|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mašina za sušenje veša
8.6.2008 15:58:26   
guppy RR
Možda se to čini kao glupost, ali ja uz blizance i manjak vremena više ne znam da preživim bez mašine za sušenje veša. Pre sam svaki dan oprala rundu veša, kačila, skidala, pa pada kiša, pa… A sada nedeljom operem sve što moram, osušim usput (dok se jedna tura pere, druga se suši) i zimi nam je to bio SPAS. Mali stan, vlaga…

Garderobe za decu imam toliko manje baš zbog toga, jer sve može biti u 3 sata oprano i suvo.
Svaka čast onome, ko je to izmislio
user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mašina za sušenje veša
11.6.2008 11:08:39   
Lidija
Ej sto masine tice to je exstra preporucujem je svim,lepo je kad prodjem ulicom a ljudi me pitaju kako to da mi ves tako mirise,a i za zimu je spasuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mašina za sušenje veša
6.8.2008 12:32:44   
AleksandraDj
Ja bih je tako rado kupila ali imamo tako malo kupatilo i onu masinu za ves (usku sto se otvara odozgore) pa ne mozemo da stavimo jednu na drugu.. A i to rade ljudi.. Nego cekamo da se sledece godine (ja se iskreno nadam) odsele suprugovi roditelji pa cu je uzeti makar stajala na plafonu.. user posted image
Inace sam strasna pristalica svih stvari koje ti u kuci pomazu i stede dnevno barem 2-3h. Tako da cim sam se udala kupila sam masinu za sudove, multipraktik, dobar sporet imikrotalasnu za kuhinju, ja jako volim da kuvam i prckam po kuhinji a te stvari dnevno stede barem sat vremena.. Zato ne trebe stedeti para za pomoc u kuci.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lidija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mašina za sušenje veša
14.8.2008 11:04:23   
Mama37
Svakako je dobro imati je ali ni ja je nemam gdje zbog malog prostora ..sada sam u fazi razmisljanja sta kupiti i kakvu ..jer napokon sam ostvarila prostor ..i javim kad kupim kakva je i koliko korisna user posted image user posted image

_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mašina za sušenje veša
7.9.2008 21:43:52   
prase
A sta mislite o masini koja i pere i susi ves? Meni je to (zbog prostora) jedina opcija... i zvuci primamljivo... i rado bih je posedovala... user posted image

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mašina za sušenje veša
8.9.2008 8:30:01   
Anoniman
Ja imam takvu. Sušaru smo koristili svega par puta. Ok je. Kažu da peškiri budu kao novu kada ih tako osušiš-još nisam probala.
Savet: ne sušiti platnene pelene u sušari-neizvodljivo ih je ispeglati posle... user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mašina za sušenje veša
8.10.2008 10:31:24   
gulivercic
Ja bas planiram da kupim masinu za pranje i susenje vesa. Deluje mi ekstremno prakticno. Nasla sam neku Indesit widxl106 za 33.799,00 dinara. Skuplja je od obicnih ali bar mogu i da susim ves. Kapacite pranja:6 kg* Kapacitet sušenja: 5 kg* Maksimalna brzina:1000 rpm* Energetska efikasnost: B* Efikasnost pranja:A* Efikasnost sušenja: C* Led displej* Fuzzi logic* Odloženi start* Brzo pranje za 30 min* Potrošnja energije pri standarnom pranju/sušenju na 60C:1.02/4.84 kW/h* Boja bela* Dimenzije(ŠxVxD):85x59.5x53.5cm* Garancija 2 godine.
Kad bih ja jos znala sta je Fuzzi logic user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mašina za sušenje veša
8.10.2008 12:32:10   
Anoniman
Krenula sam da čitam... i u glavi kontam da ću da ti napišem da je ista kao moja, onda sam stigla do tog Fuzzi i više nisam znala dal je ista... user posted image

Baš ću pogledati kada stignem kući. A šta je nacrtano kod og Fuzzi-ja? user posted image

(odgovor članu gulivercic)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mašina za sušenje veša
25.11.2008 21:32:21   
Toto
Imam neku mašinu za sušenje koju sam nasledila od svekrve(gorenje) i bila mi je odlična za sušenje bebi stvari pa i pelena.Idealna je za peškire,posteljinu i veš(budu kao sa reklame za omekšivač) ali mi se loše pokazala za farmerke, majice,dukseve itd jer se jako skupe.Možda je u pitanju to što je stvarno neki stari model ali sve u svemu super radi skoro svaki dan.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mašina za sušenje veša
11.12.2008 22:55:05   
sonja999s
i ja imam masinu za susenje vesa, odlicna stvar!!! za sat-sat ipo je sve suvo..milina..ne smem svaku stvar da stavljam u susaru, zavisi od materijala.

