|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mikroginon
10.1.2012 9:46:22   
LIXI
Da li smem da pijem mikroginon inace sam MTHFR-heterozigot, PAI 4g/5g,Lupus antikoogulans 1.2, CRP-6 pri cemu sam su  mi normalni RF i Waler Rose? Spremam se za treci pokusaj VTO.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mikroginon
10.1.2012 18:07:49   
LIXI
Ne znam.

(odgovor članu LIXI)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mikroginon
11.1.2012 11:04:44   
detlic
Mojoj kumi koja je imala flebotrombozu, usled genetske mutacije (trombofilija) su zabranili bilo kakve hormone i antibebi. I rekli su joj obavezno heparin cim ugleda plus na testu. Ne znam primas li kakvu terapiju, ali oprezno sa hormonima i VTO

(odgovor članu LIXI)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mikroginon
11.1.2012 11:28:59   
LIXI
Detlic hvala za odgovor.Krajem janura pocinjem sa terapijom za vto.Dr mi je rekao da ce da bude dug protokol i da od menstruacije krecem sa mikroginonom. Pitala sam ga da li je strasno zbog mutacija koje imam, a on je rekao da nije.

(odgovor članu detlic)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mikroginon
26.1.2012 14:03:33   
neron
jel normalno da dok pijem ove tablete imam osjecaj ko da cu dobiti, tj imam simptome pms-a, svaki sekund  imam osjecaj ko da ce mi krenuti menstruacija , a popila sam tek sedam tableta.

(odgovor članu LIXI)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mikroginon
23.2.2012 20:37:23   
Zell
Ja ga pijem vec mesec dana i kao da sam ceo mesec u PMS-u... odvratno....

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mikroginon
26.2.2012 16:36:58   
daca77
Ja sam popila 11.tabl., ali i dalje je prisutno tackasto krvarenje...pitam se dokle ce trajati?user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mikroginon
26.2.2012 21:47:46   
jelena038
ne znam vise sta je o mikroginona, a sta od letroxa, ali ja ludim.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mikroginon
27.2.2012 8:19:29   
daca77
Jelena, a sto ludis? Imas neke druge tegobe?

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mikroginon
27.2.2012 8:52:45   
neron
jelena ma opusteno navici ces se . znam kako ti je i ja u toku dana znam biti depresivna,bjesna pa ekstremo sretna , al vec sam se navikla na te promjene raspolozenja. samo se sjeti da je to 2 mjeseca a da vreme leti tako da ce se i to zavrsiti brzo.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mikroginon
27.2.2012 9:11:07   
daca77
A ja uopste nemam tih tegoba...user posted image

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mikroginon
27.2.2012 9:12:45   
neron
svako drugacije reaguje, budi sretna sto nemas nikakvih da kazem nus pojava.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mikroginon
27.2.2012 9:24:29   
daca77
A ja pijem po jednu tabletu dnevno...

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mikroginon
27.2.2012 9:38:00   
jelena038
neron, nadam se da je od mikroginona i da ce zavrsiti za dva meseca, al ako je od ovo drugo, pa nece valjda ovako biti uvek, do kraja zivota c ga piti!

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mikroginon
27.2.2012 9:45:36   
daca77
jelena, a koliko dnevno pijes mikroginon?

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mikroginon
27.2.2012 9:47:15   
neron
to ti je najvjerovatnije od oba lijeka, al taman dok dodje vreme da se resis mikroginona dotad ces se navici i na letroks tj organizam ce se navici na hormone.
ja sam se taman uspjela navici na sve to iako imam jos promjene raspolozenja , i taman kad se navikla sad trebam krenuti i sa dekaptilom ili kako se vec zove, pa ocekujem opet da ce se pojaviti novi problemi.
jelena dovoljno da ti kazem da sam ja juce htjela muza da ubijem bez razloga jednostavno mi je sve smetalo, a evo jutros sretna ko pticica. al kontam izdrzacu jos ovih sedam dana nekako.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mikroginon
27.2.2012 9:50:35   
Zell
Daco, kontam da svi piju po 1 dnevno i to uvece meni su rekli najbolje oko 8-9 sati i da gledam da bude otprilike uvek u isto vreme (do pola sata tamo vamo)

