|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osecaj da ste trudne?
15.9.2009 23:19:17   
Anoniman
Listam malo po internetu i pitam se da li je stvarno predosecati trudnocu? Neke zene znaju da su trudne jos pre izostanka menstruacije, kazu imaju neki poseban unutrasnji osecaj... Da li verujete u ovo? Da li ste mozda imale takvo iskustvo predosecanja trudnoce?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Osecaj da ste trudne?
15.9.2009 23:21:56   
Jeca*
Ja sam bila sigurna da sam trudna! Toliko, da je i za test bilo prerano, pa mi je tek drugi, par dana kasnije potvrdio da sam u drugom stanju. E sad...da li je to bio zaista osecaj ili preterana zelja, nikada necu znati user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Osecaj da ste trudne?
15.9.2009 23:23:21   
marince1
IZVORNA PORUKA: Katjica

Listam malo po internetu i pitam se da li je stvarno predosecati trudnocu? Neke zene znaju da su trudne jos pre izostanka menstruacije, kazu imaju neki poseban unutrasnji osecaj... Da li verujete u ovo? Da li ste mozda imale takvo iskustvo predosecanja trudnoce?


Ja nisam i nemam,ali mm ima pradosecaje stalno.
Ranije kad smo pazili,pa ja streim hocu li dobiti,on mi uvek kaze dobices recimo za 3,4 dana i tako bude.
Kad smo pravili bebu,on me posle nedelju dana zvao ''trudnjaco'' i prosto je osecao da sam trudna.
Cak je od pocetka i ''znao'' pol bebe!Sad,najnovije predvideo mi je i kad cu se poroditi.Na termin,najvise 2 dana osle toga,iako su dr rekli da ce verovatno ranije.videcemo!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Osecaj da ste trudne?
15.9.2009 23:25:17   
Anoniman
Mi trudilice od tolike zelje samo UMISLJAMO da smo trudne nikako da ZNAMO da smo trudne user posted image
Zasto si tada bila tako sigurna? Po cemu je iscekivanje te M koja nije ni dosla bilo drugacije od iscekivanja prethodnih?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Osecaj da ste trudne?
15.9.2009 23:27:19   
Anoniman
Lako je tebi kada imas vidovitog muza user posted image Ovaj moj me tako zove vec 2 nedelje, ali nesto ne verujem u njegovu vidovitost, mislim da iz njega vise progovara zelja za bebcetom user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Osecaj da ste trudne?
15.9.2009 23:35:45   
ciro
ja sam isto imala osjecaj da sam trudna i ako etaj mjesecnisam nadala tome,jednostavno sam znala...dok mi jemm govorio da nisam trudnauser posted image jer smo testradili ranije bio neg i njega je toubijedilo i vise se nije nadao zataj mjesec kad etouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.9.2009 4:38:49   
Verus
Apsolutno ne.  Nije mi ni na pamet palo, jer nisam mislila da se moze desiti (na osnovu onog sto nam je receno od dr.).  Imala sam sve simptome pms-a, tako da sam sve cekala da 'procurim'.  Neke zene tvrde da osete to sve odmah....ja recimo nisam.

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.9.2009 18:23:26   
Milka76
I, sto je najgore, dok nisam, razmisljala o user posted image , svaki put pred ciklus sam bila ubedjena da sam trudna, i nervirala sa sta da radim
A sada kad pokusavamo vec 3 god, svakog meseca osluskujem sve sta se desava sa mnom ne bih li osetila neki simptom, i nista...
Sad evo cekam petak, imam gomilu simptoma za i isto toliko protiv, prosto me je strah da razmisljam da li jesam ili nisam!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.9.2009 18:59:04   
Milka76
Katjice,
kako si ubacila sličicu u profil?
Znam da skrećem s teme ali baš je super sa slicicom!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.9.2009 19:05:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Milka76

Katjice,
kako si ubacila sličicu u profil?
Znam da skrećem s teme ali baš je super sa slicicom!


Na koju slicicicu mislis? Na avatar (ono sto vidis ispod mog imena) ili na ticker (ono sto vidis kada misem stanes na moje ime)?

