|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 11:51:07   
Sneža
Koliko puta ovo izgovorite,i da li sa razlogom ili cisto nemate inspiraciju za dobitnu kombinaciju u tom momentu pa to bude fraza???
Juce sam se posvadala sa mm za medalju,upravo jer sam rekla ovu recenicu,on kaze da je izgovorim svaki put kad se spremamo negde izaci,ja nisam ni primetila da mi je to vec postala uzrecicauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj
Direktna veza do poruke: 1
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 11:54:04   
prase
Ja to ne izgovaram nikada na glas, jer imam prepun garderober i stvarno sam sama sebi smešna... Ali mi se često desi da ono što sam mislila da obučem ne mogu da pronađem, ili da jednostavno nisam raspoložena za to, ili da obučem pa odjednom nisam zadovoljna kako to izgleda, ili nisam ni planirala nego sam mislila na brzinu da se snađem a onda shvatim da mi nije baš svejedno kako ću da izgledam... ili nisam stvarno mislila da izađem, nego sam načelno pristala misleći da imam vremena da se iz toga izvučem ali avaj... Uglavnom, jako često to pomislim, a kažem samo kada se branim da ne bih išla, kao to mi je argument user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 11:57:11   
Anoniman
Ja to svaki dan pomislim, po nekada kaže, ali kao i prase - bude me sramota. MM se više uopšte ne nastavlja sa mnom na tu temu, nego se obrati Luki "Ajmo sine napolje odavde, mama priča gluposti!" user posted image  (Snežo, nije li to bio sadržaj mog sms-a pre neki dan?! user posted image )

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 11:58:28   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja to svaki dan pomislim, po nekada kaže, ali kao i prase - bude me sramota. MM se više uopšte ne nastavlja sa mnom na tu temu, nego se obrati Luki "Ajmo sine napolje odavde, mama priča gluposti!" user posted image  (Snežo, nije li to bio sadržaj mog sms-a pre neki dan?! user posted image )

user posted image jeste,i od tada samo bacim pogled u plakar i besno ga zatvorim!!!


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
4.6.2009 12:03:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 12:19:55   
NadaR
I ja redovno izgovaram ovu recenicuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 12:21:13   
Sneža
Sad smo jedva progovorili koju recenicu preko sms-a,ali kad stcarno nemam nista normalno za obuciuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 13:03:01   
vodolija 82
joj oblacenjeuser posted image to mi vjecita muka posto sam se bas udebljala od kada sam krenula na terapiju vto,jos od prvog puta,stalno sam na dijeti,a ne mogu ni grama skinuti i onda samo tuzno gledam u odjecu koju ne mogu obuciuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 13:08:34   
Anoniman
avaj...nemam sta definitivno ...pun orman a ja nemam sta da obučem ... mada mm me ne uzima za ozbiljno uopste 

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 13:10:48   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

avaj...nemam sta definitivno ...pun orman a ja nemam sta da obučem ... mada mm me ne uzima za ozbiljno uopste 


Isto!!! Otvorim - pun orman i plakar u hodniku nekakvih stvari, a ja nikad nemam i ne znam sta da obucem

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 13:29:10   
bebać
Pa i ne baš...zaista uvijek nadjem neku kombinaciju što mi paše,i navučem to i gotovouser posted image

Moj m kaže da mi ej mana što se dugo spremam,dok ja odaberem pa navučem,pa nakit,pa šminka....

