|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠT...
13.10.2016 14:05:34   
marketing RR
Domaći brend Milami, proizvođać dečije obuće, korača zajedno sa mališanima širom Srbije i regiona.

Pitamo mame na Ringeraji šta one imaju da kažu na temu udobnosti i kvaliteta Milami obuće, i kakvi su njihovi utisci.


user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 15.11.2016 22:32:46 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
13.10.2016 15:06:16   
lesica

Milami patofnice su godinama unazad naš izbor!
Pre svega kvalitet im je odličan, u rangu najboljih proizvođača dečije obuće, dok je cena daleko pristupačnija, što itekako znači posebno roditeljima sa više dece, jer će po ceni jednog kvalitetnog para nekog poznatog brenda, moći da kupe čak dva odlična para Milami patofni!
Stopalo u Milami patofni diše, đon je perfektan, savitljiv, mekan i udoban, ne kliza se.
Kod svih modela, a isprobali smo razne, uložak je kožan te se nožice, iako u patofnama provedu dug vremenski period tokom dana, ne znoje. Svaki do sada isprobani model ima ojačanje oko pete, a pojedini modeli imaju i dodatno ojačanje napred, što dodatno štiti nogu, ali i samu patofnu od preranog habanja.
Ono što bih mogla da istaknem jer već niz godina nosimo Milami patofne, te smatram da zaista imamo iskustva, je da i dalje na mene ostavljaju pozitivan utisak zato što i nakon dugog svakodnevnog nošenja, dok ih ne prerastu, bukvalno ne mrdnu što se kvaliteta tiče. A modeli patofni za stariju decu su, moram napomenuti, posebno lepi, i što kaže Lenka– „Baš su za veliku decu, a ne za bebe“

E da, Damjanove prve cipelke su bile isto Milami - pristojna cena vrlo, kvalitetne, kožne, mekane i vrlo lepe što se izgleda tiče.
Sad su u planu dublje cipele za ovaj brrr period, i mislim da ću im naručiti definitivno neke preko Milami web prodavnice - jeftinije nego u radnjama neće biti poštarine za dva para.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
13.10.2016 16:05:17   
dunja RR

Milami su naše prve patofne, udobne, komforne i što je meni kao mami najvažnije, čvrsto drže zglob i stopalo - anatomski su oblikovane tako da prate prirodni oblik stopala. Moj sin je u njima stabilan, može slobodno da hoda i trčkara.
Omiljeni dezen nam je Navy blue cars sa autićima, kamionima, zvezdicama i oblačcima. Kada ih ne nosimo, vrlo rado se igramo sa njima :)

Imamo sve modele sa ovim dezenom, krenuli smo od letnjih i trend modela za toplije dane, koristili smo ih i za napolje bez problema, a za vrtić, u koji polazimo za koji dan, opremili smo se sjajnim Best Navy blue cars patofnicama.

I ne samo što se tiče patofnica, Milami nas je oduševio i sa svojim starkicama, koje vrlo rado nosimo kada hoćemo da budemo šmekeri ...pa čak ponekada u njima i zaspimo, nakon neumornog trčanja :)

Za jesen smo već odabrali jedan od novih modela Milami, a za zimu ćemo se opremiti Milami čizmicama za sneg. Preferiramo online kupovinu, jer uz pomoć kalkulatora veličina na Milami sajtu, vrlo lako možemo odabrati pravi broj, bez odlaska u radnju.

I sve to po vrlo povoljnim cenama, što je takođe jedan od važnih segmenata, jer nogica raste stalno, a obuća se mora imati.


Mi uživamo u našim Milami koracima!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
13.10.2016 16:07:21   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mama krava

Ja obooožavam Milami obuću! Od početka nosimo ISKLJUČIVO njihove patofne, jer, osim što sam lokal-patriota user posted image , milsim da su najbolje patofne za odličnu cenu!



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
13.10.2016 16:15:30   
emicaa
mi na zalost nismo do sad isprobali njihove modele ali sam sigurna da cemo cim odemo u Doboj kupiti ako nadjemo i ispraviti tu gresku user posted image
Imaju divnih modela.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
13.10.2016 16:22:14   
Animsaj9
Nismo ni mi probali , ali sve pohvale sam cula za njih , tako da cemo ih i mi rado nosati uskoro

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
13.10.2016 17:38:20   
isidora88
nemam iskustva sa njihovim patofnama, stariji sin nosi neke sportske platnene patike jer je predskolac i on je "veliki" za patofne, kako on voli da kaze..., ali mladji sin je u fazi prohodavanja i sigurna sam da cemo uskoro u kupovinu prvih cipelica i patofnica, a sudeci po komentarima ostalih mama, Milami ce biti nas izboruser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
13.10.2016 19:56:56   
serpica
Obuća Milami je divna, udobna, čvrsta, kvalitetna i prelepih dezena. Nudi veliki izbor i za dečake i za devojčice.
 
