|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 12:17:26   
Anoniman
Ima super anketa sa nazivom "Pljunuti ja!" user posted image

Baš mi je čudno da nemamo ovakvu temu,  ali Google je ne izbacuje.

Dakle, na koga vaše dete liči?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 12:32:02   
Anoniman
Kad se rodio, bio je isti moj muž.

Sada liči mešano na mog devera i mog brata, više na mog brata, ali ima muževljev nos.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
5.3.2010 12:32:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 12:38:14   
AtenA
sin kada se rodio bio je isti muz,a sada je mesan,malo na mene malo na njega ali ja mislim da je ipak nekako sam za sebeuser posted image ,a cerkica mi lici na sina za sadauser posted image
ma otkud znam slabo ja to zapazam,ali meni tako delujeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 12:53:15   
marince1
David je isti mm!
Kad se nasmeje kao da gledam mm!
Cak se na jednoj slici sa 4D vidi kako spava i tu pravi isti izraz lica kao mm kad spava user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 13:03:39   
nina83
Joj Marince, i moja Mila je ista mm! Ja sam to primetila jos u porodilistu kad su je prvi put doneli, pa mislim se, promenice se ona, ko zna na koga ce da lici.. A ona svakim danom sve vise lici na tatuuser posted image  

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 13:05:38   
*Alexx*
Andrej je isti mm - ja se šalim kako nema šanse da "pametuju" da je komšijin. Ima moju bradu i moju boju očiju. Od mene dosta user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 13:07:43   
Rivana
Luka je isti JA nema nista na mog decka bas nista ko ga vidi kaze evo mala Ivana user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 13:19:40   
Anoniman
Na mene ima oci, i boju i oblik, kosu, ten. Na mm, cini mi se, oblik glave i nos, ali mi je za to jos rano da prognoziram, a usta definitivno na tatu, sve se rasporedilo onako kako sam zamisljalauser posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 13:57:37   
gagana83
Kad se rodila bila je pljunuti tata,sve-oci,obrve debele dva prsta,lice ma sve.
Sto je starija sve vise lici na mene,bar donji deo lica ali oci su tatine,kose,tamne i to je ono sto je upecatljivo na njenom licu pa zato na prvi pogled svi kazu da lici na tatu(ili se ja samo tako tesimuser posted image )


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 14:03:07   
Anoniman
Meni neko kaze da je na mene a neko kaze da je na mm...ja ipak mislim da je na mene user posted image !U pocetku mi je bio isti muz a sad ne,sad je isti majka svoja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 14:04:20   
tea87bgd
Kad se rodio bio je preslikana ja(kao ja sada),sa nekih 4-5 meseci bio je isti otac(pa je tata svima pokazivao njegovu sliku kad je bio beba,cisto da se vidiuser posted image ),a sad sa 8mes ima moje oci i bradu a sve ostalo je tatino.
A kad ga neko vidi sa mnom kaze isti je ti,a kad smo mm i ja zajedno sa bebanom onda ne znaju sta da kazu tj lici i na oboje.

< Poruku je uredio tea87bgd -- 5.3.2010 14:06:02 >


_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 14:25:53   
Lilly*
Moj sin je original tata! Mm ima sliku kada je imao jedno 4 god., i kada pogledate slike našeg sina, potpuno isti. Da slika mm nije crno-bela, svakome bih mogla reći da je to Mihajlo na slici. A ja volim što je tako, samo ima plavu kosu na mene, što baš i nije morao, ali tamni mu, tako da će na kraju biti tamno smeđ.

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 15:24:45   
choopa choops
Moje djete je mjesanac user posted image
Kad se roila svi su govorili na tatu, pa nakon nekog vremena na mene, pa onda na tetku(moju sestru). Ja ne vidim na koga ona lici, ali sada najcesce kazu da lici na moju sestru user posted image

Inace ja bi da djevojcice lice na mame, a djecaci na tate user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 15:28:11   
NadaR
Na tatu i strica najvise... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 15:36:06   
prase
Moj sin je pljunuti tata, osim sto ima rupice na obrazima kada se smeje kao ja. Ima samo oblik cela kao moja mama, kako je to ispalo andjeli znaju, ali nema greske da je njeno...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 15:58:50   
pips
Za sada sto moze da se ''provali'': oblik glave i oci na mm, nos i usi na mene i bradu na mog tatu.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 20:58:42   
Anitaaa
ni na koga.Sav je svoj user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu pips)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 21:09:35   
sneza24
Pljunuti ja.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 21:10:39   
kika 80
Moj sin lici na tatu i ujaka tj mog brata,na mene ima samo usnice...kad se rodio bio je orginal tata a ja sam bila ljubomorna ...pa se nadam da ce sledeca bebica liciti na mene user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 21:25:50   
engimengi
Moji blizanci su se bas podelili,Filip je skroz ne mene ima i moju krvnu grupu,prste i palac na nogama,a Danilo je tatin sin ima njegovu krvnu grupu...Al jos su mali videcemo kasnije!

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 21:31:11   
dunja RR
Draga Engimengi nikako da te sretnem, ko te je porađao od dr-a? I kako si inače?

< Poruku je uredio dunja -- 5.3.2010 21:34:17 >

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 21:37:43   
eugenija
Anketu koju Taša pominje sam ja napravila i u skladu s njom mogu da kažem ponosno - PLJUNUTI JA! Zaista!

Šta prenosimo svom detetu <-----------klik


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 22:58:16   
magde
mogu da kazem da za moje dete svi kazu razlicito .Kad se rodila cela je bila tati a i licela je i na moj tata sad je i na moja zaova i moja sestra naravno tati MOJ tati pa onda idem ja/.Kako raste postaje i plavusa tako da mislim da ce da bude na mene.Interesuje me ako je vec znate sta vi kazete na koga lici?

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.3.2010 23:03:40   
eugenija
Na tebe Magde!!! Ista!user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here