|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mladeži i belezi u trudnoći
5.5.2010 10:50:22   
Daca88
Interesuje me da li vam se od kako ste trudne pojavio neki novi mladez,ili beleg neki na kozi?
Da li su vam vec postojeci mladezi porasli,smanjili se,promenili pigmentaciju ili cak nestali?
Na levoj dojci imam mladez koji je bio tamno braon boje,sada je u trudnoci postao vidno braon,znaci prosvetlio se.
Na stomaku mi je izasao novi mladez.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.5.2010 11:01:45 >


_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
5.5.2010 13:22:33   
Nensi*
Meni je jadan mladez malo porastao,a pojavilo mi se nekoliko onih sitnih u boji koze...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
5.5.2010 13:57:48   
Anoniman
Mladeži, benovi KLIKNI

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
5.5.2010 15:39:47   
bebablue
Meni je jedan veci mladez promenio boju, a sto se tice belega, pa malte ne od pocetka trudnoce mi se pojavio crveni kruzic sa unutrasnje strane nadlaktice, prvo sam mislila da je neki lisaj, medjutim stalno je tu, kao da mi je neko ugasio cigaretu u rukuuser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
19.4.2011 9:51:59   
magnetic
Ceo zivot imam mladez na stomaku.U trudnoci mi  se malo povecao.Kada sam isla na ctg sestra mi je savetovala da ga kontrolisem kada se porodim.Sada vise ne raste,ali bih stvarno trebala otici da vidim sta cu sa njim.Jel'' ima neko iskustva sa uklanjanjem mladeza?

< Poruku je uredio magnetic -- 19.4.2011 9:55:39 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
19.4.2011 9:53:55   
Vučko.ba.
nemam iskustva, ali moja tetka je nedavno skinula jedna u lokalnoj anesteziji i svaki se šalje na patologiju za svaki slučaj i za ne daj Bože, i skida ga plastični hirurguser posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
19.4.2011 20:24:05   
magnetic
Uf,bas mi nesto nije svejedno.
Hvala Vuckouser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
19.4.2011 20:27:09   
Diabla
Magnetic, i meni se u trudnoci jedan povacao, ali mislim da je to normalno. Cak sam imala onih crvenih, po licu, paukolikih kako se kaze. I sve se povuklo. Ali mislim da je to zato sto se zapremina krvi poveca u trudnoci. 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
19.4.2011 20:30:36   
magnetic
Meni pocinje da smeta,stalno pazim da ga ne zakazim hulahopkama.Znas meni je narastao u debljinu,a ne u sirinu.Ne znam kako drugacije da objasnimuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
19.4.2011 20:32:18   
Verus
magnetic, ja sam uklonila jedan na licu, i jedan na stomaku>  Ovaj na stomaku kao dete jos davno, "plasticnom operacijom" kako su je tad nazvali u Poliklinici u NS.  Koja mi je ostavila grozan oziljak.  Ovaj na licu, pre 6,7 godina.  Laserom, i super se regenerisalo, kao da nije nista nikad ni bilo.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
19.4.2011 20:33:34   
magnetic
Znaci nije nista strasno?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
19.4.2011 20:41:42   
Verus
Nije. Meni su ovaj sa lica poslali na patologiju ali je hvala bogu sve bilo u redu

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
19.4.2011 20:41:55   
Diabla
Kontam te, prokrvio se, bas kao moj, ali bas mislim da je za to sto se kolicina krvi u trudnoci poveca. Moj se nalazi izmedju grudi, tj vise ka desnoj dojci, pa je bas zeznuto kad mi iskoci zica od brusa, moze mi ga smaknuti. Ali ne razmisljam da ga skidam, bar ne jos, strah me je.

IZVORNA PORUKA: magnetic

Meni pocinje da smeta,stalno pazim da ga ne zakazim hulahopkama.Znas meni je narastao u debljinu,a ne u sirinu.Ne znam kako drugacije da objasnimuser posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
20.5.2011 18:12:02   
jance
sada sam se malko zabrinula posle tusiranja... pogledala sam u ogledalo i s obe strane glave na vratu su mi se pojavili oni "viseci" mladezi.. a sada sam videla da imam jedan ispod pazuha, za ovaj poslednji znam sigurno da nije bio tu pre nedelju dana, i isto je onako blago-viseci user posted image .. ne smetaju puno i ne svrbe la se bojim da ih ne zakacim nekako, a na netu sam svasta nesto nasla, kao i to da je uzrocnik mozda i HPV virus user posted image , sto me jos vise zabrnijava, da slucajno ne naskodi bebici...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
20.5.2011 18:16:46   
Anoniman
Nece, imam ih i ja na rebrima ispod grudi i kad zavrsim sa dojenjem ic cu na skidanje. Nije to nista strasno ali ocekuj da ce se sititi. Moji nisu viseci, ali su onako kao male bradavice, ne vide se toliko ali se osecaju pod rukom. I ja imam par za skidanje ali nisam se organizovala na vreme a sad moram da cekam, u trudnoci se sigurno to ne sme raditi

