|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mogu li zene i posle 40-e godine da prate modu?
31.7.2016 9:18:32   
wivern
Skoro naletim u nekim novinama na clanak "Da li je pristojno da žena od 45 godina nosi pocepane farmerke kao i klinka od 15?"

Posto ja predjoh u ovu grupaciju preko 40, i nosim pocepane farmerke zapitah se da li sam normalna i pristojna user posted image .
Salim se. Pristalica sam toga da svako nosi ono sto zeli, dokle god to nije vulgarno. Pa ja vidjam gomilu ozbiljnih zena u ozbiljnim godinama, koje izgledaju sjajno u farmericama.
Nosim farmerice jer ih volim, nikada se nisam oblacila u kompletice i Dzeki Kenedi fazon i necu, jer to nisam ja. Ne treudim se da izgledam mladje niti se takmicim sa mladim devojkama, jednostavno nosim ono sto volim.

Primetila sam da su misljenja dosta podeljena, kakav je vas stav po ovom pitanju?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 9:48:06   
branki*
Wiv,ja sam se isto skoro pitala,ali vezano za kratak sorts,da li prilici i tako to..
Ne znam..da moze da prati modu i bude moderno i lepo obucena,to sigurno,evo primer moje zaove,10 godina je starija od mene,moje gradje i konstitucije,ali je uvek bas lepo obucena,doduse ona radi na takvom mestu,pa su tu u pitanju lunini kompleti ,ps haljine,vogeli kompleti,ali nosi i haljine ekstra uske do pola butine..doduse,gradja tela joj to dozvoljava,a godine,ne znam ni sama.ona se ne obazire na to.
Sto se tice pocepanih farmerica,ja ih nosim.ono sto mene muci je npr duzina haljine..pogotovo jos mm kad pocne sa recenicama,ti si udata,majka dvoje dece,sta se oblacis kao neka klinka!ja idlepim,kazem mu da je ljubomoran,jer je stariji 12 gidina od mene.mada,znam ljude i starije koji su mladi duhom,no udaljih se od teme.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 10:00:49   
wivern
Branki nisi se udaljila od teme uopste.
Nikada sebe nisam videla u nekim kompletima, odelima. To nisam ja, na poslu kad bih morala da nosim - nosila bih tu nema govora.
Licno se jezim na komentare tog tipa- udata si zena sad ne treba da nosis.... A gde je propisano kako treba da se oblace udate zene, i zene sa decom? I ko je to propisao.
Ako se oblacis mladalacki ne valja, a ako kojim slucajem se muz zaljubi u mladju prva stvar koju ce reci je zapustila si se i oblacis se kao tetka. (znam za par ovakvih slucajeva).
Ja nosim i sortseve, do pola butine ne viri mi nista i bas me briga. Ne idem gola i to mi je najvaznije.



_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 10:16:29   
branki*
Meni nikad niko u lice nije rekao da sam obucena neukusno ili vulgarno ili da mi ne orilici.ali ..par puta ssm pokazivsla drugaricama neke fotografije i na njima neke moje u nekim utegnutim haljinama i sl i sad komentari ovih drugarica mojih,a to su osobe mladje od mene dve godine,bili su- jao,pa mnogo je krstko,nije trebalo ovako da se obuce,ipak je majka i tako to...nisam nista prokomentarusala,ali mi je tu bilo jasno da ima ljudi koji imaju drugacihe glediste,a pritom nisu neki zatucani.moj komentar bi bio npr-vidi ovu macku,ima dvoje dece i koliko vec godina,a gle kako super izgleda,drzi do sebe,svaka cast!


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 10:33:52   
vocicana
Msm da stav o tome da treba biti odmeren u nekim godinama je donekle ispravan, ali ne podrzavam sarene cigovane dugacke suknje ako imate 40 i plus toga, vec onako kako se osecate, tako se i ponasate, boze sacuvaj. Ja sam u tim situacijama tezak inadzija, bas uradim kako se ne ocekuje. MM je sto se toga tice jako ponosan na mene, stil oblacenja, na lepe, leprsave stvarcice koje lepo nosim, on i sam izgleda fenomenalno, nikada mu ne bi dala 46 koliko ima, obozavam taj mladoliki izgled koji neguje, zato zene, u sortseve, kratko i lepo, pokazite svima sta lepo imate a i zagloicajte mastu, zasto da ne! Sve prema osecaju!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 10:39:56   
branki*
Voci,tvoj muz ima godina koliko i moj,ondauser posted image
Ja sam bila jako snebivljiva osoba,npr ako imam vidak kg,nikad ,ali nikad ne bih nosila,kratko,usko,da mi strci salce ispid farmerica i sl,nikad,onda obucem nesto sire da prikrijem.to he slicna stvar kao i ovo sa godinama.a,sa druge strane,ko smo mi uopste da namecemo kako ce se neko ibuci,ako je nekom lepo u tome sto nosi,a bre,nek nosi bez obzira na godine ili kilograme,mislim,mene ne ugrozava,sta ima onda da negativno komentarisem ili osudjujem!no,drustvo je takvvo kskvo jeste ovde kod nas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 10:54:42   
choopa choops
Mogu.Isto kao što neke mlađe od 40 ne znaju da se obuku i da prate modu i izgledaju degutantno. Znam baš puno žena u 40-tim koje se oblače za vasionu bolje nego neke puno mlađe. Mislim da to nije stvar godina nego ukusa.