Moj sin je oduševljen novim, kako on kaže "svemirskim patofnama sa astronautima", a i mama zajedno sa njim.
 
Svaka preporuka za patofnice, a za jesen smo već izabrali cipelice iz nove Milami kolekcije.
 
Još da nam seka prohoda i da upotpunimo utisak roze bojom.

Hvala Vam što postojite!

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
13.10.2016 22:44:33   
dejana007
Ovakvo je bilo moje lično iskustvo sa Milami obućom:

Prošle jeseni sam spremala klinca za vrtić, nedostaju patofnice. On inače ima ravna stopala i vagnus stopala pa nosi svoje uloške za obuću koju naknadno kupujemo. Verujte mi obišla sam ceo grad ( a Niš nije ni malo mali grad) i naisla sam na jako nekvalitetnu obuću koja se deformiše nakon par nošenja, ili s druge strane jaaako skupu obuću koja je imala zašiven anatomski uložak te nam ni to nije odgovaralo bez obzira na čvrstinu obuće. Onda sam ušla u prodavnicu obuće Metro u Nišu, na trgu. I tu videla patofnice. Sećam se da sam baš pomislila kako su dovoljno duboke, taman ni mnogo tvrde ni mnogo meke, i da uložak nije statičan odnosno mogao je da se skloni. Dezen fenomenalan, br. 31. Odmah sam ih kupila. Zute su bile. Moj sin obožava žutu boju. Meni su bile lepe, nežne i na dečakovoj nozi su delovale savršeno. Nosio ih je sa svojim ulošcima za obuću sve dok nije preraso broj. Što znači da se nisu ni izdeformisale ni oštetile za nekoliko meseci nošenja. Prezadovoljna sam bila kvalitetom i cenom. Od tada ne menjam. Kada sam videla reklamu ove obuće na forumu "Ringeraja" bila sam se prijatno iznenadjena jer sam već imala iskustva sa njihovim patofnicama. Iskreno što se tiče druge obuće nemam iskustva, ali sam tek sada videla da imaju i druge modele obuće tako da ću ovu svoju "grešku" vremenom ispraviti.

To je moje prvo iskustvo sa milami patofnicama.

< Poruku je uredio dejana007 -- 13.10.2016 22:46:14 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
14.10.2016 12:29:50   
Maraj
Ja sam za MilaMi prvi put cula ovde ma RR. Pogledala sam njihov sajt. Odlicni su modeli a i cena im je super. Mi smo prve cipelice kupili pre manje od mesec dana . Vec su knap tako da razmisljamo da kupimo MilaMi cipelice. Inace moj sin ima širi ris , tako da mislim da bi nam odgovarao ovaj model
Vidim da ih ima u par radnji u Piramidi , tako da idemo sad za vikend da isprobamo MilaMi user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
14.10.2016 12:42:08   
lesica
Maraj, Damjan je nosio OVE doduše druge tonove user posted image

Pokušaću da iskopam negde fotku gde ih nosi, ma mnogo su mu slatke bile. I stvarno mi deluju mekano i udobno, i kada su na nozi.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
14.10.2016 12:56:27   
Maraj
Les , preslatke su. Bas sam ih i ja gledala al moj muz zapeo da mu kupujemo samo na cicak. Kaze tesko mu da mu vezuje pertle. Al bas su mnogo sladje ove na pertlanje. Preslatki su im modeli

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
14.10.2016 13:08:27   
lesica
Joooj jesu medene, meni su sve te bebće prve cipelke premedene.
A tek šta sve imaju za devojčice user posted image

Iskreno, ja do proleća kada su trebale Damjanu prve cipele, stvarni nisam znala da rade bilo šta od obuće drugo izuzev patofni. Patofne zaista od samog starta uzimam Lenki, imam radnjicu na okretnici ( user posted image ovo posebno ističem zbog Dijane i Dunje, znaće one zašto user posted image ) i tu godinama kupujemo, po sezonoma leto/zima biramo modele. E upravo tu sam i njemu uzela cipelice, prvo sam bila oduševljena uopšte time da ih rade, a onda izgledom i kvaliteto, a tek kad sam videla cena i skontala da su maltene duplo jeftinije od nekih drugih brendova ( blizu mi je i jedan tržni centar, te kroz kratku šetnju uporedim čas sve brendove, cene, kvalitet..)

