|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lilly - mama&baby club
18.2.2015 14:00:13   
wivern
MAMA&BABY CLUB
Danas sam isla da se prijavim u klub mama i beba. Bez veze je sto daju samo pelene br 2, ali zato ima gomila drugih stvari povoljno da se uzme. Pri tome mi je prodavacica rekla da karticu koristim uvek, i kad ne kupujem proizvode za klub jer ce se sabirati kupovine pa ce biti i nekih dodatnih akcija. Lepo, zaista.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lilly - mama&baby club
18.2.2015 15:16:57   
Anarunika
Bravo! Za ovo nisam znala. Čim dobijemo krštenicu krećem u pohod na poklone i povoljnosti user posted image Taman su mi Dm i Lilly jedno pored drugog user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lilly - mama&baby club
18.2.2015 16:36:46   
Klarita
Hmmmmmm znala sam za DM, ovo tek sad vidim. Nisam razumela najbolje, ja mogu da se prijavim bezobzira sto mi je veca beba, samo ne dobijam peleneuser posted image mozak mi na rezerviuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lilly - mama&baby club
18.2.2015 16:44:52   
vonavoj
BIla sam juce i uclanila se,dobila pelene 2ku,prosledicu drugarici,ali dobice se kartica sa popustima,relativno dobrim. Do trece godine vazi!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lilly - mama&baby club
18.2.2015 18:42:41   
wivern
Klari možeš, ide do godinu dana bebe.. Valjda user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lilly - mama&baby club
18.2.2015 20:06:49   
QueenJ
Ja čekam karticu. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lilly - mama&baby club
18.2.2015 22:22:19   
New Mom
Moze, Klari. Do prvog rodjusa je moguca prijava, kartica vazi do treceg, za bebe do sest meseci dobijaju se pelene br.2.

Samo pokazes izvod iz m.k.r. na uvid i popunis zahtev.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lilly - mama&baby club
19.2.2015 6:53:10   
branki*
i mi smo bili,dobili smo veliko pakovanje evy baby pelena,velicina 3 i cekamo tu karticu..ja sam to ovde razglasila svi svezim porodiljama koje poznajemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lilly - mama&baby club
19.2.2015 10:27:37   
vonavoj
Kako razlicito dele! Ja sam dobila malo pakovanje njihovih pelena,2ka!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lilly - mama&baby club
25.2.2015 10:30:25   
QueenJ
I kod nas njihova 2. A kartica stigla jutros! Jedva čekam da je ponovimo! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lilly - mama&baby club
25.2.2015 11:07:42   
wivern
I kod nas malo, ali je lepo sto negde daju velika pakovanja. Mislim da je to u mestima gde nema toliko beba i gde mogu to da ispostuju. U bgd-u je to nemoguce. Ja kad sam isla da se prijavim tolika je guzva bila na prijavi da sam prosto bila zabezeknuta.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lilly - mama&baby club
25.2.2015 11:30:12   
branki*
moguce,bor nije veliki grad..a,sa tom karticom,je li mozemo sve bebece proizvode uz popust da kupujemo ili samo lili proizvode?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lilly - mama&baby club
25.2.2015 11:32:40   
wivern
Ja mislim samo neke, ali rekoh vec da mi je prodavacica sugerisala da za svaku kupovinu dam karticu bez obzira sta kupujem. Jer ce oni verovatno nagradjivati i stalne potrosace sa necim. Pa ce gledati ko koliko kupuje. Tako da cu ja karticu davati za sve kupovine, pa sta bude bude.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lilly - mama&baby club
25.2.2015 11:35:31   
branki*
ok,wivuser posted image hvala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lilly - mama&baby club
25.2.2015 11:48:03   
QueenJ
Nisam razumela da li mesečno ili nedeljno menjaju artikle koji su na akciji uz karticu. Nije ni bitno...
Uglavnom, da, treba stalno davati karticu, jer piše u pisamcetu koje sam dobila uz karticu da za aktivne članove spremaju iznenađenja i čestitaju detetu 1, 2. i 3. rođendan. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lilly - mama&baby club
25.2.2015 12:18:03   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: wivern

I kod nas malo, ali je lepo sto negde daju velika pakovanja. Mislim da je to u mestima gde nema toliko beba i gde mogu to da ispostuju. U bgd-u je to nemoguce. Ja kad sam isla da se prijavim tolika je guzva bila na prijavi da sam prosto bila zabezeknuta.

i ja sam isla dva puta,nisu imali pelene da mi daju,onda nisu hteli da mi prime prijavu!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lilly - mama&baby club
25.2.2015 12:46:28   
QueenJ
Svašta, Von... Baš ružno od njih.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 2:33:54   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: wivern

Ja mislim samo neke, ali rekoh vec da mi je prodavacica sugerisala da za svaku kupovinu dam karticu bez obzira sta kupujem. Jer ce oni verovatno nagradjivati i stalne potrosace sa necim. Pa ce gledati ko koliko kupuje. Tako da cu ja karticu davati za sve kupovine, pa sta bude bude.


I meni rekoše danas ovo, prijavismo se i mi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 9:13:59   
QueenJ
user posted image
Mi još nismo ponovili karticu... user posted image A jedva sam čekala. Al' nikako da odem u Lilly.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 9:18:20   
serpica
Ja nisam ispratila jel mogu i ja da uzmem tu karticu iako je bebec star 18m? Ili samo novorodjene bebe?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 9:37:57   
branki*
serpi,mislim da vazi dok beba ne napuni godinu dana,tako pise u clanku.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 9:45:46   
Modessty
Kolko videh ono pisano sitnim slovima mogu se prijaviti i koristiti karticu do 3. godine.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 9:49:07   
branki*
aaaa,e,pa,moguce,ja nisam citala ta sitna slova.onda,ver ne dele pelene,nego samo karticu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 11:59:46   
wivern
Serpi mozes, a i kad te vide trebalo bi da ti daju 2 kartice user posted image
To nije losa ideja, sto ne uvecavaju popust sa brojem dece. To bi bilo lepo.
Ja sam od jutros u fazonu bajki, ocigledno

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 12:01:22   
serpica
Wiv hvala user posted image user posted image idem popodne pa cu da vidim,onda ce ako uzmem tu karticu sada verovatno da vazi i kad se porodim?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here