Lično, nosim iscjepane farmerke (što je moja baba pokojna govorila: Đe si jadna pošla u tome što je za baštinu? user posted image ), šorceve na plažu, bermude za dnevnu varijantu. Mini suknje ne nosim, nisam nikad, možda zadnji put u osnovnoj školi. user posted image Dubok dekolte, takođe ne nosim, niti sam ikad. Ali jesam one providne majice što su jedno vrijeme bile moderne a ispod samo brus, pa kad vidim te slike bude mi slabo user posted image Mi na ekskurziji, 18godina, sve u providnim majicama, kao fufe belosvjetske user posted image Ako se ikad vrati ta moda, pogodite čije ćerke ih neće nosit?!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 11:17:02   
wivern
Ahahaha Choopo sve ce da te pitaju sta ce da nose user posted image

Meni je drago da zene drze do sebe i da se oblace kako god one zele. I drago mi je da su zene u Srbiji sredjene, da vode racuna o sebi.
A neukusno obucenih ima u svim generacijama to nema veze sa godinama.
Meni je jedino neukusno da vidim da nekome viri pola d**** iz nazovi sortsa ili suknje. E to ne razumem. Onda bolje izadji u gacama.

Branki ti si meni macka i po i tako i treba da se oblacis, uz tebe mi ne idu kompleti. Nekako si mi bas WOW fazon.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 11:27:25   
IvanaSK RR
Nemam ja puno sta dodati, sve ste vec rekle.
Ne volim da vidim vulgarnost, ali ni zapustenost. Smatram da se treba oblaciti kako se osecas, kako ti stoji.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 11:39:50   
emicaa
Fufe belosvjetske,choopo popravi mi jutro user posted image
Meni bude loše kad vidim ženu u četrdesetim obučenu kao ženu u šezdesetim.
Ne vidim ništa loše ako se žena u četrdesetim oblači "mladalački" sve dok je to sa ukusom a ne golo dupe,otkriven pupak i tako to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 14:09:03   
choopa choops
Lako se vama smijat tuđoj muci! user posted image Wiv bogami ima da ih pratim kroz grad da vidim da se nisu gdje presvukle. Ali ovo je već tema "modni promašaji". (Kad smo kod toga sjeca li se ko mode onih čarapa do iznad koljena, sorc i cipele/čiszme na platformu? Kud baš mene da zakači takva moda? Čuveni modni pravac fufizam! user posted image )

E baš to wiv, ja ne volim ni kod mlađih žena/djevojaka da vidim mini suknje ili šorceve gdje im viri pola dupeta, pa tako ni kod starijih. A nije da sam staromodna i zatucana, kao što napisah pripadala sam dobu fufizma, širokiJEh sam evropskih shvatanja! user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 31.7.2016 14:14:09 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 14:32:13   
milicicak

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Lako se vama smijat tuđoj muci! user posted image Wiv bogami ima da ih pratim kroz grad da vidim da se nisu gdje presvukle. Ali ovo je već tema "modni promašaji". (Kad smo kod toga sjeca li se ko mode onih čarapa do iznad koljena, sorc i cipele/čiszme na platformu? Kud baš mene da zakači takva moda? Čuveni modni pravac fufizam! user posted image )

E baš to wiv, ja ne volim ni kod mlađih žena/djevojaka da vidim mini suknje ili šorceve gdje im viri pola dupeta, pa tako ni kod starijih. A nije da sam staromodna i zatucana, kao što napisah pripadala sam dobu fufizma, širokiJEh sam evropskih shvatanja! user posted image

Jao, choopo, umirem od smeha user posted image
Mene su vaspitali da se oblacim u skladu sa prilikom, ne sa godinama. Nemam nista protiv iscepanih farmerki, uskih i kratkih haljina koliko god zena koja ih nosi ima godina dok god se ona u tome sto nosi oseca prijatno i izgleda pristojno.
Iskreno, mnogo mi je gore kad vidim mladu zenu koja de oblaci kao gospodja u zrelim godinama i ovu decu sto setaju polugole pozadine nego zene koje posle cetrdesete nose iscepane farmerke i sortseve.
A onim majkama n-toro dece koje dobro izgledaju u uskim haljinama i kratkim sortsevima, skidam kapu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 14:44:16   
Tiziana
Kakva tema! nisa znala da se zene u 40 vec stavljaju u grupu toliko matorih zena da se uopste dovodi u pitanje da li smeju da nose moderno! ja spadam u tu 40+ grupu i mislim da je bitno imati svoj stil i umeti to da nosis. biti drugaciji, ali ne po svaku cenu i u svemu biti odmeren. ako ovo copy pasre polugolo zovemo modernim, onda i ne moramo u ovom zrelom dobu da budemo moderneuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 14:44:38   
eca89

