|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Outlook Express pošalje poštu ali javi error ...
21.8.2009 23:35:55   
guppy RR

Imala sam problem sa OE, koji je stalno javljao grešku prilikom slanja maila (kao da nije poslao mail) i svi su dobivali jedan te isti mail od mene x-puta, jer a je uz sve to uspešno poslao.

Danas sam našla objašnjenje na netu, da Outlook Express ima ograničenu veličinu foldera "Sent mail" tako da je dovoljno da obrišemo poslatu poštu ili je premestimo u neku drugu mapu. Sama sam u Local Folders napravila jednu mapu koja se zove "SENT MAIL do 21.8.09" i svu poslatu poštu prebacila u njega.

...sad sve normalno radi.

eto u informaciju, ako još neko bude imao sličan problem.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi er...
22.8.2009 13:12:56   
mamanp
Nevezano za Outlok...
Ja imam problema sa Webmail-om na PTT. Ogranicena kvota mi je 10mb (za firme), pa mi se cesto desi da puno mailova i ne primim zbog popunjenog prostora. Imam mogucnost da preusmerim postu na neki drugi mail, ali mi se to ne radi, jer ne bih volela da mesam mail firme i moj mail. Tako da ja svaki drugi dan brisem mailove koji su vec stigli.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi er...
22.8.2009 16:18:40   
guppy RR
A što ne bi napravila preusmerenje na neku novu adresu, recim otvoriš Ime.Prezime.ARHIV@gmail.com i sve forwarduješ tamo, a svoj službeni mail brišeš kad pročitaš to što imaš. 

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi er...
23.8.2009 22:35:03   
guppy RR
Samo da javim da OPET imam isti problem, a Sent mail nije preko 2 GB... sad sam ljuta i praviću malo drastičniji potez, pa javljam šta je pomoglo.



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi er...
24.8.2009 9:21:25   
mamanp
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Samo da javim da OPET imam isti problem, a Sent mail nije preko 2 GB... sad sam ljuta i praviću malo drastičniji potez, pa javljam šta je pomoglo.






A sto ga ne izbrises, pa ponovo instaliras. Mora da upali.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi er...
24.8.2009 9:24:49   
mamanp
IZVORNA PORUKA: guppy RR

A što ne bi napravila preusmerenje na neku novu adresu, recim otvoriš Ime.Prezime.ARHIV@gmail.com i sve forwarduješ tamo, a svoj službeni mail brišeš kad pročitaš to što imaš. 



Moze samo da preusmerenje sa sluzbenog ide na privatni sto znaci da mi posta ne bi stizala na sluzbeni vec na onaj gmail koji bi otvorila. Cini mi se da cu ipak dobro razmotriti tu opciju jer mi ovo brisanje mailova ne odgovara.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi er...
24.8.2009 9:29:19   
mamanp
Dva puta ista porukauser posted image

< Poruku je uredio mamanp -- 24.8.2009 9:30:20 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi er...
17.2.2011 20:57:07   
bebać
isto mi se dešavalo oduvijek,ja to nisam rešavala...nije mi se dalo...nego sam odustala od outlook-auser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here