|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paket za trudnice: Oktobar 2017.
30.9.2017 21:19:30   
lesica
user posted image

Svakog meseca ćemo da obradujemo pet trudnica. Pogledajte sadržaj paketića za trudnice i pročitajte kako postati srećni dobitnik jednog od njih! Dobitnike objavljujemo u novembru 2017. godine.
PROČITAJTE VIŠE O PAKETU I PRIJAVITE SE

Ovog meseca imamo sledeće sponzore paketa za Trudnice:

_____________________________________________________



- VELIKI SPONZOR -

Veliki sponzor Pharmanova poklanja Avaricon® HEMOR vlažne maramice.

Za ublažavanje tegoba i primenu bilo kog sredstva, higijena analne regije je veoma važna, i preduslov je svakog lečenja. U situacijama kada nemate komfor kućnih uslova Avaricon® HEMOR vlažne maramice su nov proizvod na tržištu, koje nude pravo rešenje u ovim delikatnim situacijama. Vrlo meke, jedinstvene formulacije, natopljene ekstraktima lekovitog bilja kao što su hamamelis, kamilica i aloja koje predstavljaju bezbednu formulu za higijenu i negu iritirane kože i sluznice analne regije ; pantenol, bisabolol i hidrantna emulzija, dodatno štite i neguju oset____ljivu kožu. Avaricon® HEMOR vlažne maramice su prijatne i nežne teksture koja pruža prijatan osećaj čistoće i svežine tokom celog dana. Dodatni kvalitet je što je ovaj vlažni i meki toalet papir biorazgradiv te ga možete baciti u toaletnu šolju nakon upotrebe. Avaricon porodica su brižljivo osmišljeni prirodni preparati na bazi lekovitog bilja i predstavljaju zlata vredne saveznike u lečenju hemoroida. Avaricon hemor krem može biti prvi korak u ublažavanju tegoba zahvaljujući blagom hlađenju i smanjenju iritacije. Avaricon HEMOR vlažne maramice meke i prijatne, uvek na dohvat ruke!


Pharmanova je domaća farmaceutska kompanija sa statusom jednog od najvećih proizvođača herbalnih i tradicionalnih lekova i dijetetskih proizvoda. Mnogi proizvodi Pharmanove postali su sinonim za odredjene oblasti primene. Među njima su "Gynkgobil" za stimulaciju cirkulacije i pomoć kod zaboravnosti, Avaricon za hemoroide i proširene vene, Omega 3 Max koji štiti organizam od masnoća u krvi, Babytime i Babyrapid testovi za određivanje plodnih dana i utvrđivanje trudnoće, OsteoK2 za prevenciju osteoporoze i za pomoć pri njenom lečenju, Oestrofact E koji pomaže kod neprijatnih senzacija menopauze, Memoaktiv koji doprinosi efikasnijem učenju i boljoj koncentraciji, novina na tržištu – Magnezijum 300 Direkt i još mnogi drugi...

www.pharmanova.rs

Avaricon hemor krem
Avaricon HEMOR vlažne maramice

user posted image



Veliki sponzor Mama Natura poklanja CD sa uspavankama za decu.

Mama Natura je jedina linija homeopatskih proizvoda razvijena specijalno za bebe i decu. Mama Natura o vašoj deci brine kroz paletu od 6 proizvoda: Enterokind, Dentokind, Immunokind, Gastrokind, Dormikind i Kindinorm. Ako vas zanimaju prirodni načini lečenja vaše bebe i/ili deteta na pravom ste mestu!

Enterokind - protiv stomačnih grčeva i nadimanja kod beba i dece
Dentokind - za olakšavanje tegoba tokom nicanja zuba kod beba i dece
Immunokind - jača imuni sistem beba i dece
Gastrokind - kod stomačnih tegoba tokom promene režima ishrane beba
Dormikind - za tretman uznemirenosti i nesanice, namenjen bebama i maloj deci
Kindinorm - za olakšavanje tegoba poremećaja ponašanja
www.facebook.com/MamaNatura.rs

user posted image
user posted image



_____________________________________________________


- MALI SPONZOR -

Kikebu poklanja Šušku - šuškavu krpicu za prve bebine aktivnosti, stiskanje i hvatanje, napravljenu od 100% prirodnog materijala. Za najmanje među nama, bebe koje kreću da istražuju i hvataju stvari oko sebe. Vaša beba će bezbedno da se igra krpicom i ne morate da brinite kada je stavi u usta, ne može ništa da proguta.

KIKEBU je online prodavnica originalnih, praktičnih i visokokvalitetnih proizvoda namenjenih bebama. Nudimo Vam korisnu i modernu opremu napravljenu od prirodnih materijala, šarenih i jakih boja po pristupačnim cenama. Između ostalog Vam nudimo: maramu za nošenje bebe, uložak za kolica, omot za bebu, ćebe za spavanje, ćebe za pod ili ogradicu i šuškave krpice koje će Vašu bebu oduševiti. Svi proizvodi su bezbedni za novorođenčad, izrađeni ručno i s puno ljubavi.

user posted image



Mella cosmetics poklanja po 1 proizvod iz Happy Mama collection sa svaku trudnicu, Krem protiv strija, Ulje za masažu grudi, Melem za negu peta i laktova ili Melem za negu ispucalih bradavica

