|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Laptop, problemi;
22.9.2010 21:45:58   
Lu
IZVORNA PORUKA: anajid

Ne znam gde da postavim pitanje a tice se kompa,ako neko zna neka odgovori.Kupila sam novi lap top,pa kad hocu da posaljem mail,stalno mi izbacuje neku opciju da upisem Microsoft Exchange Server.Posto sam ja duduk,nemam pojma sta je to!Pomoc



Upomoc!!!!Uopste mi ne funkcionise MSN,niti mail posta!Zna li neko?


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Laptop, problemi;
16.2.2011 17:09:48   
Lu
Meni je kreten popravio laptop i obrisao mi SVE u njemuuser posted image
Neko je negdje pisao o obrisanim slikama...da li postoji ikakva mogućnost da se to vratiuser posted image
Nemam ništa, prazan, ko nov,kaže nije moglo drugačije a nije mi ništa rekao prije da će biti izbrisanouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Laptop, problemi;
16.2.2011 19:28:08   
*Alexx*
Ne moze, Lu, bar ne mi obicni smrtnici. Ja pretpostavljam da ga je formatirao, sto ce reci: pa-pa slikama i svemu ostalom user posted image
Kupi eksterni hard disk, ima jako lepih i ne mnogo skupih, pa uvek drzi slike, filmove i ostalo na tom eksternom hardu, a laptop samo za redovno user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Laptop, problemi;
16.2.2011 19:30:43   
lenaa
Ako je formatirao ne verujem da se mogu vratiti slike i drugi podaci a ako je samo "popravio" mozda moze da se vrati kompjuter na neki raniji datum ali nisam sigurna da li ce se vratiti i slike

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Laptop, problemi;
16.2.2011 20:52:51   
Diabla
Ja imam probleme mehanickog tipa. Naime razvalio mi se ekran, tj ovaj donji dio gdje su sarafi. Neki djavo je pukao iznutra i sad se sve klima, sarafi poispadali. Moj laptop je iz Amerike donesen, DELL-ov i kod nas ih cak nema ni kupiti, tj imaju neki ali momak koji drzi radnju mi je iskreno rekao da to nisu originali. Ja ne znam postoji li u Srbiji predstavnistvo, da mogu da poprave? 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Laptop, problemi;
16.2.2011 20:54:06   
Diabla
Lu, nazalost ne moze nista! Ne znam da li imas particije, pa uvijek slike i sto ti je bitno cuvas na toj particiji.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Laptop, problemi;
16.2.2011 20:56:43   
minavb
IZVORNA PORUKA: Alexx RR
Kupi eksterni hard disk, ima jako lepih i ne mnogo skupih, pa uvek drzi slike, filmove i ostalo na tom eksternom hardu, a laptop samo za redovno user posted image


Ja ovako radim, bas da ne ostanem bez slika, muzike i filmova.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Laptop, problemi;
16.2.2011 21:02:28   
bebać

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni je kreten popravio laptop i obrisao mi SVE u njemuuser posted image
Neko je negdje pisao o obrisanim slikama...da li postoji ikakva mogućnost da se to vratiuser posted image
Nemam ništa, prazan, ko nov,kaže nije moglo drugačije a nije mi ništa rekao prije da će biti izbrisanouser posted image


kuku...baš mi je žao....jao trebala si pitat prije,a uostalom šta ti je radio pa ti obrisao sveuser posted image

nama je prije 2 mjeseca od prijateljice brat obnovio sistem(onaj stari valjda bio paouser posted image )...i baš sam ga pitala šta će biti sa slikama,jer u aparatu nemam ništa...m vazda mijenja te kartice i premećeuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 11:13:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ne moze, Lu, bar ne mi obicni smrtnici. Ja pretpostavljam da ga je formatirao, sto ce reci: pa-pa slikama i svemu ostalom user posted image
Kupi eksterni hard disk, ima jako lepih i ne mnogo skupih, pa uvek drzi slike, filmove i ostalo na tom eksternom hardu, a laptop samo za redovno user posted image