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
20.5.2011 18:20:09   
jance
pa da, i mislila sam da necu sada bas, al reko odakle mi sada ovo? kaze zaova sad da su se njoj pojavile dok je uzimala kontracepciju, da je to hormonska stvar i da uopste ne mora da bude taj virus. samo da ih ne zapnem sa necim...
sveki mi gurala neku mast da mazem, al bas nesto ne verujem da smem user posted image


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
20.5.2011 18:24:32   
JMPM
Jance,nista ne diraj,ako zakacis nista strasno.Meni su se isto na vratu bili pojavili,kaze dr. od pada imuniteta user posted image .Posle porodjaja su polako poceli da nestaju sami od sebe,a bas ih se dosta bilo pojavilo,tako da no frks user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
20.5.2011 18:25:04   
Anoniman
Ma ne mazi nista. Ja nisam isla kod dermatologa jer dok sam obavila zubara i jos neke stvari i ispitivanja za vto pa vto, nije mi ostalo bas mnogo vremena a jos manje strpljenja a sad mi je zao sto i to nisam uradila. Mada mozad je bolje posle trudnoce, jer ako nesto iskoci novo ili se poveca da resim i to sve odjednom

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
20.5.2011 18:29:26   
jance
ja sam isto duugo htela da odem, ono kad je nedelja besplatnih pregleda, posto evo svekar ima rak koze koji mu je metastazirao na limfne zlezde pa na kraju na mozak..
al mi bilo dosta lekara, pa sam odustala.. inace osim ovoga nista sumnjivo za sada ne vidim...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
20.5.2011 23:03:44   
majathegreat
Ja imam puno mladeža. I ceo život tri velika mladeža na licu. S vremena na vreme sam razmišljala da ih uklonim. Uglavnom, dok sam bila trudna, sam se definitivno na to odlučila, pre svega jer sva deca kad me vide odmah pružaju prste da ih pipkaju, jer nemaju pojma šta mi je to na licu. Tako da sam skapirala da ću imati gadan problem sa svojom bebom, pa sam ih skinula, operacijom kod plastičnog hirurga u devetom mesecu trudnoće. (zadnji voz) Imam ožiljke na tim mestima, ali mladeži su stvarno bili veliki, tako da mi ovi ožiljci izgledaju skoro neprimetno. Nije bilo ništa bolno, osim malo kad dobijaš anesteziju, 3x su me bockali, za svaki mladež. Dobro je što sam ih skinula, jer me je ćerka prstićima već iks puta zakačila baš na mestima ožiljka.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
7.6.2011 17:53:55   
magnetic
E danas sam konacno bila na pregledu onog mog mladeza na stomaku,da bi dijagnoza bila da to uopste nije mledez nego keratosis(nadam se da sam dobro napisala jer sam prvi put cula za to).Uglavnom,sutra imam zakazano lasersko ukanjanje koje ce trajati 30-40 sekundiuser posted image

< Poruku je uredio magnetic -- 7.6.2011 17:54:27 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
7.6.2011 18:08:25   
mirjanica
Ja sam ih imala dosta i pre trudnoce, ali sada... po celom telu, i viseci i obicni! Bradavice su mi pune mladeza, vrat, stomak... Ja sam cula da se desava pa nisam digla paniku, samo mi jos treba i oko toga da se sekiram, ali Boze zdravlja kad se porodim, videcu sta cu...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
7.6.2011 19:17:00   
ielena
IZVORNA PORUKA: magnetic

E danas sam konacno bila na pregledu onog mog mladeza na stomaku,da bi dijagnoza bila da to uopste nije mledez nego keratosis(nadam se da sam dobro napisala jer sam prvi put cula za to).Uglavnom,sutra imam zakazano lasersko ukanjanje koje ce trajati 30-40 sekundiuser posted image
A gde uklanjas, koliko kosta i salju li na hp analizu?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
7.6.2011 19:17:15   
jance
meni je jedan viseci otpao, ni sama ne znam kad, samo sam jedno vece pogledala u ogledalo i skontala da mi se za nista kosa vise ne kaci. a nije ni ostalo nista od njega, cak ni plik nikakav. dok se ovaj drugi naduvao, ko malena loptica je. mm skenira svaki dan kad dodje kuci s posla, kaze da mu se cini da raste user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
8.6.2011 17:05:10   
*boka*
Jance ja sam pre trudnoce imala jedva nekoliko mladeza i to u nivou koze. A sada mi je ceo vrat prepun bas tih sitnih, visecih... u stvari ne bas visecih, ali su onako reljefasti i pojavljuju se stalno novi. Ja sam cula da je u trudnoci to potpuno normalna pojava i da je velika verovatnoca da ce sami pootpadati nakon porodjaja. Cak sam i po grudima dobila par komada i ispod pazuha.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here