|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novi stan-useljenje
10.8.2018 22:59:09   
vocicana
Ne znam da li postoji slicna tema, videla sam da ima problema oko stana, zivota u zgradama. Ja bi da se upisem, ako ima neka moderatorka da me preusmeri, unapred se zahvaljujem.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Novi stan-useljenje
10.8.2018 23:03:23   
vocicana
Dobro vece u novoj temi.
Spomenula sam u Avgustovskom baru da ima novosti i razloga da castim, naime, kupili smo veci stan, u ponedeljak smo potpisali ugovor sa prodavcem i isplatili sve. Notari...cuda.
Ko sta pije, izvolite. Balkon mi je mali, ali je sve od srca za posluzenje.
Koliki je prostor u kome zivite? Da li ste zadovoljne odnosima sa komsilukom? Sta se desilo po ulasku u novi zivotni prostor, da li ste se naknadno mozda necim razocarale, razocarali?
Ja sam zabrinuta zbog krecenja, jer sve mora expres da se zavrsava, boje zidova su sizofrene, cist toner na zidovima, opsti utisak je da su ugusili siinu i prostor sa teget i narandza bojom, strasno. Nadam se da ce to neki iskuni moler to da lepo odradi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Novi stan-useljenje
11.8.2018 8:22:40   
IvanaSK RR
Voci, nema za sta da se brines. Stavi se podloga i prekrece se te jake boje. Nas stan je 54kv,uvek treba vise prostora user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Novi stan-useljenje
11.8.2018 8:32:11   
nata11
Cestitam Voci user posted image Dugo uzivali u novom stanu. Ja zivim u kuci ali koristimo samo prizemlje koje je nekih 80 m2 sa ulazom i hodnikom. Spavace sobe su nam bas male -nasa 9m2 i druga koja se koristi kao walk in closet - 8,5 m2. Ali zato nam je dnevna ogromna kao i terasa (13m2).
Nemas razloga za brigu sve se to pokrije lepim kvalitetnim bojama.
Jos jednom cestitke user posted image

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Novi stan-useljenje
11.8.2018 10:13:41   
mama Jo
Draga Voci, cestitam od srca ❤
Da vas samo sreca prati u novom zivotnom prostoru ❤
Mogu misliti koliko ste srecni, bravo za novi stan user posted image

Mismo pre 2 godine pri krecenju upropastili jedan zid u dnevnoj obojivsi ga u narandzasto. Hteli smo nesto, ali to nije uspelo.. uglavnom, ne znam sta su moleri radili, ali uspeli su da dovedu u red. Boja je ispala uzas drecava, a oni su uspeli da je izblede, i do kraja je to ispalo ok. Ali, ipak, mislim da cu u buduce birati svetlije boje za zidove.

Nas stan je 80m2, bez te terase na krovu na koju smo izasli, a ona ima 15m2. Mi smo na 6.spratu i probili smo vrata iz spavace na krov, i napravili terasu. To u nasoj okolini su gotovo svi uradili koji su na 6.spratu.
Terasa je fenomenalna, za suncanje prava milina user posted image

< Poruku je uredio mama Jo -- 11.8.2018 10:14:50 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Novi stan-useljenje
11.8.2018 13:17:56   
Milena18
Voci, pa to su divne vesti! Uživajte u novom stanu. Kada se useljavate?
Mi smo uspeli tamno ljubičastu i zelenu da prekrečimo u svetlo bež i to sami, mada jesmo prelazili nekoliko puta. Verujem da iskusnim molerima to neće predstavljati nikakav problem.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Novi stan-useljenje
11.8.2018 20:52:46   
Ana RR
Ne vidim zašto bi bio problem prekrečiti? Sada se uglavnom koriste guste, perive boje koje mogu bilo šta da prekreče. Mi smo iz neke tamno crvene i tamno braon bez problema prešli u bež.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Novi stan-useljenje
11.8.2018 21:31:01   
Anck Su Nmaun
Ma hajde Voci to je najmanji problem.q pa ja sam sama prekrecila bordo sobu. Podloga pa belom pa svetlija boja.
Bas mi je drago zbog vas i preseljenja .
Ja jedva cekam da sto pre i mi preselimo i nadjemo nesto sro nam odgovara.
Komsilug u zgradi je uzas. Dve babe unistavaju sav sklad. Dzaba sto se mi ostali slazemo kad one vecito haos prave. Iskreno ...stan mi nije smetao ali sad jedca cekam da predjemo u kucu i svoj na svome niko da mi ****sta cu i kako cu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Novi stan-useljenje
11.8.2018 22:29:20   
mama Jo
Ako je samo boja to ce se resiti bez poteskoca. Moze da bude komplikovano samk Ako je neki problem u zidovima, recimo nije se dugo krecilo a ima i dosta budji...ili, recimo, kao sto komaije ispod nas imaju problem sa prokisnjavanjem... zidovi su im jezivi, bukvalno svaka veca kisa njima sve kaplje u stanu. Cak je i radjena izolacija na celom krovu zgrade i to pre 2 godine, i opet imaju isti problem. Ocajni su.
Kod vas Voci to sigurno nije problem.

