|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih k...
10.12.2021 20:41:43   
marketing RR

Uz pomoć brenda La Roche-Posay odlučili smo da vas obradujemo divnim nagradama!

Darovaćemo na forumu 5 Ringerajinih korisnika koji će osvojiti po jednu TOLERIANE Dermallergo Creme!



TOLERIANE Dermallergo Creme je hidratantna krema za svakodnevnu upotrebu na koži sklonoj alergijama. Zasnovana na nauci o mikrobiomu. Trenutno hidrira i umiruje nadraženost kože. Trenutno efikasna protiv crvenila i pogoršanja.

user posted image



Rezultati dermatološkog testiranja ove, nove zvezde Toleriane asortimana, potvrđuju dvostruku delotvornost proizvoda – momentalno smanjenje crvenila i dugoročno sprečavanje povratka alergijskih simptoma. Formulacija Toleriane Dermallergo kreme zasniva se na dva ključna sastojka – neurosensinu i sphingobiomu. Neurosensin, umirujući aktivni sastojak, odgovoran je za smirivanje kože i bolnih senzacija u alergijom zahvaćenim regijama, kao i osećaj prijatnosti koji pruža oset_ljivoj koži, već u prvom minutu nakon nanošenja. Sphingobiom je aktivni sastojak La Roche-Posay termalne vode, koji je zaslužan za obnovu narušene kožne barijere i vraćanju mikrobioma kože u ravnotežu.


KAKO SE NANOSI
Naneti na očišćenu kožu lica, područja oko očiju i vrata, ujutru i uveče.

TEKSTURA
Bogata i glatka tekstura sa termalnom vodom La Roche-Posay.


U ovlašćenim apotekama u Srbiji sada je dostupna Toleriane Dermallergo krema u tri varijante: Toleriane Dermallergo light cream, prilagođena je normalnoj do suvoj koži, zatim Toleriane Dermallergo cream koja je prilagođena osobama sa veoma suvom kožom, dok je Toleriane Dermallergo Fluide namenjena korisnicima sa kombinovanom i masnom kožom. Takođe, dostupna je i Toleriane Dermallergo krema za područje oko očiju.

#MOJASLABOSTJEMOJASNAGA



PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik sjajnih nagrada?



Takmičenje traje od 11.12. do 23.12.2021. (zaključno sa 23.12.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća pošiljalac).

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.



TAKMIČI SE I OSVOJI! user posted image




< Poruku je uredio marketing RR -- 10.12.2021 20:46:39 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
10.12.2021 20:44:31   
flamingos
Sjajno.Bravo za našu RR i sponzora.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
10.12.2021 21:06:58   
Mirko Svirko
Bravo. 

Svaka cas_t. Na jednom mestu toliko druzenja, saveta i nagrada.
I za sponoza i za RR veliko bravo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
10.12.2021 22:01:11   
Sanjica26 RR
Divan La Roche-Posay. ❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
11.12.2021 10:55:48   
Marinkela
Bas lepo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
11.12.2021 12:27:05   
dunja RR
Sjajno, divni La Rosche user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
11.12.2021 12:28:44   
Tajčica
WOOOWWWWW user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
12.12.2021 14:55:45   
dddaca
Sjajno user posted image

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
20.12.2021 9:43:01   
Marinkela
La Roche-posay je odlican.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
20.12.2021 10:14:21   
dddaca
Zaista jeste. Provereno vise puta

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
23.12.2021 20:22:51   
Sanjica26 RR
Ja sam neku kremicu njihovu koristila. Divna je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
23.12.2021 22:29:49   
Mirko Svirko
Mi smo koristili kremu njihovu i super je.

I moja drugarica koristi za sina koji ima ekcem, isto neku njihovu kremicu i super im je.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
24.12.2021 6:13:13   
IvanaSK RR
Super je njihova kozmetika!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
24.12.2021 7:56:37   
dddaca
Kozmetiku za lice nisam koristila, ali vise proizvoda za telo je isprobano i odlicni su

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
24.12.2021 9:06:52   
flamingos
Svašta sam njihovo koristila.Odlični su.Bravo za La Roche-Posay.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
24.12.2021 10:35:37   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Kozmetiku za lice nisam koristila, ali vise proizvoda za telo je isprobano i odlicni su