Tako da, što se mene tiče dokle god mi vizuelno budu modeli odgovarali, jer mi ostalo odgovara, mi ostajemo verni kupci user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
15.10.2016 8:02:22   
Mala Elena
Nama su stigle nove patofne Milami pre par dana . Svaki put uzmemo novi dizajn, jer ih ima dosta, a i boju menjamo!
Djon je mekan i ne lupka po parketu, materijal je ok, mogu da traju par meseci da se malo poderu na prstima ali za toliko i stopalca porastu pa kupujemo nove user posted image A naravno postoji i varijanta ojacanih patofni ko hoce takve.
Posebno mi se dopada kako mirisu. Kad tek otvorim kutiju obavezno ih prvo pomirisem user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
15.10.2016 16:11:25   
MasnaMasnica
Mi do sada nismo koristili ovu obucu, prvi put sam za njih cula bas ovde, na RR, a posto Una od novembra opet krece u kolektiv, planiram uzeti njihove patofnice za obe.
Kakav im je kalup,standardan?

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 15.10.2016 16:12:16 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
15.10.2016 16:55:03   
marketing RR


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Stefi je oduševljen...ne skida cipele ceo dan iako je vrućina.Ja sam prezadovoljna,cipele su odlične.
Još jednom hvala Milami...imala sam prilike do sada da koristim samo patofnice koje su odlične,sada sam se uverila da im je ceo asortiman obuće najvećeg kvalitetauser posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
15.10.2016 16:57:10   
marketing RR


IZVORNA PORUKA: Daca0406

Cipelice su upravo stigle i malo je reci da su savršene. Presrećna sam i želim da se zahvalim Ringeraji na divnoj nagradnoj igri. Pozdrav svima. user posted image


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
16.10.2016 19:54:04   
wivern

U početku se najviše koriste patofne, jer ih deca najčešće nose, što u vrtiću, što kod kuće. Mi smo prvi par Milami patofnica dobili od kumova. Oni, kao već iskusni roditelji dvoje dece, znali su da su nam za polazak u jasle neophodne patofne, pa su se postarali da izbor patofni bude pravi.

Dečije stopalo je vrlo osetljiva tema, brzo se razvija i potrebno je voditi računa o kvalitetnom izboru obuće.
Lagana patofna, rađena od prirodnih materijala i sa anatomskim uloškom je ono što Milami patofne izdvaja od drugih proizvođača. Postoje i modeli koji savršeno odgovaraju deci sa visokim risom, što je upravo i naš slučaj.

Prve patofne smo prerasli, jer smo sada već veliki momak od skoro dve godine, i vreme je da se modiramo, pa smo sada odabrali nešto ozbiljniji "maskirni" model iz "Best" serije Milami patofni. Model je malo dublji, na čičak, sa kožnim anatomskim uloškom i neklizajućim đonom. Nismo imali problema sa navikavanjem na nove patofnice, niti nam smetaju u našim nestašlucima.

Mi imamo samo pohvale na račun Milami patofnica i ostajemo im verni i dalje.
user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
17.10.2016 12:43:44   
muzicarka
Mi jos nismo probali.....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
17.10.2016 23:04:21   
marijana22
Imamo srebrne starkice. jako su lepe i udobne. Cerka ih rado nosi. .Nameravamo da kupimo i patofnice za batu Jedino mi se cini da su velicine malo manje nego kod drugih proizvodjaca. Preporucujem svim mamama da ih probajuuser posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
19.10.2016 9:16:40   
bubulence
Moja starija cerka je koristila njihove patofne. A patofne stvarno gledam da su dobre i kvalitetne jer dosta vremena provodi u njima.
Za mladju nisam nasla nigde br ... A plasila sam se da porucim preko neta jer ona ima uzasno uzanu nogicu pa mora da proba..

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
21.10.2016 21:00:27   
Maraj
Ja ne migu da nadjem prodavnicu a da u njoj ima MilaMi obuce. Tacnije , ima patofna , a cipela ne. Bila sam u Piramidi u prodavnici Gazela . Pise na sajtu MilaMi da ih tamo ima. E pa nema. Imaju samo patofne. I u TC Enjub sam bila. Imaju isto samo patofne.
Gde da kupimo MilaMi cipelice? Ja bi narucila preko sajta al nisam sigurna koji model ce odgovarati mom sinu

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
21.10.2016 21:07:04   
lesica
Maraj, imaš radnjicu na okretnici tramvaja(poslednja stanica 7,5,6, 14) u Bulevaru Kralja Aleksandra. Imaju dobar deo asortimana.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
22.10.2016 19:14:15   
Maraj
Hvala les. Videcu sa muzem da odemo , mada bas nam je to daleko mi smo na N.Bg-u

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
22.10.2016 19:22:48   
IvanaSK RR
Maraj, a da probas da mu izmeris stopalo, tako ces znati koliko mu je gaziste? Onda bi mogla preko neta da porucis.
Sin je imao njihove patofnice, prosledili smo ih.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here