|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odg: Znaci trudnoce
17.2.2021 23:02:56   
Anoniman
Cao svima, zelela bih da pitam za misljenje iskustva..

Poslednju mens.sam imala 26.01. Trajala mi je 3 dana, inace mi 5 dana. Sledeca mi je tek 15.marta.. pratim po menst kalendaru, da li i vi pratite po njemu? Do sada mi je bilo sve okk..Imam bolove u grudima ,bradavice..imam kao neke leptirice u stomaku ne mogu da objasnim.. radili smo na tome da zatrudim ali u neplodnim danima ovaj mesec. A pre toga na dan ovulacije u Januaru 11. Ali sam dobila onda 26og.JanMalo mi nije jasno...ako moze neki savet ili da uradim odmah test..
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Odg: Znaci trudnoce
17.2.2021 23:07:55   
mati
Pozdrav, postoji tema "Znači trudnoće III deo" ukucaj u pretraživaču, prelistaj možda nadjes odgovor, dok se neka članica ne javi sa odgovorom.
Srećno!!!!

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Odg: Znaci trudnoce
17.2.2021 23:27:20   
smeško
Nadam se da ce se javiti neko ko se u te faze razume. Kako mislis 15. Mart?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Odg: Znaci trudnoce
17.2.2021 23:41:16   
Anoniman
Pratim po Menst.Kalendaru aplikaciji..imala sam 26.01. Uz kasnjenje 4 dana, Ovaj mesec po kalendaru nemam, vec tek 15.Marta .. po ovom kalendaru mi je uvek bila tacna menst sem proslog puta. S tim da sam u januaru u plodnim danima imala odnose 9,11, 13 ..i onda sam dobila 26.og. 

Imam sekret povisen malo i jak bol bradavica...

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Odg: Znaci trudnoce
18.2.2021 6:29:58   
Milena18
Zašto tek 15. marta, da li ti i inače toliko traju ciklusi? Znaš li kada je bila ovulacija? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Odg: Znaci trudnoce
18.2.2021 9:44:04   
emicaa
Anonimna post ti je prebacen 

OvdeOvu temu cu zakljucati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here