|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljuljaška / ležaljka za bebe
25.11.2008 12:05:16   
Jeca*
Ovo je isto fenomenalna stvar. Mi smo je dobili na poklon od bake i deke (mada smo sami birali user posted image ). Moja drugarica ima i kaže bebac joj često zaspi u njoj. Moj Luka u početku nije uspevao da zaspi, nego je samo uživao. Sad itekako lalka u njoj user posted image  Super stvarčica.

GRACO

< Poruku je uredio Jeca RR -- 23.5.2010 1:01:05 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ljuljaška
25.11.2008 12:07:28   
Anoniman
Mi je nismo koristili ali sam čula da je super stvar. Zaista nisam imala gde još i to da stavim... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ljuljaška
25.11.2008 12:57:33   
guppy RR
Ja sam bila protiv BAŠ zato što beba zaspi u njoj. Ne mogu da zamislim šta bi onda kad porastu i nemaju više ljuljašku... Da ih nosim po stanu 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ljuljaška
25.11.2008 13:13:59   
Jeca*
Mi smo ljuljasku hteli bas ato da ga ne bi nosili. I sad je ok kombinacija. Malo ga nosimo, malo se ljulja...Ma nikako da prodju ovi grcevi user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ljuljaška
25.11.2008 13:44:31   
guppy RR
Jeco... POLAKO!
To je samo par meseci napram n godina... znam da je teško, budi JAKA!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ljuljaška
25.11.2008 14:54:20   
Jeca*
Ma meni je žao bekana, nije mi za mene. Znam da e on toga neće sećati, ali tako tužno plače....user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ljuljaška
25.11.2008 15:04:37   
guppy RR
Ti si njemu najbolja mama i on to zna,
proći će i njegov a i tvoj bol u srcu user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ljuljaška
25.11.2008 15:28:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca02

Ma meni je žao bekana, nije mi za mene.


Joj bre Jeco!!!! I naša deca su tužno plakala, to je normalno. I proći će! Glavu gore!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 8
   [Obrisana poruka]
2.12.2008 18:13:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ljuljaška
11.12.2008 12:17:34   
prase
Joj... Uroš bi sigurno uživao u ovoj ljuljašci... ali stvarno ne znam gde bih još i nju stavila user posted image Da li to može nekako da se sklopi, pa da se skloni u neki prostor razumne veličine? Još jedno pitanje: da li beba u tome sedi, ili je fazon kao car seat 0+, kao sedi ali ima jaku potporu duž celih leđa?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ljuljaška
13.12.2008 10:32:03   
MERYEN
Ja sam kupila ljuljku majcino krilo se zove,uziva u njoj moj JOVAN.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ljuljaška
13.12.2008 13:12:04   
Jeca*
Supeeeer user posted image
ne znam koja je to luljaska "majcino krilo"..hajde ako mozes ubaci neku sliku sa neta da je vidimo

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ljuljaška
15.10.2009 15:45:21   
Anoniman
Evo Trinny user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ljuljaška
15.10.2009 15:49:51   
Anoniman
e pa extra... mislim da bi moja Sara uzivala u njoj, a i ja, otpadose mi ruke, a tek je nepunih mesec dana... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ljuljaška
15.10.2009 18:36:30   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ja sam bila protiv BAŠ zato što beba zaspi u njoj. Ne mogu da zamislim šta bi onda kad porastu i nemaju više ljuljašku... Da ih nosim po stanu 


mi smo je sklopili kad je Luka imao 10-ak meseci. Mogli smo jos da je koristimo, ali vec je izgustirao. MEsecima je slatko spavao u njoj, ali kao i svaka faza i ta ga je prosla, tako da nikada nismo imali problem sa tim.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ljuljaška
15.10.2009 18:54:03   
gagana83
Jaoj,kako je lepa Jeco!!!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ljuljaška
16.10.2009 10:07:03   
gagana83
Jeco,ima li ova ljuljaska potpuno ravan lezeci polozaj?

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ljuljaška
16.10.2009 10:11:53   
simke

IZVORNA PORUKA: gagana83

Jeco,ima li ova ljuljaska potpuno ravan lezeci polozaj?

Ima 3 polozaja,a imas i sliku,pa pogledaj(postavila je Jeca)user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ljuljaška
16.10.2009 10:14:48   
Anoniman
user posted image

evo ja sam imala ovakvu ...i baš sam je dobro iskoristila za oboje djece i ono sto je dobro imala je hiljadu nekakvih položaja i prije pet godina je bila 50-60 eura

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ljuljaška
16.10.2009 10:17:59   
gagana83
Ma videla sam sliku al mi opet tu nesto nije jasno user posted image (joj sto volim ovaj smajliuser posted image ),mislim da nema potpuno lezeci vec samo onaj kao sto ide na autosedistima gde su nozice i glava malo podignuti u odnosu na ostatak tela

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ljuljaška
16.10.2009 10:19:50   
Anoniman
Gagana ova slika što sam ti je postavila ima hiljadu položaja ...doduše kad se namijesti kao skroz ravni ima udubljenje za guzu al sam ja to riješavala tako što spengam jastuk ispod sjedalice ili ubacim u taj dio za guzu par pamučnih pelenica da izravnam 

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ljuljaška
16.10.2009 10:20:35   
bonita
ovo je super stvar,ha ha,kako sakuplajm ideje,pa kada dodje vreme ne trebam misliti sta mi sve treba zauser posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ljuljaška
16.10.2009 10:21:23   
Anoniman
eeeeee...gdje je ovaj forum bio 2005 user posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ljuljaška
16.10.2009 10:23:07   
simke
Ja sam je videla uzivo dragauser posted image Ima 3 polozaja kao i kolica,potpuno lezeci,polusedeci i sedeci poloza.user posted image Kosta kao i kolicauser posted image

< Poruku je uredio simke -- 16.10.2009 10:24:34 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ljuljaška
16.10.2009 10:23:16   
bonita
bas i ja to kazem.kakvi pedijatri kada imam vas za sve user posted image user posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here