(odgovor članu Milka76)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.9.2009 19:11:57   
Milka76
na sličicu ispod imena, vidim da poneki imaju a nikako da se snađem i ubacim je uz ime

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.9.2009 19:14:05   
Anoniman
Klikni na ovaj link http://www.ringeraja.rs/forum/Kako_se_doda_slika_korisnika%3F/m_27/tm.htm

(odgovor članu Milka76)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.9.2009 19:27:14   
Milka76
ok, hvala, uspela sam napola
samo da nađem manju sličicu, sve su prevelike

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Osecaj da ste trudne?
17.9.2009 13:30:51   
Anoniman
Nisam ni ja imala osjecaj. Jos je meni kasnila 20 dana(a nikada mi nnije kasnila vise od 2 dana, uvijek sam ranije dobijala), ja i dalje tvrdila da cu da dobijem, jer me je stomak stalno bolio. Dok nisam kupila test i on pozitivan... gdje ja i dalje tvrdim da nisam trudna... dok nisam otisla na UZ...

(odgovor članu Milka76)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Osecaj da ste trudne?
17.9.2009 15:18:45   
lence
Ja sam cula od mnogih kako im se promeni osecaj ukusa (ne dopada im se kafa vise ili im se jede kiseli kupus, fuj!).
Meni se po prvi put u ovih 20-ak meseci od kako se trudimo odjednom izostrilo culo mirisa. Malo mi to bilo cudno sve do jutros kad imam osecaj da cu ipak da dobijem. Okrutno telo, kakvi okrutni trikovi!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Osecaj da ste trudne?
3.10.2009 20:42:57   
Suncicabg
MI trudilice se istripujemo, pa svasta osecamo! Ima li nekoga da je stvarno osetio, da nije bio trip? A da nije i osecala mesecima pre toga, pa slucajno ubola i taj pravi?

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Osecaj da ste trudne?
10.10.2009 20:51:07   
YAYA
m se da li je stvarno predosecati trudnocu? Neke zene znaju da su trudne jos pre izostanka menstruacije, kazu imaju neki



Ja nisam imala nikakav predosjecaj i uopste ne znam da li je to moguce.
Kako ces znati da si trudna danima prije?

Neki od nagovjestaja postoje ali je to sve od osobe do osobe.
Ja sam bila prilicno razdrazljiva i nisam mogla da spavam ,sto je i tipicno za pms reklo bi se.
Osim toga imala sam stvarno jake bolove u grudima i ledjima sto je opet tipicno za pms ,ali ovi bolovi su bili drugaciji.

Kicma me je tako bolila kao da sam pala niz stepenice a tek grudi jaooooo,jedva sam se namjestila da spavam.
Svaki put kada bih dobila ,imala sam strasne bolove, bas kao i ovaj put pred menstruaciju osjecala sam strasne bolove u stomaku ...ali mi je kasnilo.

Sjecam se da sam imala i tamnosmedji iscjedak ( kao kada vam menstruacija prolazi ono 5-6 dan ) boja cokolade, nadam se da nisam zgadila cokoladu hehhee.

I onda sam se pocela buditi svakih malo malo da piskim , a jedno jutro sam osjetila strasnu glad ...

Uradila sam test 7 dana nakon izostanka menstruacije i saznala da sam trudna.
Nemojte raditi test prije ne pali ...
Ja sam dva puta radila test clear blue dan poslije izostanka i nista mi nije pokazao i 7 dana poslije je bio pozitivan.



(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Osecaj da ste trudne?
10.10.2009 22:14:00   
bebolino
E ja sam prošli mesec umislila kako sam trudna, jer sam bila izgubila apetit nekoliko dana pa onda kao grudi bole i svi simptomi za M ali ja to pripisivala trudnoći ali ništa. Sad me opet bole grudi i leđa i nešto me ponekad stomak jako i čudno zaboli. Treba da dobijem 14 pa videćemo.