Ne razumeijem se, nisam ga mogla upaliti, bio je neki tekst, kao ako vam se gasi, ako ovo ako ono ...i imaju tri opcije za pokretanje nešto kao
last know...
 pokreni uobičajeno
 save ili safe mod
 
i onda odbrojava od 20 do 1 ali se ništa nije desilo i nisam mogla upaliti nikako
Ne znam jel vam ovo išta govoriuser posted image
I zanima me da li se to moglo uraditi bez da se sve izbrišeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 11:15:58   
Olga75
to se meni desavalo pre nekog vremena , onda ga je dever sredio , bio je neki problem sa memorijom , pokrenuo ga je pomocu linuksa , pa je poskidoa sve i onda ga je opravio user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 11:16:23   
Jeca*
Lu, moze! samo nemoj nista da snimas preko. Bar pokusaj sa ovim sto ti savetujem. Programcic se skine sa neta, zove se nesto tipa pci_filerecovery
on bi trebao da ti vrati sve sto si imala na kompu
bar probaj


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 11:19:47   
Lu
Ja da probam Jecouser posted image
Ok, nemam šta izgubitiuser posted image
Hvalauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 11:50:26   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni je kreten popravio laptop i obrisao mi SVE u njemuuser posted image
Neko je negdje pisao o obrisanim slikama...da li postoji ikakva mogućnost da se to vratiuser posted image
Nemam ništa, prazan, ko nov,kaže nije moglo drugačije a nije mi ništa rekao prije da će biti izbrisanouser posted image

Lu, ne znam da li ce ti ovo biti od kakve pomoci... mi imamo program TuneUp Utilities(ima da skines sa neta) i on ima opciju restore del_eted files, mm tako vraca  filmove... a savet za u buduce podeli memoriju kompa na vise particija(i za to postoji program), na jednoj drzi samo operativni sistem i programe, na drugoj fimove, slike ili sta god, treca za igrice i tako koliko god ti treba... ovako kad ti padne sistem ili ga neko namerno obori da instalira nov, tvoje slike i dokumenta ostaju sigurni....

< Poruku je uredio SareniVrabac -- 17.2.2011 11:51:47 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 11:53:26   
Jeca*
Vrabac je u pravu. Ja uvek imam c particiju sa programima i data particiju sa podacima. Tako nam je i na poslu
ovaj program koji pominje radi po istom principu kao i ovaj koji sam ja pomenula
probaj, nemas sta da izgubis.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 12:00:38   
SareniVrabac
to je definitivno spas... ja na kompu imam mislim 3 particije, mm na svom 4 ili 5... to nista ne usporava komp niti se gubi na memoriji, samo su stvari bolje organizovane... i nadji nekog ''''majstora'''' od poverenja da ti instalira komp jer ima svakakvih... sva sreca pa je mm zaduzen za odrzavanje nasih pa nemam takvih probema

< Poruku je uredio SareniVrabac -- 17.2.2011 12:01:02 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 12:09:58   
Ana RR
Kakav je to majstor? MM nikad nikome nije izbrisao podatke iz kompa, a popravio ih je milion.  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 12:18:39   
bebać

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ne moze, Lu, bar ne mi obicni smrtnici. Ja pretpostavljam da ga je formatirao, sto ce reci: pa-pa slikama i svemu ostalom user posted image
Kupi eksterni hard disk, ima jako lepih i ne mnogo skupih, pa uvek drzi slike, filmove i ostalo na tom eksternom hardu, a laptop samo za redovno user posted image



Ne razumeijem se, nisam ga mogla upaliti, bio je neki tekst, kao ako vam se gasi, ako ovo ako ono ...i imaju tri opcije za pokretanje nešto kao
last know...
 pokreni uobičajeno
 save ili safe mod
 
i onda odbrojava od 20 do 1 ali se ništa nije desilo i nisam mogla upaliti nikako
Ne znam jel vam ovo išta govoriuser posted image
I zanima me da li se to moglo uraditi bez da se sve izbrišeuser posted image


LU ovo se deilo nama identično,prije 2 mjeseca,i brat od moje prijateljice nam ej spasio podatke i obnovio sistem.Definitivno taj majstor ti je loš i pod hitno ga mijenjaj!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 12:19:54   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kakav je to majstor? MM nikad nikome nije izbrisao podatke iz kompa, a popravio ih je milion.  