E dddaco, imam njihovu zastitnu kremu sa faktorom. Kad je velika zagađenost, a stalno je svakog dana, nju namažem pre nego izađem. Uopste nije masna. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
24.12.2021 10:41:59   
dddaca
Kad vec pricas o kremi sa zastitnim faktorom, ja sam nasla jednu koja mi odgovara od drugog proizvodjaca i ne menjam je. Da ne reklamiram sad na njihovoj temi drugog proizvodjaca.
I nisam koristila nista njihovo za suncanje, mada sam cula odlicna iskustva

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
25.12.2021 1:05:46   
marketing RR

Sjajan novitet TOLERIANE Dermallergo Creme, novu zvezdu brenda La Roche-Posay, osvojile su:

1. flamingos sa 618 objava na forumu
2. dddaca sa 487 objava na forumu
3. Mirko Svirko sa 423 objave na forumu
4. Sanjica26 RR sa 255 objava na forumu
5. Marinkela sa 240 objava na forumu


Čestitamo i čekamo podatke na pp user posted image

Uživajte u kremi i javite nam na forumu kada stigne nagrada!


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Uz pomoć brenda La Roche-Posay odlučili smo da vas obradujemo divnim nagradama!

Darovaćemo na forumu 5 Ringerajinih korisnika koji će osvojiti po jednu TOLERIANE Dermallergo Creme!



TOLERIANE Dermallergo Creme je hidratantna krema za svakodnevnu upotrebu na koži sklonoj alergijama. Zasnovana na nauci o mikrobiomu. Trenutno hidrira i umiruje nadraženost kože. Trenutno efikasna protiv crvenila i pogoršanja.

user posted image



Rezultati dermatološkog testiranja ove, nove zvezde Toleriane asortimana, potvrđuju dvostruku delotvornost proizvoda – momentalno smanjenje crvenila i dugoročno sprečavanje povratka alergijskih simptoma. Formulacija Toleriane Dermallergo kreme zasniva se na dva ključna sastojka – neurosensinu i sphingobiomu. Neurosensin, umirujući aktivni sastojak, odgovoran je za smirivanje kože i bolnih senzacija u alergijom zahvaćenim regijama, kao i osećaj prijatnosti koji pruža oset_ljivoj koži, već u prvom minutu nakon nanošenja. Sphingobiom je aktivni sastojak La Roche-Posay termalne vode, koji je zaslužan za obnovu narušene kožne barijere i vraćanju mikrobioma kože u ravnotežu.


KAKO SE NANOSI
Naneti na očišćenu kožu lica, područja oko očiju i vrata, ujutru i uveče.

TEKSTURA
Bogata i glatka tekstura sa termalnom vodom La Roche-Posay.


U ovlašćenim apotekama u Srbiji sada je dostupna Toleriane Dermallergo krema u tri varijante: Toleriane Dermallergo light cream, prilagođena je normalnoj do suvoj koži, zatim Toleriane Dermallergo cream koja je prilagođena osobama sa veoma suvom kožom, dok je Toleriane Dermallergo Fluide namenjena korisnicima sa kombinovanom i masnom kožom. Takođe, dostupna je i Toleriane Dermallergo krema za područje oko očiju.

#MOJASLABOSTJEMOJASNAGA



PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik sjajnih nagrada?



Takmičenje traje od 11.12. do 23.12.2021. (zaključno sa 23.12.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća pošiljalac).

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.



TAKMIČI SE I OSVOJI! user posted image





(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
25.12.2021 8:28:17   
Marinkela
Hvala lepo. Koliko postova ste ispisale devojke.
Cestitam svima!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
25.12.2021 9:22:36   
dddaca
Eeee, super, hvala i RR i sponzoru user posted image
Mislila sam da se ova igra zavrsava tek u januaru.
Cestitam i ostalim drugaricama

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
25.12.2021 10:32:54   
flamingos
Hvala našoj RR i sponzoru.Čestitam ostalim drugaRRkama.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
25.12.2021 11:02:54   
dddaca
Hvala Flam

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
25.12.2021 12:18:41   
Mirko Svirko
Hvala...

I cestitam zene!😚😚😚😚😚Ja nisam znala da ovo traje do decembra. Mislula sam da do januara.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
25.12.2021 14:38:38   
dddaca
I ja isto, ubedjena bila da traje do januara. Lepo je kad vise osoba ima mogucnost da dobiju nagrade user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajin...
25.12.2021 14:50:17   
Sanjica26 RR
Mislile, ne mislile osvojili smo. user posted image
Hvala i čestitam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here