MELLA COSMETICS ponudu čine preparati koji su formulisani po zaštićenoj recepturi koja je nastala nakon dugogodišnjih istraživanja na polju aromaterapije. Preparati Mella Cosmetics sadrže biljna ulja koja kožu hrane, povećavaju joj vlažnost i umiruju ispucalu i oštećenu kožu. Potpuno prirodna ulja stimulišu ćelije kože da budu zdrave i funkcionalne, a optimalna preporučena koncentracija i prava kombinacija biljnih ulja su ključ efikasnosti Mella Cosmetics preparata.




user posted image
user posted image









Dobitnici su dužni da nakon proglašenja istih, dostave svoje podatke do 7. u narednom mesecu zajedno sa dokazom o trudnoći ( izveštaj lekara, poslednji uz... sa pečatom i potpisom) na info@ringeraja.rs Ukoliko te podatke ne pošalju do 7. u narednom mesecu, nagrada se prosleđuje narednom učesniku po broju Like-ova. Na ovakve korake smo primorani zbog velikog broja nedozvoljenih prijava.

Prijavite se i srećno!

< Poruku je uredio lesica RR -- 17.11.2017 22:09:05 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
30.9.2017 22:56:32   
Dragce86
Ovo je lepo! Drago mi je da se ponovo vratila igra za trudnice, jer je njima jako potreban ovaj prvi poklon paket. Kao predlog recimo, mozete da u njega ubacite i neke pelenice ili kozmetiku za tek novorodjenu bebicu - da im paket bude izdasniji :)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
1.10.2017 1:19:31   
medamisko
Drage trudnice, Rr misli na Vas!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
1.10.2017 8:47:51   
nikiteki
user posted image za rr

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
3.10.2017 15:12:14   
Dragica Draga
Bravo, glasacemo naravno da nase lepe drage i njihovi stomacici dobiju lepe poklone ☺

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
3.10.2017 15:28:50   
Duškić
Hajde prijavljujte se, gde su trudnice ove nase sto se ne prijavljuju?

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
7.10.2017 11:21:57   
mama Jo
Prijavila sam se 😊
Glasajte drage nase prijateljice 😊😊

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
7.10.2017 13:08:52   
Dragica Draga
Glasacemo 😊
Naravno, samo da se snadjem kako... opet mi treba pomoc...
Ne znam kako da dodjem do komentara pa da glasam?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
8.10.2017 22:25:47   
Dragica Draga
Snasla se 😊
Konacno sam shvatila kako da dodjem do komentara 😊😊

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
16.10.2017 16:20:35   
dddaca
Super su pokloni, mada mislim da su proslog meseca bili bolji

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
16.10.2017 22:02:04   
mama Jo
Meni je bas zao sto nisam proslog meseca uspela da osvojim maramu za nosenje, bas bi mi bila potrebna 😊
Hoce mozda opet biti u nekom paketu? 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
16.10.2017 22:16:51   
dddaca
Veruj mi i da je kupis, bice ti to odlicno potrosen novac

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
17.10.2017 9:18:27   
krin 40
Bravo za RR..glasaćemo naravnouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
17.10.2017 11:14:58   
degu
Mama Jo sacekaj sledeci mesec, mozda bude marama. I ja sam je ciljala user posted image divni pokloncici. Obozavam Mella kozmetiku.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
17.10.2017 12:19:10   
Mala Elena
Ja razmisljam da li da se prijavim...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
17.10.2017 12:37:01   
Sarav
Mama Jo, čekaj maramu jer je vrlo korisna na početku.
ME prijavi se pa da pomažemo. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
17.10.2017 12:47:53   
IvanaSK RR
Kada se osvoji paketic, sledeca tri meseca ne može opet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
17.10.2017 13:40:09   
Duškić
Sve je super, meni je ulje bilo super!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
17.10.2017 15:10:11   
mama Jo
Onda ne glasajte za moj komentar ovog meseca 😂
Salim se naravno, jako bih volela da imam tu maramu, mislim da ce mi biti preko potrebna kad mi se beba rodi...
Sacekacu do decembra, pa mislim da bih je svakako kupila, mozda daju neki popust za RR korisnike 😊

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
21.10.2017 14:06:13   
MamaNecaVo
Trudnice gde mogu da glasam za vas?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
21.10.2017 14:12:13   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Trudnice gde mogu da glasam za vas?



Izvolite KLIK OVDE

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
21.10.2017 15:50:26   
MamaNecaVo
Mama Jo srecno draga!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
21.10.2017 16:42:52   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Mama Jo srecno draga!

Hvala draga 😘

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
25.10.2017 20:36:01   
Dragce86
Supeeer, drago mi je da se vratilo darivanje i za trudnice kojima su paketici uvek dobrodosli! Ja sam imala prilike prosle god da dobijem i paketic je super, najvise mi je koristio balzam za bradavice, tako da mi nisi ispucale niti sam imala ragada prilikom dojenja. :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2017.
25.10.2017 22:14:21   
isidora88
Divni su paketici. Pre skoro 7 godina su bili i paketici za porodilje, taj mi je najdrazi, u tom paketicu je moj bebac dobio prve igracke, gomilu potrebnih stvari. Bilo bi lepo da de vrate i ti paketiciuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here