Bas o tome pricam... zato treba naci nekog ko zaista zna sta radi

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 20:30:40   
Lu
IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kakav je to majstor? MM nikad nikome nije izbrisao podatke iz kompa, a popravio ih je milion.  

Bas o tome pricam... zato treba naci nekog ko zaista zna sta radi


Jooooj još me poslije ubjeđuje da je tako moralo bitiuser posted image
Bila sam bijesna ko ris i onako sam se iz srca izderala na njega na tel. i prekinula, idiot jedan, zato sam vas i pitala...kažem ja njemu, šta kad u banci padne sustav jel oni izgube naše podatkeuser posted image
Ma kreten uh!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Laptop, problemi;
17.2.2011 20:32:55   
Lu
Hvala vam svima na pomoći, pokušaću sa tim programima vratitiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Laptop, problemi;
18.2.2011 16:10:36   
Lu
IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni je kreten popravio laptop i obrisao mi SVE u njemuuser posted image
Neko je negdje pisao o obrisanim slikama...da li postoji ikakva mogućnost da se to vratiuser posted image
Nemam ništa, prazan, ko nov,kaže nije moglo drugačije a nije mi ništa rekao prije da će biti izbrisanouser posted image
[/quote]
Lu, ne znam da li ce ti ovo biti od kakve pomoci... mi imamo program TuneUp Utilities(ima da skines sa neta) i on ima opciju restore del_eted files, mm tako vraca  filmove...
a savet za u buduce podeli memoriju kompa na vise particija(i za to postoji program), na jednoj drzi samo operativni sistem i programe, na drugoj fimove, slike ili sta god, treca za igrice i tako koliko god ti treba... ovako kad ti padne sistem ili ga neko namerno obori da instalira nov, tvoje slike i dokumenta ostaju sigurni....

Vrabac, ovo sam pokušala, hoće da vrati ono što je obrisano iza datuma "popravka", ništa meni bitno.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Laptop, problemi;
18.2.2011 16:12:04   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Lu, moze! samo nemoj nista da snimas preko. Bar pokusaj sa ovim sto ti savetujem. Programcic se skine sa neta, zove se nesto tipa pci_filerecovery
on bi trebao da ti vrati sve sto si imala na kompu
bar probaj


Kad sam ovo potražila izbacilo ih je dosta i prva dva programa što sam pokušala, stopirao ih je antivirususer posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Laptop, problemi;
18.2.2011 16:18:24   
Ivanka 75
Kako da iskljucim touc pad na lap topu?
Imam bezicnog misa, a kad kucam sve mi se poremeti, i redovi  slova jer dotaknem touch pad. Ne mogu da nadjem u control panel-u a nema ni neko dugme za isljucivanje (kao na lap topu moje sestre)user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Laptop, problemi;
18.2.2011 17:01:05   
SareniVrabac
Lu, ae pitacu mm mozda on zna jos neku varijantu... iskreno te stvari ne radim ja nego on, pa se i ne udubljujem mnogo

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Laptop, problemi;
18.2.2011 17:19:03   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Lu, moze! samo nemoj nista da snimas preko. Bar pokusaj sa ovim sto ti savetujem. Programcic se skine sa neta, zove se nesto tipa pci_filerecovery
on bi trebao da ti vrati sve sto si imala na kompu
bar probaj


Kad sam ovo potražila izbacilo ih je dosta i prva dva programa što sam pokušala, stopirao ih je antivirus


Pitah muža, kaže da nađeš crack-ovan Runtime GetDataBack (for NTFS)
Verujem da si probala ručno da potražiš po kompu. Jel imaš program za skidanje to torenta?


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here