(odgovor članu YAYA)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Osecaj da ste trudne?
10.10.2009 22:33:50   
leptir
Pozdrav trudilice.Evo i ja da se javim na ovu temu .Možda žene koje dugo čekaju da ugledaju te user posted image kao što sam ja i ne mogu da raspoznaju koji se stvarno simptom javlja u tom periodu .Sve sam umišljala ali kad sam ostala trudna samo su me grudi dugo boljele,odnosno počele da me bole brzo nakon ciklusa i to mi je jedino bilo čudno ali sam i tad govorila da imam sigurno hormonalni poremećaj.Ali nije bio,na sreću!I da .noge su me boljele a ja mislila od silnog hodanja i stojanja jer mi je takav posao.

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Osecaj da ste trudne?
13.1.2013 9:50:12   
dalilak
Zdravo svima, nova sam ovde i imam pitanje za vas.. Imam osecaj da sam trudna, pratim kalenderski svaki mesec moju ovulaciju.. E sad vec 10dana imam jaki bol u grudima, bolove u doljem delu stomaka i u ledjima.. Znam mozda je glupo ali imam osecaj da sam ovaj put trudna.. Mengu trba tek za dva dana da dobijem.. Uradila sam test prekjuce koji mozes uraditi 4dana pre menge bio je negativan.. Ali ipak imam taj osecaj, umisljam cesce da sam trudna valjda jer to jako zelim, ali predhodnih meseca je bilo tako da sam mislila da sam trudna ali ipak nekako znala da nisam.. Ali ovaj put je drugacije imam osecaj i jak je osecaj da jesam.. Ne moze se uporedit ni sa jednim predhodnim mesecom.. Cak i moj muz vec par dana govori ti si trudna jer sam se promenila skroz.. Sta vi mislite o tome.. Molim za odgovor i hvala svima kojo odg..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Osecaj da ste trudne?
13.1.2013 9:57:53   
Olga75
Dalilak , dobrodosla pridruzi nam se i na ostalim temama user posted image
evo tema ZNACI TRUDNOCE a test moze biti i lazno negativan , sacekaj jos dan - dva pa ga uradi ponovo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Osecaj da ste trudne?
13.1.2013 10:07:01   
Tiziana
ja se prvog puta ne secam,da li sam znala ili ne da sam trudna,secam se samo momenta kad sam uradila test.

a drugi put sam znala jer sam posle prvog porodjaja imala uvek glavobolje ,tog meseca nisam.i znala sam da sam trudna.a kad sam dobila ekcem,koji mi nije godinama izasao,popila lek i osula se,u jako ranoj trudnoci,znala sam da je devojcica:-) iako nema nikakve neke posebne logike,meni je imalo..

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Osecaj da ste trudne?
13.1.2013 10:10:57   
dalilak
Hvala, hocu pridruzicu se.. Ma da citam mnogo o tome mnogi kazu da pogotovu test koji se radi pre izostanka menge znaju biti lazni.. Ali sta cu jako sam ne strpljiva, jednostavno taj psecaj je tu ko nikad do sad.. Cak i moj muz koji je neutralan inace na tu temu.. Koji uvek kaze kad bude bice i koji ne komentarise nista kada sebi umisljam pre neke znakove.. Cak i on kaze ti si trudna.. Imam jaku zelju za slatkisima, a slano skoro da ne mogu da vidim.. A inace jedem 3put na dan..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Osecaj da ste trudne?
13.1.2013 10:18:16   
jovana13
prvi put nisam nikakav osecaj imala, mislila sam da cu da dobijem. Ali drugi put sam jednostavno znala. Nisam bila opterecena time, to je bio prvi mesec bez zastite, krenuli smo pa kad bude. Medjutim grudi su mi bile drugacije, i ja bez testa sam rekla muzu da sam trudna on mi nije verovao reko ma da nama ce iz prve da uspe. Posle par dana uradim test, i pokazem mu e tad mi je poverovao user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Osecaj da ste trudne?
13.1.2013 10:21:39   
dalilak
Ja se nadam da me osecaj ne vara.. Ne znam sto ali jednostavno nekako znam.. Da je to to ovaj put.. Znacu vise za 2 dana ako dobijem ili ne dobijem mengu.. Jer meni menga ne kasni nikad uvek je cak i dan dva ranije..

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here