Kako si ti zadovoljna rasporedom prostorija? Na kom ste spratu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Novi stan-useljenje
12.8.2018 21:20:42   
Sanjalicaaa
Voci, draga, cestitam!!!

Ista me pitanja muce. Mi smo kupili stan-kucu. I isto je okrecena u neku sizofrenu narandzastu! Mozda je to tada bilo u modi....

Sve me brine. I kraj, komsiluk, kako ce se deca prilagoditi.... ma sve me brine samo nemam kad da razmisljam puno. I da li je to to ili cemo se razocarati isto se pitam.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Novi stan-useljenje
12.8.2018 21:42:38   
mama Jo
Sanjalice, kada se vi useljavate?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Novi stan-useljenje
13.8.2018 7:23:46   
vocicana
Joj devojke, hvala vam puno na cestitkama. Ja sam presrecna, muz isto, bice nam divno, veci prostor i nema gusenja. Ja mnogo volim nas stan u kome smo jos uvek, ali bas je postalo teskno.
A sto se bojenja zidova tice, moj tata, koji je moler mi je tako lose predstavio bojenje, da sam ja u jednom trenutku pomislila da ce potrajati vecnost dok se malo izbele zidovi. Medjutim, koristi se cista disperzija bez akrila, trebalo bi da se izjedna izvuce belo pa posle po zelji. Bas sm se sekirala, nije mi bilo jasno kako im nije bilo zao da onako lep i prostrani stan uguse onim jakim bojama, ali stvar ukusa, valjda, ne znam ni ja sta. Jedva cekam da se sredimo, moram da postavim slike u temu, nadam se da ce sve biti gotovo za najdalje dve i po nedelje.
Mnogo vam hvala. Svima od srca zelim da vam se ostvare ovako lepe tvari. Pisala sam u temi sudo masine, dobila sam je od muza, hvala mu do neba! Sada ima uslova jer ima gde da se smesti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Novi stan-useljenje
13.8.2018 14:07:55   
mama Jo
Sjajno Voci, uzivajte, i da lepo i po zelji svaki kutak sredite i onda nam slikaj da vidimo gde cete uzivati 😊😊

Kad je vec otvorena tema ja imam jedno pitanje, posto uskoro treba da idemo kod bliskuh rodjaka na useljenje (isto su uzeli novi stan)... sta bi bilo najbolje pokloniti za useljenje? Oni su se nedavno i vencali, i ona je trudna...
Ako neko ima predlog bas bi mi znacilo, uopste ne znam tacno sta da poklonimo?



