca za N i preslatki su onako maleni (6-12 m),ali cu da joj ih obucem samo za slikanje,kad ih vec imamo user posted image
A kupila sam joj one pelene iz DMa za kupanje i na plazi ce biti u pampersu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 15:18:55   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Moja A samo nikada nije htela da je bez gornjeg dela.cak ni u dvoristu.Sta da kazem,imam pravu malu damicu user posted image


Preslatko !
A Viki sto kazes, sa momcima je lako,nema dileme ! Moj sin obozava svoj kupaci,ima tamno plave gace,ne voli one kao bokserice.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 15:27:41   
emicaa
user posted image
Evo je sličica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 15:37:32   
Ivanka 75
Ivka ima jedne gacice od prosle godine sa macom kiti, pre neki dan smo kupile jos jedne da jagodicom bobicom, ona birala i raduje se sto ce ga nositi user posted image
Malo mi prigovarala za dvodelni ali smo se dogovorile da ce ga nositi kad bude imala grudi kao mama user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 15:50:20   
mila83
Emice,presladak je ,kao haljinica !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here