Ja jedva prezivela prvi mesec, user posted image počela sinoć, sad sam kupila jos jednu kutiju pa opet od 5 dc počinjem, nadam se samo jos ovaj mesec... i da, negde procitah da je dosta njih user posted image vec prvi mesec po prestanku uzimanja kao, jajnici se odmore dok ih pijes pa bude jača ovulacija user posted image

< Poruku je uredio Zell -- 27.2.2012 9:52:53 >

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mikroginon
27.2.2012 9:53:08   
neron
i meni su rekli jednu dnevno, osim u slucaju ako krene krvarenje onda treba piti dve odjednom.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mikroginon
27.2.2012 10:04:55   
daca77
Meni je dr prvo rekao da odmah pijem po 2 tabl., ali je onda promenio odluku i napomenuo da od 14dc ubacim progesteron-orgametril...njega sam ranije teze podnosila, ali ova sada kombinacija mi bas  prijauser posted image

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mikroginon
27.2.2012 10:10:31   
jelena038

IZVORNA PORUKA: neron

to ti je najvjerovatnije od oba lijeka, al taman dok dodje vreme da se resis mikroginona dotad ces se navici i na letroks tj organizam ce se navici na hormone.
ja sam se taman uspjela navici na sve to iako imam jos promjene raspolozenja , i taman kad se navikla sad trebam krenuti i sa dekaptilom ili kako se vec zove, pa ocekujem opet da ce se pojaviti novi problemi.
jelena dovoljno da ti kazem da sam ja juce htjela muza da ubijem bez razloga jednostavno mi je sve smetalo, a evo jutros sretna ko pticica. al kontam izdrzacu jos ovih sedam dana nekako.


meni je zaovica juce istresla u lavabo belanca za slag za krempitu u sudoperu, misleci da je voda, preplakala sam celo vece ostavivsi ih sve u dnevnoj da mi se smeju sto sam budala i placem zbog jbnh jaja. onda sam plakala sto niko ne razume i sto sam skroz sama u tom osecaju i evo opet placem.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mikroginon
27.2.2012 10:20:40   
neron
ja popijem mikroginon u 11 i mene uhvati bjes , nervoza i depresija svaki dan izmedju 1 i 3 sata, medjutim kako sam sama u tom periodu i bas u tom periodu ne izlazim iz kuce i nevidjam se ni sa kim pa nekako sve to i prodje, al zato nedelja kad je mm slobodan i ne radi kao npr juce bukvalno bi ga ubila u tom periodu izmedju 1 i 3 ma smetala mi kad kad cuti a onda kad mi se obrati jos vise mi smeta , ma bukvalno sve mi ide na nerve , al dobro i on to konta pa pokusava koliko toliko da mi udovolji.  zato da znam kako ti je . ja sam se juce rasplakala zato sto je pricao preko skajpa sa bratom a ne sa mnom.
al dobro samo kad pogledam u kutiju i vidim da su tablete pri kraju odma mi lakse bude, prezivjece se i to.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mikroginon
27.2.2012 10:31:12   
daca77
Prosto mi zvuci neverovatno...ja lek popijem oko 16h i vec samu 17h u gradu i bas mi je lepo...opusteno na kaficu sa mm, malo soping i tako...

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mikroginon
27.2.2012 10:32:27   
jelena038
ja jos pola prve imam.. meni se to isto desava, s tim sto ja u 8 popijem letrox, pa me ves oko 9-10 stigne prvi talas krize od njega, a onda u 11 popijem mikroginon i to me dokusuri, bukvalno.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mikroginon
27.2.2012 10:41:49   
neron
e sad tek skontah i ja popijem tivoral za stitnu ujutro u pola 8 i do 11 sam ekstremno sretna i zadovoljna i sve mi je savrseno sve dok ne krene mikroginon na scenu, koji me obori. izleda da mene jedno dize a drugo spusta.
daco zahvali se bogu sto nemas problema sto te ne rade hormoni, tj sto ih ne osjecas.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mikroginon
27.2.2012 11:50:06   
daca77
Zahvaljujem se ja, jer bi bilo zabavno posto se kod  oba leka kao nus pojave navode razdrazljivost,  promenu raspolozenja itd...

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here