Ali takva sam,zaista uživam u tome,i onda mi treba i vremenauser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 14:02:50   
Anoniman
jaoooooo......ovo je meni vechita boljka user posted image

Imam puno garderobe....ali sam puna kompleksa....i nikad nisam zadovoljna...pa vechito imam problem shta da obuchem....mrzim da imam shlaufe...pa kad se malo naduvam imam problem sa vetjinom pantalona....ako je majica kraca isto....onda ima kada sam zacrtala neke boje...a ne mogu da ih uklopim i svashta....uglavnom uvek imam problem oko toga....ali mm za sada ne uchestvuje u tome...jer nikad nije samnom kada se spremam....kad budemo ziveli zajedno....netje mu biti lako user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 14:11:18   
sneza24
Odkad sam ostala trudna to mi je najveci problem.Sve manje i manje imam sta da obucem.Kad je pocelo prolece isla sam kod mojih da vidim sta bih mogla od letnjih stvari da obucem i uzela sam 5-6 majci a sve druge(imala bih za jedno mesec dana po jednu da obucem,a mozda i vise)  su ostale.I sad mi je stvarno problem sta da obucem ako idem negde.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 14:54:01   
Lu
ccc nezadovoljnih ženauser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 14:57:43   
Anoniman
Ja sam skromna zenska, uvek nadjem od svojih malo stvari da iskombinujem i lepo se obucem. Ponekad me uhvati tuga sto nemam vise, ali me to brzo prodje.

Ali mi se zato najezi kosa na glavi kad cujem kako mm kaze "nemam sta da obucem"user posted image
Izgleda da smo negde zamenili ulogeuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 15:07:10   
bebać
Moj nije neki koji voli sredjivat i lickat...bitno je da mu je čisto i popeglano,a ja mu uskladim fino sve,boje i modeleuser posted image i odako smo skupa ja ga oblačimuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 15:24:00   
afrodita
Kada sam procitala naslov samo sam izgovorila
AJOJ
Nemam ni ja pored punog ormana sta da obucem,
imam stvari koje nisam obukla po godinu i dve ali
nikako da ih se resim, zao mi.


(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 15:25:19   
Sneža
Ja sam se resila tih kao viska stvari,zato sad i kukamuser posted image user posted image  

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 15:26:43   
Ana RR
Ja nemam viška stvari user posted image ja nemam šta da obučem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 15:31:06   
afrodita
O ANA klikni

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 15:35:08   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 19:05:15   
afrodita
Smeskice sta ces da obuces veceras?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 19:19:52   
Dora
Joooj, ja NIKAD nemam šta da obučem.
Razlog 1.- retko kad imam dovoljno para da kupujem cele kombinacije odjednom i tako izbegnem ono što mi se uvek dešava- ništa se ni sa čim ne slaže.
Razlog 2.- nikada nemam dovoljno para da kupim stvari koje mi se ZAISTA sviđaju jer su one po pravilu preskupe. Tako da dok čekam bolje dane za kupovinu- ne kupujem i zato i nemam.
Razlog 3.- spremam se negde i shvatim da nisam raspoložena za kombinaciju koju sam unapred pripremila, pa unezvereno gledam u ormar uz vapaj: Jao, nemam šta da obučem!
Razlog 4.- obično ono što bih rado obukla ili mi je prljavo ili mokro na štriku!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 19:29:12   
Anoniman
jaooo...doro...ti kao da si u mojoj glavi i prepisujesh user posted image user posted image user posted image

ja treba da se spremam za grad....a nemam pojma shta da obuchem...a dok to ne smislim...neznam ni kako da se nashminkam (boja majice je i boja senke na ochima) a neznam ni friz kakav da napravim ....ludnicaaaaaaaaaauser posted image user posted image

A stvarno nemam shta da obuchem...omiljena majica je na pranju...farmerke koje su mi najudobnije mi prave shlaufe... a moram sve da uskladim sa patikama i duksom jer se vratjam peshke kutji i mozda tje padati kisha pa da budem spremna....jojjjjjjjjjjjjuser posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 19:35:56   
ljubičica
Ja imam šta da obučem, ali kao da nemam i kad kažem tu već staru rečenicu:" Nemam šta da obučem!" dođe mm ikaže, a što ne obučeš ...... pa mi tako kaže šta bih moga i ja umrem od sreće, jer se ne bih ni setila toga!!! I onda mi bude super! I tako je u 90% slučajeva kad zaista kažem da nemam šta da obučem!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here