(odgovor članu Toto)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mašina za sušenje veša
19.3.2009 11:30:49   
NadaR
I ja moram pod hitno da investiram u jednu dobru...user posted image
Stalno virim hoce li kisa ili hoce li mi vjetar srusiti stalak sa vesom sa balkona...
Moram u potragu...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 11:42:50   
Natana
Obozavam masinu za susenje vesa!!! Imamo kondenzacionu (ne treba odvod mozes je staviti bilo gde). Mi je drzimo u drugoj sobi, ali cemo je prebaciti na terasu zbog bebe koju zelim da tamo preselim. Ako izvadis stvari odmah po zavrsetku i stavis na ofinger (majce) ne moras ih peglati. Naravno, kao i sve drugo u zivotu, sto je skuplja i kvalitetnija to je i bolja. Uzela sam Gorenje masinu pre 3 godine (isplatio se svaki din. najvise mrzim kad vidim ves na terasi)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 11:58:25   
mili15
Ja imam jako lose iskustvo s tom masinom tako da je ne bi vise nikad uzela,srecom pa imam poseban prostor za susenje vesa.user posted image



_____________________________

Nase sunce se rodilo........

(odgovor članu Natana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 17:27:16   
gina
Gulivercic, ja imam tu Indesit masinu za pranje i susenje vesa.
Moram ti reci da jaakkooo guzva ves jer ona nije kondenzacijska susilica. Kao sto Tasa rece, nemoguce je osusiti ves koji se 100% osusi u njoj. Koristila sam je svega par puta za susenje user posted image .

A sto se tice masine za susenje vesa, pre 7 godina smo kopili AEG susilicu kondenzacijusku koja susi 6kg vesa i to je fenomenalna stvar!!! Skoro da nista ne peglam, sve je lepo i mekano kad izadje iz nje.
Takvu napravu preporucujem jer ustedi uzasno puno vremena i zivaca.

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 17:36:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Toto

ali mi se loše pokazala za farmerke, majice,dukseve itd jer se jako skupe.


Chitam temu....svi hvale...nishta mi nije jasno...jer moja drugarica proklinje....i onda naidjem na ovaj komentar....user posted image
Meni bi mashina najvishe trebala bash zbog ovih stvari....jer mi nije problem sachekati i nedelju dana da mi se oshushi krevetnina...i peshkiri....ali garderoba user posted image



(odgovor članu Toto)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 17:57:23   
Delijagirl
Ja nemam svoju masinu za susenje vesa ali patim za njom. Ima je moj kum u hostelu zbog prakticnih razloga jer treba da opere i osusi brdo posteljnine. On je takodje dosao na ideju prvo da nam kupi samo susaru ali posto nas sada zajebava i ves masina da nam jednostavno kupi 2 u 1 i da resimo i taj problem.
Inace ja sam kod njega u hostelu od proslog septembra do februara prala i susila ves i to bas sve. Samo ubacim unutra i teraj mile i nista mi se nije skupilo ili da bi imala nekih drugih problema sa tim... A takodje mi izduva sve dlake od zivuljka sa odece i absolutno sam presretna zbog toga.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 22:16:21   
Natana
Ja sam kupila odvojeno masinu za ves i masinu za susenje. Receno mi je sa mnogo strana da masina koja i pere i susi nije tako dobra kao odvojeno. Napravi malo istrazivanje pre nego sto se odlucis, mislim da ces poludeti kada shvatis da moras da odvadis opran ves jer pere recimo 6 kg a susi 4 kg

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 22:20:21   
Lu
Slažem se Natana,ja sam napravila tu grešku,ma donekle sam bila svjesna nego zbog prostora...ipak sam se zeznula.
Sada znam oprati samo pola mašine koliko može osušiti ili zimi ostatak po radijatorimauser posted image

(odgovor članu Natana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 22:23:31   
2002m
imam gorenje masinu za susenje.Spasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 22:25:34   
mihi
Ma meni to susenje ne odgovara, imam vesernicu u kojoj samo ja susim ves i ne bih kupavala tu masinu ona dosta haba pamucne stvari kad ih susi, za sintetiku i pola pola varijantu je ok.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 22:30:51   
2002m
leti sirim ves na terasi a zimi moram u masini.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2009 22:35:45   
mihi
To i jeste resenje za zimu kad ne moze na terasi jer nece da se susiuser posted image .

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mašina za sušenje veša
21.10.2009 20:20:25   
kosmajac1
za indesit ves masine je veoma losa postprodajana podrska i servis tako da ako se nesto pokvari dugo se ceka na popravku, gorenje je zbog toga najbolje resenje

(odgovor članu gulivercic)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mašina za sušenje veša
21.10.2009 20:22:43   
kosmajac1
to je najbolja varijanta koju i proizvodjaci preporucuju, odvojeno pa jos jedna na drugu zbog prostora!!!

(odgovor članu Natana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mašina za sušenje veša
21.10.2009 20:39:02   
Buba76
I mi planiramo da je kupimo(mada ne znam gde cu s njom).
Onda vi iskusne preporucujete Gorenje? Da ne kupim kombinovanu Indesit? Da li je problem toj masini ako je stavim na terasu? Ne bi padali kisa i sneg na nju...

(odgovor članu kosmajac1)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here