IZVORNA PORUKA: choopa choops

. A nije da sam staromodna i zatucana, kao što napisah pripadala sam dobu fufizma, širokiJEh sam evropskih shvatanja! user posted image


Znači, padoh od user posted image user posted image !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 17:06:10   
isidora88
choopa legendouser posted image
ja podrzavam sve oasim neukusnih dekoltea i suknjica gde se vidi i dupe i ono napred.
a kad se setim svog oblacenja, minic pa topic do pola stomaka, nije mi dobro, danas bih za takvo oblacenje rekla fufa na kub, a onda sam bila u trenduuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 18:08:02   
Khaleesi
Ja cim sam rodila M, sam odustala od dekoltea, i minjaka... Nekako mi ne ide uz bebu...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 18:12:03   
Ana RR
Što reče neko, ja nikad neću biti žena svojih godina user posted image

Kratko nisam nikad nosila, dekolte jesam, majice bez brusa takođe ali nikad to nije bilo neukusno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 18:20:09   
nata11
Meni u danasnje vreme ovo toliko glupa i smesna tema za razgovor user posted image user posted image
Videla sam i ja to na fb-u user posted image
Imam 30 pritom se osecam kao da imam 23 maksimalno. Nosim i nosicu sta mi se prohte (citaj u cemu mi je prijatno) i sada i kasnije. Kome se ne svidja zao mi je user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 18:24:26   
Khaleesi
I ja se osecam jako mladje, ali nekako ne mogu da spojim neke stvari, kao sto su minic i beba... Ne mogu da cucnem ili da se sagnem a da nesto ne ispadne...user posted image A onda se osecam neprijatnouser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 18:53:32   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: nata11

Meni u danasnje vreme ovo toliko glupa i smesna tema za razgovor user posted image user posted image
Videla sam i ja to na fb-u user posted image
Imam 30 pritom se osecam kao da imam 23 maksimalno. Nosim i nosicu sta mi se prohte (citaj u cemu mi je prijatno) i sada i kasnije. Kome se ne svidja zao mi je user posted image

Potpuno se slazem , nek nosi kome sta prija.
Ja licno nisam u fozonu stikli , nikad ih nisam ni nosila u setnju i slicno, iskljucivo mi sluze za svadbe i neke dogadjaje user posted image
Minice, ne volim one uske, ali siroke haljinice volim, iznad kolena su mi ok, za bilo koje godine, kome stoje naravno.

Jedino ne volim da vidim da neko nesto nosi sto mu stvarno ne stoji, ne vezano za godine.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 20:51:51   
wivern
Iskreno ja sam najvise bila sokirana komentarima mladih devojaka, koje tvrde da iscepani dzins nije za babe od 40 godina, i da ne pokusavaju da budu devojke i da se takmice sa njima user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 20:58:11   
branki*
Wiv,kriza identitetauser posted image
Mada,i ja kad sam imala 20,zene u 40-im su mi bile kao vec ono,srednjih godina,kako starim,to se promenilouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 21:12:49   
wivern
Ma to je ok, i ja sam mislila da su vec stare ali nikada nisam zagledala sta nose i da li se takmice samnom.
Devojcice kao da su ljubomorne na matore koke user posted image , jer odbijamo da izgledamo kao tetke i strine.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 21:21:29   
vocicana
Ziveo govornik!!!user posted image
Naravno da nema prepreka za fino, nosenje i izgled. Zene se neguju i treba da budu lepe, svoje. tacno kriza identiteta.
Nosim helanke veci deo godine, ne preferiram farke, ali zasto da ne ponekad, najvise volim uredne nokte, lepo, cisto lice bez previse sminke, a to topici, minici, sve po redu, svaka od nas isprati modni trend, sa po nekim detaljem koji joj se svidi, meni su te slicice drage iz mladjih dana, uvek se i nasmejem i setim koliko je lep osecaj bio ispratiti trend.
Evropski covjek sirokijeg shvtanjauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.7.2016 21:25:27   
branki*

IZVORNA PORUKA: wivern RR


Devojcice kao da su ljubomorne na matore koke user posted image , jer odbijamo da izgledamo kao tetke i strine.

Ovo se i meni ciniuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here