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Novi stan-useljenje
13.8.2018 22:40:43   
Dragce86
Bravo, Voci, bravo, Sanjalice! Kupiti stan su sjajne vesti a sve ostalo cete polako, to su nijanse. Muz i ja smo nedavno gledali neke ( sad smo podstanari ) ali nam se nisu dopali, pa ce najverovatnije sve ostati za prolece dok prodje ovaj porodjaj i bebica malo odskoci, boze zdravlja.
Mama Jo, ako ste bliski, pitaj ih slobodno sta im treba, mozda kazu, ako ne, verujem da ne mozete pogresiti sa kompletom posudja ili novog escajga ili tiganja ;) To treba u svakoj kuci :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Novi stan-useljenje
14.8.2018 14:32:45   
IvanaSK RR
Mama Jo, ja bi ih pitala. Mozda neku posteljinu za bracni krevet (to uvek treba), expres lonac, case...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Novi stan-useljenje
15.8.2018 23:28:38   
vocicana
Joj sada vidim... Pa sve je lepo. Sve sto su devojke napisale. Mozes recimo i neku stonu lampu sa lepim abazurom...lepo je i posteljinu kupiti. Ima tako lepih ideja.
Hvala vam devojke jos jednom. Samo da se skockamo i dolaze slicie. Krece akcija 1.9

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Novi stan-useljenje
16.8.2018 7:13:41   
Sanjalicaaa
Mama Jo, najbolje ih pitaj. Ja vec znam sta cu reci kad me budu pitali user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Novi stan-useljenje
16.8.2018 7:26:26   
mama Jo
E, to 😊
Bas vas dve da kazete jer ste u istoj situaciji user posted image
Ja uvek kao volim da se potrudim da poklon za bilo koje slavlje bude iznenadjenje, ali sada je bas nezgodno jer je novi stan, nismo jos nijednom bili, pa ne znam tacno ni koju boju, koje dimenzije, oblik... kada bih nesto uzimala.
Definitivno cu ih pitati , to je i najprakticnije, kad vec kupujem nesto, da bude korisno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Novi stan-useljenje
16.8.2018 10:18:28   
emicaa
Voci cestitam,uzivajte u svom novom domu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Novi stan-useljenje
16.8.2018 22:18:19   
Sanjalicaaa
Meni trenutno treba stapni mikser, onaj secko takodje user posted image Neke lepe case, recimo za sampanjac nemamo.... tako lista je poduza user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Novi stan-useljenje
16.8.2018 22:29:10   
mama Jo
user posted image
Vidis super ideje.
Case za sampanjac, stapni mikser.
Meni su super one case za Cosmopoliten npr... ima i super onih casa za sladolede i razna posluzenja. Taj kuhinjski dekor moze da se nadje bas neobican, i lep. A to uvek svima treba.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Novi stan-useljenje
18.8.2018 7:52:32   
vocicana

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Voci cestitam,uzivajte u svom novom domu user posted image

Ljubim te Emiiiiiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Novi stan-useljenje
18.8.2018 10:28:45   
Rosita
Mi gledamo stanove...po malo, koliko stignemo. Krpimo se za ucesce. Uzasno smo ograniceni sa novcem. Kredit, naravno. E sad, u kraju gde smo je super i navikli smo se, sve je tu, vrtic, doktor, ma sve. D ima drustvo, komsiluk sjajan, ma ceo kraj znamo. Za 50 000 , manje vise, ovde ne mozes uzeti vise od 45 kvadrata, ma ni to!user posted image . Negde dalje bismo dobili ipak više prostora. Ne možemo da prelomimo. Sve sjajno a mali prostor ili veći prostor i sve neizvesno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Novi stan-useljenje
19.8.2018 15:47:19   
vocicana
Joj Rosita...Sve te razumem, ja a sam solo ni ja ne bi mogla nista da dobijem, ma kakvi, a zarubila bi se na 30 godina, ne bi znala gde se nalazim.
Sada polako, gledajte, to je krupan korak, nije za izletanje, pa da se desi neki kis, da budete nezadovoljni. Msm ja u globalu bez muza ne bi ni mastala o tome, ali hvala mu stvarno za sve.
Samo polako.
Mi krecemo sa delom zvanim krecenje. Jedva cekam da to decko opali za dva dana, pa cu morati da se nosam sa stvarima vec od sada, malo po mallo. Sokirana sam brojem sitnica koje treba preneti , ali necu da cekam da sve u jednom danu zavrsavamo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Novi stan-useljenje
19.8.2018 18:38:06   
Rosita
Voci, znam sve. Znam sebe, treba i meni prostor a ne samo deci, al pare... Uzdajmo se u srecu. Ma 30 g mi ne gine, ali kiriju placamo vec 10 g, oko 20000 e smo vec dali na kiriju.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here